Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
καλή χρονιά...γύρισαν και τα Ρουμανάκια???
Απο 0 εως -17 c  ηταν στο Βουκουρεστι ολες αυτες τις μέρες.  Αμα οι κορασιδες ειναι απο πιο βόρεια , ακομα χειροτερα θα ηταν. Αντε να γυρισουν στην ζεστη Αθηνα να τα πεταξουν εξω  :tits2:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Η δε εμφάνιση της κυρίας είναι πολύ καλή, για την ηλικία της.

Ψιλοφάουλ η τοποθέτηση  μια γκόμενα ειτε ειναι ωραια ειτε οχι . Αν αναφέρεις την ηλικία της απλα υπονοεις οτι ειναι γριά  ;). Αν ειναι να κανεις μια φιλοφρονηση καντην . Ετσι την κανεις και καπακι οχι μόνο την ακυρώνεις αλλά την κάνεις προσβολή.

 κατα τα αλλα εμενα μου αρεσει η πάρλα και μοιραια την παρλα θα την ξεκινησει η κοπελα που ειναι ορθια και σε εγρηγορση και οχι ο πελάτης που καθεται σαν το φακιρη σε θέση planking και μετρα τα τετράγωνα στην μοκέτα .
Νομοτελειακά αυτος που ξεκινα την κουβέντα θα πεταξει και καμια μ@λ@κια . εμένα δεν θα με πειραζε και να μου λέει μια γκόμενα για την πλόκη στον Σουλειμάν αρκει να λέει κατι.
 
  Με πεθαινει η βουβαμαρα και ετσι οπως εισαι μπρουμυτα ουτε να μιλησεις μπορεις ουτε να κοιταξεις την κοπέλα  ουτε να ακούς μουσική  , η μουσικη στα μασαζ συνηθως ειναι μάπα , οποτε καποια στιγμή  βαριεμαι. Το πολύ μασαζ το βαριεται και ο πιασμένος .

 Το χιουμορακι ειναι πειράγματα . Αν σε ενοχλουν απο την στιγμή που δεν μπορεις να βγεις στο σαλόνι να βρεις την Fotini  και να πεις "κυρια κυρια η Ηλιάνα με πειραζει , πειτε της να μην το ξανακάνει"  απλά τα ξεπερνας . Χιουμορ εχει αυτος που δεχεται το πείραγμα και οχι αυτος που το κάνει .

 εμένα πιο πολυ με ενοχλουν οι φιλοφρονήσεις παρα τα καρφάκια .

 Τεσπα και η συγκεκριμενη οπως και το 99% των γύναικων ειναι ανάλογα με τα κέφια της .

ΥΓ Η Fotini ειναι υπαρκτο πρόσωπο ?? Δεν την εχω πετύχει ποτέ.

ΥΓ1 Που ειναι αυτη η Mariak να αρχισει ο flame war στο νήμα να περάσει η ωρα μας???

ΥΓ2 Εγω νομιζα οτι τα ιδρύματα χαλάρωσης  ειναι απασχολημένα  μέσα στις γιορτές επειδη η τιμημένη επαρχια επισκεπτεται την Αθηνα για να επενδυσει τις ευρωπαικες επιδοτήσεις  :think:

ΥΓ3 Πολυ καλό ποστ αυτο του Sinbarr μια σελίδα πισω  . Κριτικη χωρις πολλές λεπτομερειες  που χαλάνε  το μυστήριο και χωρις άκυρες βαθμολογήσεις .
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ψιλοφάουλ η τοποθέτηση  μια γκόμενα ειτε ειναι ωραια ειτε οχι . Αν αναφέρεις την ηλικία της απλα υπονοεις οτι ειναι γριά  ;). Αν ειναι να κανεις μια φιλοφρονηση καντην . Ετσι την κανεις και καπακι οχι μόνο την ακυρώνεις αλλά την κάνεις προσβολή.

Διαφωνώ φίλε μου. Αυτό που λες ισχύει όταν απευθύνεσαι στην κοπέλα. Εδώ κάνουμε σχόλια κυρίως για να κατατοπίσουμε τους υπόλοιπους αναγνώστες. Αντιλαμβάνεσαι οτι αλλιώς είναι μια 20άρα και αλλιώς μια 35-40άρα. Αυτό που είπα είναι οτι, επειδή η ηλιάνα δεν ανήκει σίγουρα στην πρώτη κατηγορία, είναι πολύ εμφανίσιμη για την ηλικία της, χωρίς πεσμένο στήθος, χωρίς κοιλίτσα, πολύ απαλό δέρμα κλπ. Δεν βλέπω καμία προσβολή.

κατα τα αλλα εμενα μου αρεσει η πάρλα και μοιραια την παρλα θα την ξεκινησει η κοπελα που ειναι ορθια και σε εγρηγορση και οχι ο πελάτης που καθεται σαν το φακιρη σε θέση planking και μετρα τα τετράγωνα στην μοκέτα .
Νομοτελειακά αυτος που ξεκινα την κουβέντα θα πεταξει και καμια μ@λ@κια . εμένα δεν θα με πειραζε και να μου λέει μια γκόμενα για την πλόκη στον Σουλειμάν αρκει να λέει κατι.
Με πεθαινει η βουβαμαρα και ετσι οπως εισαι μπρουμυτα ουτε να μιλησεις μπορεις ουτε να κοιταξεις την κοπέλα  ουτε να ακούς μουσική  , η μουσικη στα μασαζ συνηθως ειναι μάπα , οποτε καποια στιγμή  βαριεμαι. Το πολύ μασαζ το βαριεται και ο πιασμένος .
Το χιουμορακι ειναι πειράγματα . Αν σε ενοχλουν απο την στιγμή που δεν μπορεις να βγεις στο σαλόνι να βρεις την Fotini  και να πεις "κυρια κυρια η Ηλιάνα με πειραζει , πειτε της να μην το ξανακάνει"  απλά τα ξεπερνας . Χιουμορ εχει αυτος που δεχεται το πείραγμα και οχι αυτος που το κάνει .
εμένα πιο πολυ με ενοχλουν οι φιλοφρονήσεις παρα τα καρφάκια .

Αυτό το θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό. Άλλος μπορεί να προτιμά την πάρλα και άλλος την ησυχία. Για αυτό και γενικότερα τα σχόλια και οι κριτικές είναι εντελώς ενδεικτικές, και δεν πρέπει να τις πέρνουμε της μετρητοίς.
Κατ'εμέ, πρέπει να υπάρχει μια ισορροπία μεταξύ της αμηχανίας της βουβαμάρας και της ακατάπαυστης φλυαρίας ακόμα και σε ακατάλληλες στιγμές. Νομίζω πως η ζάνα είναι ένα καλό παράδειγμα. Άποψή μου, βέβαια.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Διαφωνώ φίλε μου. Αυτό που λες ισχύει όταν απευθύνεσαι στην κοπέλα.

 Δημόσιο ειναι το φορουμ
Αλλα γενικά  αν ειναι να πεις  κατι ευγενικο ή πες το σωστά ή μην το πεις καθόλου .

 Απο την αλλη πηγες εκει και την πετυχες  οταν αλλοι την βρισκουν απασχολημένη
 σου επιασε την κουβέντα (εγω γενικα οταν μου μιλά μια γυναικα το θεωρω καλό σημαδι ενω οταν πρεπει να κανω τον Σαρτζετακη - ανακριτη το θεωρω κακό σημάδι)
 περασες καλά οπως λες
 και πάς και κολλας σε μια λεπτομερεια .
 Αφου περαςσες καλα γιατι παραπονιεσαι;xK8beW6dGVM]Some[/MEDIA] guys have all the luck..some guys catch all the breaks ..some guys do nothing but complain (που λέει και ο Rod Steward
Μακάρι να υπήρχε ενα μηχανημα να ανταλάξουμε εμπειριες να σου δωσω τον μουτζούρη που έφαγα  .

 Αφου την συγκρινεις με την Ζάνα μαλλόν καλά πρεπει να πέρασες , μακαρι σε καποιο μελοντικό ποστ να  κάνω και εγώ σύγκριση .
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα Φωτεινη. θελεις να μας πεις ποιες κοπελιες ειναι σημερα κοντα σου ????
          καλημερα ,
                σημερα θα ειναι η Ηλιανα η Ρανια η Ελενη η Σοφια η Βαλερια η Βικυ η Αλεξια θα ειναι απο το απογευμα και παιζει να ειναι μια 
                καινουργια με ονομα Μαρια
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
 Δημόσιο ειναι το φορουμ
Αλλα γενικά  αν ειναι να πεις  κατι ευγενικο ή πες το σωστά ή μην το πεις καθόλου .
Απο την αλλη πηγες εκει και την πετυχες  οταν αλλοι την βρισκουν απασχολημένη
 σου επιασε την κουβέντα (εγω γενικα οταν μου μιλά μια γυναικα το θεωρω καλό σημαδι ενω οταν πρεπει να κανω τον Σαρτζετακη - ανακριτη το θεωρω κακό σημάδι)
 περασες καλά οπως λες
 και πάς και κολλας σε μια λεπτομερεια .
 Αφου περαςσες καλα γιατι παραπονιεσαι;
...

Έγινε αδερφέ, ο,τι πεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η Χριστίνα πάει ακόμα εκεί;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
για πιά Χριστίνα λές  :think: :think:
μήπως μπερδεύτηκες με  το 131....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
καλημερα στισ ομορφεσ και χρονια πολλα στην ομορφη φωτεινουλα!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
την Βαλέρια την είδα την Πέμπτη το απόγευμα ...ξανθιά λεπτή με 2αράκι βυζί....
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Περασμα,την προηγουμενη εβδομαδα,από το μαγαζι.διαλεξα την Ελενη(παρεμπιπτόντως δεν νομιζω να είναι η Ελενη από σολωμου,στουρναρη)…από τις υπολοιπες θυμαμαι την Αλεξια(για καλα γκαζια μου φανηκε),την ηλιανα(για gfe μου φανηκε),(ασ πουνε και καποιοι που εχουν κανει συνεδρια) και ένα μικρο,κοντο, τουμπανο αλλα δεν θυμαμαι ονομα.
Στο διαταυτα,
περασμα στο δωματιο,σφραγισμενη πετσετα,και παντοφλεσ,μπανακι.
η ελενη ξανθια,1,70 περιπου,στηθοσ 2+,πολυ καλο σωμα για την ηλικια τησ(περιπου 45)(και μην αρχισετε γιατι γραφω καλο για την ηλικια,γιατι ολοι μασ αλλο σωμα ειχαμε στα 20 μασ και αλλο στα....φευγα μασ)
στα του μασαζ,θα το χαρακτηριζα παρα πολυ καλο,θα τολμουσα να πω εφαμιλο,η οτι πλησιαζε αλλησ συναδελφου τησ που τωρα δουλευει μονη τησ.
αφεθηκα στο μασαζ τοσο πολυ, κανα μισαωρο,που στο μεταξυ σκεφτομουν αν θα μπορουσα να παιξω μπαλα μετα απο τοση χαλαρωση...βεβαια αυτα τα σκεφτομουν χωρισ τον ξενοδοχο(στην  περιπτωση μασ την ελενη),και πριν αναλαβει δραση ....body to body,οπωσ ημουν μπρουμητα,φιλακια,χαδακια,γλυψηματα και γινεσαι η δεν γινεσαι turbo..γυρισμα ανασκελα και τα πραγματα αγριεψαν,ακομα περισσοτερο,πιπα με φτυσιματα,κοιταγμα στ ματια με αυτο το προστυχο βλεμα τησ.περασμα προφυλακτικου,και ηρθε απο πανω με την πλατη προσ εμενα,αλλα περασε τα ποδια τησ κατω απο τα δικα μου,οποτε ηταν μια σταση που ειχα και θεα και προσβαση,για χαστουκακια στο κωλαρακι τησ...το θεμα ειναι και πωσ τα εκανε βεβαια ολα αυτα.απλα να πω οτι χρειαστηκε να την σταματησω 3 φορεσ,απο την αρχη τησ συνεδριασ,οχι απο δικη τησ βιασυνη,αλλα δικιασ μου καβλασ.
πιστευω οτι ειναι must για καθε μιλφακια,και απο τα αριστα για να μην πω απολυτα PSE..για gfe δεν νομιζω να κανει..γνωμη μου βεβαια...συνισταται ανεπιφιλακτα .
συνολικη διαρκεια 1 ωρα.
κοστοσ 80 €
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
πολυ καλο σωμα για την ηλικια τησ(περιπου 45)(και μην αρχισετε γιατι γραφω καλο για την ηλικια,γιατι ολοι μασ αλλο σωμα ειχαμε στα 20 μασ και αλλο στα....φευγα μασ)

  Και εγω ειδα χθες μια κοπελιτσα και ειπα από μεσα μου  "τι μουνακι ειναι αυτο" και τελικα ηταν μια γνωστη μου 45 χρονων . Μωρε  ας ειναι 25 35 45  αρκει να μπαινει η μπάλλα στο πλεκτό . Ας μην κανουμε τους ληξίαρχους.

διαλεξα την Ελενη(παρεμπιπτόντως δεν νομιζω να είναι η Ελενη από σολωμου,στουρναρη)

Αυτή ειναι και στο νημα της Στουρναρη λένε οτι πηγε πάλι εκει μαζι με μια Μαρια που εδω και 2 μερες προσπαθουν να συννενόηθουν ποια Μαρία είναι  :2funny:

για να μην πω απολυτα PSE..για gfe δεν νομιζω να κανει..γνωμη μου βεβαια...

  Δεν ειμαι σίγουρος αν καταλαβαινω την διαφορά μεταξύ PSE και Bg59q4puhmg]gfe[/url[/MEDIA]]

Post κατα  τα 2/3 οφφ τοπικ  :offtopic:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
H θεία Ελενη , οντως πηγε πίσω στην στουρναρη.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom