Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Κατάλαβα ποια λες. Δεν είναι η ίδια δυστυχώς. Ούτε καν κώλο δεν δίνει :(

μια ξανθούλα που ταιριάζει με τις περιγραφές συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα σε τσάρκα, πρωινή, στο 74 δεξιά όπως μπαίνουμε.. η οδοντοστοιχία της δείχνει fake αν και είναι πιπινάκι..

η ίδια μου ανακοίνωσε και πρωκτικό.. δεν την δοκίμασα...
 

Επισκέπτης
μια ξανθούλα που ταιριάζει με τις περιγραφές συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα σε τσάρκα, πρωινή, στο 74 δεξιά όπως μπαίνουμε.. η οδοντοστοιχία της δείχνει fake αν και είναι πιπινάκι..

η ίδια μου ανακοίνωσε και πρωκτικό.. δεν την δοκίμασα...
Θα κάνω έρευνα αύριο. Θέλω να τη ξαναβρώ για να δω τα ίχνη που άφησε ο χρόνος στο άλλοτε στενό αιδίο της... :sunglasses:
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Γεια σας ρε μόρτες τόσο καιρο έβλεπα και δε μέλαγα γιατί οταν μιλησα μου την πεσανε με απειλεσ και θα δεις ποιος είμαι γω και ληπά αλλα βλεπω οτι το πράγμα πάει από το κακό στο χειρότερο και σας δουλέβουνε κανονικά να πούμε. Καλα τα αφεντικά τον μαγαζών τη δουλειά τους κάνουνε και βάζουνε και απο 10 ψεφτικα ονόματα να κανουνε λεζάντες στα μαγαζιά τους και σεις τα πιστέβετε? καλά ρε μάγκες για πείτε μου πως γίνετε μια που πας στο δομάτιο και λεει γκια σου μουρό μου ελα κανε εγκό πιπα να μπορεί να διαβάζει ελληνικά και να γράφει καλύτερα και απο μένα που εντάξει σχολείο δεν εχω τελειώσει αλλά Ελληνας είμαι εγώ και εδώ γενήθηκα και μεγάλοσα? Εγώ που είμαι αμόρφοτος και το καταλαβένο εσεις που είστε και σπουδαγμένοι δε πέρνετε πρέφα τίποτα και πάτε και το πέζετε και γαμπροί? Σε καμιά τσατσά ρε κοροηδα το πεζετε γαμπροί ή σε κανα γκόμενο καμιάς αφεντηκήνας, ξυπνήστε ρε.  Εγώ θέλω να ρωτήσω και αυτο΄πυς όλους που γράφουνε ψέματα και τις κάνουνε όλες οτι είναι οι καλύτερες, καλα ρε δε ντρέπεστε λίγο να παιρνετε τα παιδιά στο λεμό σας? Διάβασα κρητικές που οι προμότορες γράφουνε τα καλήτερα και πωπω τι θεά είναι και ποσο καλά γαμιέτε η κοπέλα και πλήρωσα 50 και μου έκανε για 100 και δε συμαζέβετε και πάει ο άλλος ο κακομοίρης και πετάει τα λεφτά του και λέει πιστεψα τον προηγουμενο και τη πατησα και δε κουνιετε φύλο? θαπρεπε ρε να τους παρετε με τις κλωτσες τους μαλακες. Εχει ο κοσμος λεφτα για πεταμα νομιζετε και πατε και κανετε λεζαντα στη καθε τεληομενη ναπούμε? Ερχετε η άλλη και λεει τη λενε γιασμιν τη κοπέλα και απο που ειναι με εξοτικο ονομα απο τη βουλγαρια ειναι και τη λεγανε μαιρη πριν λιγο καιρο και δουλεβε στο χαλκιδηκης. δε ξερω και δε λεο αν ειναι καλη η κοπελα στη δουληα της η οχι εγω δε την έχω πάρει γιατί δε μου άρεσε και δε λεω εδω για τη κοπέλα αλλα για τη κοροίδια. Ειναι η άλλη λεει απο την έγυπτο και λεω εγώ πως ειναι απο την εγυπτο και είναι πουτάνα και δε την εχουνε σκοτοσει ακόμα οι πατριότες της αφου απαγορεβετε εκει αφτή η δουλεια ? νταξει καλό το δούλεμα αλλά να έχει και ένα μέτρο εδώ ο κόσμος χαλάει πενηντάρηκα και τωρα πια τα πενηντάρηκα δεν είναι εφκολο να τα βγάλεις όπως παλία και γιαφτό εγώ ακούω στη πιάτσα ότι πολλοί βγαίνουνε στη τσάρκα και ζητάνε λεφτά ή σηνεργασήεσ με μαγαζιά για να κανουνε τη δουληά τους και να γράφουνε καλές κρητικές και να παρασέρνουνε τα παιδιά να πηγένουνε εκέι. Αλλα εγώ λεω οτι αφτό ε΄λιναι μαλακήα για όλους τελικά γιατί και τα μαγαζιά δήνουνε λεφτα που δε πρεπη να δινουνε και τα παιδια πάνε και πετάνε λεφτά σε άχρρηστες πουτάνες. Και νομίζετε μερικοί πως κάνετε καλό και πως κοροηδεβετε τον κόσμο και κονομάτε αμ δε πελάτες τησ μιασ φορας ερχονται και οταν φυγουνε λενε και σε ολους τους φιλους τους να μη πατησουνε στα μαγαζια σας και τελικα τα κλείνετε όπως έκανε και η αλλη. Αλλά εδώ λεω εγώ δε πρεπη να αφήνουνε να γινοντε τετοια πρ΄αγματα ενταξει κανει μπαμ ναπουμε απο μακρηά ποιες κρητικές είνα μούφα γιατί δε λεει κανεις τιποτα και τους αφήνετε να συνεχίζουνε? σε όλους κακο κανει αφτη η κατασταση και αμα το καταλαβετε και εδω τα παιδιά στο σαη και αλλάξετε πορεία θα είνα πιο καλό για όλους έτσι λεω εγώ γιατι ετσι οπως πάει το πράγμα δε θα σας παίρνει κανένας στα σοβαρά σε λίγο καιρό και θα φύγουνε όλοι αμα  διαβάζουνε συνέχεια ψεματα και θα κανετε και στον εαφτο σας κακο. προσεχτε λιγο γιατι ειναι κριμα να χαλασει αφτο το πραγμα εδω περα γιατι υπαρχουνε και σωστά παιδιά που λενε αλήθηα και θελουνε να μαθουνε και την αλήθηα. ετσι λεω εγω τωρα εσεις ξερετε τι να κανετε καλυτερα.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Γεια σου ανεξέλεγκτε.. (δεν ξέρω αν με θυμάσαι τα είχαμε πει και στο παρελθον...μάλλον είχαμε αντιπαρατεθεί πάλι στο θέμα των κριτικών)
Τέλος πάντων λόγω εργασιακών αλλαγών είμαι εκτός αθήνας το τελευταίο 6μηνο και δεν ασκώ πολύ το άθλημα..
Αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές επισημάνσεις πάνω σε αυτά που έγραψες..

Πρώτα απ'όλα λεφτά δεν περισσεύουν σε κανένα μας (ρώτα και εμένα τι τράβηξα αυτό το εξαμηνο να βάλω λίγα λεφτά στην άκρη...και θα είμαι παλι άνεργος τώρα)
Διατυμπανίζεις εδώ μέσα πως πρέπει να λέμε την άληθεια...και θάνατο στους "αγαπούληδες" (δηλ σε αυτούς που γράφουν διθυραμβικές κριτικές)? ή κανω λάθος?
Το αν είναι μουφα (όπως λες) μια κρίτικη.. είναι τελείως υποκειμενικό. Ο καθένας εδώ μέσα ως εγγεγραμένο μέλος του site μπορεί να παραθέσει την εμεπιρία του και να γράψει ότι κριτική γουστάρει. Μπορούμε να την σχολιάσουμε, να την κρίνουμε...αλλά όχι και να την απαγορέψουμε όπως λες! Το αν είναι αλήθεια ή ψέμματα άσε τον καθένα να το κρίνει! Ο καθένας μυαλό έχει, μάτια έχει...μπορεί να δει, να συγκρίνει και να αποφασίσει τι θα κάνει..
Δεν μπορείς να απαγορέψεις ούτε στον ζοχαδιασμενο απο τα μπουρδέλα να γράψει..που θα χύσει όλο το δηλητήριο του για τις πουτάνες και θα είναι όλες οι κριτικές του μες στη μιζέρια και θα του φταίνε όλα...αλλά ούτε και στον αγαπούλη που θα γράψει κριτικές και θα βλέπει την πουτάνα σαν τη γυναικα της ζωής του και θα είναι τα λόγια του στίχοι λυρικού ποιήματος...
Ο καθένας βιώνει τις μπουρδελο-εμπειρίες του διαφορετικά...
Τώρα να υπάρχουν κάποιοι που προμοτάρουν καταστάσεις και στούντιο..άσε το καθένα να το κρίνει αυτό απο αυτά που διαβάζει...
Και παρεμβαίνω στα λεγόμενα σου επειδή βρίσκω απολυταρχικό αυτο που είπες..."να μην αφήνουνε..)
Αυτά ...και θα με ενδιέφερε να διαβάσω και καμιά δικιά σου κριτική...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Ψευτικη και προμοταριστικη κριτικη ειναι οταν καποιος εχει γραφτει μια στιγμη και μετα απο μια μερα η την ιδια μερα γραφει μια μεγαλη κριτικη συνηθως καλη..

Αλλα εδω ειμαστε μελη αρκετο καιρο, εγω σχεδον 2 χρονια και αλλα μελη απο την αρχη του σαιτ και γραφουν πολυ καλες και χρησιμες κριτικες με αποτελεσμα να μην ειναι καθολου προμότορες.

Οπως ειπε  ο σαρουμαν ο καθενας εχει το δικαιωμα να γραφει της κριτικες, η αυτος που τα ριχνει ολα σε αυτες, η αυτος που περναει τελεια με μερικες, η αυτος που με 2-3 περναει καταστασεις gfe που λέμε,αυτοι ειναι λεγαμενοι αγαπουληδες που λετε, που πολυ απλα αυτα τα ατομα ευχαριστιουνται πολυ περισσότερο απο μερικους το σεξ και την συνευρεση με μια ιεροδουλη , υπαρχει δηλαδη μια χημεία που μερικοι δεν μπορουν να την αποκτησουν, και γιαυτο τους βαζουν στην κατηγορία <<αγαπούληδες>>

Προσωπικα οι κριτικες μου ηταν ολες τιμιες, της εχω γραψει οπως ειχαν οι καταστάσεις, εχω πολυ καλες κριτικες, εχω μετριες, εχω και κριτικες που εχω φαει φολα και εγραψα τα πραγματα οπως εχουν χωρις να προμοτάρω,θεοποίησα αυτην που με εκανε να αισθανθω τρελη ηδονη, σχολιασα καλα αυτην που περασα τυπικα καλα, και εβρισα αυτην που με ξεπέταξε.

Εαν θες φιλε ψαξε ολους , βασικα μερικους απο τους πρωτους αξιολογητες και θα δεις οτι ο καθενας εχει διαφορετικές εμπειρίες, εαν ειμασταν ολοι προμοτορες θα της θεοποιούσαμε ολες, η εναν αριθμο, ελα ομως που δεν ειναι ετσι.

Ο καθενας εχει το δικαιωμα να γραφει οτι γουσταρει, ετσι και αλλιως αυτο το σαιτ εχει δωσει την δυνατοτητα σε ολους να μιλαμε ελευθερα.

Τωρα για το προμοταρισμα δεν μπορω να πάρω θεση,εαν καποιος κανει μονο αυτην την δουλεια , ειναι απλα δουλεια του να προμοταρει καλες και κακες,και εσεις η εγω αν καναμε αυτη τη δουλεια τα ιδια θα κάναμε οποτε δεν εχει νοημα να μιλαμε για προμοτορες.
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
Γεια σας ρε μόρτες τόσο καιρο έβλεπα και δε μέλαγα γιατί οταν μιλησα μου την πεσανε με απειλεσ και θα δεις ποιος είμαι γω και ληπά αλλα βλεπω οτι το πράγμα πάει από το κακό στο χειρότερο και σας δουλέβουνε κανονικά να πούμε. Καλα τα αφεντικά τον μαγαζών τη δουλειά τους κάνουνε και βάζουνε και απο 10 ψεφτικα ονόματα να κανουνε λεζάντες στα μαγαζιά τους και σεις τα πιστέβετε? καλά ρε μάγκες για πείτε μου πως γίνετε μια που πας στο δομάτιο και λεει γκια σου μουρό μου ελα κανε εγκό πιπα να μπορεί να διαβάζει ελληνικά και να γράφει καλύτερα και απο μένα που εντάξει σχολείο δεν εχω τελειώσει αλλά Ελληνας είμαι εγώ και εδώ γενήθηκα και μεγάλοσα? Εγώ που είμαι αμόρφοτος και το καταλαβένο εσεις που είστε και σπουδαγμένοι δε πέρνετε πρέφα τίποτα και πάτε και το πέζετε και γαμπροί? Σε καμιά τσατσά ρε κοροηδα το πεζετε γαμπροί ή σε κανα γκόμενο καμιάς αφεντηκήνας, ξυπνήστε ρε.  Εγώ θέλω να ρωτήσω και αυτο΄πυς όλους που γράφουνε ψέματα και τις κάνουνε όλες οτι είναι οι καλύτερες, καλα ρε δε ντρέπεστε λίγο να παιρνετε τα παιδιά στο λεμό σας? Διάβασα κρητικές που οι προμότορες γράφουνε τα καλήτερα και πωπω τι θεά είναι και ποσο καλά γαμιέτε η κοπέλα και πλήρωσα 50 και μου έκανε για 100 και δε συμαζέβετε και πάει ο άλλος ο κακομοίρης και πετάει τα λεφτά του και λέει πιστεψα τον προηγουμενο και τη πατησα και δε κουνιετε φύλο? θαπρεπε ρε να τους παρετε με τις κλωτσες τους μαλακες. Εχει ο κοσμος λεφτα για πεταμα νομιζετε και πατε και κανετε λεζαντα στη καθε τεληομενη ναπούμε? Ερχετε η άλλη και λεει τη λενε γιασμιν τη κοπέλα και απο που ειναι με εξοτικο ονομα απο τη βουλγαρια ειναι και τη λεγανε μαιρη πριν λιγο καιρο και δουλεβε στο χαλκιδηκης. δε ξερω και δε λεο αν ειναι καλη η κοπελα στη δουληα της η οχι εγω δε την έχω πάρει γιατί δε μου άρεσε και δε λεω εδω για τη κοπέλα αλλα για τη κοροίδια. Ειναι η άλλη λεει απο την έγυπτο και λεω εγώ πως ειναι απο την εγυπτο και είναι πουτάνα και δε την εχουνε σκοτοσει ακόμα οι πατριότες της αφου απαγορεβετε εκει αφτή η δουλεια ? νταξει καλό το δούλεμα αλλά να έχει και ένα μέτρο εδώ ο κόσμος χαλάει πενηντάρηκα και τωρα πια τα πενηντάρηκα δεν είναι εφκολο να τα βγάλεις όπως παλία και γιαφτό εγώ ακούω στη πιάτσα ότι πολλοί βγαίνουνε στη τσάρκα και ζητάνε λεφτά ή σηνεργασήεσ με μαγαζιά για να κανουνε τη δουληά τους και να γράφουνε καλές κρητικές και να παρασέρνουνε τα παιδιά να πηγένουνε εκέι. Αλλα εγώ λεω οτι αφτό ε΄λιναι μαλακήα για όλους τελικά γιατί και τα μαγαζιά δήνουνε λεφτα που δε πρεπη να δινουνε και τα παιδια πάνε και πετάνε λεφτά σε άχρρηστες πουτάνες. Και νομίζετε μερικοί πως κάνετε καλό και πως κοροηδεβετε τον κόσμο και κονομάτε αμ δε πελάτες τησ μιασ φορας ερχονται και οταν φυγουνε λενε και σε ολους τους φιλους τους να μη πατησουνε στα μαγαζια σας και τελικα τα κλείνετε όπως έκανε και η αλλη. Αλλά εδώ λεω εγώ δε πρεπη να αφήνουνε να γινοντε τετοια πρ΄αγματα ενταξει κανει μπαμ ναπουμε απο μακρηά ποιες κρητικές είνα μούφα γιατί δε λεει κανεις τιποτα και τους αφήνετε να συνεχίζουνε? σε όλους κακο κανει αφτη η κατασταση και αμα το καταλαβετε και εδω τα παιδιά στο σαη και αλλάξετε πορεία θα είνα πιο καλό για όλους έτσι λεω εγώ γιατι ετσι οπως πάει το πράγμα δε θα σας παίρνει κανένας στα σοβαρά σε λίγο καιρό και θα φύγουνε όλοι αμα  διαβάζουνε συνέχεια ψεματα και θα κανετε και στον εαφτο σας κακο. προσεχτε λιγο γιατι ειναι κριμα να χαλασει αφτο το πραγμα εδω περα γιατι υπαρχουνε και σωστά παιδιά που λενε αλήθηα και θελουνε να μαθουνε και την αλήθηα. ετσι λεω εγω τωρα εσεις ξερετε τι να κανετε καλυτερα.
μαλακιζεσαι φιλε με αυτα που γραφεις εδω μεσα φαινονται λιγο πολυ αυτοι που το κανουν επιτιδευμενα αντι να κρινεις τους αλλους γραφε καλυτερα καμια κριτικη για να παρουν τον πουλο ολοι αυτοι που σχολιαζεις
 

alithias

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
605
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σας ρε μόρτες τόσο καιρο έβλεπα και δε μέλαγα γιατί οταν μιλησα μου την πεσανε με απειλεσ και θα δεις ποιος είμαι γω και ληπά αλλα βλεπω οτι το πράγμα πάει από το κακό στο χειρότερο και σας δουλέβουνε κανονικά να πούμε.
Συμφωνω μαζι σου, εδω κοντευει να στραβωθει το ματι μου με τις μαιμου παραμυθακια κριτικες που γραφονται κατα καιρους(η ηλιθιοτητα τους φαινεται οσο και να την κρυβουν) αλλα, δεν καταλαβαινω εσενα. Γιατι δεν βγαζεις στην φορα αυτους που σε απειλουν αν σε απειλουν μαζι και τα μηνυματα απειλες τους προς εσενα????????????
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Συμφωνω μαζι σου, εδω κοντευει να στραβωθει το ματι μου με τις μαιμου παραμυθακια κριτικες που γραφονται κατα καιρους(η ηλιθιοτητα τους φαινεται οσο και να την κρυβουν) αλλα, δεν καταλαβαινω εσενα. Γιατι δεν βγαζεις στην φορα αυτους που σε απειλουν αν σε απειλουν μαζι και τα μηνυματα απειλες τους προς εσενα????????????
ρε φιλε μη συγχιζεσαι.το σαιτ γιαυτο υπαρχει,για να διαφημιζει ο κοσμος την πραματια του.εσυ πρεπει να δεις τι ειναι αληθεια και τι οχι.δηλαδη τι πιστευες,πως συντηρειται.απο τις διαφημισεις.αυτοι που δινουν αυτα τα φραγκα δεν θα ψαρεψουν πελατες μεσα απο δω.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Διαβασα την κριτικη του Zero για τη Λουνα απο Βρηλισου 46 με την οποια εχω παει 3 φορες Φυλης 71 Β & Γ σαν Τανια και Ιλονα
Ενω την περασα καλα την 1η και 2η, την 3η και 4η ηταν τραγωδια και δεν ξαναπατησα... Τα λεω αυτα για να μην φυγουν τσαμπα αλλα 50ρικα.
Φυλης παω σπανια αλλα λογω δουλειας κατα καιρους στην ΑΣΟΕ εχει τυχη μερικες φορες να δω κοπελα σε καφε εκει κοντα
που να μου κινησει την "περιεργεια"
Δυο απο αυτες η υποψια βγηκε αληθινη και τις πετυχα μετα απο περατζαδα Φυλης, μια εξ αυτων ηταν η Τανια-Ιλονα-Λουνα
ισπανορωσιδα λεει...


 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ρε σεις παω να ανεβασω κριτικη και μου γραφει κατι για invalid token, εχει τυχει και σε αλλον, τι φταιει?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Το δωμάτιο μέτριο αλλά είχε μέσα εντομοαπωθητικό κουνουπιών στην πρίζα! Καλό αυτό γιατί με έχουν γαμήσει τα πουστοκούνουπα τις τελευταίες μέρες! Μην πάθω καμιά λαχτάρα τώρα που κουβαλάνε και κωλο-ιούς εξ Αφρικής!

Φιλε μπαρμπαπηδουλα, κάνεις 69 και ελεύθερο στοματικό με τελειωτικό στην φωκαίας και ανησυχείς για τις αρρώστιες που κουβαλάνε τα κουνούπια;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε σεις παω να ανεβασω κριτικη και μου γραφει κατι για invalid token, εχει τυχει και σε αλλον, τι φταιει?
πολλες φορες.....κοπιπειστ το κειμενο μην χαθει και ανανεωση της σελιδας.....δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο..... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom