Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
καμια πληροφορια για το city massage συναγωνιστες ? εχω καινουργιες πληροφοριες για osmose και tantrazoe για οποιον ενδιαφερεται να επικοινωνησει με pm. ευχαριστω
 

MassazeOnly

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια οταν συμπληρωσω τα ποστ που χρειαζεται θα στειλω πμ σε ολους οσους θελουν. Εχω πληροφοριες για οσμο ντελουξ κινγ και αθενς κανει μια κοπελα... παρολα αυτα αν θα μπορουσε να μου στειλει καποιος ενα πμ θα ημουν ευγνομων αν ξερει τιποτα για αθενς η καποια ααλλα εκτος οσμο και ντελουξ ευχαριστω πολυ
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Τι παζάρι είναι αυτό που έχει ξεκινήσει; Έλα, έχω καλή πληροφορία λέμε, φρέσκια σπαρταραει, σκέτη μούφα. Την ανταλλαζω με πραγματικές πληροφορίες, που έχουν κοστίσει περιουσία. Έλα πάρε πάρε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τι παζάρι είναι αυτό που έχει ξεκινήσει; Έλα, έχω καλή πληροφορία λέμε, φρέσκια σπαρταραει, σκέτη μούφα. Την ανταλλαζω με πραγματικές πληροφορίες, που έχουν κοστίσει περιουσία. Έλα πάρε πάρε

Σωστή διαπίστωση αυτή Νίκο 070707 .Ή έχεις καλή εμπειρία με κάποιο κορίτσι από αυτές τις εταιρείες και παραθέτεις την κριτική ( δεν είναι ανάγκη να γράψεις το όνομα ) ή ασχολείσαι με τόσες άλλες που έχουν όλο το πακέτο χωρίς υπονοούμενα και ελπίδες.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Τι παζάρι είναι αυτό που έχει ξεκινήσει; Έλα, έχω καλή πληροφορία λέμε, φρέσκια σπαρταραει, σκέτη μούφα. Την ανταλλαζω με πραγματικές πληροφορίες, που έχουν κοστίσει περιουσία. Έλα πάρε πάρε
Είμαστε στην νέα τάξη πραγμάτων του μασάζ με 50++ ,
παιχνίδι κάνουν οι 0-5 μηνύματα..
 

MassazeOnly

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Osmo η καλύτερη που έχω δοκιμάσει κιόλας είναι η Χριστίνα τα παντα ολα με τιμες στουντιο

Ντελουξ η καλύτερη ντεμη.... Η Χριστίνα πιο όμορφη πάντως απο ντεμη.


Απο κινγς η Φροσω έχω δοκιμάσει μόνο φραπε καλό ήταν.

Έχω δοκιμάσει και άλλες αππ your και σταρ..όποιος πραγματικά έχει ακούσει η δοκιμάσει μπορούμε να ανταλλάξουμε σε πμ. Ενδιαφέρομαι για Άθενς για την Ευα αν ξέρει κανείς η γενικά κάποια άλλη απο σταρ your η κάποιο άλλο
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ντέμη ??
χριστίνα
τίποτε πάρα απο massage ?

Osmo η καλύτερη που έχω δοκιμάσει κιόλας είναι η Χριστίνα τα παντα ολα με τιμες στουντιο

Ντελουξ η καλύτερη ντεμη.... Η Χριστίνα πιο όμορφη πάντως απο ντεμη.


Απο κινγς η Φροσω έχω δοκιμάσει μόνο φραπε καλό ήταν.

Έχω δοκιμάσει και άλλες αππ your και σταρ..όποιος πραγματικά έχει ακούσει η δοκιμάσει μπορούμε να ανταλλάξουμε σε πμ. Ενδιαφέρομαι για Άθενς για την Ευα αν ξέρει κανείς η γενικά κάποια άλλη απο σταρ your η κάποιο άλλο
 

MassazeOnly

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Οχι αυτές κάνουν τα πάντα ότι κάνει μια κοπέλα στο στούντιο
 

Thio77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχουν ντεμη και χριστινά στο ντελουξ; δεν γιατί δεν τα βρίσκω αυτά τα ονοματα.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Υπάρχουν ντεμη και χριστινά στο ντελουξ; δεν γιατί δεν τα βρίσκω αυτά τα ονοματα.
Η Χριστίνα φίλε μου είναι osmose και η Ντέμυ deluxe. Η Ντέμυ όντως δεν είναι στο site αλλά μπορείς να την ζητήσεις αν σε ενδιαφέρει.
 

MassazeOnly

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
η Ντεμυ δεν ειναι κουκλαρα αλλα κανει καλα τη δουλεια της η Χριστινα ειναι πιο ωραια και πιο μικρη
 

MassazeOnly

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά θα απαντήσω σε πμ όταν σημπληρωσω τα 10 ποστ για την ωρα δεν μπορώ να απαντήσω σε κανέναν υπόσχομαι να απαντήσω σε όλους οταν μπορώ... Επίσης αν ξέρετε και εσείς κάτι στείλτε μην περιμένετε μόνο εγώ να πω
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες... θα βρίσκομαι Μαρούσι το απόγευμα... κάνα μέρος να πάω τι προτείνετε;;
Εκτός από... Βίκυ Στεφανία...
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
22
Like
1.241
Πόντοι
1.076
Παίδες... θα βρίσκομαι Μαρούσι το απόγευμα... κάνα μέρος να πάω τι προτείνετε;;
Εκτός από... Βίκυ Στεφανία...

αμα βρεις πες κ σε μενα!! :thubsdown: :thubsdown:

δεν εχει τιποτα εδω πανω η δεν εχω βρει εγω... :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom