Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αν ήθελε να είναι αυτό που είναι, ας έμενε στην πατρίδα της ή ας έκανε άλλη δουλειά. Στη δουλειά αυτή πληρώνουμε για αυτό που θέλουμε για εμφάνιση και υπηρεσίες.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
φίλε Ψάρακα, αυτό στην καθομιλουμένη λέγεται.... "κομοδίνο"  :grin: :grin:

και δε νομίζω ότι αρέσει σε κανέναν να συνουσιάζεται με έπιπλα  :tooth:
υπάρχει ομως και η αλλη πλευρά ....η καλή ....που οταν της πάνε καλά τα πραγματα δίνει τα ρεστα της .....και ειναι οι περισσότερες φορές που συμβαίνει αυτο διασταυρωμένο με φίλους ...
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα ρε παιδια ποια να παρω?ειναι καθαρες η μυριζουν τα ποδια τους?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.815
Πόντοι
41.443
Αν ήθελε να είναι αυτό που είναι, ας έμενε στην πατρίδα της ή ας έκανε άλλη δουλειά. Στη δουλειά αυτή πληρώνουμε για αυτό που θέλουμε για εμφάνιση και υπηρεσίες.

ετσι ακριβως. +1000000000000000000000
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.815
Πόντοι
41.443

Απ: Πατησίων 77-79 (Πεδίον του Άρεως)
« Απάντηση #1533 στις: 15-12-2012, 20:12:40 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
περασμα κι απο δω σημερα απογευμα και ειχε 6-7 παρουσιες σοφια τατιανα αλινα αλλες δυο που δε συγκρατησα ονομα ελενη μου φαινεται ζωη και ηλιαννα που ηταν απασχολημενη. ειπα τελικα να περασω με τατιανα αφου ηταν απασχολημενη η ηλιαννα και η μικρα ηθελε να κανει το προγραμμα ξεπετα των 60 ευρω με μια εκτονωση. εγω ηθελα της μιας ωρας και λεει οτι εγω δεν το κανω αυτο ουτε δυο εκτονωσεις. την εχει δει ντιβα φαινεται και διαλεγει και τι προγραμμα θα κανει και με ποιον ? δεν καταλαβα. λεω adios amigos και μολις ξεκινησα να φυγω λεει οχι οχι θα σου στειλω αλλη. φευγω  λεω δε θελω και αναχωρησα. βρε ουστ τελικα μονο η ηλιαννα αξιζει απο κει μεσα. μερικες την εχουν δει πολυ και απο μενα τουλαχιστον τρωνε μαυρο.
Αναφορά στον συντονιστή  46.103.9.189


κι ως αναφορα για το τι μου εκανε, δε μου εκανε τιποτα γιατι απλουστατα δε τη γαμησα. εχω μαθει να μυριζομαι τις ξεπετες και δε την παταω ευκολα.και οταν θελω καποια πραγματα τα ζηταω απο την αρχη και οταν το μαγαζι τα προσφερει καλως, αν οχι αυτοι χανουν. υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες και μαλιστα πολυ καλυτερες. τι θα πει δεν κανω προγραμμα μιας ωρας και κανω μονο μισης ωρας. ο πελατης διαλεγει απο τα προσφερομενα προγραμματα τη διαρκεια και την πουτανα που θα το κανει κι οχι η πουτανα.
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ξαναπερασα .......και μαλλον  :think: παει το Βικακι να γινει το στανταρακι μου!!!!!

ειχε πολλη ορεξη για ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηταν ΦΩΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pipa1: :fuck1: :tits: :kissass: :kissass2: :fuck2:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ξαναπερασα .......και μαλλον  :think: παει το Βικακι να γινει το στανταρακι μου!!!!!

ειχε πολλη ορεξη για ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηταν ΦΩΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pipa1: :fuck1: :tits: :kissass: :kissass2: :fuck2:

Επαυξάνω κυρ-Πρόεδρε...  :grin: :grin: :grin:

το Βικακι ειναι σκετη τσοντα  :rockon: :rockon:
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Απ: Πατησίων 77-79 (Πεδίον του Άρεως)
« Απάντηση #1533 στις: 15-12-2012, 20:12:40 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
περασμα κι απο δω σημερα απογευμα και ειχε 6-7 παρουσιες σοφια τατιανα αλινα αλλες δυο που δε συγκρατησα ονομα ελενη μου φαινεται ζωη και ηλιαννα που ηταν απασχολημενη. ειπα τελικα να περασω με τατιανα αφου ηταν απασχολημενη η ηλιαννα και η μικρα ηθελε να κανει το προγραμμα ξεπετα των 60 ευρω με μια εκτονωση. εγω ηθελα της μιας ωρας και λεει οτι εγω δεν το κανω αυτο ουτε δυο εκτονωσεις. την εχει δει ντιβα φαινεται και διαλεγει και τι προγραμμα θα κανει και με ποιον ? δεν καταλαβα. λεω adios amigos και μολις ξεκινησα να φυγω λεει οχι οχι θα σου στειλω αλλη. φευγω  λεω δε θελω και αναχωρησα. βρε ουστ τελικα μονο η ηλιαννα αξιζει απο κει μεσα. μερικες την εχουν δει πολυ και απο μενα τουλαχιστον τρωνε μαυρο.
Αναφορά στον συντονιστή  46.103.9.189


κι ως αναφορα για το τι μου εκανε, δε μου εκανε τιποτα γιατι απλουστατα δε τη γαμησα. εχω μαθει να μυριζομαι τις ξεπετες και δε την παταω ευκολα.και οταν θελω καποια πραγματα τα ζηταω απο την αρχη και οταν το μαγαζι τα προσφερει καλως, αν οχι αυτοι χανουν. υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες και μαλιστα πολυ καλυτερες. τι θα πει δεν κανω προγραμμα μιας ωρας και κανω μονο μισης ωρας. ο πελατης διαλεγει απο τα προσφερομενα προγραμματα τη διαρκεια και την πουτανα που θα το κανει κι οχι η πουτανα.
τελικα ρε παιδια με 60 ευρω εχει μια εκτονωση και με 80 ευρω εχει δυο εκτονωσεις?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
υπάρχει ομως και η αλλη πλευρά ....η καλή ....που οταν της πάνε καλά τα πραγματα δίνει τα ρεστα της .....και ειναι οι περισσότερες φορές που συμβαίνει αυτο διασταυρωμένο με φίλους ...

....να κάνουμε το Σταυρό μας να μην πέσουμε στις λιγότερες. :rolleyes:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
....να κάνουμε το Σταυρό μας να μην πέσουμε στις λιγότερες. :rolleyes:
οταν δινεις τα λεφτα σου δεν χρειαζεται να κανεις τον σταυρο σου ...απλα να εχεις τα κριτηρια σου για να επιλεξεις η οχι καποια κοπέλα ..σου υπενθυμιζω βεβαια ποσο υποκειμενικα ειναι αυτα τα κριτήρια ...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οταν δινεις τα λεφτα σου δεν χρειαζεται να κανεις τον σταυρο σου ...απλα να εχεις τα κριτηρια σου για να επιλεξεις η οχι καποια κοπέλα ..σου υπενθυμιζω βεβαια ποσο υποκειμενικα ειναι αυτα τα κριτήρια ...

Πάλι σύμφωνα με τα λεγόμενά σου υπάρχει το στοιχείο της πιθανότητος.

......όπως και σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής βέβαια.

υπάρχει ομως και η αλλη πλευρά ....η καλή ....που οταν της πάνε καλά τα πραγματα δίνει τα ρεστα της .....και ειναι οι περισσότερες φορές που συμβαίνει αυτο διασταυρωμένο με φίλους ...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ξαναπερασα .......και μαλλον  :think: παει το Βικακι να γινει το στανταρακι μου!!!!!

ειχε πολλη ορεξη για ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηταν ΦΩΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pipa1: :fuck1: :tits: :kissass: :kissass2: :fuck2:
Τα γιαλια της τα φορουσε η της τα εβγαλες!!!!!!!!! βγαζει διαστροφη το γιαλικο της ....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
τελικα ρε παιδια με 60 ευρω εχει μια εκτονωση και με 80 ευρω εχει δυο εκτονωσεις?

 Οταν ειναι να ψηφισετε βουλευτες για 4 χρόνια πατε και ψηφίζετε οποιον υπόσχεται πιο πολλα
 οταν ειναι να ..μησετε μιση  ωρα κάνετε 500 ερωτήσεις

 Το φυλλάδιο που διανεμεται στην είσοδο αναφερει 60€ μιση ώρα και 80€ μια ώρα - κατι παρόμοιο ακολουθει και ο υπόλοιπος κλάδος .

 Απο την αλλη χρηματικες συναλλαγες που κανεις μεθυσμενος ή/και καβ...μένος συνηθως τις θυμασαι και γινεσαι Καζατζίδης  και  :headbang: :headbang:

..... οτι εγω δεν το κανω αυτο ουτε δυο εκτονωσεις. την εχει δει ντιβα φαινεται και διαλεγει και τι προγραμμα θα κανει και με ποιον ? δεν καταλαβα. λεω adios amigos και μολις ξεκινησα να φυγω λεει οχι οχι θα σου στειλω αλλη. φευγω  λεω δε θελω και αναχωρησα. .......

 Ετσι οπως το διαβαζω δεν βλέπω κάτι κακό . Χειρότερο θα ηταν να σου πει οκ στην μια ωρα και να σε λαδωνει μιση ώρα σαν το πυρεξ πριν απλώσεις το φύλλο για την τυρόπιτα και το επόμενο τέταρτο να παιζει κατενάτσιο  και να πεταει την μπάλλα στην εξεδρα μεχρι να σε στειλει για μπανιο στα αποδυτήρια .

 ισως σε χάλασε το υφος ή κάτι άλλο στην φαση



.και μαλλον  :think: παει ............. να γινει το στανταρακι μου!!!!!

 Το να κανεις κάποια στανταρακι δεν ειναι λίγο επίφοβο ???
Ειναι γλυκό το πιοτο της αμαρτιας και εκει που δεν το εχεις καταλάβει  μπορει να σε ρουφήξει  το μαγνητικο π-αιδοίο και να μην μπορεις να φύγεις .

 Δεν είναι κακό να χαθείς στο τρίγωνο των Βερμόυδων της περιοχης μπικίνι αλλα μπορει να ξεχάσεις απο που μπηκες και μετα η μονη σου ελπιδα ειναι να σε βαρεθει η γκόμενα . Αν τα σκας όμως και σε κάνει η γκόμενα οτι θέλει δύσκολα σε βαριέται στέλνει.

Υγ Δεν με παίζουν στα άλλα νήματα οποτε ηρθα εδω να αρχίσω καμια αμπελοφιλοσοφική συζήτηση.

Υγ2 Η Βίκυ παρόλο που δεν ειναι του γουστου μου ειναι πιο εμφανίσιμη από την περιγραφη του n.smirni
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα μαζί με τον μπέμπα ,εδώ τα δωμάτια ήταν γεμάτα και τα τρία από ρόστερ μια απο τα ίδια σχεδόν , δηλαδή Σοφία ξανθιά λεπτή κατσαρομάλλα μικρό βυζί , Βίκυ μελαχρινό κοντοπούτανο με πιασηματτάκια και 2αράκια βυζιά , Ηλιάννα ξανθό μιλφάκι με κανονικό  σώμα μαι μικρό βυζί , Ράνια ξανθιά κανονικό σώμα με 2,5άρια βυζιά και τέλος Βαλέρια μιά ξανθιά μιλφ λεπτή με μικρό βυζί και πίρσινγκ
στη μύτη. 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom