Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μα καλά, ο Μπαρμπαπήδουλας είναι ο κλώνος του Ζ4 ? ? ?
Κλωνοποιημένες κριτικές πάντως δίνει . . . . .


Εισαι μεγαλος!
Μιλάμε για [size=20pt]ΤΟ [/size]copy paste.
Εχει φτιαξει φόρμα φαίνετε. Ιδιες πιπες, ιδιο καραμελωμα. Και οι δυο ηρθαν μετα απο ενα τεταρτο! Και οι δυο του ειπαν οτι ειναι γλυκος και δεν γινεται να μην του κατσουν!

Οτι πρεπει για το παιχνίδι:
"Βρείτε τις διαφορές"
:2funny:

Προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να το δει ο αντισθενης και αν συμπιπτουν τα στοιχεια να διαγραφουν και οι δυο!
 

Επισκέπτης
Δεν αναφέρεται ρητά σε ακάποτο γαμήσι, αλλά από τα συμφραζόμενα εκεί πήγε και το δικό μου μυαλό.
Όλα είναι πιθανά αν και ο συγκεκριμένος τύπος γουστάρει ουρολαγνίες και κοπρολαγνίες... Όπως και να 'χει όμως, η συγκεκριμένη κοπέλα αν είναι άρρωστη μόνο στο μυαλό θα είναι τυχερή...
Ποζάρει πάντως σε περίοπτη θέση στη δική μου blacklist καθώς έχω υποσχεθεί στο εαυτό μου ότι θα περάσω τα 50 και θα παρακαλούσα τους συναγωνιστές αν τύχει και την πετύχουν σε άλλο μαγαζί, με διαφορετικό όνομα ή διαφορετική εμφάνιση να το αναφέρουν πάραυτα!!!
Άι στ' ανάθεμα πια με τα ζώα!
 

Επισκέπτης
Εισαι μεγαλος!
Μιλάμε για [size=20pt]ΤΟ [/size]copy paste.
Εχει φτιαξει φόρμα φαίνετε. Ιδιες πιπες, ιδιο καραμελωμα. Και οι δυο ηρθαν μετα απο ενα τεταρτο! Και οι δυο του ειπαν οτι ειναι γλυκος και δεν γινεται να μην του κατσουν!

Οτι πρεπει για το παιχνίδι:
"Βρείτε τις διαφορές"
:2funny:

Προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να το δει ο αντισθενης και αν συμπιπτουν τα στοιχεια να διαγραφουν και οι δυο!
Δεν είναι τα ίδια ρε. Το ένα έχει πολλά emoticons  :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εισαι μεγαλος!
Μιλάμε για [size=20pt]ΤΟ [/size]copy paste.
Εχει φτιαξει φόρμα φαίνετε. Ιδιες πιπες, ιδιο καραμελωμα. Και οι δυο ηρθαν μετα απο ενα τεταρτο! Και οι δυο του ειπαν οτι ειναι γλυκος και δεν γινεται να μην του κατσουν!

Για δες κι αυτά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

"Βουρ για Φ69 λοιπόν όπου το μέρος ήταν ΤΙΓΚΑ!"/"Βουρ λοιπόν όπου το μέρος ήταν ΤΙΓΚΑ!"
"Σκέφτηκα ότι μπορεί να γαμήσω και μεθαύριο αλλά αφού δεν βιαζόμουν έκατσα"/"Σκέφτηκα ότι μπορεί να γαμήσω και μεθαύριο αλλά αφού δεν βιαζόμουν έκατσα."
"Αράζω λοιπόν κι ανάβω τσιγάρο"/"Αράζω λοιπόν κι ανάβω τσιγάρο"
"Εδώ έχουμε μια απογοήτευση... γι’ αυτό και ο χαμηλός βαθμός στην καθαριότητα....Τα σεντόνια καθαρά θα έλεγα, αλλά πολύ χρησιμοποιημένα/τσαλακωμένα! Δεν το συνηθίζει αυτό ο εν λόγω οίκος!"/"Εδώ έχουμε μια απογοήτευση... γι’ αυτό και ο χαμηλός βαθμός στην καθαριότητα. Μπήκα στο δωμάτιο, τα σεντόνια καθαρά θα έλεγα, αλλά πολύ χρησιμοποιημένα/τσαλακωμένα! Δεν το συνηθίζει αυτό ο εν λόγω οίκος!"

Κι όλα αυτά μέχρι τη μισή κριτική :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Για δες κι αυτά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

"Βουρ για Φ69 λοιπόν όπου το μέρος ήταν ΤΙΓΚΑ!"/"Βουρ λοιπόν όπου το μέρος ήταν ΤΙΓΚΑ!"
"Σκέφτηκα ότι μπορεί να γαμήσω και μεθαύριο αλλά αφού δεν βιαζόμουν έκατσα"/"Σκέφτηκα ότι μπορεί να γαμήσω και μεθαύριο αλλά αφού δεν βιαζόμουν έκατσα."
"Αράζω λοιπόν κι ανάβω τσιγάρο"/"Αράζω λοιπόν κι ανάβω τσιγάρο"
"Εδώ έχουμε μια απογοήτευση... γι’ αυτό και ο χαμηλός βαθμός στην καθαριότητα....Τα σεντόνια καθαρά θα έλεγα, αλλά πολύ χρησιμοποιημένα/τσαλακωμένα! Δεν το συνηθίζει αυτό ο εν λόγω οίκος!"/"Εδώ έχουμε μια απογοήτευση... γι’ αυτό και ο χαμηλός βαθμός στην καθαριότητα. Μπήκα στο δωμάτιο, τα σεντόνια καθαρά θα έλεγα, αλλά πολύ χρησιμοποιημένα/τσαλακωμένα! Δεν το συνηθίζει αυτό ο εν λόγω οίκος!"

Κι όλα αυτά μέχρι τη μισή κριτική :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω με αυτο που γελασα πολυ ειναι το "By the way, ο βαθμολογία στο parking είναι υψηλή γιατί παρόλο που πήγα με αμάξι, βρήκα πολλές θέσεις και πάρκαρα άνετα. Να ήταν έτσι κάθε μέρα ρε πούστη μου...!!! "

Ακριβως το ιδιο ρε παιδι μου και τις δυο φορες.  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ρε τι γατονια εχει αυτο το site , απιστευτοι ειστε  :2funny: :2funny:
;)
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Πολλες εναλλαγές στάσεων, χωρίς καμία βιασύνη από πλευράς της, μιας και οι μπύρες που είχαν καταναλωθεί πιο πριν, βοηθούσαν στην παρατεταμένη διάρκεια.


Φίλε Cheyenne, πίνεις πολλές μπύρες και βασανίζεις τα κορίτσια μας.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγω με αυτο που γελασα πολυ ειναι το "By the way, [size=13pt]ο[/size] βαθμολογία στο parking είναι υψηλή γιατί παρόλο που πήγα με αμάξι, βρήκα πολλές θέσεις και πάρκαρα άνετα. Να ήταν έτσι κάθε μέρα ρε πούστη μου...!!! "

Ακριβως το ιδιο ρε παιδι μου και τις δυο φορες.  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Και δεν μπόρεσε καν να διορθώσει το άρθρο για τη βαθμολογία σε καμία απ'τις 2!
 

Επισκέπτης

Kαλως ήλθατε στο Μαγικό Κόσμο του Μεταξουργίου. Στα τρία γαμίσια +1  δώρο (4χ15=6 €) 4 γαμήσια Μετ/γείου. = (3χ20=60 €) 3 γαμίσια Φυλής.
(υπολογισμοί τυπου «Θα σε κάνω βασίλισσα»)  :2funny: :2funny: :2funny:

Η Ελβίρα που λες (καλύτερα της ταιριάζει αυτό) πρέπει να είναι η Ελίζα που είχα γράψει στην προηγούμενη κριτική.
Την είχα δει και στο γωνιακό της αριστοκρατικής οδού Φωκαίας με τη λαϊκώτερη Αχαρνών.
Γυναίκα μεσοπολέμου: σωστή περιγραφή! Με μια νωχελικότητα και αισθησιασμό.
Έκανε και προκαταρκτικάκια ε; Μπράβο στο κορίτσι!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

μ'εχει φαει η περιεργεια ποια ειναι αυτα τα "παρανομα" που κανατε ρε φιλε με το βουλγαρακι ?
μ'αρεσει που αφηνει  σασπενς η κριτικη  ;)

http://[URL unfurl="true"]www.torrentsland.com/upload/preview/images/cr_films/0/0/0/be0cca27da9d68523868ae9842ad9c68.jpg[/img[/URL]]

[size=20pt][i]marquis de sade[/i][/size]
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η εσμεραλντα πρεπει να ειναι...παιζει και ιασ.19 πανω καμια φορα,καλη εμφανισιακα...τιποτα το ιδιαιτερο μεσα,βαζει και πολυ κρεμα,βεβαια με εξτρα money τα πραγματα ισως να'ναι διαφορετικα...
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

μ'εχει φαει η περιεργεια ποια ειναι αυτα τα "παρανομα" που κανατε ρε φιλε με το βουλγαρακι ?
μ'αρεσει που αφηνει  σασπενς η κριτικη  ;)

Αρχικά είχα νομίσει (και πρέπει να το είχα γράψει) ότι εννοεί ακάποτο γαμήσι. Όμως τώρα που το σκέφτομαι, με δοσμένη και προηγούμενη σχετική συζήτηση, μπορεί να είναι και/ή κάτι άλλο (π.χ. κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία, και τέτοια πράγματα).
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11

μ'εχει φαει η περιεργεια ποια ειναι αυτα τα "παρανομα" που κανατε ρε φιλε με το βουλγαρακι ?
μ'αρεσει που αφηνει  σασπενς η κριτικη  ;)

http://[URL unfurl="true"]www.torrentsland.com/upload/preview/images/cr_films/0/0/0/be0cca27da9d68523868ae9842ad9c68.jpg[/img[/URL]]

[size=20pt][i]marquis de sade[/i][/size]
[/quote]

"[color=red]μην πεις τιποτα αυτα που καναμε εξω στην τσατσα της ειπα οκ....και μου ειπε αμα ξανα ερθεις οχι λεφτα εχτρα....κανουμε παιχνιδακια οτι θελεις οκ. ολα αυτα με νοηματα !!![/color] " κρατάμε μυστικό, τάφος σου λέω..
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ έγραψα πού πάει το μυαλό μου (δες ποστ μου παραπάνω). Ας βγει και ο ίδιος να πει. Αρκετά ασχολήθηκα ήδη.
νομιζα οτι κοπρολαγνεια/ουρολαγνεια και σεντονοχυσολαγνεια και μεταξι ηταν εξορισμου εννοιες συνυφασμενες :grin:.....ο τυπος μας πρεπει να εκανε κατι πιο προχω νομιζω..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom