Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
νομιζα οτι κοπρολαγνεια/ουρολαγνεια και σεντονοχυσολαγνεια και μεταξι ηταν εξορισμου εννοιες αυνυφασμενες.....ο τυπος μας πρεπει να εκανε κατι πιο προχω νομιζω..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να σού πω βρε Θεσσαλέ, δεν είμαι ειδικός στα του Μεταξουργείου. Εγώ όταν κατεβαίνω Αθήνα σε μασάζ πηγαίνω, ή παίρνω κανένα call girl ή city tour. Ας μάς διαφωτίσουν oi regulars του Μεταξουργειου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τι να σού πω βρε Θεσσαλέ, δεν είμαι ειδικός στα του Μεταξουργείου. Εγώ όταν κατεβαίνω Αθήνα σε μασάζ πηγαίνω, ή παίρνω κανένα call girl ή city tour. Ας μάς διαφωτίσουν oi regulars του Μεταξουργειου.
εγω πιστευω οτι εννοει ακαποτο γαμησι ο λιονταρης αλλα ντρεπετε να το πει :grin:
 

Επισκέπτης
νομιζα οτι κοπρολαγνεια/ουρολαγνεια και σεντονοχυσολαγνεια και μεταξι ηταν εξορισμου εννοιες συνυφασμενες :grin:.....ο τυπος μας πρεπει να εκανε κατι πιο προχω νομιζω..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Από που προκύπτει το συμπέρασμα; :think: :think: :think: :think:
Εξ αποστάσεως;;;;;

Το "λιονταράκι" δεν ξέρω που το πάει. Γενικώς...
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Από που προκύπτει το συμπέρασμα; :think: :think: :think: :think:
Εξ αποστάσεως;;;;;

Το λιονταράκι δεν ξέρω που το πάει. Γενικώς...
γιατι ρε τυπε εξ αποστασεως;εμεις δλδ δεν πηδηξαμε ποτε στας αθηνας; :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγω ξερω τι εννοει οταν λεει "παρανομα"

Juliette_Sade_Dutch1.jpg

orgy-illustration-from-histoire-de-juliette-by-the-marquis-de-sade-1797.jpg


α ρε πονηρουλη , το τι οργια εγιναν σ'αυτον τον οικισκο δεν περιγραφονται με λογια , μονο στην "νοηματικη" οπως ο ιδιος λεει ;)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Είπα να μην ανοίξω το στόμα μου και να κρατήσω χαρακτήρα, αλλά επειδή ο "κύριος" είναι επικίνδυνος, σας το λέω μετά βεβαιότης ότι έκανε ακάποτο σεξ!  :uglystupid:

Ο άνθρωπος θέλει ζουρλομανδύα. Αν και κατά βάθος δεν φταίει αυτός, αλλά οι μαλακισμένες που του κάθονται!!!  :jerking:

:bottom:


:priest:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Είπα να μην ανοίξω το στόμα μου και να κρατήσω χαρακτήρα, αλλά επειδή ο "κύριος" είναι επικίνδυνος, σας το λέω μετά βεβαιότης ότι έκανε ακάποτο σεξ!   :uglystupid:

Ο άνθρωπος θέλει ζουρλομανδύα. Αν και κατά βάθος δεν φταίει αυτός, αλλά οι μαλακισμένες που του κάθονται!!!  :jerking:

:bottom:


:priest:
καλα και για 20ευρω , το μαλακισμενο το βουλγαρακι καθησε να γαμηθει ακαποτα ή εκατσε να το κατουρησει ή να το χεσει ο αλλος ?  :idiot:
νομιζω οτι πλεον αυτα τα κοριτσακια ειναι κλινικες περιπτωσεις
ακομα και στα σκατομπουρδελα που εχουν καταντησει να "δουλευουν" θα επρεπε να τους εχουν εξηγησει καποιους στοιχειωδεις κανονες προστασιας των πελατων , του εαυτου τους και των παιδιων τους (αν προλαβουν να κανουν)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

νομιζα οτι κοπρολαγνεια/ουρολαγνεια και σεντονοχυσολαγνεια και μεταξι ηταν εξορισμου εννοιες συνυφασμενες :grin:.....ο τυπος μας πρεπει να εκανε κατι πιο προχω νομιζω..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να σού πω βρε Θεσσαλέ, δεν είμαι ειδικός στα του Μεταξουργείου. Εγώ όταν κατεβαίνω Αθήνα σε μασάζ πηγαίνω, ή παίρνω κανένα call girl ή city tour. Ας μάς διαφωτίσουν oi regulars του Μεταξουργειου.

εγω πιστευω οτι εννοει ακαποτο γαμησι ο λιονταρης αλλα ντρεπετε να το πει :grin:

Και μόνο που γαμάει κάποιος στο Μεταξουργείο είναι από μόνο του εξτραδάκι.
Αυτό (μάλλον) εννοεί

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
ειμαι καινουργιος,εχω διαβασει πολλες κριτικες ομως εδω,και το site ειναι γαματο.πιστευω στα μπουρδελα δεν παιζει με τιποτα ακαποτο γαμησι,οποιος γραφει τετοι πραγματα μαλλον το κανει για πλακα η για να κερδισει τις εντυπωσεις των υπολοιπων
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Επειδή κάποιοι συνάδελφοι με ρωτάνε μέσω PM για το τί μου λέει ο Liontari28, απλά θα επιβεβαιώσω τις χειρότερες φοβίες σας.
Και δεν αναφέρομαι στα περί ουρο/κοπρο-λαγνείας.

Ο "άνθρωπος" είναι για δέσιμο. Είδα ότι έχει ανοίξει και σχετικό thread !

Αν δεν μπορεί να κάνει κάτι η Δικαιοσύνη, ας κάνουν κάτι οι Διαχειριστές ! 
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μονο τρελλος δεν ειναι το λιονταρι..ξερεται ποσοι ζητανε ακαποτο γαμησι μεσα στα δωματια??...παρα πολλοι και κυριως μουσουλμανοι...αρκετες κοπελες στην ολλανδια μου εχουν εκμηστηρευτει οτι πολλοι πελατες κυριως αραβικης καταγωγης ζητανε και με πειεστικο τροπο σεξ χωρις καποτα....Δε το θεωρω απιθανο οι κοπελες να αρχιζουν να το κανουν στα κρυφα με λιγα χρηματα παρα πανω...εδω μεσα σε 2 χρονια σχεδον ολες κανουν ακαποτα τσιμπουκια και δινουν κωλους....ποσες θυμαστε να τα κανουν αυτα πριν το 2008??
 

sargath

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή κάποιοι συνάδελφοι με ρωτάνε μέσω PM για το τί μου λέει ο Liontari28, απλά θα επιβεβαιώσω τις χειρότερες φοβίες σας.
Και δεν αναφέρομαι στα περί ουρο/κοπρο-λαγνείας.

Ο "άνθρωπος" είναι για δέσιμο. Είδα ότι έχει ανοίξει και σχετικό thread !

Αν δεν μπορεί να κάνει κάτι η Δικαιοσύνη, ας κάνουν κάτι οι Διαχειριστές ! 

Οι διαχειριστες τι περιμενεις να κανουν?Και να τον μπαναρουν αυτος θα συνεχισει να πηδαει ακαποτα (αν καταλαβα καλα).
Παντα υπηρχαν/υπαρχουν/θα υπαρχουν ζωα που θα θελουν ακαποτα γαμησια,το ξερεις πολυ καλα απλα ενοχλεισαι επειδη καποιος εψαξε για αυτα δημοσια.
Αυτο να γινει μαθημα και να μην ζηταμε ουτε καν ακαποτα τσιμπουκια-ποσο μαλλον σε βρωμικα μπουρδελα οπως ειναι του μεταξουργειου- αν δεν θελουμε να αποχαιρετησουμε αυτον το κοσμο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οι διαχειριστες τι περιμενεις να κανουν?Και να τον μπαναρουν αυτος θα συνεχισει να πηδαει ακαποτα
+10000......

μη λεμε οτι θεμε....το σαιτ δεν ειναι ο χωρος που θα διδαξουμε στον καθενα σεξουαλικη διαπαιδαγωγηση ουτε θα αλλαξουμε εσφαλμενες και αυτοκτονικες ενδεχομενως περι σεξ αντιληψεις.....ο καθενας ενηλικος ειναι ας μαθει να προστατευεται και να πορευεται οπως καταλαβαινει .....
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μονο τρελλος δεν ειναι το λιονταρι..ξερεται ποσοι ζητανε ακαποτο γαμησι μεσα στα δωματια??...παρα πολλοι και κυριως μουσουλμανοι...αρκετες κοπελες στην ολλανδια μου εχουν εκμηστηρευτει οτι πολλοι πελατες κυριως αραβικης καταγωγης ζητανε και με πειεστικο τροπο σεξ χωρις καποτα....Δε το θεωρω απιθανο οι κοπελες να αρχιζουν να το κανουν στα κρυφα με λιγα χρηματα παρα πανω...εδω μεσα σε 2 χρονια σχεδον ολες κανουν ακαποτα τσιμπουκια και δινουν κωλους....ποσες θυμαστε να τα κανουν αυτα πριν το 2008??
κανα τρανς ή καμια θειτσα πανω απο...85 ετων...

οι αραβες επισης ειναι βιαιοι μεσα.μια φορα στο φωκ 25 κατω μεσανυχτα,περιμεναμε με ενα φιλο στο δωματιο για παρτουζιτσα,ακουγαμε φασαρια διπλα.οταν ηρθε η κοπελα σε εμας μετα απο αρκετη ωρα,τη ρωτησαμε γιατι αργησε και ειπε πως δε μπορουσε να συνελθει,επειδη ο τυπος μουσουλμανος,τις ζητησε κατι εξτρα,αυτη δε δεχτηκε και την επιασε κεφαλοκλειδωμα αλλα του ξεφυγε...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Αν δεν μπορεί να κάνει κάτι η Δικαιοσύνη, ας κάνουν κάτι οι Διαχειριστές ! 
Σε τέτοιες περιτπώσεις καλύτερο πράμα απ' τη συζήτηση, την απόρριψη και το ομαδικό κράξιμο απ' τους συναγωνιστές δεν υπάρχει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυποι ο λιονταρης ειναι συνειδητοποιημενος
και μπαν να φαει δεν αλλαζει
επισης δεν τον κοβω να δεχεται και κουβεντα για το θεμα
οποτε το μοναδικο που μπορουμε να κανουμε ειναι να μην γαμαμε σε πουτανα που περασε αυτος :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Σωστό κι αυτέ τύπε.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom