Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
]
Φωκαίας 22
Γαβριελλα
6 το απογευμα και μπαινω στο 22 στην κατω πορτα.
Η τσατσα ευγενικοτατη
περιμενω 5 λεπτα και εμφανιζεται στο σαλονι η Γαβριελλα.
Δινω το μπλε χαρτακι και μπαινω.


Just for the record, η συγκεκριμένη γραία έχει συλληφθεί κατ' επανάληψη
να "κατευοδώνει" συναγωνιστές που δεν μπαίνουν στη Γαβριέλλα,
με εξόδια του τύπου "τι θέλετε; Τη Μπριζίτ Μπαρντό;" κλπ.
Επειδή ποτέ μου δε συμπάθησα την "Μπεμπέ", που τη θεωρώ άκυρη γκόμενα,
εφιστώ την προσοχή σας στη συγκεκριμένη φώκια της Φωκαίας.

Κατά τα άλλα, δεν αμφιβάλλω ότι, εάν "δώσεις το μπλε χαρτάκι",θα φανεί τυπική και ευγενής,
αλλά το θέμα είναι ότι η τυπικότητα και η ευγένειά της εξαρτάται από την έξοδο του μπλε χαρτιού
(ή και των δύο κόκκινων- θεωρώ ότι δε θά 'χει πρόβλημα, σε κάτι τέτοια είναι εντάξει η γυναίκα).



Και, εν πάσει περιπτώσει, Σπεράντζα Βρανά ftw,
που είχε δώσει και συνέντευξη στα τελευταία της περιγράφοντας πλακομούνια που έκανε στα μπουλούκια.
Άντε μπράβο.
 

Επισκέπτης
Και, εν πάσει περιπτώσει, Σπεράντζα Βρανά ftw,
που είχε δώσει και συνέντευξη στα τελευταία της περιγράφοντας πλακομούνια που έκανε στα μπουλούκια.
Άντε μπράβο.
Δεν καταλαβαίνω πως συνδέεται με το υπόλοιπο post σου αλλά πολύ θα ήθελα να διαβάσω αυτή τη συνέντευξη!!!
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Δεν καταλαβαίνω πως συνδέεται με το υπόλοιπο post σου αλλά πολύ θα ήθελα να διαβάσω αυτή τη συνέντευξη!!!
Ότι δε μασάμε από κουτοφράγκικα προϊόντα και καλά.
Παπαναστασίου ως εισαγόμενος Λαλάκης και τα τέτοια.
Ποια Μπαρντό, μας λες τώρα, κυρά τσατσά, όταν υπάρχει κοτζάμ Σπεράντζα.


Κατά τα άλλα, διατί εταράχθης, τέκνον μου;
Επιτρέπεται, μπουρδελιάρης άνθρωπος, να αγνοείς ότι πλείστα σφόδρα σεξουαλικά θήλεα,
είναι ευεπίφορα προς τη γλύκα του λεσβιακού έρωτα, γοητεύονται από το γυναικείο ωραίον
και δαγκώνουν το μήλο της Εύας, όταν τους προσφέρεται;
(μερικές το κάνουν και κομπόστα)
Μην πας μακριά (πχ πετάξου μέχρι το Μεταξουργείο μόνο):
ξέρεις, μήπως, σε ένα γκάλοπ αυθεντικό και τίμιο και όχι σαν του Πρετεντέρη
με τι ποσοστά θα έβγαινε πρώτο κόμμα η πολυεδρικότητα στη σεξουαλική συμπεριφορά
ανάμεσα στις βιοπαλαιστίνες των οίκων;

Μην ανησυχείς, ωστόσο: Μετά, συνήθως, θέλοντας να αλλάξουν γεύση και να φύγει η μηλίλα,
επανακάμπτουν δριμύτερες, αφού, όπως λέει και μια φίλη, που τρώει συχνά απ' αυτό το μενού
"καλά, για τον πούτσο ζούμε, μην τρελαθούμε τώρα".




ΥΓ-
«… Η πρώτη μου λεσβιακή εμπειρία ήταν στα δεκάξι μου.
Ήμασταν με ένα μπουλούκι κάπου στην Πελοπόννησο. Με έβαλαν να μείνω στο ίδιο δωμάτιο με την Γ..., μια ηθοποιό λίγο μεγαλύτερή μου.
Το βράδυ μετά την παράσταση εγώ διάβαζα οσότου αποκοιμηθώ ενώ εκείνη έγραφε γράμματα. «Πού γράφεις;», τη ρώτησα. «Ε να, στη δικιά μου» απάντησε.
Αργά τη νύχτα ξύπνησα από ένα χέρι που με πασπάτευε. Μου άνοιξαν κι εμένα κάποιες ορέξεις, γύρισα και...
Την επόμενη νύχτα εκείνη έγραφε ξανά. «Πού γράφεις πάλι;» απόρησα. «Σε σένα», αποκρίθηκε».

Να, και το λινκ, αφού θέλεις πολύ, λέει, να τη διαβάσεις αυτή τη συνέντευξη:
 

Επισκέπτης
Κατά τα άλλα, διατί εταράχθης, τέκνον μου;
Επιτρέπεται, μπουρδελιάρης άνθρωπος, να αγνοείς ότι πλείστα σφόδρα σεξουαλικά θήλεα,
είναι ευεπίφορα προς τη γλύκα του λεσβιακού έρωτα, γοητεύονται από το γυναικείο ωραίον
και δαγκώνουν το μήλο της Εύας, όταν τους προσφέρεται;
(μερικές το κάνουν και κομπόστα)
Δεν το αγνοώ αλλά οι Ελληνίδες (ακόμα και της κλάσης της Σπεράντζας) δεν με έχουν συνηθίσει στην παραδοχή του προφανούς.
Η συνέντευξη είναι απλά υπέροχη, τόσο που ντρέπομαι για το ότι την αγνοούσα τόσον καιρό. Ανέβηκε κι άλλο στα μάτια μου αυτή η σύγχρονη ελληνίδα σύμβολο.
Να 'σαι καλά αδερφέ!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125

Της ειπα να την γλύψω εγώ αλλά αρνήθηκε λέγοντας: "αυτο που ζητάς, δεν το έχεις πληρωσει, δωσε ένα δωράκι να σε αφήσω"
"Πριτσσ, της λέω, την άλλη φορά, η τσατσα όμως δεν ειπε καλά τα προγράμματα"
Δεν απάντησε τίποτα, τεσπα


Πρώτα απ'όλα είναι η απόλυτη ξενέρα την ώρα που είσαι μέσα στο δωμάτιο με την κοπέλα...να σου παζαρεύει extra λεφτά για επιπλέον υπηρεσίες εκμεταλλευόμενη την καύλα της στιγμής...
Δεύτερον σε όλα τα στούντιο ισχύουν πάνω κάτω τα ίδια προγράμματα, έπρεπε να το υποψιαστείς αυτό..αν και η υπηρεσία ίσως να το έκανε και επίτηδες απο κουτοπονηριά.
Τρίτον ο υπερβολικός λυρισμός στην περιγραφή και οι παρομοιώσεις τύπου bakalhιs και cheyenne μάλλον δε βοηθούν (εμένα τουλάχιστον). Θα σε προέτρεπα ...get your own style...
Κάποιες επισημάνσεις καλοπροαίρετα πάντα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Της ειπα να την γλύψω εγώ αλλά αρνήθηκε λέγοντας: "αυτο που ζητάς, δεν το έχεις πληρωσει, δωσε ένα δωράκι να σε αφήσω"
"Πριτσσ, της λέω, την άλλη φορά, η τσατσα όμως δεν ειπε καλά τα προγράμματα"
Δεν απάντησε τίποτα, τεσπα


Πρώτα απ'όλα είναι η απόλυτη ξενέρα την ώρα που είσαι μέσα στο δωμάτιο με την κοπέλα...να σου παζαρεύει extra λεφτά για επιπλέον υπηρεσίες εκμεταλλευόμενη την καύλα της στιγμής...
Δεύτερον σε όλα τα στούντιο ισχύουν πάνω κάτω τα ίδια προγράμματα, έπρεπε να το υποψιαστείς αυτό..αν και η υπηρεσία ίσως να το έκανε και επίτηδες απο κουτοπονηριά.
Τρίτον ο υπερβολικός λυρισμός στην περιγραφή και οι παρομοιώσεις τύπου bakalhιs και cheyenne μάλλον δε βοηθούν (εμένα τουλάχιστον). Θα σε προέτρεπα ...get your own style...
Κάποιες επισημάνσεις καλοπροαίρετα πάντα...
ωωωωωωωω καλως τον σαρουμανο.....που χαθηκες ρε παιχτη;εγραψες καμια κριτικη τελευταια;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πρώτα απ'όλα είναι η απόλυτη ξενέρα την ώρα που είσαι μέσα στο δωμάτιο με την κοπέλα...να σου παζαρεύει extra λεφτά για επιπλέον υπηρεσίες εκμεταλλευόμενη την καύλα της στιγμής...

Ξενερωμα οντως μια φορα μου ειπε μια αν θελω να της δωσω 20ρικο να μου κανει γυμνο τσιμπουκι
αρχησα να γελαω και της ειπα παρτ @@ μου αυθορμητα
πηρε μια φατσα χαχαχα , μου εφιαξε το κεφι χωρις να θελει



ωωωωωωωω καλως τον σαρουμανο.....που χαθηκες ρε παιχτη;εγραψες καμια κριτικη τελευταια;
χεχεχε .. ψηνεσαι ε ?  χεχεχεχε


Γεια σου Σαρουμαν  :rockon:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Τι κάνετε ρε παιδιά? Χαθήκαμε ε?

Δουλειά τέλος εδώ πάνω...σε 1-2εβδ επιστρέφω Αθήνα...οπότε και ξαναρχίζω το άθλημα..αλλά με μέτρο γιατί τα λεφτά δε βγαίνουν εύκολα...

Πάντως εχω στο μυαλό μου να κάνω τρελα πράγματα...για να δουμε...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τρίτον ο υπερβολικός λυρισμός στην περιγραφή και οι παρομοιώσεις τύπου bakalhιs και cheyenne μάλλον δε βοηθούν (εμένα τουλάχιστον). Θα σε προέτρεπα ...get your own style...
Κάποιες επισημάνσεις καλοπροαίρετα πάντα...

Δεν νομίζω  :think: ότι φέρνει ως προς το στιλ τους bakalhιs και cheyenne η κριτική του.

Πρωτον, δεν γράφει καθαρέυουσα και δεύτερον είναι παπόβιος.
 

Επισκέπτης
Ξενερωμα οντως μια φορα μου ειπε μια αν θελω να της δωσω 20ρικο να μου κανει γυμνο τσιμπουκι
αρχησα να γελαω και της ειπα παρτ @@ μου αυθορμητα
πηρε μια φατσα χαχαχα , μου εφιω αξε το κεφι χωρις να θελει

Χεχεχε παρόμοιο περιστατικό πριν κάνα χρόνο στο Φωκαίας 22 όπου είχα βρει για μία και μοναδική φορά ένα ξανθό πιπινάκι μπουκιά και συχώριο που στα 20 ευρώ έδινε και κωλαράκι.
Πριν ξεκινήσουμε μου λέει ότι με 10 ευρά κάνει και υπέροχο ακάποτο τσιμπουκάκι.
Όταν αρνήθηκα με ρώτησε με απογοήτευση "μα γιατί;" για να της απαντήσω ότι και καλά δεν θέλω να τελειώσω γρήγορα.
Τέλως πάντων, στο γαμήσι αποδείχθηκε το πιο στενό μουνί της καριέρας μου, πληρωτέο και μη. Δεν έχω ξανανιώσει τέτοιο πράμα στη ζωή μου. Στενότερη και από την πιο στενή Ταϋλανδέζα που έχω πάρει.  :rockon:
Είχα καυλώσει τόσο που όταν μπήκα στον κώλο (πιο εύκολα απ' ότι μουνί) γαμούσα και ξαναγαμούσα σαν τρελός. Όταν σε κάποια φάση τα ρουθούνια μου ένιωσαν τη γνωστή ευωδιά τον βγάζω και το γκομενάκι αρχίζει να χέζει ασταμάτητα  :2funny:
Συνηθισμένος εγώ, κόβω απτόητος χαρτί, του σκουπίζω το κωλαράκι και βγάζω την καπότα που είχε γίνει σαν την πούτσα του Καζαμπούμπου.
Εκείνη με κοίταζε με κάτι μάτια γουρλωμένα σαν της κουκουβάγιας και ψέλιζε κάτι συγγνώμες.
Της δείχνω τον γυμνό πούτσο μου και της λέω ότι δεν μπορούμε να τον αφήσουμε έτσι.
Συμφωνεί εκείνη κουνώντας το κεφάλι της σαν να έλεγε "βεβαίως, βεβαίως", πέφτει στα γόνατα και τον αρπάζει με μανία στο στόμα της!
Μετά από αρκετά λεπτά μου τραβούσε μαλακία για να χύσω στον κουβά.
Φεύγοντας αντί για δεκαέυρο, μου ζήτησε δυο επιπλέον συγγνώμες.
Αν και σκατά, ήταν μία από τις καλύτερες φάσεις της μπουρδελοκαριέρας μου. Κρίμα που τότε δεν έγραφα κριτικές  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Χεχεχε παρόμοιο περιστατικό πριν κάνα χρόνο στο Φωκαίας 22 όπου είχα βρει για μία και μοναδική φορά ένα ξανθό πιπινάκι μπουκιά και συχώριο που στα 20 ευρώ έδινε και κωλαράκι.
Πριν ξεκινήσουμε μου λέει ότι με 10 ευρά κάνει και υπέροχο ακάποτο τσιμπουκάκι.
Όταν αρνήθηκα με ρώτησε με απογοήτευση "μα γιατί;" για να της απαντήσω ότι και καλά δεν θέλω να τελειώσω γρήγορα.
Τέλως πάντων, στο γαμήσι αποδείχθηκε το πιο στενό μουνί της καριέρας μου, πληρωτέο και μη. Δεν έχω ξανανιώσει τέτοιο πράμα στη ζωή μου. Στενότερη και από την πιο στενή Ταϋλανδέζα που έχω πάρει.  :rockon:
Είχα καυλώσει τόσο που όταν μπήκα στον κώλο (πιο εύκολα απ' ότι μουνί) γαμούσα και ξαναγαμούσα σαν τρελός. Όταν σε κάποια φάση τα ρουθούνια μου ένιωσαν τη γνωστή ευωδιά τον βγάζω και το γκομενάκι αρχίζει να χέζει ασταμάτητα  :2funny:
ρε τυπε....εσυ δεν εκανες σεξ στην γκομενα....κλυσμα της εκανες..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Χεχεχε παρόμοιο περιστατικό πριν κάνα χρόνο στο Φωκαίας 22 όπου είχα βρει για μία και μοναδική φορά ένα ξανθό πιπινάκι μπουκιά και συχώριο που στα 20 ευρώ έδινε και κωλαράκι.
Πριν ξεκινήσουμε μου λέει ότι με 10 ευρά κάνει και υπέροχο ακάποτο τσιμπουκάκι.
Όταν αρνήθηκα με ρώτησε με απογοήτευση "μα γιατί;" για να της απαντήσω ότι και καλά δεν θέλω να τελειώσω γρήγορα.
Τέλως πάντων, στο γαμήσι αποδείχθηκε το πιο στενό μουνί της καριέρας μου, πληρωτέο και μη. Δεν έχω ξανανιώσει τέτοιο πράμα στη ζωή μου. Στενότερη και από την πιο στενή Ταϋλανδέζα που έχω πάρει.  :rockon:
Είχα καυλώσει τόσο που όταν μπήκα στον κώλο (πιο εύκολα απ' ότι μουνί) γαμούσα και ξαναγαμούσα σαν τρελός. Όταν σε κάποια φάση τα ρουθούνια μου ένιωσαν τη γνωστή ευωδιά τον βγάζω και το γκομενάκι αρχίζει να χέζει ασταμάτητα  :2funny:
Συνηθισμένος εγώ, κόβω απτόητος χαρτί, του σκουπίζω το κωλαράκι και βγάζω την καπότα που είχε γίνει σαν την πούτσα του Καζαμπούμπου.
Εκείνη με κοίταζε με κάτι μάτια γουρλωμένα σαν της κουκουβάγιας και ψέλιζε κάτι συγγνώμες.
Της δείχνω τον γυμνό πούτσο μου και της λέω ότι δεν μπορούμε να τον αφήσουμε έτσι.
Συμφωνεί εκείνη κουνώντας το κεφάλι της σαν να έλεγε "βεβαίως, βεβαίως", πέφτει στα γόνατα και τον αρπάζει με μανία στο στόμα της!
Μετά από αρκετά λεπτά μου τραβούσε μαλακία για να χύσω στον κουβά.
Φεύγοντας αντί για δεκαέυρο, μου ζήτησε δυο επιπλέον συγγνώμες.
Αν και σκατά, ήταν μία από τις καλύτερες φάσεις της μπουρδελοκαριέρας μου. Κρίμα που τότε δεν έγραφα κριτικές  :2funny:
το πιπινακι που λες η αννα εχει γυρισει κ δουλευει στη φυλης ξανα πρωινα .....
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
το πιπινακι που λες η αννα εχει γυρισει κ δουλευει στη φυλης ξανα πρωινα .....
Φαντάζομαι,
με σημαντικά λιγότερο ακατάδεχτο μουνάκι εν τω μεταξύ
και κάνοντας και καμιά βόλτα απ' τη τουαλέτα, πριν μπει στο δωμάτιο, για καλό και -κυρίως- για κακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom