Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
μια μεγαλη καλημερα στα αγορια του σαιτ . και στη σημερινη μερα δεν θα εχουμε απουσιες Ειναι ολες εδω.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
απο σημερα ειναι ολες οι κοπελες Αλινα, Τατιανα,Ηλιανα,ΝΙΚΟΛ,ΕΛΕΝΗ,Ρανια,Αλεξια,Βικυ,Σοφια ,Βαλερια
:helpplea:η νικολ ειναι η Νικολ απο τα παλλια? μελαχρινη μικρουλα,αλβανεζα που δηλωνει Εελληνιδα?που ηταν πρωτα κηφησιας και μετα στο χαλαωδρι?
μ ενα μεγαλο ταττοο στην πλατη????  :helpplea:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:helpplea:η νικολ ειναι η Νικολ απο τα παλλια? μελαχρινη μικρουλα,αλβανεζα που δηλωνει Εελληνιδα?που ηταν πρωτα κηφησιας και μετα στο χαλαωδρι?
μ ενα μεγαλο ταττοο στην πλατη????  :helpplea:

στην περιγραφη σου ,   δεν βλεπω  να λες  τιποτα για πολυ μεγαλα  :tits:     οποτε ισως   για  αλλη νικολ αναφερεσαι ( αν λεμε  για την ιδια ,  ειναι   απο τα πιο ωραια μουνια που εχουν περασει στα μασατζιδικα ).    αυτη η νικολ που εχει  ερθει  εδω ,  το μεγαλο της  ατου  ειναι τα  μεγαλα της βυζακια.  
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
:helpplea:η νικολ ειναι η Νικολ απο τα παλλια? μελαχρινη μικρουλα,αλβανεζα που δηλωνει Εελληνιδα?που ηταν πρωτα κηφησιας και μετα στο χαλαωδρι?
μ ενα μεγαλο ταττοο στην πλατη????  :helpplea:
αγόρι μου μιλάς για αλλη Νικολ πραγματι πολυ καλη  ομως και αυτη που διαθετουμε ειναι κανονακι
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
αγόρι μου μιλάς για αλλη Νικολ πραγματι πολυ καλη  ομως και αυτη που διαθετουμε ειναι κανονακι
οντως ειναι κανονακι...ΟΤΑΝ την πετυχεις ομως,γιατι ειναι με τα φεγγαρια της....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
οντως ειναι κανονακι...ΟΤΑΝ την πετυχεις ομως,γιατι ειναι με τα φεγγαρια της....
και δύστυχος πολλά φεγγάρια.............όπως τουλάχιστον εγώ την θυμάμαι......
αλλά είναι  φορτωμένη  :tits: :tits: :tits:
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6

καλημερια στα αγορια μας
απο σημερα μεχρι και την Κυριακη θα  λειπει η Ηλιανα μας ομως ολα τα αλλα κοριτσια παντα εδω Βικυ Αλινα Τατι Αλεξια Νικολ Βαλερια Ρανια Σοφια
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
και δύστυχος πολλά φεγγάρια.............όπως τουλάχιστον εγώ την θυμάμαι......
αλλά είναι   φορτωμένη   :tits: :tits: :tits:
εδω κατι δεν παει καλα με την "νικολ" κατι κρυβεται κανενας συναγωνιστης να πει οτι πηγε και να δωσει πραγματικη περιγραφη της?
ολοι με μισολογα μιλανε  ακομη και ο πολυ λεπτολογος  μας νεα σμυρνη
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
καλημερια στα αγορια μας
απο σημερα μεχρι και την Κυριακη θα   λειπει η Ηλιανα μας ομως ολα τα αλλα κοριτσια παντα εδω Βικυ Αλινα Τατι Αλεξια Νικολ Βαλερια Ρανια Σοφια

:'( :'( :'( :'( :'(
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
εδω κατι δεν παει καλα με την "νικολ" κατι κρυβεται κανενας συναγωνιστης να πει οτι πηγε και να δωσει πραγματικη περιγραφη της?
ολοι με μισολογα μιλανε  ακομη και ο πολυ λεπτολογος  μας νεα σμυρνη
η Νικόλ ΣΚ ξεκουραζεται απο Δευτέρα παλι κοντα μας  ειναι για γουστα της πληθωρικής της χυμώδους γυναίκας 23 ετών με πλε ματια υψος με τακουνι  περιπου 1.70 .
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
η Νικόλ ΣΚ ξεκουραζεται απο Δευτέρα παλι κοντα μας  ειναι για γουστα της πληθωρικής της χυμώδους γυναίκας 23 ετών με πλε ματια υψος με τακουνι  περιπου 1.70 .
:2funny: :2funny:καλο αυτο..ακου υψος με τακουνι...αν ανεβει σε σκαλα,ποσο θα ειναι? :bottom: :bottom:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
εδω κατι δεν παει καλα με την "νικολ" κατι κρυβεται κανενας συναγωνιστης να πει οτι πηγε και να δωσει πραγματικη περιγραφη της?
ολοι με μισολογα μιλανε  ακομη και ο πολυ λεπτολογος  μας νεα σμυρνη
υπάρχουν κριτικές και αναφορές στα θρέντ τον μαγαζιών που έχει δουλέψει........
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
υπάρχουν κριτικές και αναφορές στα θρέντ τον μαγαζιών που έχει δουλέψει........

  Μπλεξαμε τα μπούτια μας λίγο με την νικόλ
Η νικολ απο Συ 45 και Σ29 περιγραφεται ως
"μιλφάρα, στα 30+"
ενω αυτη στο 77-79 ειναι 23

η Νικόλ ΣΚ ξεκουραζεται απο Δευτέρα παλι κοντα μας  ειναι για γουστα της πληθωρικής της χυμώδους γυναίκας 23 ετών με πλε ματια υψος με τακουνι  περιπου 1.70 .

Αληθεια  ποσους πόντους τακουνι χρειάζεται για να φτασει το 1.70 ?


Επίσης
αγόρι μου μιλάς για αλλη Νικολ πραγματι πολυ καλη  ομως και αυτη που διαθετουμε ειναι κανονακι

Το κανονακι ειναι μουσικό οργανο www.google.gr/search?q=%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B9&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=el&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=U7w7UdLRGYeytAacpIGABA&biw=1024&bih=499&sei=abw7UaPeJuTK4ATqs4DQBA]κλικ για εικονες [/url] αρα μια κοπέλα μαλλον πρεπει να περιγραφει αλλιως
και η προσφωνηση αγορι μου ισως να μην ειναι τοσο ευγενικη , καλυτερα ειναι τα "μωρο μου", "αγαπη μου", "ματια μου" και άλλα ζουζουνίστικα .

Τελος
.............η Ηλιανα μας .............

  η μικρη μου εμπειρια δειχνει οτι δεν την προσεχετε οσο θα επρεπε και υποθετω οτι η ιδια κανει αρκετα παραπόνα αλλα αρκετες φορες πρεπει να εχει δικιο που παραπονιεται.

  ΥΓ  και μια απορία .Καποιος ειπε οτι υπάρχουν 2 κοπέλες με το ονομα Βικυ , σημερα εχει μεινει η παλια ή η καινουργια ;;;


 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom