Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
για μια σαφρακιασμένη γριά πρόκειται...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Μπορει να ειναι και 5αρακι. ειναι μικρη 19 χρονων, Ισπανιδα απ΄οτι λεει με γλυκο προσωακι και βυζαρες. Κανει καλο ισπανικο κατα τα αλλα ειναι μικρη, απειρη και άγαρμπη στις κινησεις> δεν θα ξαναδοκιμαζα. Επισης εμαθα οτι εφυγε η milfara η Ζωη, η οποια ειχε ενα απο τα πιο ομορφα προσωπα και σουπερ πατο...
εγω εχθες την ειδα εκει την Ζωή .....πραγματι πολυ ομορφο προσωπο ....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
μέσα  από την Ισπανία είναι ?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.815
Πόντοι
41.443
περασμα κι απο δω σημερα απογευμα και ειχε 6-7 παρουσιες σοφια τατιανα αλινα αλλες δυο που δε συγκρατησα ονομα ελενη μου φαινεται ζωη και ηλιαννα που ηταν απασχολημενη. ειπα τελικα να περασω με τατιανα αφου ηταν απασχολημενη η ηλιαννα και η μικρα ηθελε να κανει το προγραμμα ξεπετα των 60 ευρω με μια εκτονωση. εγω ηθελα της μιας ωρας και λεει οτι εγω δεν το κανω αυτο ουτε δυο εκτονωσεις. την εχει δει ντιβα φαινεται και διαλεγει και τι προγραμμα θα κανει και με ποιον ? δεν καταλαβα. λεω adios amigos και μολις ξεκινησα να φυγω λεει οχι οχι θα σου στειλω αλλη. φευγω  λεω δε θελω και αναχωρησα. βρε ουστ τελικα μονο η ηλιαννα αξιζει απο κει μεσα. μερικες την εχουν δει πολυ και απο μενα τουλαχιστον τρωνε μαυρο.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αλβανίδα ήταν...αλλά έχει φύγει καιρό τώρα.........
η Αννα εχει φυγει εδω και καιρο και δεν ηταν Ισπανιδα ......η Ζωή ειναι αλλη κοπελα  ξανθεια με πρασινα ματια και ωραιο κωλαρακι....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Επίσκεψη σε μερα που μαλλον ειχε κινητοποιησεις στο Πεδιο του Άρεως (στην Ομονοια είχε) και οι αντιμνημονιακοι αγωνιστες αντι να πάνε στο πεδίο πήγαν στο αιδοίο .

 Ολα τα δωματια πιασμενα πιθανότατα απο τις Μιλφ και ολες οι μικρες το εξυναν . οι μικρες μεσα στην κάβλα ηταν  :tits: μια χαρα όλες (οχι ολες του γουστου μου αλλα ειδικα Αλίνα, Τατιανα   (- κακό βάψιμο) ηταν οτι πρέπει).

 τελίκα ομως εσκασε μυτη η Ηλιάνα απο το δωματιο οπότε ειπα να πάω στα "σιγουρα".

 Τα σιγουρα όμως μαλλον εχουν τρελαθει στην δουλεια οποτε λίγο   :idiot:. Δεν πέρναγα ασχημα αν και μαλλον βιαζόταν ή ηταν κουρασμένη αλλα στο τέλος εφαγε μια φρίκη που με εσκιαξε και μου χάλασε όλο το υπόλοιπο . Δεν ξερω αν την κακογαμησα ή ειναι εκνευρισμενη με τις υπόλοιπες αλλα την ειδα αγριεμενη και παρανοική (για τα δικά μου δεδομένα). Λογω κούρασης εκανα το λαθος τακτικής αντι να σηκωθω να φυγω να  πάω για μπανιο.

  Τεσπά αν και με τις εγγυησεις χαλιέμαι μαλλον δεν ειμαι για μασατζίδικα . Από τραυματικη σε τραυματική εμπειρια πάω.

ΥΓ Για την ιστρορια η Ηλιάνα στις 24/12 φευγει με άδεια  
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φίλε μου,τα έχουμε ξαναπεί πολλές φορές.....μιλάμε για ανθρώπους και οχι για μηχανές....δεν μας λές λεπτομέρειες για το τι πήγε στραβά,αλλά η συγκεκριμένη κοπέλλα έχει μονο καλές κριτικές.Δεν εχω προσωπική εμπειρία με την συγκεκριμένη κοπέλλα,αντιλαμβάνομαι όμως οτι κάθε άνθρωπος μπορεί να έχει μια μέρα που είναι ακεφος,κουρασμένος,κλπ.
Και κάτι ακόμα.....θεωρώ μεγα λάθος να μπαίνεις για ραντεβού με κοπέλλα που μόλις εχει τελειώσει ενα αλλο....αυτό ισχυει για οποιαδήποτε κοπέλλα.Η συγκεκριμένη δουλειά έχει προσωπική επαφή,επομένως κάθε κοπέλλα χρειάζεται λίγο χρόνο να ξεκουρασθεί,να αποφορτισθεί,να ηρεμήσει και να χαλαρώσει για να μπορέσει να ξεκινήσει πάλι μια παρόμοια διαδικασία.....σκέψου τα αυτά στο επόμενο ραντεβού σου και θα δεις οτι ολα θα πάνε καλύτερα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.815
Πόντοι
41.443
συμφωνω κι εγω με το φιλο andy51 κι εχω και προσωπικη πειρα με την ηλιαννα(τρις). δεν υπαρχει καλυτερη για μενα επιλογη στο συγκεκριμενο μαγαζι. κατι αλλες εκει ειναι ........ ας μη τις χαρακτηρισω. τα λεω και πιο πανω
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Δεν ειπα οτι περασα ασχημα απλα μαλλον ημουν λιγο απογειωμένος και προσγειωθηκα απότομα .
Ισως να ειμαι και εγω μαλάκας  που παρεξηγηθηκα.
 Για την κακοτυχία μου κλαιγομαι . Μια φλασιά ο καθενας μπορει να την φαει απλα ετυχε να πάρει εμένα η μπάλλα ..

Επίσης δεν ειπα οτι δεν την συστήνω , αντιθετα ειναι - και εχει- μουνάρα και ειναι πολυ καλη και στο 1ο και στο 2ο μέρος . Δεν εχω ομως μετρο συγκρισης στο συγκεκριμένο καταστημα.

 Υγ Το νοημα του πόστ ειναι οτι αν την πετυχαινα απασχολημενη δεν θα την περιμενα αλλα θα πέρναγα με αλλη .
Αν ξαναπάω και την πετυχω το κάτω κεφαλί θα πει "ναιιιιιιιιιι" αλλα το πανω κεφαλι θα πει "οτι 3 φορες συνεχόμενες με την ιδια ειναι υπερβολή".

 
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
στα 60 συμπεριλαμβανεται μονο εκτονωση με χερι ή πιπα..
ή εχει κ πηδημα????
ρωταω για να δω ποιος κοροιδευει ποιον..
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
στα 60 συμπεριλαμβανεται μονο εκτονωση με χερι ή πιπα..
ή εχει κ πηδημα????
ρωταω για να δω ποιος κοροιδευει ποιον..
και εσυ τι εισαι βρε γελοιε που θα κρινεις και θα αποφασισεις ?????
μαζεψε την ανικανοτητα σου και αντε σε αλλη παραλια να παιξεις κουβαδακια ρομπα ξεφωνημενη!!!!!!!!!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
και εσυ τι εισαι βρε γελοιε που θα κρινεις και θα αποφασισεις ?????
μαζεψε την ανικανοτητα σου και αντε σε αλλη παραλια να παιξεις κουβαδακια ρομπα ξεφωνημενη!!!!!!!!!!

Ο τρόπος με τον οποίο απευθύνεσαι στον ntinos69 είναι απαράδεκτος. Δεν συμφωνώ πάντα με όσα γράφει ο Ντίνος (κάποιες φορές συμφωνώ, κάποιες όχι) όμως ο τρόπος σου δεν είναι σωστός. 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
στα 60 συμπεριλαμβανεται μονο εκτονωση με χερι ή πιπα..
ή εχει κ πηδημα????
ρωταω για να δω ποιος κοροιδευει ποιον..
στα 60 ευρώ είναι φουλ πρόγραμμα μισής ώρας...........μου κάνει εντύπωση που ρωτάς μιάς και όταν δούλευε εδώ μια "φίλη"σου  διάβαζες συνέχεια............
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
στα 60 ευρώ είναι φουλ πρόγραμμα μισής ώρας...........μου κάνει εντύπωση που ρωτάς μιάς και όταν δούλευε εδώ μια "φίλη"σου  διάβαζες συνέχεια............

μαλιστα..
κ εμενα γιατι μου ειπε η κοπελα αφου μπηκε στο δωματιο οτι κανει μονο εκτονωση με χερι ????

Υ.Γ. κ γαμω τα μπαζα εχει το μαγαζι!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
καλά ρε συ νόμιζα ότι ενημερώνεσαι....
είναι γνωστό στους πάντες που διαβάζουν το θέμα ότι στο συγκεκριμένο είναι 60 ευρώ το μισάωρο και 80 η ώρα  και τα δυο φούλ πρόγραμμα , συν ότι άλλη συμφωνία κάνεις.
με πια πέρασες και πώς ήταν?
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
θα την εδινα στο κοινο αλλα δεν γουσταρω να καρφωθω..
διαβαζουν κ διαφοροι αλλωστε..
αν κ με ξεπεταξε τοσο απο μασαζ οσο κ απο τα υπολοιπα εγω θαξαναπαω για να κραζω μετα εκ του ασφαλους τους διαφορους προμοτορες κ νταβατζακους
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
α καλά , όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια......
καλά ρε σείς ούτε ένα όνομα δεν μπορείτε να πείτε.....
όταν αρχίζετε κάτι να το τελειώνεται......κάνετε μια αναφορά για μια κακή συμπεριφορά κοπέλας χωρίς να λέτε το όνομα της...ποίος ο λόγος αφού
έτσι δεν θα ξέρουμε από που να προστατευτούμε.....να σαι καλά πάντως. 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom