Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Νομιζω οτι πολυ σημασια δωσαμε.
Σιγουρα το προσωπικο γουστο διαφερει απο ανδρα σε ανδρα, αλλα ορισμενα πραγματα ειναι περαν πασης αμφισβητησης.
Αντε να υπαρξει μια αποκλιση  απο το 10 στο 6-7
Αλλα 3?

Και μου δημιουργηται η εξης απορια:
Αν οντως κατα την κριση του η κοπελα αξιζει για 3 στην εμφανιση, γιαι περασε στο δωματιο?
ειναι αλλο το να μην περασει καλα καποιος και αλλο το να θαβει την κοπελα.
παντως αυτο σκεφτομουνα και εγω. δεν αξιζει να μιλαμε περισσοτερο.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Εγω πιστεύω ότι έκλαψε τα φράγκα το παλικάρι και του βγήκε αυτή η τσατίλα...
άσχετο αλήθεια Ρομίνα μόνη σου γράφεις? έχεις μάθει να γράφεις Ελληνικα? εκτός του ότι τα μιλάς και καλά φαντάζομαι...
εισαι πολλά χρόνια στην Ελλάδα? Πάντως φαίνεσαι κουκλί! :)
 

senzual

Ιερόδουλη
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.246
Like
0
Εγω πιστεύω ότι έκλαψε τα φράγκα το παλικάρι και του βγήκε αυτή η τσατίλα...
άσχετο αλήθεια Ρομίνα μόνη σου γράφεις? έχεις μάθει να γράφεις Ελληνικα? εκτός του ότι τα μιλάς και καλά φαντάζομαι...
εισαι πολλά χρόνια στην Ελλάδα? Πάντως φαίνεσαι κουκλί! :)
ναι μωρο μονη μου γραφω ..εχω ενα χρονο στιν ελαδα ... :dancing:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Επειδή εχω πάρει Ρομινα και εμεινα σε όλα πολύ πολύ ευχαριστημένος, όπως και τόσα άλλα παιδιά εδώ, αισθάνομαι την ανάγκη να πώ ότι η κριτική του:

Όνομα:  pank
Μηνύματα:  0 (0 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Νέος
Ημερομηνία εγγραφής:  16-03-2010, 03:41:25  :huh:
Τελευταία σύνδεση:  χθες στις 12:32:10          :huh:
Εμφάνιση μηνυμάτων 
Δυστυχώς δεν βρέθηκε τίποτα              >:(


είτε είναι μούφα και εσκεμμένη είτε τουλάχιστον είναι πάρα πολύ λάθος...  :jerking:

 

andy_1984

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή εχω πάρει Ρομινα και εμεινα σε όλα πολύ πολύ ευχαριστημένος, όπως και τόσα άλλα παιδιά εδώ, αισθάνομαι την ανάγκη να πώ ότι αν η κριτική του:

Όνομα:  pank
Μηνύματα:  0 (0 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Νέος
Ημερομηνία εγγραφής:  16-03-2010, 03:41:25  :huh:
Τελευταία σύνδεση:  χθες στις 12:32:10          :huh:
Εμφάνιση μηνυμάτων 
Δυστυχώς δεν βρέθηκε τίποτα              >:(


είτε είναι μούφα και εσκεμμένη είτε τουλάχιστον είναι πάρα πολύ λάθος...  :jerking:

Αφού είπε και στην κριτική ότι θα μπεί στο νετ για να την θάψει. Αυτό έκανε. Μπήκε για να την θάψει και τίποτε άλλο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενω δεν διαβασω ιδιαιτερα τις κριτικες, εν τουτοις επεσα τυχαια στην παρακατω του jockerx..



βρε παληκαρι, μπορεις να μου πεις βασει ποιάς λογικης, το στομα μια πουτανας που κανει ακαποτες πιπες, ειναι καθαροτερο απο το σεντονι για το οποιο παραπονιεσαι οτι ακουμπησε την καποτα χυμα ????
διοτι το σεντόνι παιζει να ειναι και καθαροτερο, καθως δεν ευνοει τον πολλαπλασιασμο μικροβιων, οπως η στοματικη κοιλοτητα..
 

Επισκέπτης
Αυτές με τα ακάποτα κάνουν συχνά-πυκνά πλύση στόματος με στοματικό διάλυμα.Προφανώς για το δικό τους καλό.Δεν είναι ηλίθιες.
Εγώ απολυμαίνομαι πάντα επί τόπου με αντισηπτικό.
Δεν παραπονιέμαι.Στηλιτεύω κάποια πράγματα.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Διαβασα την τελευταια κριτικη του poppop για την ΜΟΝΙΚΑ στο Ξανθ 2.Η λεξη κλειδι ηταν η περουκα και το καρε μαλλι.Η περιγραφη ταιριαζει απολυτα με την Μονικα που δουλευε στη χωματιανου στο κατω κυριως μετα τα μεσανυχτα.Πολυ αδυνατη με σωμα μοντελε και δηλωνει ισπανιδα(μιλαει ισπανικα).Συνηθιζει να μη ξυριζει το μουνακι της ενω οι τελευταιες εμφανισεις της στη χωματιανου ηταν με ξανθια περουκα,κατι που με χαλαγε γιατι εχει πολυ ωραια χαρακτηριστικα.Ευχαριστω συναγωνιστη που την βρηκες και παλι.
 

Επισκέπτης
Ηot Villa-Έλενα:
{Ελαφρώς πεσμένη απόδοση, Παρασκευή 19 Μάρ 2010, στις 01:07
Γράφτηκε από τον gl...}

Τι εννοείς Full κομπλέ πρόγραμμα;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αυτές με τα ακάποτα κάνουν συχνά-πυκνά πλύση στόματος με στοματικό διάλυμα.Προφανώς για το δικό τους καλό.Δεν είναι ηλίθιες.
Εγώ απολυμαίνομαι πάντα επί τόπου με αντισηπτικό.
Δεν παραπονιέμαι.Στηλιτεύω κάποια πράγματα.
σωθηκατε !!!! (ομαδικώς ! :tooth:)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Από τις χειρότερες που παίζουν ΕVER σε στυλ Βικτώριας, Τετάρτη 17 Μάρ 2010, στις 12:23
Γράφτηκε από τον pank   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ρομίνα) 
Συνολική βαθμολογία  3.0
Εμφάνιση κοπέλας  3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  3.0
Πρόσβαση/Parking  3.0 Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

Απο τισ χειροτερες ΠΟΥ ΠΑΙΖουν ΕVER σε στυλ Βικτωρια απο πατση....
Ασταδιαολο ρε pank η οπως σε λενε !!! :tickedoff:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Επειδή εχω πάρει Ρομινα και εμεινα σε όλα πολύ πολύ ευχαριστημένος, όπως και τόσα άλλα παιδιά εδώ, αισθάνομαι την ανάγκη να πώ ότι η κριτική του:

Όνομα:  pank
Μηνύματα:  0 (0 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Νέος
Ημερομηνία εγγραφής:  16-03-2010, 03:41:25  :huh:
Τελευταία σύνδεση:  χθες στις 12:32:10          :huh:
Εμφάνιση μηνυμάτων 
Δυστυχώς δεν βρέθηκε τίποτα              >:(


είτε είναι μούφα και εσκεμμένη είτε τουλάχιστον είναι πάρα πολύ λάθος...  :jerking:


Μουφα τελειως. Η Ρομινα ειναι πανεμορφη και το σερβις της μποτεί να μην ειναι τοπ αλλα ειναι αρκετα καλο.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
«Τιμημένος»…

Κοινότητα ηλεκτρονική,  ανύπαρκτη μα υπαρκτή,  ιδεατή μα πραγματική, με αναρχικά σπέρματα, με ιεραρχία, με κανόνες ηθικής και δεοντολογίας, με ανταμοιβές και τιμωρίες, με εξουσιαστές και εξουσιαζόμενους, με συμπάθειες και αντιπάθειες, όλα με κοινό παρονομαστή και αφετηρία τη ροπή, την έξη, ή την εξερεύνηση της περιθωριακής εκδοχής της σεξουαλικής ζωής.

Μέλη που αλληλογραφούν και αλληλοεξερευνούνται συστηματικά, που σπάνια γνωρίζονται δια ζώσης.

Ψευδώνυμα - προσωπεία, διαρκείς εναλλαγές  προσώπου – προσωπείου, τόσο έντονα, που μερικές φορές συγχέεται το ένα με το άλλο.

Αποδόσεις τίτλων τιμής μεταξύ γνωστών - αγνώστων, αποδόσεις κολακευτικές, ευχάριστες, απρόσμενες, απροσδόκητες, ανέλπιστες, πρωτοφανείς, γοργή εναλλαγή απορίας, ευαρέσκειας και έκπληξης.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μηπως ακουγες γενια του χαους μικρος? φαινεσαι αρκετα επηρεασμενος απο αυτους...
 

Επισκέπτης
Φώκαιας 27β:
{Άννα από Ρουμανία, Παρασκευή 19 Μάρ 2010, στις 15:28
Γράφτηκε από τον serapis   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500

Το όνομα της κοπέλας Αννα από την Ρουμανία. Σε όλα της χάλια - χάλια αδιόρθωτα. Δεν έκανα τίποτα .Πλήρωσα προσποιήθηκα και έφυγα΄Πήγαινα για να βρώ την Κατερίνα (από Φ200) είναι άφαντη. Μου έιπε η Αννα ότι εκεί είναι 3 σπίτια . Σε κανένα δεν υπήρχε η Κατερίνα.
Δεν θα έκανα αυτή την κριτική αλλά την κάνω από σεβασμό στους Admins και στούς υπόλοιπους συναγωνιστές που μερικοί πρέπει να προσέχουν τι γράφουν και να δίνουν τις διευθύνσεις με ακρίβεια και μάλιστα για τα σπίτια της Φωκαίας που μοιάζουν με λαβύρινθο του Μίνωα. SERAPIS.}

Η Άννα από Φυλής 65 άνω;
Κακώς προσποιήθηκες.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αυτη η αννα τοσο χαλια,μαλλον αλλη θα λεει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom