Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
δεν σου την πέφτει κανένας...απλά εδώ είναι για να γράφουμε ενημερώσεις σχετικά με τις κοπέλες και τα μαγαζιά και
εσύ κάθεσαι και "κρίνεις" το τι κάνω....
όσο για το χιούμορ καλοδεχούμενο αλλά εμένα μου φάνηκε πιο πολύ σαν να πετάς σπόντες...για πιο πολύ χιούμορ γράφε εδώ αυτά καλό βράδυ...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
..απλά εδώ είναι για να γράφουμε ενημερώσεις σχετικά με τις κοπέλες .........

  Εσυ δεν ενημερωσες απλά επανελαβες χιλιοειπωμενα πραγματα ,
η συνεχεια εδω για να καταλάβει και ο dimit31 οτι το χιουμορακι δεν πηγαινε σε αυτον
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
για οσους ενδιαφερει επιστροφη της Ελένης (της κοντης μελαχροινης ) από το Ζανοσπιτο
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
εχει γουστο να εμφανισθει βυζαρου!!!!!!
Αν ειναι αυτη που ήταν και πριν τα Χριστουγεννα, μια κοντη, χοντρουλα και σκουρόδερμη ελληνίδα, έχει μεν μεγαλα... :tits2:

αλλα η γενική εμφάνιση ειναι για ειδικα γουστα....  :rolleyes:

Ας μας διαφωτίσει ο Ψάραξ αν λεμε την ίδια  :grin:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αν ειναι αυτη που ήταν και πριν τα Χριστουγεννα, μια κοντη, χοντρουλα και σκουρόδερμη ελληνίδα, έχει μεν μεγαλα... :tits2:

αλλα η γενική εμφάνιση ειναι για ειδικα γουστα....  :rolleyes:

Ας μας διαφωτίσει ο Ψάραξ αν λεμε την ίδια  :grin:
για την ιδια μιλαμε .....αλλα  ....παει λιγες ωρες  ....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 http://[URL unfurl="true"]www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6249119/2/istockphoto_6249119-pie-in-the-face.jpg%3Cbr%20/%3E[/img[/URL]]

  Περασμα χθες το μεσημερι .
 Ομολογω οτι πηγαινα για την Ηλιανα αν και την τελευταια φορα καπου ειχα χαλαστει  Με το που μπήκα καταλαβα οτι το κλίμα ηταν λίγο εχθρικό όποτε αποφασισα να μην πω οτι θελω καποια συγκεκριμενη αλλα να αφησω να εξελιχθει η φαση .

 Παρόλο που ημουν ο μοναδικος πελάτης στο μαγαζι εμφανίστηκαν μονο 4 κοπελες , καποια ή καποιες μάλλον κατεβηκαν σε στάση εργασίας . Δεν γνωρίζω ποιά δεν εμφανίστηκε αλλα σιγουρα καποια κρύφτηκε γιατι κανανε διαπραγματευσεις για αρκετά λεπτα .

 Εκει πια χαλαστηκα εντελώς και το πηρα απόφαση οτι μια τελευταια φορά θα κάνω μια χαλια συνεδρια να κλεισω τον κύκλο μου στο καταστημα . Επέλεξα αυτη που ενιωσα οτι με αντιπάθησε, και η επιλογή μου με δικαιωσε . Ταλαιπώρησα και ταλαιπωρήθηκα για 25 λέπτα τα οποια μου τα χρέωσαν 80€ (2η φορα πληρωνω το μισαωρο για ωρα αλλα την 1η φορα εγινε από λαθος συννενόηση , τωρα εγινε εκ προμελετης η υπερχρεωση -παλι καλα γιατι με τα 20€ θα πηγαινα γήπεδο και θα γινόμουν λούτσα ).

 Το μυνημα που μου έδωσε το όλο σκηνικό ηταν "μεγαλε μην ξαναερθεις εδώ"  και θα το ακούσω .

 Δεν νοιωθω πάντως οτι εχω κανει κατι μεσα στο δωματίο  για το οποίο θα έπρεπε να απολογηθω . Ισως στο φορουμ είπα καμια μαλακια παραπάνω αλλα πιστευω την μαζεψα, απο την αλλη αντρικο καφενείο είναι το φορουμ οποτε και κάποια  μαλακια να πούμε δεν χάθηκε ο κόσμος . Αν αδικησα καποια με καποιο σχόλιο μου ειναι την Σοφία για την οποία εκανα κακό χιούμορ σε καποιο ποστ πριν κανα 3μηνο και η οποια ειναι αυτη που με την φιλικη της διάθεση με κρατησε ως πελατη στο καταστημα μετά την 1η μου επίσκεψη.

 Αν και μπερδεψαμε λίγο το ποιος πάει να διασκεδάσει και ποιος πάει για να δουλεψει εγω δεν κρατάω κακίες οποτε ευχομαι καλη τυχη σε όλες τις κοπέλες .

[img]http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emo/sad/goodbye-tears-smiley-emoticon.jpg[/img[/URL]]

Γιώργος  
(φυσικα και δεν με λένε Γιωργό - απλα πεταξα ενα όνομα στην τυχη την 1η φορά που πήγα στο κατάστημα)

ΥΓ1 Οταν μπαίνει στο ράδιο το [url=http://[MEDIA=youtube]1Cw1ng75KP0]Alone[/MEDIA] των Heart[/url] όταν περιμενεις στο σαλόνι ειναι σημαδι να σηκωθεις να φύγεις  :)

ΥΓ2 Ο troueno όπου ναναι θα εγκαταλείψει το μάταιο τούτο φορουμ. Εγω καποια στιγμή θα επιστρεψω με αλλο username

[img]http://images.zaazu.com/img/bye-bye-male-smiley-smiley-emoticon-000155-large.gif


 
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
νταβατζήδες, πουτάνες και πελάτες έχουν γίνει μαλλιοκούβαρα...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τρουενο , με μπερδεψες λιγο. Εννοεις οτι σε ξερουν και για οσα γραφεις εδω μεσα , δεν σε θελουν? Αν ναι ,πως το καταλαβαν απο μονοι τους ? Μηπως το ειπες εσυ?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
.............Εννοεις οτι σε ξερουν και για οσα γραφεις εδω μεσα .......

μάλλον όχι

............ δεν σε θελουν?

  Για να κρυβονται και να με χρεωνουν το μισαωρο ωρα εσυ τι λές με θέλουν????

............. Μηπως το ειπες εσυ?

  Εδω δεν ειπα το πραγματικό μου όνομα λες να είπα οτι γραφω εδώ ?????

τελικα εχετε λαλησει ολοι ε?

Αφου το διαβαζουν το φόρουμ τα μαγαζια ας γίνουμε ιντερακτιβ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
 http://[URL unfurl="true"]www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6249119/2/istockphoto_6249119-pie-in-the-face.jpg%3Cbr%20/%3E[/img[/URL]]

   Ταλαιπώρησα και ταλαιπωρήθηκα για 25 λέπτα τα οποια μου τα χρέωσαν 80€ (2η φορα πληρωνω το μισαωρο για ωρα αλλα την 1η φορα εγινε από λαθος συννενόηση , τωρα εγινε εκ προμελετης η υπερχρεωση -παλι καλα γιατι με τα 20€ θα πηγαινα γήπεδο και θα γινόμουν λούτσα ).

 
[/quote]
να κάνω μιά ερώτηση αφού έκαστες 30 λεπτά  γιατί έδωσες 80???
μου έχει τύχει σε άλλο μαγαζί που ισχύουν τα ίδια  , δηλαδή 60 το μισάωρο 80 η ωρα , η κοπέλα μου έφερε ρέστα απο 100 ευρώ 20 ευρώ , της είπα ότι καθίσαμε 30 και μου γύρισε άλλα 20 ,
και κάτι άλλο στο μαγαζί αυτό όσες φορές έχω περάσει σε ρωτάνε από πριν πιο πρόγραμμα θές...
να ξέρεις ότι κύριος της τσέπης σου είσαι εσύ και όχι οι κοπέλες, αν έγινε κακώς έδωσες παραπάνω.... 
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
 http://[URL unfurl="true"]www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6249119/2/istockphoto_6249119-pie-in-the-face.jpg%3Cbr%20/%3E[/img[/URL]]

   Περασμα χθες το μεσημερι .
 Ομολογω οτι πηγαινα για την Ηλιανα αν και την τελευταια φορα καπου ειχα χαλαστει  Με το που μπήκα καταλαβα οτι το κλίμα ηταν λίγο εχθρικό όποτε αποφασισα να μην πω οτι θελω καποια συγκεκριμενη αλλα να αφησω να εξελιχθει η φαση .

 Παρόλο που ημουν ο μοναδικος πελάτης στο μαγαζι εμφανίστηκαν μονο 4 κοπελες , καποια ή καποιες μάλλον κατεβηκαν σε στάση εργασίας . Δεν γνωρίζω ποιά δεν εμφανίστηκε αλλα σιγουρα καποια κρύφτηκε γιατι κανανε διαπραγματευσεις για αρκετά λεπτα .

 Εκει πια χαλαστηκα εντελώς και το πηρα απόφαση οτι μια τελευταια φορά θα κάνω μια χαλια συνεδρια να κλεισω τον κύκλο μου στο καταστημα . Επέλεξα αυτη που ενιωσα οτι με αντιπάθησε, και η επιλογή μου με δικαιωσε . Ταλαιπώρησα και ταλαιπωρήθηκα για 25 λέπτα τα οποια μου τα χρέωσαν 80€ (2η φορα πληρωνω το μισαωρο για ωρα αλλα την 1η φορα εγινε από λαθος συννενόηση , τωρα εγινε εκ προμελετης η υπερχρεωση -παλι καλα γιατι με τα 20€ θα πηγαινα γήπεδο και θα γινόμουν λούτσα ).

 Το μυνημα που μου έδωσε το όλο σκηνικό ηταν "μεγαλε μην ξαναερθεις εδώ"  και θα το ακούσω .

 Δεν νοιωθω πάντως οτι εχω κανει κατι μεσα στο δωματίο  για το οποίο θα έπρεπε να απολογηθω . Ισως στο φορουμ είπα καμια μαλακια παραπάνω αλλα πιστευω την μαζεψα, απο την αλλη αντρικο καφενείο είναι το φορουμ οποτε και κάποια  μαλακια να πούμε δεν χάθηκε ο κόσμος . Αν αδικησα καποια με καποιο σχόλιο μου ειναι την Σοφία για την οποία εκανα κακό χιούμορ σε καποιο ποστ πριν κανα 3μηνο και η οποια ειναι αυτη που με την φιλικη της διάθεση με κρατησε ως πελατη στο καταστημα μετά την 1η μου επίσκεψη.

 Αν και μπερδεψαμε λίγο το ποιος πάει να διασκεδάσει και ποιος πάει για να δουλεψει εγω δεν κρατάω κακίες οποτε ευχομαι καλη τυχη σε όλες τις κοπέλες .

 
[/quote]

Τελικά δεν μας είπες ούτε εδώ ούτε στην κριτική σου στην πρώτη σελίδα ποιά ήταν η κοπέλα που έκανες συνεδρία. Από αυτό το μαγαζί έχω και εγώ τραυματική εμπειρία στο παρελθόν. Και μια συμβουλή. Μην είσαι τόσο πολύ ευαίσθητος. Μην ξεχνάς ότι μιλάμε για εκδιδόμενες.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Μην ξεχνάς ότι μιλάμε για εκδιδόμενες.

 Μα και εγώ επειδη εκδιδονται πήγα αλλα δεν μου εμφανιστηκαν όλες  ;)
 Αν καταλάβες καλά το "παραπονο" μου ηταν οτι μια κοπελα δεν εκδόθηκε (=δεν βγηκε στην πασαρέλα) ;)

Τελικά δεν μας είπες ούτε εδώ ούτε στην κριτική σου στην πρώτη σελίδα ποιά ήταν η κοπέλα που έκανες συνεδρία.

  Ειναι αδικο να την κρίνω γιατι η ολη ατμοσφαιρα με πάγωσε οποτε μπηκα πολύ σφιγμένος στο δωμάτίο , βεβαια και αυτη εκανε μηδενική προσπάθεια να με χαλαρώσει. Επίσης τελικα δεν μου αρεσε ενω καποιοι λιγα ποστ πίσω την θεωρουν μουναρα  :- (κολλυριο βαζουν??)  Τελός εγω κρινω και απο την γενικη συμπεριφορα , οταν το μονο που ασχολειται ειναι να σου πάρει το επιπλεον 20ρικό αντι να σε ρωτησει αν σου άρεσε ή αν θα ξαναπας τι κριτική να κάνεις;  


Μην είσαι τόσο πολύ ευαίσθητος.

Συμφωνω οτι δεν επρεπε να εκνευριστω βλέποντας το κακό κλίμα αλλα ψυχραιμα να σηκωθώ να φύγω .Αν και γενικα ειμαι "ευαισθητουλης" ειμαι ρεαλιστης στο συγκεκριμενο θεμα. Δεν απαιτω να με τσιμπωκουσουν οι κοπελες οταν με δουν ουτε απαιτω να χ@νουν οταν παταω το κουδουνι. Αντιλαμβανομαι οτι οι κοπελες θα σε πουν μαλακα ετσι και αλλιως απλά ειναι άλλο να σε λένε καλό μαλάκα και αλλο κακο και στριμμένο μαλάκα .
Αντιλαμβανομαι επίσης οτι η κοπελα που δεν βγήκε μπορει απλά  να ηταν κουρασμενη από αλλη συνεδρία αλλα απο την αλλη οποιος νιωσει οτι καποια κοπέλα του "κρυβεται" νομιζω οτι θα στραβώσει και δεν θα ψαξει να βρει 100 δικαιολογίες για την κοπέλα.

Απο την άλλη καλυτερα να ειμαι ευαισθητος ωστε να νιωθω κατι . Παρατηρω οτι πολλοι συναγωνιστες εχουν πάψει να νιωθουν , βλέπουν ολες τις γυναικες ιδιες  χαρακτηριζοντας τα μπαζα μουναρες και κωλαρες και για τις πραγματικα όμορφες ή πραγματικά  σέξυ αρχιζουν να λένε διαφορα μείον πχ οτι εχουν μικρο στήθος ή/και μεγαλη ηλικία  . Διαβαζω κριτικές και αναρωτιεμαι αν σε καποιους αρέσουν οι γυναικές ή απλά οι τσόντες


Από αυτό το μαγαζί έχω και εγώ τραυματική εμπειρία στο παρελθόν

 Η συνεδρία ηταν αδιαφορα κακή . Απλα πολλες τετοιες συνεδρίες  σε χαλανε και  ουτε την συζυγο ουτε γκομενα δεν θα μπορεις να πηδηξεις μετα .
Προσωπικα κατα την διαρκεια της συνεδριας αναρωτηθηκα "τι σκατα κανω εγω εδω μέσα???"

Τέλος το μαγαζι με το ροστερ που ειδα δεν δικαιολογει τον ντορο που εχει γινει στο φόρουμ. Ωραιες κοπέλες για να πας στην Φωκίωνος για καφέ  αλλα δεν ξερω αν αξιζουν τα 60-80€
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
  Μα και εγώ επειδη εκδιδονται πήγα αλλα δεν μου εμφανιστηκαν όλες  ;)
  Αν καταλάβες καλά το "παραπονο" μου ηταν οτι μια κοπελα δεν εκδόθηκε (=δεν βγηκε στην πασαρέλα) ;)

  Ειναι αδικο να την κρίνω γιατι η ολη ατμοσφαιρα με πάγωσε οποτε μπηκα πολύ σφιγμένος στο δωμάτίο , βεβαια και αυτη εκανε μηδενική προσπάθεια να με χαλαρώσει. Επίσης τελικα δεν μου αρεσε ενω καποιοι λιγα ποστ πίσω την θεωρουν μουναρα  :- (κολλυριο βαζουν??)  Τελός εγω κρινω και απο την γενικη συμπεριφορα , οταν το μονο που ασχολειται ειναι να σου πάρει το επιπλεον 20ρικό αντι να σε ρωτησει αν σου άρεσε ή αν θα ξαναπας τι κριτική να κάνεις; 


Συμφωνω οτι δεν επρεπε να εκνευριστω βλέποντας το κακό κλίμα αλλα ψυχραιμα να σηκωθώ να φύγω .Αν και γενικα ειμαι "ευαισθητουλης" ειμαι ρεαλιστης στο συγκεκριμενο θεμα. Δεν απαιτω να με τσιμπωκουσουν οι κοπελες οταν με δουν ουτε απαιτω να χ@νουν οταν παταω το κουδουνι. Αντιλαμβανομαι οτι οι κοπελες θα σε πουν μαλακα ετσι και αλλιως απλά ειναι άλλο να σε λένε καλό μαλάκα και αλλο κακο και στριμμένο μαλάκα .
Αντιλαμβανομαι επίσης οτι η κοπελα που δεν βγήκε μπορει απλά  να ηταν κουρασμενη από αλλη συνεδρία αλλα απο την αλλη οποιος νιωσει οτι καποια κοπέλα του "κρυβεται" νομιζω οτι θα στραβώσει και δεν θα ψαξει να βρει 100 δικαιολογίες για την κοπέλα.

Απο την άλλη καλυτερα να ειμαι ευαισθητος ωστε να νιωθω κατι . Παρατηρω οτι πολλοι συναγωνιστες εχουν πάψει να νιωθουν , βλέπουν ολες τις γυναικες ιδιες  χαρακτηριζοντας τα μπαζα μουναρες και κωλαρες και για τις πραγματικα όμορφες ή πραγματικά  σέξυ αρχιζουν να λένε διαφορα μείον πχ οτι εχουν μικρο στήθος ή/και μεγαλη ηλικία  . Διαβαζω κριτικές και αναρωτιεμαι αν σε καποιους αρέσουν οι γυναικές ή απλά οι τσόντες


  Η συνεδρία ηταν αδιαφορα κακή . Απλα πολλες τετοιες συνεδρίες  σε χαλανε και  ουτε την συζυγο ουτε γκομενα δεν θα μπορεις να πηδηξεις μετα .
Προσωπικα κατα την διαρκεια της συνεδριας αναρωτηθηκα "τι σκατα κανω εγω εδω μέσα???"

Τέλος το μαγαζι με το ροστερ που ειδα δεν δικαιολογει τον ντορο που εχει γινει στο φόρουμ. Ωραιες κοπέλες για να πας στην Φωκίωνος για καφέ  αλλα δεν ξερω αν αξιζουν τα 60-80€
ΩΧ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΒΑΡΟΥΝ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ??????????????
για ποιον αραγε ??????????????
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
trueno με έχεις μπερδεψει .........ενω φαινεται η διαθεση σου να πεις σημαντικά πραγματα τελικά τα λές μισά και δεν σε καταλαβαίνω ...ειναι σαν να απευθυνεσαι μονο  στις κοπέλες οι οποίες γνωριζουν τα αλλα μισα ωστε  αυτες ευκολα  θα σε καταλάβουν .... ειδικά μου αφήνεις κενά για την αναφορά σου σε α) εχθρικό περιβάλλον β) πως γνωρίζεις οτι άλλες κοπέλες δεν παρουσιασθηκαν και κυρίως για ποιο  λόγο ...γ) επέλεξες αυτή που ένιωσες οτι σε αντιπάθησε ??????(΄με αφήνεις με μεγάλη απορία ) δ)σε χρέωσαν 80 ευρώ το μισάωρο και δεν αντέδρασες !!!!!!!!! οκ  μπορεί από ευγένεια να μην αντέδρασες , ίσως και εγώ το ίδιο να έκανα ,και στη συνέχεια να εριχνα μαυρο αλλά  δεν λές το ονομα της ...εχει σημασία αν ειναι τακτική του μαγαζιου η αυθαιρεσία κάποιας συγκεκριμένης κοπέλας ..ε) μου δίνεις την αίσθηση οτι απολογεισε σε κάποια λέγοντας οτι μπορεί να ειπες καποια μαλακια στο φόρουμ  ...ετσι φανερώνεις οτι εχεις καποια προσωπικη υπόθεση εκει μέσα καιστη συνέχεια  στέλνεις αποφασιστικό μήνυμα εξαφάνισης σου ..οπως και να εχει να ξέρεις οτι έχεις βγαλει μεχρι τωρα σοβαρο προφιλ στην ανταλλαγη απόψεων και στην καταθεση της γνωμης σου ακόμα και στη διαθεση σου για χιουμορ ... 

ΥΓ:  θα ηταν χρησιμο για ολους μας να ανφερεις το ονομα της κοπέλας που της αποδιδεις την κακη κριτικη !!!!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom