Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα... massagespa... με Μαρία ή Άννα-Μαρία... είχε κάποιος καμία εμπειρία?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.659
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παίδες είμαι νέο μέλος(ψάρι),

Τι ακριβώς χρειάζεται για να στείλω η να δεχτώ PM? Σύντομα λέω να δοκιμάσω deluxe καθότι βλέπω καλά σχόλια  και θα σχολιάσω με τη σειρά μου
Φιλαράκι πολύ με ενδιαφέρει αν κουράστηκες και στο κάτω κάτω μια αλή ερώτηση έκανα ούτε έπρηξα κανένα. Άντε ξεφόρτωσε λίγο γιατί δε πείθεις.
Για ψάρι, πολύ κακό ξεκίνημα έκανες και είσαι επιθετικός σε άτομα από τα οποία ζητάς να σε βοηθήσουν.
Οι πολλές ερωτήσεις πρήζουν όταν αφορούν θέματα που έχουν αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα. Κάτσε διάβασε παλιότερες σελίδες, πήγαινε δοκίμασε και έλα μετά να γράψεις (αααααν γράψεις ποτέ γιατί κανείς σας δε γράφει.)
Για να στείλεις pm χρειάζεται να έχεις αντίληψη. Αντίληψη και καλή όραση να δεις αυτό που σου γράφει η σελίδα στο κάτω μέρος της σχετικά με τα pm.
 

harddd39

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
81
Like
5
Πόντοι
0
joy massage κανεις εμπειρια με καμμια να προχωραει?
πμ
ευχαριστω
 

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
Προσφατη εμπειρια απο joy με νεα παρουσια...
Κλασσικα μεσω βαιμπερ, πολυ καλο μασαζ κ τελειωμα (+20€)
 

Romantikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
joy massage κανεις εμπειρια με καμμια να προχωραει?
πμ
ευχαριστω

Για ψάρι, πολύ κακό ξεκίνημα έκανες και είσαι επιθετικός σε άτομα από τα οποία ζητάς να σε βοηθήσουν.
Οι πολλές ερωτήσεις πρήζουν όταν αφορούν θέματα που έχουν αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα. Κάτσε διάβασε παλιότερες σελίδες, πήγαινε δοκίμασε και έλα μετά να γράψεις (αααααν γράψεις ποτέ γιατί κανείς σας δε γράφει.)
Για να στείλεις pm χρειάζεται να έχεις αντίληψη. Αντίληψη και καλή όραση να δεις αυτό που σου γράφει η σελίδα στο κάτω μέρος της σχετικά με τα pm.

Κάποιοι σε αυτό το forum μάλλον νομίζουν οτι επειδή έχουν 200+ μηνύματα έχουν τετραγωνήσει το κύκλο. Δε θα παρακαλέσω για τίποτα και το οι απαντήσεις με υφάκι για  μια απλή ερώτηση που έκανα φαντάζει αστείο. Καλή συνέχεια.
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Εγώ είμαι οκ μ αυτά που έχω !!! Δε θέλω ανταλλαγές
:happy: :happy: :happy:
και εγω ειμαι ενταξει με αυτα που εχω sexy captain
:jerking:  :jerking:  :jerking:
απλα ειπαμε μηπως βαζαμε και τιποτα αλλο στο μενου  οπως
:knockinb:  :pipa2:  :fuck1:
οταν κουραζεται το χερι .....

:2funny: :2funny: :2funny:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
και εγω ειμαι ενταξει με αυτα που εχω sexy captain
:jerking:  :jerking:  :jerking:
απλα ειπαμε μηπως βαζαμε και τιποτα αλλο στο μενου  οπως
:knockinb:  :pipa2:  :fuck1:
οταν κουραζεται το χερι .....

:2funny: :2funny: :2funny:

Δε βαριέσαι... που να τρέχεις ..
 

Foxyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα, απο Joy τιποτα καλο με κερασμα φραπε? εχει και αλλες σε μηνυματα εκτος απο αυτες της ιστοσελιδας? Λεω να αλλαξω γραφειο για τιποτα καινουργιιο ρουστερ μιας και οποιος ασχολειται με το σπορ και επενδυει, την θελει την αλλαγη του. Δε ξερω αν αξιζει σε σχεση με Deluxe παντως.
δες πμ
 

vavouson

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Για το joy θα ηθελα και εγω πμ αν ειναι ευκολο , ευχαριστω
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Παιδιά, πρόσφατα φώναξα τη Δανάη στο σπίτι και ενώ ήμουν γυμνός και γύρισα, λέει : Εκεί μασάζ εγώ δεν κάνω, δείχνοντας το εργαλείο
Εσείς τι γνώμη έχετε;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Παιδιά, πρόσφατα φώναξα τη Δανάη στο σπίτι και ενώ ήμουν γυμνός και γύρισα, λέει : Εκεί μασάζ εγώ δεν κάνω, δείχνοντας το εργαλείο
Εσείς τι γνώμη έχετε;
με +10,λογικά θα σου έκανε... :grin:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
οποιοσ εχει παρει μαριατζελα από τζου , ας με ενημερωσει για το τι γινετε με πμ…
 

Foxyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
με +10,λογικά θα σου έκανε... :grin:
Παιδιά, πρόσφατα φώναξα τη Δανάη στο σπίτι και ενώ ήμουν γυμνός και γύρισα, λέει : Εκεί μασάζ εγώ δεν κάνω, δείχνοντας το εργαλείο
Εσείς τι γνώμη έχετε;
ξεχασες το δωράκι αδερφε, μετά να δεις ....
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
180
Πόντοι
1
Αλβανίδα που έχει βρει καποιον παππού που του τα τρώει.
Γι αυτό το παίζει παρθένα
 

imortas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
49
Like
216
Πόντοι
20
Συνάντηση χθες με αλλοδαπή κορασίδα από deluxe στο σπίτι.Μάσαζ καλό (έχω πάρει και καλύτερα βέβαια) και με λίγα "μα και μου" με +25 έβγαλε τη μπλούζα(όχι σουτιέν) και τελείωμα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Συνάντηση χθες με αλλοδαπή κορασίδα από deluxe στο σπίτι.Μάσαζ καλό (έχω πάρει και καλύτερα βέβαια) και με λίγα "μα και μου" με +25 έβγαλε τη μπλούζα(όχι σουτιέν) και τελείωμα...
Με ποια πηγές από deluxe φίλε;
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Συνάντηση χθες με αλλοδαπή κορασίδα από deluxe στο σπίτι.Μάσαζ καλό (έχω πάρει και καλύτερα βέβαια) και με λίγα "μα και μου" με +25 έβγαλε τη μπλούζα(όχι σουτιέν) και τελείωμα...
αν θες στελνεις πμ με το ονομα της και ενα σχολιο για εμφανιση
ευχαριστω πολυ
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συνάντηση χθες με αλλοδαπή κορασίδα από deluxe στο σπίτι.Μάσαζ καλό (έχω πάρει και καλύτερα βέβαια) και με λίγα "μα και μου" με +25 έβγαλε τη μπλούζα(όχι σουτιέν) και τελείωμα...

Ποια ηταν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom