Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Περίεργο κατάστημα... Λίαν συμπαθές στους πάκηδες, μάλλον λόγω τιμής.
Είναι αξιοθάυμαστο πως, αν και καινούργιο μπουρδέλο, καταφέρνει να δείχνει αρχαίο. Και στο εσωτερικό, όχι μόνο απέξω. Μου είχε κάνει κακή εντύπωση, κάνα δυο φορές που μπήκα, συν τα μπαζάκια που είδα και το έβγαλα από τη λίστα επισκέψεων.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Περίεργο κατάστημα... Λίαν συμπαθές στους πάκηδες, μάλλον λόγω τιμής.
Είναι αξιοθάυμαστο πως, αν και καινούργιο μπουρδέλο, καταφέρνει να δείχνει αρχαίο. Και στο εσωτερικό, όχι μόνο απέξω. Μου είχε κάνει κακή εντύπωση, κάνα δυο φορές που μπήκα, συν τα μπαζάκια που είδα και το έβγαλα από τη λίστα επισκέψεων.

Για παράδειγμα ...

αν βάλεις instabus στην Ακρόπολη θα δείχνει μοντέρνα κατασκευή ;

http://[URL unfurl="true"]www.napa.ro/whatwedoimages/instabus.jpg[/img[/URL]]







































































δεν νομίζω !!!

:2funny:
 

Επισκέπτης
Σπύρου Πάτση 40-Ελληνίδα κωλόγρια τσατσά:
Αποχή;;; Ούτε που θα το καταλάβει ότι κάνεις αποχή. Κι αν ακόμη το καταλάβει (που δεν το νομίζω) ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να της περάσει απ' το μυαλό ότι την κάνεις εξαιτίας της!
θα το βάλει καλά στο μυαλουδάκι της η κωλόγρια αν της τα ψάλει άγρια η κοπέλα.
Αν η κοπέλα καταλαβαίνει οτι χάνει πελάτες.Γιατί υπάρχει και το ενδεχόμενο της συνεννόησης τσατσάς-κοπέλας.Η κοπέλα να παριστάνει την καλή και οτι δεν βιάζεται αλλά να εισπράττεις το μήνυμα της επίσπευσης από την κωλόγρια.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

συγνωμη για να καταλαβω , εδωσε ο ανθρωπος 50ευρω και το βλαμμενο πορνιδιο του απαντησε : "δεν μπορεις να τα'χεις και ολα με 50 ευρω " και "εχεις μονο 10λεπτα" ?

μηπως δεν εχει καταλαβει το κοριτσακι οτι τα 50ευρω που παιρνει στο 10 λεπτο,για να γλειφει πεη και να ανοιγει απλα τα ποδια της ,δεν τα παιρνουν ουτε σε δυο μερες ανθρωποι με διδακτορικα που δουλευουν ολη μερα ?

Φοβερο θρασος

προτεινω να υπαρξει καποιο μπουκοταζ στα στουντιο ωστε ή να μειωθουν οι τιμες ή να βελτιωθουν κατα πολυ οι υπηρεσιες, τα 50αρικα δεν ειναι πετσετακια, ποσο μαλλον σε τετοιες εποχες
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300

συγνωμη για να καταλαβω , εδωσε ο ανθρωπος 50ευρω και το βλαμμενο πορνιδιο του απαντησε : "δεν μπορεις να τα'χεις και ολα με 50 ευρω " και "εχεις μονο 10λεπτα" ?

μηπως δεν εχει καταλαβει το κοριτσακι οτι τα 50ευρω που παιρνει στο 10 λεπτο,για να γλειφει πεη και να ανοιγει απλα τα ποδια της ,δεν τα παιρνουν ουτε σε δυο μερες ανθρωποι με διδακτορικα που δουλευουν ολη μερα ?

Φοβερο θρασος

προτεινω να υπαρξει καποιο μπουκοταζ στα στουντιο ωστε ή να μειωθουν οι τιμες ή να βελτιωθουν κατα πολυ οι υπηρεσιες, τα 50αρικα δεν ειναι πετσετακια, ποσο μαλλον σε τετοιες εποχες

Μεγάλε μαζί σου,το θέμα είναι όμως ποιός τελικά θα κάνει το μποϊκοτάζ ;;; άντε πες ότι κάποιοι από μας έχουν και μιά άλλη επιλογή,μια γυναίκα,μια γκόμενα,μια πρώην κτλ...ο άλλος που είναι καυλωμένος και θέλει να γαμήσει;;;; και άντε πες πως κάποιοι το κάνουμε που διαβάζουμε εδώ μέσα,όλοι οι άλλοι που δεν μπαίνουν εδώ και δεν βλέπουν τα ξεφτιλίκια που κάνουν οι πουτάνες;; αυτοί πως μαζεύονται; θα μου πεις θα μαζευτούν μόλις φάνε την φόλα,οι καυλωμένοι είναι όμως πολλοί και έτσι τα μαγαζιά έχουν πάντα πελατία.Το θέμα είναι να ξεκινήσει κάτι οργανωμένο από ¨δω μέσα και να γίνει  μια κίνηση αποχής για ένα διάστημα από μεγάλο αριθμό μελών...μήήπως και νοιώσουν κάτι τα ''μαγαζιά''
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μεγάλε μαζί σου,το θέμα είναι όμως ποιός τελικά θα κάνει το μποϊκοτάζ ;;; άντε πες ότι κάποιοι από μας έχουν και μιά άλλη επιλογή,μια γυναίκα,μια γκόμενα,μια πρώην κτλ...ο άλλος που είναι καυλωμένος και θέλει να γαμήσει;;;; και άντε πες πως κάποιοι το κάνουμε που διαβάζουμε εδώ μέσα,όλοι οι άλλοι που δεν μπαίνουν εδώ και δεν βλέπουν τα ξεφτιλίκια που κάνουν οι πουτάνες;; αυτοί πως μαζεύονται; θα μου πεις θα μαζευτούν μόλις φάνε την φόλα,οι καυλωμένοι είναι όμως πολλοί και έτσι τα μαγαζιά έχουν πάντα πελατία.Το θέμα είναι να ξεκινήσει κάτι οργανωμένο από ¨δω μέσα και να γίνει  μια κίνηση αποχής για ένα διάστημα από μεγάλο αριθμό μελών...μήήπως και νοιώσουν κάτι τα ''μαγαζιά''
φιλε παντα το μπουκοταζ εχει ενα τιμημα
ομως τα studio δεν ειναι μονοπωλειο , υπαρχουν και τα μπουρδελα , αλλα και η επιλογη (στη χειροτερη) αλλων studio
εγω τα χω κοψει εδω και παρα πολυ καιρο τα studio το βρισκω χωρις νοημα καταθεση

και για να το συνδεσω με τα οικονομικα thread που συζηταμε,
οταν ελεγα οτι η οικονομικη κριση ειναι δυνητικα και μια ευκαιρια ,εννοουσα και την περιπτωση του αγοραιου ερωτα

το χρημα εχει τη δυνατοτητα να εξορθολογησει καποια κακως κειμενα απλα στερωντας το απ'αυτα
αν ομως συνεχιζουμε να τροφοδοτουμε αυτα τα κακως κειμενα με χρημα ,απλα τα διαιωνιζουμε
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Μεγάλε μαζί σου,το θέμα είναι όμως ποιός τελικά θα κάνει το μποϊκοτάζ ;;; άντε πες ότι κάποιοι από μας έχουν και μιά άλλη επιλογή,μια γυναίκα,μια γκόμενα,μια πρώην κτλ...ο άλλος που είναι καυλωμένος και θέλει να γαμήσει;;;; και άντε πες πως κάποιοι το κάνουμε που διαβάζουμε εδώ μέσα,όλοι οι άλλοι που δεν μπαίνουν εδώ και δεν βλέπουν τα ξεφτιλίκια που κάνουν οι πουτάνες;; αυτοί πως μαζεύονται; θα μου πεις θα μαζευτούν μόλις φάνε την φόλα,οι καυλωμένοι είναι όμως πολλοί και έτσι τα μαγαζιά έχουν πάντα πελατία.Το θέμα είναι να ξεκινήσει κάτι οργανωμένο από ¨δω μέσα και να γίνει  μια κίνηση αποχής για ένα διάστημα από μεγάλο αριθμό μελών...μήήπως και νοιώσουν κάτι τα ''μαγαζιά''

Προσωπικά την είχα στα 'υπόψιν' την Αλίσα και βέβαια αποκλείεται να το ρισκάρω με αυτά που διάβασα.

και μόνο αυτοί που διάβασαν την κριτική και τα σχόλια να αντιδράσουν θα τους φανεί.

Εξάλλου η κριτική του συναθλητή έχει απο τις περισσότερες θετικές ψήφους ανάμεσα σε όλες τις κριτικές..

Είμαι βέβαιος ότι την έχει τσούξει ήδη την Αλίσα..

Γιατί η μπουρδελότσαρκα είναι μικρή για να είναι θλιβερή..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

Μπήκε μέσα η μικρή και της ζήτησα ν' ανάψει το αρκούδι οπότε έφυγε και ξαναήρθε φέρνοντας το τηλεχειριστήριο σώζοντας κάπως την κατάσταση.
“Ζέστη έξω ε;” Ρωτάει
“Πολλή! Σαν κι εδώ... δύσκολο να γαμάς τέτοια εποχή”
“Τότε γιατί γαμάς;”
“Επειδή δεν θέλω να κόψω τις κακές συνήθειες”
“Θες τσιμπούκι χωρίς ή με;”
“Χωρίς”
Τον καθαρίζει με μαντιλάκι και ξεκινάει μια πίπα με πολλή χρήση δοντιού. Τόσο πολλή που πονούσα.
“Ρε κούκλα μην βάζεις δόντι. Πονάει”
“Εγώ βάζω δόντι;”
“Εμείς οι δυο είμαστε εδώ”
Χωρίς να σηκωθεί μου φοράει καπότα και στήνεται στα τέσσερα. Μάλιστα λέω...
Πάω να τον βάλω αλλά που να μπει. Πιο μαλακός από τ' αρχίδια μου ήτανε.
“Συνέχισε λίγο ακόμα πίπα αλλά χωρίς δόντι”
“Αφού βάλαμε προφυλακτικό”
“Ε και; Ρούφα τον με προφυλακτικό”
“Δεν μπορώ. Μπήκε στο μουνί μου”
“Δεν μπήκε”
“Μπήκε”
“Δεν μπήκε καθόλου. Αλλά και να έμπαινε τι έγινε; Το μουνί σου σιχαίνεσαι;”
“Εσύ όταν τρως γλείφεις τον πούτσο σου;”
“Είσαι και έξυπνο κορίτσι πανάθεμά σε... Άμα τον έφτανα θα μου έπαιρνα πίπες όλη μέρα”
Με κοιτάει καλά, καλά και αρχίζει μια αποτυχημένη αερόπιπα.
“Να και τώρα που δεν βάζω δόντι πάλι δεν σηκώνεται”
“Άσ' το, γάμα το! Ξάπλωσε!”
Και αρχίζω να γλείφω το βυζί της όταν μου λέει “Φτάνει”.
“Φύγε, τελειώσαμε!” Της λέω.

o ανωθεν εμπνευσμενος και υψηλων φιλοσοφικων νοηματων διαλογος με εκανε να λιωσω στο γελιο

να σαι καλα αδερφε  :2funny: :2funny:  ;)
 

Επισκέπτης

o ανωθεν εμπνευσμενος και υψηλων φιλοσοφικων νοηματων διαλογος με εκανε να λιωσω στο γελιο

να σαι καλα αδερφε  :2funny: :2funny:  ;)
Μα δεν πρέπει να ξεχνούμε ποτέ ότι η συνουσία είναι πρωτίστως πνευματική και κατόπιν σαρκική ενασχόληση  ;)
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Μα δεν πρέπει να ξεχνούμε ποτέ ότι η συνουσία είναι πρωτίστως πνευματική και κατόπιν σαρκική ενασχόληση  ;)

Έτσι νόμιζα κι εγώ για χρόνια, αλλά οι θεωρίες μου έχουν ανατραπεί πλέον...

Ο διάλογός σου εννοείται ότι ήταν απολαυστικός!
 

Επισκέπτης
Έτσι νόμιζα κι εγώ για χρόνια, αλλά οι θεωρίες μου έχουν ανατραπεί πλέον...
Μην αφήνεις γυναίκες να αλλάζουν την κοσμοθεωρία σου αδερφέ! Γι' αυτό τις πληρώνουμε, για να αποφασίζουμε εμείς πως θα είναι πάντα τα πράματα...

Ο διάλογός σου εννοείται ότι ήταν απολαυστικός!
Να ήταν τουλάχιστον και η πίπα έτσι απολαυστική...
Δεν βαριέσαι, κάτι αποκομίστηκε κι απ' αυτήν τη συνεύρεση...

Πως φαίνεται ότι ο τύπος κάνει απλά promotion... Ούτε πως είναι η κοπέλα καλά καλά δεν ξέρει  :2funny:
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Μην αφήνεις γυναίκες να αλλάζουν την κοσμοθεωρία σου αδερφέ! Γι' αυτό τις πληρώνουμε, για να αποφασίζουμε εμείς πως θα είναι πάντα τα πράματα...

Μου την άλλαξε κάποια από τις άλλες, όχι απ' αυτές που πληρώνουμε. Μόνο που τελικά...την πλήρωσα πολύ πιο ακριβά, ίσως ανεπανόρθωτα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/kolwnou-11a/#jr_review_25444]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/kolwnou-11a/#jr_review_25444[/url]

Με τα πολλά επιτελούς άνοιξη μπήκε αφού σηκώνω τα ποδιά της στους ωμούς μου την βλέπω που κοίταζε το υπερπέραν συνέχισα το σφυροκόπημα και ξαφνικά αρπάζει το τύλιγμα του προφυλακτικού και αρχίζει το καθάρισμα τον δοντιών!!!

Φοβερό σκηνικό!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom