Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
  Μπλεξαμε τα μπούτια μας λίγο με την νικόλ
Η νικολ απο Συ 45 και Σ29 περιγραφεται ως
"μιλφάρα, στα 30+"
ενω αυτη στο 77-79 ειναι 23

Αληθεια  ποσους πόντους τακουνι χρειάζεται για να φτασει το 1.70 ?


Επίσης
Το κανονακι ειναι μουσικό οργανο www.google.gr/search?q=%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B9&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=el&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=U7w7UdLRGYeytAacpIGABA&biw=1024&bih=499&sei=abw7UaPeJuTK4ATqs4DQBA]κλικ για εικονες [/url] αρα μια κοπέλα μαλλον πρεπει να περιγραφει αλλιως
και η προσφωνηση αγορι μου ισως να μην ειναι τοσο ευγενικη , καλυτερα ειναι τα "μωρο μου", "αγαπη μου", "ματια μου" και άλλα ζουζουνίστικα .

Τελος
  η μικρη μου εμπειρια δειχνει οτι δεν την προσεχετε οσο θα επρεπε και υποθετω οτι η ιδια κανει αρκετα παραπόνα αλλα αρκετες φορες πρεπει να εχει δικιο που παραπονιεται.

  ΥΓ  και μια απορία .Καποιος ειπε οτι υπάρχουν 2 κοπέλες με το ονομα Βικυ , σημερα εχει μεινει η παλια ή η καινουργια ;;;

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
η Βίκυ η παλιά έχει μείνει , το έκφυλο κοντοπούτανο....
η άλλη ήταν η ομορφούλα με τον ωραίο κώλο που είχε έρθει απο Ιουλιανού.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
  Μπλεξαμε τα μπούτια μας λίγο με την νικόλ
Η νικολ απο Συ 45 και Σ29 περιγραφεται ως
"μιλφάρα, στα 30+"
ενω αυτη στο 77-79 ειναι 23


Επίσης
Το κανονακι ειναι μουσικό οργανο www.google.gr/search?q=%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B9&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=el&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=U7w7UdLRGYeytAacpIGABA&biw=1024&bih=499&sei=abw7UaPeJuTK4ATqs4DQBA]κλικ για εικονες [/url] αρα μια κοπέλα μαλλον πρεπει να περιγραφει αλλιως
και η προσφωνηση αγορι μου ισως να μην ειναι τοσο ευγενικη , καλυτερα ειναι τα "μωρο μου", "αγαπη μου", "ματια μου" και άλλα ζουζουνίστικα .


 
  α)η Νικολ ειναι 23 χρονών κατα δήλωση της ,σε απ ευθείας ερώτησή μου στην ιδια............. δεν κάνει όμως η ηλικία της διαφορά (30 η 23 ) αλλά οι επιδόσεις της ......
β) θα διαφωνήσω μαζύ σου ως προς την περιγραφή .......διότι οι περιγραφές με μεταφορική σημασία οπως στην περίπτωση μας πολλές φορές χρησιμοποιούνται και δίνουν τελικά σωστό προσδιορισμό .......
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  α)η Νικολ ειναι 23 χρονών κατα δήλωση της ,σε απ ευθείας ερώτησή μου στην ιδια............. δεν κάνει όμως η ηλικία της διαφορά (30 η 23 ) αλλά οι επιδόσεις της ......
β) θα διαφωνήσω μαζύ σου ως προς την περιγραφή .......διότι οι περιγραφές με μεταφορική σημασία οπως στην περίπτωση μας πολλές φορές χρησιμοποιούνται και δίνουν τελικά σωστό προσδιορισμό .......

Με παρεξηγησες .

α) Ειδα οτι υπάρχει μια συχυση για το ποια Νικολ ειναι αυτη που μιλατε  κι ηθελα να γινει ξεκαθαρο αν οι κριτικες 
και
αφορουν την Νικολ που δουλευει στο 77-79 ή καποια  αλλη Νικολ . (δεν την ξερω τη Νικόλ του Σ29 ουτε πιθανοτατα θα δω τη Νικόλ του 77-79 απλα να ενημερωθουν τα μελη του φορουμ που ενδιαφέρονται). Τελικα αυτή η Νικολ  εχει δουλεψει και Συγγρου και Στουρνάρη ?????

β) Ιντερνετικό χιουμορ πήγα να κάνω κανοντας λογοπαιγνιο με το κανονακι που ειναι εγχορδο μουσικό οργανο ***. Ειναι σαν να λες μια κοπέλα μπουζουκι ή  τρομπονι ή κλαρίνο. Επισης δεν μου αρεσουν τα κοπλιμέντα σε -ακι  αν και οντως καποιες φορες ειναι "γλυκά". Δεν ηταν κακοπροαιρετο το σχολιο μου αλλα μαλλον αποτυχημένο αστείο .


*** κανονακι
Kanonaki.jpg


Υγ μαλλον την ιδια Βικυ εχω δει οσες φορες πήγα αλλα την τελευταια φορα μου φανηκε τελειως διαφορετικη  :think: :think:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Ναι, εκεί δουλεύει, βουρ!

Ψηλή, μελαχροινή, μπήκε σε πολυκατοικία με 50 διαμερίσματα, άρα είναι πουτ@ν@ φυσιοθεραπεύτρια!

Κανείς άλλος με απορίες;
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Ναι, εκεί δουλεύει, βουρ!

Ψηλή, μελαχροινή, μπήκε σε πολυκατοικία με 50 διαμερίσματα, άρα είναι πουτ@ν@ φυσιοθεραπεύτρια!

Κανείς άλλος με απορίες;
Σιγα ρε ΑΝΤΡΑ τρομαξαμε......
πω πω πω ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ !!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
α) Ειδα οτι υπάρχει μια συχυση για το ποια Νικολ ειναι αυτη που μιλατε   κι ηθελα να γινει ξεκαθαρο αν οι κριτικες   Τελικα αυτή η Νικολ  εχει δουλεψει και Συγγρου και Στουρνάρη ?????


για οσους  την ξερουν δεν υπαρχει  κανενα μπερδεμα.  εγω την ειχα πετυχει  στο πατησιων  314 το 2010.  εχει περασει και απο μεσογειων και απο συγγρου 45 και απο στουρναρη.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
γυριστρουλα ιταλιδα απο τα τιραννα.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
γυριστρουλα ιταλιδα απο τα τιραννα.....
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
πάντως το έχω πεί πολλές φορές και το ξαναλέω(ας διαβάσει και ο χριστινολόγος)να μην μας ενδιαφέρει απο που έιναι η κοπέλα
αλλά τι υπηρεσίες προσφέρει...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
  Τελίκα εχει ξεκαθαρισθει οτι μιλάμε για την ιδια Νικόλ . Εγω θυμαμαι να μιλανε ολοι για μια Νικόλ πριν 4 χρόνια , η ιδια ειναι και εκανε τζιριτζντζουλες απο τα 19 :dunno:?????
  Πάντως για να ασχολουνται μαζί της κατι κανει καλά . Εμενα προσωπικά ζμπούτσαμ οποια Νικόλ και να ειναι, απλή κουβεντα κάνω .

  Για την ιστόρια υπάρχει στο 1ο ενα κεντρο αισθητικης που πάνε κατι μιλφόνια . Μια που ειδα ηταν καλη περιπτωση αλλα φαινόταν  αγαμητη καμια 12ετία . Θα προτιμουσα να συναντησω τον αντρα της που τοσα χρονια στην  :jerking: θα εχει μαζεψει καμια 50αρια τηλέφωνα απο call girl   , ολό και κάτι καλό θα εχει να μου συστήσει .
Δεν παιζεστε εδω μεσα!!!
Ανετα ανεβαζετε κορυφαια επιθεωρηση :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Για την ιστόρια υπάρχει στο 1ο ενα κεντρο αισθητικης που πάνε κατι μιλφόνια . Μια που ειδα ηταν καλη περιπτωση αλλα φαινόταν  αγαμητη καμια 12ετία . Θα προτιμουσα να συναντησω τον αντρα της που τοσα χρονια στην  :jerking: θα εχει μαζεψει καμια 50αρια τηλέφωνα απο call girl   , ολό και κάτι καλό θα εχει να μου συστήσει .

....Θεός! :cheesy:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Από χθες εξαφανιστηκε η διευθυνση . Μετακομιζει το καταστημα ή ειναι πρωταπριλιατικό αστειο να κρυβεις την διευθυνση  για να διαβαζουν οι συναγωνιστες τις κριτικες και μετα να ψαχνουν να βρουν που ειναι το μαγαζί  :crazy: :crazy:  ??  Μονο στα βορεια να μην ξαναανέβουν .

  Σε ενα ασχετο σχεδον θέμα και απευθυνομενος στην τεχνικη υποστηριξη του φορουμ θα προτεινα να υπαρχει ενα noindex nofollow ή κατι αντιστοιχο (δεν τα ξέρω καλά , δεν ειμαι ιστομάστορας) για τις μηχανες αναζήτησης στα μασαζ και τις κριτικες γιατι ανα πατησεις πχ πατησιων 77-79  στον γοογλη βγαινει 1ο αποτελεσμα μια κριτική οποτε καπως ετσι καρφωνονται τα μαγαζια αλλα και οι πελάτες .
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
  Από χθες εξαφανιστηκε η διευθυνση . Μετακομιζει το καταστημα ή ειναι πρωταπριλιατικό αστειο να κρυβεις την διευθυνση  για να διαβαζουν οι συναγωνιστες τις κριτικες και μετα να ψαχνουν να βρουν που ειναι το μαγαζί  :crazy: :crazy:  ??  Μονο στα βορεια να μην ξαναανέβουν .

  Σε ενα ασχετο σχεδον θέμα και απευθυνομενος στην τεχνικη υποστηριξη του φορουμ θα προτεινα να υπαρχει ενα noindex nofollow ή κατι αντιστοιχο (δεν τα ξέρω καλά , δεν ειμαι ιστομάστορας) για τις μηχανες αναζήτησης στα μασαζ και τις κριτικες γιατι ανα πατησεις πχ πατησιων 77-79  στον γοογλη βγαινει 1ο αποτελεσμα μια κριτική οποτε καπως ετσι καρφωνονται τα μαγαζια αλλα και οι πελάτες .
γιατι ρε αντρα να μην ανεβουν στα βορεια ?????
σε διορισε ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΛΑΞ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ φοροεισπραχτορα και δεν επιτρεπει τας μετακινησεις ?????

πω πω πω παλι ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΜΠΛΕΞΑ........
ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ σε καλο μου !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
γιατι ρε αντρα να μην ανεβουν στα βορεια ?????
σε διορισε ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΛΑΞ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ φοροεισπραχτορα και δεν επιτρεπει τας μετακινησεις ?????

πω πω πω παλι ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΜΠΛΕΞΑ........
ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ σε καλο μου !!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλικό recommendation...

www.imdb.com/title/tt1986770/]http://www.imdb.com/title/tt1986770/[/url]

και θα ρίξεις και γέλιο με τον άπαιχτο Τσάρλι και μάλλον θα σου φανεί και χρήσιμο γενικά...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom