Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φώκαιας 27β:
{Άννα από Ρουμανία, Παρασκευή 19 Μάρ 2010, στις 15:28
Γράφτηκε από τον serapis   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500

Το όνομα της κοπέλας Αννα από την Ρουμανία. Σε όλα της χάλια - χάλια αδιόρθωτα. Δεν έκανα τίποτα .Πλήρωσα προσποιήθηκα και έφυγα΄Πήγαινα για να βρώ την Κατερίνα (από Φ200) είναι άφαντη. Μου έιπε η Αννα ότι εκεί είναι 3 σπίτια . Σε κανένα δεν υπήρχε η Κατερίνα.
Δεν θα έκανα αυτή την κριτική αλλά την κάνω από σεβασμό στους Admins και στούς υπόλοιπους συναγωνιστές που μερικοί πρέπει να προσέχουν τι γράφουν και να δίνουν τις διευθύνσεις με ακρίβεια και μάλιστα για τα σπίτια της Φωκαίας που μοιάζουν με λαβύρινθο του Μίνωα. SERAPIS.}

Η Άννα από Φυλής 65 άνω;
Κακώς προσποιήθηκες.
δεν μας λεει και τι εγινε να ξερουμε ρε τυπε
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Γυρναγα χθές βράδυ από ξενίχτι καυλωμένος και λέω δεν μπουκάρω βουλιαγμένης στη γοργόνα να ρίξω ένα.. η ώρα ήταν 4.55 ξημερώματα.. Δυστηχώς ήταν η ρομίνα την οποιά έχω ξαναπάρει και επειδή δέν σκοπευω να την παντρευτώ αποχώρησα.. Συνεχίζω λοιπόν στο ισμήνης πίσω από το χόντο και ήταν κλειστά.... Ρε παύστη μου λέω κοίτα να δεις τώρα ατυχιά.. Κατάρτι ο πούτσος.. Πάω μετά εκεί στον τυπά που έχει δυό τρεις κάθε φορά απέναντι από το μαγαζί του ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.... δυό αλβανοί μέσα αντάλαζαν απόψης στη γλώσσα τους.. Κάνω μεταβολή και δεν περιμένω κάν να δώ τι έχει..

5.10 η ώρα.. Ξέροντας οτί η ρομίνα έιναι εγγύηση και οτι οι γοργόνες κλείνουν 6.00 πάω να τον ρίξω.. Αλλά δυστυχώ ή λογο αναδουλειών ή λόγο πολύ δουλειάς είχε κλείσει πρόωρα...

Άποτέλεμα?? Μια παχιά.. δυνατή αισθησιακή, με αφοσιωση και μεράκι ΜΑΛΑΚΙΑ στο σπίτι!

Υ.Γ δεν άκουσα τον pathos gia temachia που μου δώσε τα φώτα του πως να κίνηθώ να γαμίσω σε κανα στρίπ και να τα αποτελέσματα! :grin: :grin: :grin:

Ύμνος εις την Μαλακίαν!  :grin:
Την έχουν υμνήσει τέλεια οι Atlanta Rhythm Section

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Χειροφειλώντας την τιμή...  ;)

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αν η τιμή,

...έχει τιμή!!!

:) :) :)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αυτη η αννα του φυλης 65 δεν ειναι και κανονι αλλα δεν
ειναι και τοσο αχρηστη ρε παιδια,εγω παντως μια φορα εμεινα
ικανοποιημενος...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Να μάθουμε και εμείς
respect-040.GIF
respect-040.GIF


Άλα της κΩλονοσκοπήσεις με μερεντοπεριπετεια ο βυζακλας  :2funny: :2funny: :2funny: :zfuck:

Τρομερη κριτικη, επεσα κατω απο το γελιο  :rockon: :rockon:

Βυζε γευτηκες την καταρα της μερεντας, οταν αρχισει δεν εχει τελος  :'(
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

την πατησες τυπε :2funny:
εγινες γιασου και εσυ :2funny:

Ευτυχώς δε με κέρασε όλο το βαζάκι τύπε γιατί δε με ξέπλενε ούτε ο Νιαγάρας.
respect-040.GIF


Βυζε γευτηκες την καταρα της μερεντας, οταν αρχισει δεν εχει τελος  :'(

Θα μάθω κάνα μερεντοξόρκι απ'το μάγο Άρη. Αυτός όλα τα ξέρει.
URL]]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ο φιλος μας πραγματικα πρεπει να περασε θαυμασια με την Ζλατα, μιας και πανω στην "εκσταση της στιγμης" δεν παρατηρσε οτι η Ζλατα ειναι απο τις πρωτες που εχει κανει προσθετικη σιλικονης στο στηθος, και βέβαια, δεν ειναι φυσικο οπως αναφερει.

Σε καμια περιπτωση βεβαια αυτο δεν ειναι κατακριτεο, μιας και μεγαλη πλειοψηφια κοριτσιων εχουν κανει την συγκεκριμενη επεμβαση.



Ενδεικτικο αποσπασμα:

Ξανθιά, ψηλή με πολύ ωραία πόδια, ηλικιακά γύρω στα 35 με παρα πολύ ωραίο [size=15pt]φυσικό[/size] στήθος.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
0 στους 2 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Πολύ όμορφη κοπέλα και σε κάνει να περνάς καλά, Παρασκευή 23 Οκτ 2009, στις 11:07
Γράφτηκε από τον kanenas80   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)  10.0
Εμφάνιση (σώμα)  6.0
Γενική συμπεριφορά  8.0
Επικοινωνία  7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Συνάντησα την κοπέλλα Πέμπτη 22οκτ ... η gabriella είναι σαφώς κοπέλλα για ανθρώπους με ειδικά γούστα αλλά νομίζω ότι αυτό μπορεί να το καταλάβει κανείς και από τις φωτογραφίες γιατί δεν νομίζω ότι έχουν υποστεί επεξεργασία... πολύ όμορφο πρόσωπο όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες.. σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ καλά αν και κουρασμένος μιας και πήγα μετά την δουλειά.. πολύ πιθανό να την ξανασυναντήσω...
Πληροφορίες Συνάντησης Citytour
Ημερ/νία συνάντησης: 22.10.2009
Διάρκεια συνάντησης: 1 ώρα
Κόστος συνάντησης: 225 Ευρώ
Incall-Outcall: Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης: Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου: Καλή
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;: Ίσως

Υπηρεσίες Κοπέλας Citytour
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών: Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
A-level (πρωκτικό): Όχι
Πεολειχία: Χωρίς προφυλακτικό

τι λες ρε φιλε???
ποσα θες να μας τρελλανεις???
μηπως να σου πληρωσω μια επισκεψη σε οποιον οφθαλμιατρο θελεις???
η γκαμπι ειναι τουλαχιστον 20 κιλα παραπανω απ' οτι φαινεται στις φωτο..
ο κωλος της ειναι σαν τραπεzι δηλωτης & στην κοιλια της ακουμπας ανετα το πολεμος & ειρηνη του ντοστογιεφσκι,που αν θυμαμαι καλα ειναι γυρω στις 800 σελιδες..
η πιπα της παντελως αδιαφορη..
το μονο που αξιζει,ειναι οι τεραστιες φυσικες βυζαρες της,με οτι αυτο συνεπαγεται βασει του νομου της βαρυτητας..
κατα τ΄αλλα,ειναι βλαχακι απο ενα κωλοχωρι της τσεχιας που καλλιστα θα μπορουσαμε να την χυνουμε στο μεταξι για ενα 20αρικακι..
εξυπακουεται οτι της γαμησα-εχυσα μονο τα βυζια αφου δεν αξιζε & κατι αλλο..


όταν λέω στην κριτική ότι είναι κοπέλα "για ειδικά γούστα και αυτό φαίνεται από τις φωτογραφίες" εσύ ρε φίλε τι καταλαβαίνεις;;;... ότι έχει μέση δαχτυλίδι;;;.... το πρόσωπό της ναι κατ'εμένα είναι πανέμορφο.... γουστα είναι αυτά
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Aλβανιδα ειναι φιλε μην το ψαχνεις.

Οπως και καποια αλλη που ειναι τωρα σε στουντιο γεματουλα και το παιζει ελληνιδα.

Αλλα η καβλα τυφλωνει, και απο γαμιαδες και γαμηκουλες γινονται ολοι καληνυχτακηδες.
Μπορεις να ονοματισεις την γεματουλα φιλε?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

Συμβουλή προς ναυτηλωμένους...

Η εν λόγω κορασίς είναι ελαφρώς πονηρή... μετά το στοματικό σε "καβαλάει" και θέλει να επιβάλλει τον δικό της ρυθμό με σκοπό να τελειώσει τον πελάτη. Μην την αφήσετε να το κάνει και κάντε παιχνίδι...  ;) ;) ;)

Για να μην την πατήσετε όπως ο SPEED!!!  :headbang:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Συμβουλή προς ναυτηλωμένους...

Η εν λόγω κορασίς είναι ελαφρώς πονηρή... μετά το στοματικό σε "καβαλάει" και θέλει να επιβάλλει τον δικό της ρυθμό με σκοπό να τελειώσει τον πελάτη. Μην την αφήσετε να το κάνει και κάντε παιχνίδι...  ;) ;) ;)

Για να μην την πατήσετε όπως ο SPEED!!!  :headbang:

Ειμαι κι εγω μαλακας.............
αφου ξερω πως σε αυτη τη σταση τελειωνω ευκολα........ δεν την γυρναγα την πουτανα!  :tooth:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Παράθεση από σχολιασμό Bakalis:

''..... ἤ ἐὰν εἶσθε λίαν προσοντοῦχος εἰς βαθμὸν δυσχερείας συνάψεως σχέσεων διότι ἡ νέα ἀντέχει εἰς τὸν ἀπερίφραστον ἔρωτα''

με την καθαρεύουσα δεν τα πηγάινω καλά μια μετάφραση? ειδικά για το 2ο σκέλος
:think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παράθεση από σχολιασμό Bakalis:

''..... ἤ ἐὰν εἶσθε λίαν προσοντοῦχος εἰς βαθμὸν δυσχερείας συνάψεως σχέσεων διότι ἡ νέα ἀντέχει εἰς τὸν ἀπερίφραστον ἔρωτα''

με την καθαρεύουσα δεν τα πηγάινω καλά μια μετάφραση? ειδικά για το 2ο σκέλος
:think:
Ελευθερη Μεταφραση: αν εχετε ψωλη αλογου ή θελετε να σφυροκοπησετε, η νεαρη αντεχει σκληρο και ανελεητο γαμησι  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom