Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Πολλα μου εβαλες.

δ)σε χρέωσαν 80 ευρώ το μισάωρο και δεν αντέδρασες !!!!!!!!!

Η συνεδρία διηρκεσε κανα 25λεπτο αν και ειχαμε πει για ώρα .Εδωσα 60 και μου ζητήθηκε το 20ρίκο . Να σημειώσω εδώ οτι 1η φορα  παραπονιεμαι για τα χρηματα σε κοπέλα

β) πως γνωρίζεις οτι άλλες κοπέλες δεν παρουσιασθηκαν και κυρίως για ποιο  λόγο .!

 ΔΕΝ το γνωριζω . 4 κοπελες ειδα και δεν ρωτησα καν που ειναι η μία και που η άλλη (θα μπορουσα να είχα ρωτησει και αν μου ελεγαν πχ "σημερα δεν ηρθε" ή "εχει αλλο ραντεβου" να φύγω ). Απλά 4 κοπελες μου φανηκαν λίγες και επισης υπήρχε μια αναμπουμπουλα όταν εμφανίστηκαν και για κανα τρίλεπτο ξαναεμεινα μόνος . Μπορει να συζήταγαν και δικα τους θέματα οι κοπέλες αλλα οταν καθεσαι σαν μαλακας μόνος σου στο σαλόνι αλλιώς τα βλέπεις .

 Απο την στιγμη που ανοιξε η πόρτα κατι δεν μου πήγε σωστα , ισως να ηταν η ιδέα μου , δεν εχω πάντως καποια προσωπικη υπόθεση.

 Για την κοπέλα τα ειπα , της δίνω το ελαφρυντικό οτι και εγω μπηκα λίγο σφιγμένος (περασα κανα δεκαπεντάλεπτο στο σαλόνι). Οπως είπα αλλοι εχουν γραψει διθυραμβικά σχόλια , ο καθένας με την γνώμη του.

Τεσπά οτι εγινε εγινε - περσινα ξυνά σταφύλια. Το θέμα μας ειναι οτι το μαγαζι μου φανηκε οτι ειναι σε πτώση και με μία κοπέλα να βγαζει όλη την δουλειά .

 ΥΓ Στο φορουμ δεν εχω κατι παραπάνω να προσφέρω . Αν γραφω θα αρχισω τους τσακωμους και τις διαφωνίες , οποτε μοιραια θα αραιωσουν τα πόστ μου




 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Πολλα μου εβαλες.

Η συνεδρία διηρκεσε κανα 25λεπτο αν και ειχαμε πει για ώρα .Εδωσα 60 και μου ζητήθηκε το 20ρίκο . Να σημειώσω εδώ οτι 1η φορα  παραπονιεμαι για τα χρηματα σε κοπέλα

 ΔΕΝ το γνωριζω . 4 κοπελες ειδα και δεν ρωτησα καν που ειναι η μία και που η άλλη (θα μπορουσα να είχα ρωτησει και αν μου ελεγαν πχ "σημερα δεν ηρθε" ή "εχει αλλο ραντεβου" να φύγω ). Απλά 4 κοπελες μου φανηκαν λίγες και επισης υπήρχε μια αναμπουμπουλα όταν εμφανίστηκαν και για κανα τρίλεπτο ξαναεμεινα μόνος . Μπορει να συζήταγαν και δικα τους θέματα οι κοπέλες αλλα οταν καθεσαι σαν μαλακας μόνος σου στο σαλόνι αλλιώς τα βλέπεις .

 Απο την στιγμη που ανοιξε η πόρτα κατι δεν μου πήγε σωστα , ισως να ηταν η ιδέα μου , δεν εχω πάντως καποια προσωπικη υπόθεση.

 Για την κοπέλα τα ειπα , της δίνω το ελαφρυντικό οτι και εγω μπηκα λίγο σφιγμένος (περασα κανα δεκαπεντάλεπτο στο σαλόνι). Οπως είπα αλλοι εχουν γραψει διθυραμβικά σχόλια , ο καθένας με την γνώμη του.

Τεσπά οτι εγινε εγινε - περσινα ξυνά σταφύλια. Το θέμα μας ειναι οτι το μαγαζι μου φανηκε οτι ειναι σε πτώση και με μία κοπέλα να βγαζει όλη την δουλειά .

 ΥΓ Στο φορουμ δεν εχω κατι παραπάνω να προσφέρω . Αν γραφω θα αρχισω τους τσακωμους και τις διαφωνίες , οποτε μοιραια θα αραιωσουν τα πόστ μου
εχεις δικιο ...αν δεν ειχαν δουλια ειναι λιγες ...10 παιζουν στο μαγαζύ ...με τις καινουργιες Κατερινα  την Βικυ και την επιστροφη της Ελένης (την κοντη)....αλλα γιατι να μην βγουν σε εσενα ....?????
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
εχεις δικιο ...αν δεν ειχαν δουλια ειναι λιγες ...10 παιζουν στο μαγαζύ ...με τις καινουργιες Κατερινα  την Βικυ και την επιστροφη της Ελένης (την κοντη)....αλλα γιατι να μην βγουν σε εσενα ....?????

Ποιες καινουργιες; ουτε οι παλιες δεν ηταν εκει . Τεσσερις που είδα και αντε να ηταν μια στην κουζίνα .

Πιθανότατα σε καποιο τσακωμό έπεσα και με εγραψαν στο παιδοίο τους

  Σεριφισσα θέλει το μαγαζι . Αν ειναι και ετσι ακόμα καλύτερα

stock-photo-beautiful-sheriff-woman-on-white-background-37773658.jpg



3197692986_079d1df73e.jpg
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ποιες καινουργιες; ουτε οι παλιες δεν ηταν εκει . Τεσσερις που είδα και αντε να ηταν μια στην κουζίνα .

Πιθανότατα σε καποιο τσακωμό έπεσα και με εγραψαν στο παιδοίο τους

  Σεριφισσα θέλει το μαγαζι . Αν ειναι και ετσι ακόμα καλύτερα

stock-photo-beautiful-sheriff-woman-on-white-background-37773658.jpg



3197692986_079d1df73e.jpg
σε αυτο επιμένω ...ειναι 11 ....Ηλιανα ,Ρανια ,Βαλερια,Αλεξια,Αλινα,Τατιανα,Βικυ1,Σοφια ,Ελένη ,Κατερίνα ,Βικυ2 μειον ρεπω μειον οσες δουλευαν βγαινει πανω απο 4 .......
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καινουργια παρουσια ονομα Νικολ ....μαλλον γνωστη σε αρκετους ...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αμα ειναι η γνωστη απο στουρναρη και συγγρου... Μολις προστεθηκε αλλη μια ξεπετα στο ροστερ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
αυτή με τα μεγάλα βυζιά?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Γι' αυτό και η λέξη "γυρολόγος" συνήθως χρησιμοποιείται με αρνητική χροιά.
ειναι πολυ σχετικο αυτο που λες .......εμένα δεν μου αρέσει το βόλεμα και οι συμβιβασμοι προς χαριν του για παραδειγμα ...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
..εχει γυρισει (σχεδον) ολα τα μαγαζια η νικολ....

Γυριστρούλα η Νικόλ (omOOoVptM0E]link[/MEDIA] στο τραγουδι του Λακη Παπαδοπουλου <---- κλικ εδώ)

(απο το πρωι μου εχει ερθει το αστειάκι και κρατιέμαι )

πάντως οι κριτικες δειχνουν οτι εχει θαυμαστάς

ΥΓ Στο φορουμ πριν 3-4 χρόνια συζήταγαν πολυ για μια Νικόλ

ΥΓ2 δεν αντεξα να παρακολουθω σιωπηρός το φόρουμ.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Γυριστρούλα η Νικόλ (omOOoVptM0E]link[/MEDIA] στο τραγουδι του Λακη Παπαδοπουλου <---- κλικ εδώ)

(απο το πρωι μου εχει ερθει το αστειάκι και κρατιέμαι )

πάντως οι κριτικες δειχνουν οτι εχει θαυμαστάς

ΥΓ Στο φορουμ πριν 3-4 χρόνια συζήταγαν πολυ για μια Νικόλ

ΥΓ2 [u]δεν αντεξα να παρακολουθω σιωπηρός το φόρουμ[/font].[/u]
:2funny: :2funny: :2funny:πολυ καλα εκανες !!!!!!!! εισαι ωραίος !!!!!!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
απο σημερα ειναι ολες οι κοπελες Αλινα, Τατιανα,Ηλιανα,ΝΙΚΟΛ,ΕΛΕΝΗ,Ρανια,Αλεξια,Βικυ,Σοφια ,Βαλερια
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
απο σημερα ειναι ολες οι κοπελες Αλινα, Τατιανα,Ηλιανα,ΝΙΚΟΛ,ΕΛΕΝΗ,Ρανια,Αλεξια,Βικυ,Σοφια ,Βαλερια

Τα ονόματα που είναι γραμμένα με κεφαλαία σημαίνουν κάτι, ή εκ παραδρομής γράφτηκαν έτσι? :think:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom