Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παιδιαα την Ασπα απο γιουρς την φαγατε κ ελεγαν πως ειναι πολυ καλο αλλα δεν εχω καταλαβει τι σερβιρε τελικα...Οσμοες ειναι στανταρ το κοκο;;;;
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. έχασα ενα μαυράκι που μου κανε τρελο μασαζ με φραπεδια (μάπα εμφάνιση βέβαια αλλα μασαζάρα) έπιασε δουλεια εσωτερικη σε σπίτι. Όποιος καλό άνθρωπος έχει πληροφορία για καλό μασάζ *πρωτίστως και θέλει να τη μοιραστει να γλειτωσουμε κανα μπάζο ας στειλει Π.Μ. Ευχαριστω.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Πραγματικά ρε παιδιά. Πέρα από τη Στεφανία, παίζει καμιά που να κάνει πρωτίστως καλό μασάζ? Κι έστω ένα happy ending, αν όχι πλήρες πακέτο για δευτερο γύρο
 

tasosskordas

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Πραγματικά ρε παιδιά. Πέρα από τη Στεφανία, παίζει καμιά που να κάνει πρωτίστως καλό μασάζ? Κι έστω ένα happy ending, αν όχι πλήρες πακέτο για δευτερο γύρο
Δύσκολο καλό μασάζ και μπριζόλα... Δυστυχώς.. Ψάχνω και γω... Αν κάποιος συναγωνιστής έχει καμιά καλή πληροφορία , ας κάνει το καλό
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Τηλεφώνησα εδώ :


μου απάντησε Ελληνίδα. Είπε ότι το πρόγραμμα είναι “ολοκληρωμένο” στα 60 ευρώ για περίπου μια ώρα. Κάτι παραπάνω δεν ρώτησα αλλά θα περάσω κάποια στιγμή ο ίδιος. Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

ρε σεις μην δίνετε λεφτά να γαμήσετε τη Σύλβια
δεν είναι 2 χρόνια που γαμιόταν τσάμπα σε 'δοκιμαστικά' για τσόντες
το πολύ να της πάρετε κανα δυό κουλούρια μετά τη βίζιτα
Τότε που γαμιόταν τσάμπα είχε καλύτερο κορμί
από φάτσα όμως τα ίδια
 

Συνημμένα

  • σ1.jpg
    σ1.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 113
  • σ2.jpg
    σ2.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 59
  • σ3.jpg
    σ3.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 80

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Τηλεφώνησα εδώ :


μου απάντησε Ελληνίδα. Είπε ότι το πρόγραμμα είναι “ολοκληρωμένο” στα 60 ευρώ για περίπου μια ώρα. Κάτι παραπάνω δεν ρώτησα αλλά θα περάσω κάποια στιγμή ο ίδιος. Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.

Ενδιαφέρουσα περίπτωση δείχνει! Μακάρι να αξίζει φίλε! Τι περιοχή είναι?
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Βορειοανατολικά προάστια μου είπε. Γενικά προτιμάω να μην ρωτάω πολλά στο τηλέφωνο και όταν αποφασίζω να κάνω την επίσκεψη να κάνω τις υπόλοιπες συνεννοήσεις από κοντά.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Στα Δυτικά, νότιοδυτικά που είμαι εγώ ? Ξεραίλα γαμώ την τύχη μου  :headbang:
 

NikosPap1

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
Ως νεος, μπορει καποιος να μου πει πως συνεννοουμε με οσμοσε πχ για τον φραπε; μεσω τηλ; ευχαριστω
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Τυποι, ελεος με το osmose. Eχουν γραφτει τοσες κριτικες..μονο ξεπετα ειναι το μερος, αθλιο μασαζ και ειναι στην λογικη των +20. Μακρια
 

Gentleman_40

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Παιδια δν μπορω να απαντησω σε πμ...Απλα πεστε μου οι κοπελες απο οσμο εχουν καποτες μαζι τς;;;;Στειλτε μου πμ αμα θελετε απλα δν θα σας απαντησω να ξερετε!!!!Ως αναφορα για Αννα συνδιαζει τν μασατζου-βιζιτα...Ερχετεμε δικο τς αμαξι δν ασχολειται καθολου με τ κιν.Στο ραντεβου χτυπησε 2 φορες...Τν 1η δν τ σηκωσε κ τν 2η ειπε ειμαι σε ραντεβου παρτε με σε κανα τεταρτο

Εγω δυο φορές που είχα πάρει ήταν χάλια απο osmo και δεν είχε και καπότες μαζί της.
Και ζητάνε +20 +20 για κάθε τι.
Απάτη μεγάλη γιατί ούτε μασάζ δεν ξέρουν να κάνουν.
 

Gentleman_40

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Ερωτηση:
Ξερουμε πλεον πως το Osmose ειναι ψιλοξεπετα, αλλα εχουμε καμμια κριτικη για Λολα και Σοφια; Ειμαι απο κινητο με κακο σημα και δεν μπορω να ανατρεξω σε προηγουμενα ευκολα. Θελω να μαθω αν κανουν καλο μασαζ αρχικα και μετα στον β γυρο αν παιζουν. Το ποσο θα προχωρησουν θα τα βρω μαζι τους...
Λόλα είχα πάρει εγώ, χάλια ύψος 1,50 βαριόταν, απο μασάζ άσχετη και όλα τα άλλα ούτε καν διεκπεραίωση.
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Το Athens massage είναι ξεκάθαρα στα ΔΕΝ παιδιά?
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
αν καποιος εχει πληροφοριες για yourmassage να μου στειλει pm
να του παραθεσω και ολοκληρωμενες πληροφοριες για deluxe
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom