Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
"Αυτο που ισως να αποτρεψει καποιους συναγωνιστες ειναι οτι ειναι σε πολυ κεντρικο σημειο και ακριβως απεξω αραζουν αυτοι που δουλευουν στο παρκιγκ απεναντι και κοβουν κινηση αλλα μη μασατε σταρχιδια μας ολοι!"

Και βεβαια σταρχιδια μας! αυτοι δουλευουν κι εμεις γαμαμε! ειναι ενοχικο ακομα και που το σκεφτομαι. Θα βγαινω και θα κουμπωνομαι με χαμογελο ικανοποιησης, για να μην εχουν καμια αμφιβολια.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
1)καλά για κοιτάχτε τα δοντάκια της καλά και ξαναμιλάμε.....
2)η εμφάνισή της είναι μιάς μέτριας βαμμένης γκόμενας.Σκεφτείτε την άβαφη,μαλλί απεριποίητο και χωρίς το φυτευτό βυζί και μετά τα ξαναλέμε..
3)απλά σε αυτήν την πουτάνα πάς για το αλληλοξεφτιλίκι...
4)όλα τα άλλα είναι παπαριές..

1)Δεν ειναι αλογο να την κοιταω στα δοντια! Απλα δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα στα δοντια της!
2)Η εμφανιση της για εμενα ειναι πολυ καλη (προσωπικα μεταξυ 9-10 αν θες να μιλησω με αριθμους). Στα συν ειναι οτι η Πενυ ειναι ΠΑΝΤΑ πολυ περιποιημενη!
3)ο καθε ενας βρισκει κατι διαφορετικο σε καθε κοπελα!
4)κανενα σχόλιο

Υ.Γ Εχω δει διαφορες κοπελες πως ειναι εκτος δουλειας στην αλλαγη της βαρδιας και μπορω να πω οτι αν τις εβλεπες στο απεναντι πεζοδρομιο ναι μεν θα σου θυμιζαν κατι αλλα δεν θα ησουν σιγουρος! Μην ξεχνας οτι παιζει ρολο και το blacklight κτλ κτλ
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945

Η επίσκεψη έγινε περιπου στα τελη Ιουλίου. Προτιμήθηκε γιατι ήταν η καλύτερη σε εμφανιση σε σχέση με τις άλλες που δουλευαν στην Βριλησσου και γιατι ήταν τουλαχιστον μέτρια σε προηγουμενη επίσκεψη. Πολυ τυπικη στο προγραμμα της και με μια ξινιλα στο προσωπο. Φοβερη ατάκα που είπε όταν της έδωσα σκαμπιλι στον κολο 'έγω δεν σου κάνω χειρονομιες, εσύ γιατί κάνεις?'
:2funny: :2funny: :2funny:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Tι εγραψε το ατομο.... :2funny: :2funny: :2funny: Με ενα αρλεκιν ξεχνιεσε.... :uglystupid:


Εν κατακλείδι, Κύριοι όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε, η γυναίκα είναι must!!! και δεν είναι θέμα ομορφιάς, που αναμφισβήτητα έχει, είναι το ότι είναι πραγματική ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βίκυ μωράκι μου σε ευχαριστώ για όλα, ξέρεις εσύ...
Hail to Queen Βίκυ...!!!


PS: Όσο για τις βαθμολογίες είναι όλες 11 αλλά δύστυχος δεν μπορούσα να βάλω παραπάνω.-

:think: :think: :think: :think: :think: Και εγω 12  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
χωρις καμια παρεξηγηση, αλλα το ν αποθεωνει καποιος καποια ως γυναικα, που ΔΕΝ γεννηθηκε γυναικα αλλα μετα ΑΛΛΑΞΕ σε γυναικα δεν ειναι καπως υπερβολικο..λεω εγω τωρα..... :think: :think: :think: :think: :think:
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
χωρις καμια παρεξηγηση, αλλα το ν αποθεωνει καποιος καποια ως γυναικα, που ΔΕΝ γεννηθηκε γυναικα αλλα μετα ΑΛΛΑΞΕ σε γυναικα δεν ειναι καπως υπερβολικο..λεω εγω τωρα..... :think: :think: :think: :think: :think:
κ εσυ που ξερεις ησουνα στην αιθουσα τοκετου?εσενα ποιος σου εδωσε το δικαιομα να το λες αυτο αρα κ ο αλλος μπωρει να λεει οτι θελει.επειδει εχω ματια κ βλεπω οχι 100% αλλα 1000%...κ χιλιες φορες να εχω αυτην την εμφανισει κ λες οτι δεν γενηθηκα γυναικα παρα κοντη χοντρη κ ασχημη κ να ελεγες οτι γενηθηκα γυναικα.παπαπα.κ φτανει αυτο το θεμα εχουν κουραστει ολη.καλο σαβατοκυριακο στα ΑΓΟΡΙΟ μου.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

"Η αναμονη ήταν αρκετη, η τσατσα χτυπησε 3 φορες την πορτα στη Μαντόνα..."

ελεος ρε πουστη μου πια!  :headbang: :headbang: :headbang:

αφου οι κοπελες ακομα και αν ειναι στο δωματιο ξερουν πολυ καλα τι γινετε εξω και αν πρεπει να φυγουν ή οχι. τι ζορι τραβανε μερικες και χτυπουν την πορτα; :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

"Η αναμονη ήταν αρκετη, η τσατσα χτυπησε 3 φορες την πορτα στη Μαντόνα..."

ελεος ρε πουστη μου πια!  :headbang: :headbang: :headbang:

αφου οι κοπελες ακομα και αν ειναι στο δωματιο ξερουν πολυ καλα τι γινετε εξω και αν πρεπει να φυγουν ή οχι. τι ζορι τραβανε μερικες και χτυπουν την πορτα; :tickedoff:
η δυναμη της συνηθειας..... :jerking: :jerking:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
η δυναμη της συνηθειας..... :jerking: :jerking:
ακριβως...

και σκεφτομουν σοβαρα την συγκεκριμενη περιπτωση αλλα αν ειναι να εχουν τετοια συμπεριφορα...

που φτασαμε ρε γαμωτο... να μην εχουν προβλημα οι ιδιες οι κοπέλες που στο κατω κατω τραβανε ολο το ζορι και να το εχουν αυτες  :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ηλιθιες θειτσες , φοβουνται μη τους φυγει κανας πελατης δεν εχουν κνα το μυαλο να σκευτουν οτι αυτοι που περιμενουν
βλεπουν τον εαυτο τους μεσα στο δωματιο , και θα την κανουν βλεπωντας χτυπηματα πορτας

Παντως μυαλα στα 60+ δεν πιστευω να αλλαξουν  :uglystupid:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
χωρις καμια παρεξηγηση, αλλα το ν αποθεωνει καποιος καποια ως γυναικα, που ΔΕΝ γεννηθηκε γυναικα αλλα μετα ΑΛΛΑΞΕ σε γυναικα δεν ειναι καπως υπερβολικο..λεω εγω τωρα..... :think: :think: :think: :think: :think:

Παλι τα ιδια ? αχ καημενοι προτευουσιανοι οπου ναναι τον βαζετε..
εδω πανω μπορει να ψαχνουμε ψυλλο σ αχυρα (καλη μες τα μπαζα)
αλλα τουλαχιστον δεν εχουν fake μουνι

Λιγο προσοχη στους χαρακτηρισμους ομως ρε παιδια , Την Βικυ δεν την ξερω αλλα βλεπω το αρνηται
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
οτι εγραψα το εγραψα με βαση αυτα που κυκλοφορουν και στην πιατσα κι εδω μεσα εκτενεστερα.δεν ειχα ουτε εχω σκοπο να προσβαλω ουτε την Βικυ,ουτε την οποια Βικυ..κατανοητο?απλα μια παρατηρηση εκανα... :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
καλα εκανες , γιαυτο ειναι το φορουμ για να μη μας πιανουν κοροιδα

Αν δεν ειναι αληθεια ομως ειναι κριμα να στιγματιζετε καποιος με εικασιες
δε το λεω σε σενα , γενικα μιλαω.

Δεν εχω δει ψευτικο μουνι , το πολυ μοιαζει με αληθηνο ?  :think:
εχει ακνεις εμπειρια να μας πει( μηπως ειμαστε οφφ τοπικ ?)
|(
 

Επισκέπτης
Φώκαιας 17 άνω-Λούσι:
Κατά την περιγραφή της Λούσι (εμφάνιση-υπηρεσίες) και με δεδομένο οτι Φώκαιας 17 άνω και Αλκιβιάδου 16Γ είναι ενίοτε συνεργαζόμενα (Θυμίζω Σόνια), προκύπτει οτι πρόκειται για την νεο-εμφανισθείσα Λούσι του Αλκιβιάδου 16Γ.
Η εν γένει παρουσία της με απέτρεψε να την δοκιμάσω στο Αλκιβιάδου 16Γ.
Μεγάλο σπάσιμο που διέκοπτε συνέχεια την πίπα και έφτυνε.
Μην κάνεις ελεύθερο στοματικό κορίτσι μου, μην κοροϊδεύεις τον κόσμο...αλλά θέλετε υπηρεσίες-κράχτες!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
Το παιχνιδι με το δονητη-μπαρμπορα φυλης 71Α...τι να λεμε τωρα,μονο η μπαρμπορα τα κανει αυτα στο 20αρικο...συνεχιζει να ειναι πολυ μπροστα ακομα...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Το παιχνιδι με το δονητη-μπαρμπορα φυλης 71Α...τι να λεμε τωρα,μονο η μπαρμπορα τα κανει αυτα στο 20αρικο...συνεχιζει να ειναι πολυ μπροστα ακομα...

Αναρωτιέμαι τι θα σας πει, εάν της κάνετε πρόταση γάμου...
(Βεβαίως θυμάμαι τι σας είπε όταν της ζητήσατε φιλάκι)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom