Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πεσιμο στον Πιτσιρικο
Πεσιμο στο Πιατσα
Πεσιμο στον Ινδιανο τωρα...


Spoon ετοιμασου...ερχεται η σειρα σου  :rockon: :rockon: :rockon: ;)
Δε βαριεσαι, το μεροκαμματο να βγαινει!!! :tooth:( Ετσι ειχαν πει καποτε στον ΚΟΜΑΝΤΟ, θυμασαι?)


Γι'αυτο φιλε μου Altec εχω μονο 15 περιπου κριτικες τοσο καιρο!!! ;)

Περαν αυτου εγω τυχαινει να τον ξερω προσωπικα τον Ινδιανο και το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι κυριος, αντικειμενικος και παντα με καλη διαθεση και θεληση να βοηθησει οπου μπορει ολους τους υπολοιπους!!!
Τελοσπαντον τωρα που ηρεμησανε τα πραγματα ας μεινουν ετσι γιατι στην τελικη ολα ειναι υποκειμενικα οσο αφορα τις κοπελες και τις κριτικες!!!



αυτος θελει ομαδικο πεσιμο... :cheesy: :cheesy: :cheesy:....
Ακομα δεν με εχει συγχωρεσει εσυ? :rolleyes:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Συμφωνω και εγω απολυτα με τον CHEYENNE.Περασα και εγω χθες το βραδυ και τραβηξα τα ιδια και χειροτερα.
Κριτικη γιατι δεν ανεβασες?
Υ.Γ Μπορει να ειναι το καλυτερο κοριτσι του κοσμου δεν αντιλεγω αλλα για αυτη την δουλεια δεν κανει!!
www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11568]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11568[/url]
www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11546]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11546[/url]
Υ.Γ Διαβαζα τον Cheyenne κι ηταν σαν να περιεγραφε την δικια μου εμπειρια προ εξαμηνου!
Καποια πραγματα δεν αλλαζουν
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Κριτικη γιατι δεν ανεβασες?
Υ.Γ Μπορει να ειναι το καλυτερο κοριτσι του κοσμου δεν αντιλεγω αλλα για αυτη την δουλεια δεν κανει!!
www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11568]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11568[/url]
www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11546]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11546[/url]
Υ.Γ Διαβαζα τον Cheyenne κι ηταν σαν να περιεγραφε την δικια μου εμπειρια προ εξαμηνου!
Καποια πραγματα δεν αλλαζουν
Με καλυψε ο CHEYENNE.Γενικα οι Ελληνιδες δεν κανουν για αυτη την δουλεια.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Με καλυψε ο CHEYENNE.Γενικα οι Ελληνιδες δεν κανουν για αυτη την δουλεια.
Εγω ξερω Ελληνιδες που την κανουν μια χαρα την δουλεια τους στα στουντιο!
Δεν καταλαβαινω το..με καλυψε ο CHEYENNE..!Ειπες οτι περασες χειροτερα!
Γραψτο...50ρικα ειναι αυτα!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Με ιδιεταιρη απορια διαβασα και ξαναδιαβασα την κριτικη του XCRUISER  με τιτλο  Aπίστευτο δίδυμο, στο Κασσανδρας 4


Η απορια μου εγκειται στο εξης:
Γραφει οτι μια απο τις κοπελες ηταν η Λινα.
Και που το κακο θα μου πειται?
Η Λινα την ιδια ωρα ηταν στο Βριλησσου 60, σε "διδυμο" με την Σαντρα, οταν τιμησα την Σαντρα......


Το παραδοξο ειναι οτι η κριτικη γραφτηκε Κυριακή 30 Μάι 2010, στις [size=12pt]11:55[/size]
με Βάρδια επίσκεψης:Ημερ/νια επίσκεψης: 30.05.2010 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
Αυτο ενδεχομενως να το δικιολογησω οτι θεωρει το ξημερωμα σαν 30/5 (σαββατο 02.30 ξημερωμα κυριακης ηταν η επισκεψη), οπως γραφει χαρακτηριστικα.

Επειδη δεν ειμσι κακοπροεραιτος θελω να πιστευω οτι εκανε λαθος στην ημερομηνια, ή μπερδεψε το ονομα της κοπελας και αντι για την Λινα αναφερεται στην Κλαουντια ή Τζεσσικα, που εχουν και αρκετα κοινο σωματοτυπο και χωρα καταγωγης, και παρεμφερεις υπηρεσιες.

Για την παρουσια της Λινας στο Βριλησσου 60, μπορουν να το επιβεβαιωσουν και ο Pitsirikos1 και ο SPEED που με "συνοδευσαν".........
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εγω ξερω Ελληνιδες που την κανουν μια χαρα την δουλεια τους στα στουντιο!
Δεν καταλαβαινω το..με καλυψε ο CHEYENNE..!Ειπες οτι περασες χειροτερα!
Γραψτο...50ρικα ειναι αυτα!!
:thumbsup:
50ρικα ειναι στην χειροτερη περιπτωση. οπως γραφουμε τα καλα πρεπει να γραφουμε και τα κακα!
ή γράφεις ή δεν γραφεις!
δεν υπάρχει κάτι άλλο για μένα!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πάντως νιπτήρα δεν έχω χύσει ακόμα
...
,....Νιπτήρα ακόμα όχι ! Λες να είναι όντως καύλα ? !!!???!!!!! :tooth:
Ρε τι χανω τόσο καιρό !

Που να χύσεις και μπανιέρα !
Εκεί να δεις καύλα  :cheesy:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
:thumbsup:
50ρικα ειναι στην χειροτερη περιπτωση. οπως γραφουμε τα καλα πρεπει να γραφουμε και τα κακα!
ή γράφεις ή δεν γραφεις!
δεν υπάρχει κάτι άλλο για μένα!
:thumbsup:
Στριμωχτηκε ο κλωνος του πιτσιρικα και δεν απαντα
Αναμενουμε την κριτικη του..
Υπομονη
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
eyχομαι φιλε τσεγιεν, η σημερινη σου κριτικη αν ηταν μια μικρη αποδειξη οτι εκανα λαθος για σενα...ο χρονος θα δειξει...καλες τσαρκες σου ευχομαι... :sunglasses:
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
:thumbsup:
Στριμωχτηκε ο κλωνος του πιτσιρικα και δεν απαντα
Αναμενουμε την κριτικη του..
Υπομονη
Λες να ειμαι κλωνος και δεν το ξερω.Για τις ελληνιδες που λες για πες μας μια που κανει καλα την δουλεια της εκτος της Αννας-Μαριας και να μην ειναι παλτο.Για την κριτικη που λες κανε λιγο υπομονη και θα την γραψω.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Με ιδιεταιρη απορια διαβασα και ξαναδιαβασα την κριτικη του XCRUISER  με τιτλο  Aπίστευτο δίδυμο, στο Κασσανδρας 4


Η απορια μου εγκειται στο εξης:
Γραφει οτι μια απο τις κοπελες ηταν η Λινα.
Και που το κακο θα μου πειται?
Η Λινα την ιδια ωρα ηταν στο Βριλησσου 60, σε "διδυμο" με την Σαντρα, οταν τιμησα την Σαντρα......


Το παραδοξο ειναι οτι η κριτικη γραφτηκε Κυριακή 30 Μάι 2010, στις [size=12pt]11:55[/size]
με Βάρδια επίσκεψης:Ημερ/νια επίσκεψης: 30.05.2010 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
Αυτο ενδεχομενως να το δικιολογησω οτι θεωρει το ξημερωμα σαν 30/5 (σαββατο 02.30 ξημερωμα κυριακης ηταν η επισκεψη), οπως γραφει χαρακτηριστικα.

Επειδη δεν ειμσι κακοπροεραιτος θελω να πιστευω οτι εκανε λαθος στην ημερομηνια, ή μπερδεψε το ονομα της κοπελας και αντι για την Λινα αναφερεται στην Κλαουντια ή Τζεσσικα, που εχουν και αρκετα κοινο σωματοτυπο και χωρα καταγωγης, και παρεμφερεις υπηρεσιες.

Για την παρουσια της Λινας στο Βριλησσου 60, μπορουν να το επιβεβαιωσουν και ο Pitsirikos1 και ο SPEED που με "συνοδευσαν".........
Αν δεν απαντήσει εδώ ο XCRUISER σ' αυτό που επισήμανε ο CHEYENNE, η κριτική του θα αφαιρεθεί.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Λες να ειμαι κλωνος και δεν το ξερω.Για τις ελληνιδες που λες για πες μας μια που κανει καλα την δουλεια της εκτος της Αννας-Μαριας και να μην ειναι παλτο.Για την κριτικη που λες κανε λιγο υπομονη και θα την γραψω.
απο την δικια μου μικρη εμπειρια μπορω να πω πως ενα παραδειγμα ειναι αυτο που λες!
τωρα αν αρχισουμε να λεμε "εκτος της μιας και εκτος της αλλης" ακρη δεν βγαζουμε!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Λες να ειμαι κλωνος και δεν το ξερω.Για τις ελληνιδες που λες για πες μας μια που κανει καλα την δουλεια της εκτος της Αννας-Μαριας και να μην ειναι παλτο.Για την κριτικη που λες κανε λιγο υπομονη και θα την γραψω.
Το αν εισαι κλωνος μαλλον μονο εσυ το ξερεις!
Υ.Γ Για την Αννα-Μαρια δεν εχεις ανεβασει κριτικη!Γιατι?
Οπως εγραψα και πριν..υπομονη κανω!
Περιμενω την κριτικη σου για την Αφροδιτη
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ελα ρε PIATSAS...
Δεν χρειάζεσαι να κάνεις τίποτα!
ούτε υπομονή...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
eyχομαι φιλε τσεγιεν, η σημερινη σου κριτικη αν ηταν μια μικρη αποδειξη οτι εκανα λαθος για σενα...ο χρονος θα δειξει...καλες τσαρκες σου ευχομαι... :sunglasses:
Nα εισαι καλα.
:cool2: :cool2: :cool2:

Εγω παλι δεν θα ηθελα να ξαναγραψω τετοια κριτικη.
Δεν μπορω να φανταστω οτι θα ξαναζησω τετοια εμπειρια...........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εμενα μου ειπαν:
"Δεν πειραζει, το ψωμι σου βγαζεις"........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
Γι'αυτο το'γραψα!!!Το θυμαμαι!!!
Ειναι να γελας με τετοια πραγματα!!! :2funny:



Υ.Γ. Η Βικυ απο Κασσανδρας κανει καλα τη δουλεια της οπως και η Δαφνη απο Κων/λεως 80 κλπ!!!Και αυτες ειναι 100% Ελληνιδες!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Και όμως!
Εγώ βγάζω το ψωμί μου!
ευτυχώς!
τώρα με την κρίση!!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom