Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
/H Kατερίνα δεν είναι Ελληνίδα αλλά Αλβανίδα.Εγώ την είχα πάρει καλοκαίρι στο Ιάσωνος το ισόγειο στα δεξιά που δούλευε και μου έβγαζε κάτι σε αγγαρεία.Έκανε γυμνό τσιμπούκι αλλά ήταν σαν να βαριόταν και δεν με έφτιαξε καθόλου στο τέλος με παράτησε λέγοντας οτι δεν έχει άλλο χρόνο αφου με είχε ξενερώσει.Έχει αλλάξει τόσο πολύ σε αποδόσεις στο δωμάτιο απο τότε;; :think: :think:
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Φίλε athal.Σχετικά με την κριτική που έγραψες για ην Σαμπρίνα, έχω να πω, ότι την αδικείς την κοπέλα.Έχω πάει τέσσερις φορές μαζί της και σε καμία απ'αυτές δε διέκρινα ίχνος βιασύνης ή ξεπέτας.Νομίζω, ότι είναι απ'τις καλύτερες επαγγελματίες της Αθήνας στη δουλειά της.Το top-3 σίγουρα.Και το κυριότερο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ.Κάθε φορά φεύγω απόλυτα ικανοποιημένος και σέρνοντας τα πόδια μου.Μάλλον δε διάλεξες σωστή μέρα.Μα Μ.Σάββατο;χάθηκαν οι μέρες;Εγώ πάντως, με την πρώτη ευκαιρία, θα πάω τρέχοντας.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Περα για περα μαλακισμενη κριτικη.
Η τιμη εχει συμφωνηθει στα 50 θελεις δεν θελεις μεγαλε.

Ολα αυτα που εδωσες πηγαινε ελα 29 ευρω εγω τα διαβαζω βερεσε.
Δεν πα' να κατεβηκες και απο το διαστημα και να χαλασες 500 ευραιους?
Απο την στιγμη που το 50ρικο το εχεις υπολογισμενο να το "πεταξεις" δεν υπαρχουν δικαιολογιες.

Το γνωριζεις και πας εκει.
Αλλιως θα μπορουσες να πας σε ενα μπουεδελο ΛΙΙΙΙΙΓΟ πιο περα στο Μεταξουργειο.

Και καλα σου φερθηκε η τσατσα!
Εγω θα σου επερνα αλλα 50 ευρω!  :birdman:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Φίλε athal.Σχετικά με την κριτική που έγραψες για ην Σαμπρίνα, έχω να πω, ότι την αδικείς την κοπέλα.Έχω πάει τέσσερις φορές μαζί της και σε καμία απ'αυτές δε διέκρινα ίχνος βιασύνης ή ξεπέτας.Νομίζω, ότι είναι απ'τις καλύτερες επαγγελματίες της Αθήνας στη δουλειά της.Το top-3 σίγουρα.Και το κυριότερο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ.Κάθε φορά φεύγω απόλυτα ικανοποιημένος και σέρνοντας τα πόδια μου.Μάλλον δε διάλεξες σωστή μέρα.Μα Μ.Σάββατο;χάθηκαν οι μέρες;Εγώ πάντως, με την πρώτη ευκαιρία, θα πάω τρέχοντας.
Παντως κ εγω πηγα(πριν καμια εβδομαδα) σχεδον σιγουρος για να 'μπω'... αφου ειχα διαβασει τοοοσες καλες κριτηκες..
αλλα τελικα δεν...!
Γιατι?
Γιατι πολυ απλα αυτο που ειδα.. δεν μου αρεσε!
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Παντως κ εγω πηγα(πριν καμια εβδομαδα) σχεδον σιγουρος για να 'μπω'... αφου ειχα διαβασει τοοοσες καλες κριτηκες..
αλλα τελικα δεν...!
Γιατι?
Γιατι πολυ απλα αυτο που ειδα.. δεν μου αρεσε!


Φίλε Αλέξανδρε, όλοι το έχουν γράψει εδώ, ότι η ομορφιά είναι υποκειμενικό κριτήριο.Δε μπορεί να σε κατηγορήσει κάποιος, επειδή δεν πήγες με κάποια κοπέλα και στη συγκεκριμένη περίπτωση με την Σαμπρίνα.Η απόφαση είναι μόνο δική σου.Κι εγώ πολλές φορές έχω δει φωτογραφίες κι όταν είδα την κοπέλα από κοντά, έφυγα, γιατί δε μου έκανε το "κλικ".Κι ότι θα περάσει κάποιος καλά, δε σημαίνει οποσδήποτε, ότι θα περάσουν καλά κι οι υπόλοιποι.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Την πήρα μία μέρα πριν απο εσένα πρώτη μέρα στην δουλειά και ευτυχώς δεν μου έθεσε θέμα χρόνου.Έμεινα ικανοποιημένος απο το τσιμπούκι και το γλύψιμο όρχεων.Δεν έχω λόγω να σε αμφισβητήσω οτι σε ξεπέταξε αλλά αν συνεχίσει έτσι σύντομα θα χάσει πελάτες.Εξάλλου για τον λόγω οτι δεν βιαζόταν με μένα και για το γλύψιμο της έδωσα μία ευκαιρεία γιατί είδα οτι χρήζει βελτίωσης.(69 και κανονικό πιάσιμο στο μουνί τα αποφεύγει).Είχα σκοπό να την ξαναπάρω αλλά τώρα με αυτά που έγραψες θα δώ τι θα κάνω.Ίσως εγώ ήμουν πιο τυχερός απο σένα γιατί την πήρα πρώτη μέρα που ήταν πιο φρέσκια ακόμα στην δουλειά.Τελικά μάλλον η συγκεκριμένη είναι πονηρούλα και ήρθε για εύκολο χαρτί.Σε εσένα όταν πέρασες στο δωμάτιο μαζί της φορούσε τα ίδια εσώρουχα που δυσκόλευαν την πρόσβαση σου στα καίρια σημεία της;;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
/H Kατερίνα δεν είναι Ελληνίδα αλλά Αλβανίδα.Εγώ την είχα πάρει καλοκαίρι στο Ιάσωνος το ισόγειο στα δεξιά που δούλευε και μου έβγαζε κάτι σε αγγαρεία.Έκανε γυμνό τσιμπούκι αλλά ήταν σαν να βαριόταν και δεν με έφτιαξε καθόλου στο τέλος με παράτησε λέγοντας οτι δεν έχει άλλο χρόνο αφου με είχε ξενερώσει.Έχει αλλάξει τόσο πολύ σε αποδόσεις στο δωμάτιο απο τότε;; :think: :think:

Συμφωνω μαζι σου οτι ειναι αλβανιδα και μαλιστα το δηλωνε και η ιδια οταν ητανε στην ιασωνος 1β,...2 φορες μαζι της...η πρωτη ηταν πολυ καλη και η δευτερη τραγικη...Δε θα ξαναδοκιμαζα ποτε ξανα μαζι της....πορνιδιο της σειρας.
 

Επισκέπτης
Διδύμου 20-Εύα:
...Τελικά μάλλον η συγκεκριμένη είναι πονηρούλα και ήρθε για εύκολο χαρτί.Σε εσένα όταν πέρασες στο δωμάτιο μαζί της φορούσε τα ίδια εσώρουχα που δυσκόλευαν την πρόσβαση σου στα καίρια σημεία της;
Είχε τα βυζιά γυμνά.Κουραδοκόφτης με παρελκόμενα και αλυσίδες.Δεν τα έβγαλε.Ακολουθεί την γραμμή του καταστήματος.Σου θυμίζω Ιβάννα:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

μουναρα οντως (δεν περνω ποτε μιλφ πλεον,αυτη ηταν εξαιρεση)...αλλα απο υπηρεσιες δυστυχως...την ειχα πατησει και γω...

Εγω απο την αλλη γαμαω ΜΟΝΟ Μιλφ  :grin: αλλα με την συγκεκριμενη εν γνωση μου πηγα!
Γνωριζα πως δεν θα περνουσα καλα!  :-

Αυτο το καβλιαρικο το σωμα της ρε πουστη μου!  :headbang:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ενταξει...μη ξεχνας ομως οτι ειναι μονο 10 ευρω ε...πιστευω αν ηταν 20 και σε καλυτερο σπιτι θα ηταν πολυ καλυτερη μεσα...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

αλλα βλεποντας οτι βαριεται τη ζωη της , την γαμησα με μετρια προς σκληρη στυση να τελειωνιουμε να φευγουμε να παμε να δουμε αν κυκλοφορει τιποτα που να εχει και σφυγμο.....

χωρις να την ξερω την συγκεκριμενη, πολλες φορες καταφευγω και γω στην ιδια τακτικη , επειδη το φαινομενο της αγγαρειας ειναι γενικευμενο
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom