Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια σας παρακολουθω πολυ καιρο αλλα αποφασισα να κανω εγγραφη για ποιο σωστες κ εγκυρες πληροφοριες ευχαριστω.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Καλησπέρα παιδιά, είμαι νέο μέλος σχετικά και δεν μπορώ να στείλω προσωπικά μηνύματα, από πόσες δημοσιεύσεις και μετά μπορώ να στείλω;
Δώστε και σε μένα καμιά πληροφορία για το deluxe
μετά από μερικές δημοσιεύσεις στα φόρουμ θα μπορείς δε θυμάμαι αριθμο
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Να ξέρετε επειδή σας παρακολουθώ κ είμαι καινούργιος μην νομίζετε ότι είμαι κανένας προμοτορος έχω κάποιες εμπειρίες που έχουν αναφερθεί παλαιότερα από χε αλλά αποφάσισα να δοκιμάσω από μασατζιδικο για ποιο amauter φάση κ ότι κάτσει.
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Βασικά έχω κατάληξη από το deluxe με τα όσα έχω διαβάσει επειδή τυχαίνει κ είμαι μόνος στο σπίτι για λίγο καιρό λέω τώρα είναι η ευκαιρία για ότι κάνω γι αυτό ήθελα να πάω στα σίγουρα όσο γίνετε βέβαια
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Να ξέρετε επειδή σας παρακολουθώ κ είμαι καινούργιος μην νομίζετε ότι είμαι κανένας προμοτορος έχω κάποιες εμπειρίες που έχουν αναφερθεί παλαιότερα από χε αλλά αποφάσισα να δοκιμάσω από μασατζιδικο για ποιο amauter φάση κ ότι κάτσει.
αφού έχεις εμπειρίες όπως γράφεις,γιατί δεν τις αναφέρεις,να βοηθήσεις και άλλα μέλη???
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Υπάρχουν δύο στην χε η πρώτη αν θυμάμαι καλά φυσικό θεραπεία αναφέρετε στην αγγελία υπόλοιπο Αττικής Ελληνίδα έχει αναφερθεί εδώ μέσα πάρα πολύ παλιά αν ψάξεις το βρίσκεις κ η δεύτερη Βουλγάρα 27 ετών αναφέρεται σου είπα δεν έχω μεγάλη εμπειρία έχω οικογένεια κ προσέχω τις κινήσεις μου αλλά αυτή την περίοδο που είμαι μόνος θέλω να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Υπάρχουν δύο στην χε η πρώτη αν θυμάμαι καλά φυσικό θεραπεία αναφέρετε στην αγγελία υπόλοιπο Αττικής Ελληνίδα έχει αναφερθεί εδώ μέσα πάρα πολύ παλιά αν ψάξεις το βρίσκεις κ η δεύτερη Βουλγάρα 27 ετών αναφέρεται σου είπα δεν έχω μεγάλη εμπειρία έχω οικογένεια κ προσέχω τις κινήσεις μου αλλά αυτή την περίοδο που είμαι μόνος θέλω να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό
πολύ γενικότητες,οι πληροφορίες σου...τεσπά..καλή συνέχεια
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Νομίζω έγινα σαφείς δεν εχω χρόνο για πολλά γι αυτό δεν έχω πολλές εμπειρίες όταν βρω κάτι πηγαίνω στα σίγουρα όπως προανέφερα ψάχνω κάτι ψιλό σίγουρα από deluxe έχω καταλήξει από τις συζητήσεις εδώ μέσα ότι κάτι μπορεί να γινει
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Νομίζω έγινα σαφείς δεν εχω χρόνο για πολλά γι αυτό δεν έχω πολλές εμπειρίες όταν βρω κάτι πηγαίνω στα σίγουρα όπως προανέφερα ψάχνω κάτι ψιλό σίγουρα από deluxe έχω καταλήξει από τις συζητήσεις εδώ μέσα ότι κάτι μπορεί να γινει
ρε παιχτη τελικα εχεις η δεν εχεις  :think: μην μας τρελάνεις στο τελος  :headbaning2: :headbaning2:
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Αναφέρθηκα παραπάνω αν μπεις χε αγγελίες τα βρίσκεις όπως τα γράφω κ οι δύο αγγελίες περιλαμβάνουν σεξ τα πάντα τι μου λες δεν θέλω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.659
Πόντοι
1.056
Σου ζητούν πληροφορίες και τους παραπεμπεις γενικα στην Χ.Ε.
Εσύ όμως ζητάς να σου πουν συγκεκρκμενα για να πας στα σιγουρα . Σε παραπέμπουμε λοιπόν στις σελίδες του foroum. Ό,τι ζητάς έχει αναφερθεί εδω μέσα, αν ψάξεις τα βρίσκεις όπως λες κι συ.
...έχει αναφερθεί εδώ μέσα πάρα πολύ παλιά αν ψάξεις το βρίσκεις
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Αναφέρθηκα παραπάνω αν μπεις χε αγγελίες τα βρίσκεις όπως τα γράφω κ οι δύο αγγελίες περιλαμβάνουν σεξ τα πάντα τι μου λες δεν θέλω
Καλό θα ήταν να είσαι πιο σαφής...όλοι ξέρουμε ότι στην χρυσή ευκαιρία υπάρχουν αγγελίες για κατ οίκον μασάζ και παίρνεις διάφορες υπηρεσίες...αλλά "ψάξτε στην χρυσή ευκαιρία για μια Βουλγάρα 27 ετών και μία Ελληνίδα φυσικοθεραπεύτρια δεν ονομάζεται και ανταλλαγή πληροφορίας..."
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλημέρα συναγωνιστές...Άντε και καλό μας κυνήγι...
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά συγκεκριμένα στην χε στην αναζήτηση φυσικό θεραπεία γράφει Ελληνίδα αναλαμβάνει μασάζ υπόλοιπο Αττικής την είχα πάρει στο Bill είναι γύρω στα 50 τα κάνει όλα κόστος 50 ευρώ η δεύτερη γράφει Βουλγάρα 27 ετών αναλαμβάνει φυσικό θεραπεία στο χώρο της είναι Πατησίων 35 ευρώ κάνει πολύ ωραίο μασάζ κ μετά τα πάντα τι άλλο να γράψω έτσι τα γράφει στην χε σχεδόν ακριβώς γιατί μου επιτίθεστε.
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Μόλις έστειλα μήνυμα στο viber στο deluxe είπα να δοκιμάσω για late night ίσως επειδή είναι ποιο αργά παίζει μεγαλύτερες πιθανότητες κ μου έστειλαν φώτο μια Άννα Μαρία Κ μια Έφη έχετε καμία γνώμη η να ρισκαρω
 

paparakos7

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ψάχνω κάτι για Αθήνα με φουλ πρόγραμμα για ξενοδοχείο. Budget εχω 50-100+ το ξενοδοχείο
 

paparakos7

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις έστειλα μήνυμα στο viber στο deluxe είπα να δοκιμάσω για late night ίσως επειδή είναι ποιο αργά παίζει μεγαλύτερες πιθανότητες κ μου έστειλαν φώτο μια Άννα Μαρία Κ μια Έφη έχετε καμία γνώμη η να ρισκαρω
Ξέρουμε αν έχουν γυρίσει Δαναη και Χρυσάννα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom