Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μπυρα και κρασι ....
παντος δεν βαριεσε ας την γαμησει τοσοι την εχουν γαμισει ειναι και χριτουγεννα. Αμα πιει η χοντρη δεν κρατιεται δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα δεν εχει καμμια αναστολη. Πινει μια μπυρα και δινει τα παντα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • AMSTEL.jpg
    AMSTEL.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 32

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
μπυρα και κρασι ....
παντος δεν βαριεσε ας την γαμησει τοσοι την εχουν γαμισει [glow=red,2,300]ειναι και χριτουγεννα[/glow]. Αμα πιει η χοντρη δεν κρατιεται δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα δεν εχει καμμια αναστολη. Πινει μια μπυρα και δινει τα παντα.
εισαι και ανθρωπιστης τυπε
ετσι τυπε να γαμησει και ο συνανθρωπος,ειναι γιορτη της αγαπης ετσι και αλλιως :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οταν εχεις κατεβασει μπουκαλια απο μπυρα εισαι ολο αγαπη. Η δικια μου κατουριθικε μια φορα απο την πολι μπυρα. της ξεφυγαν χα χα χα . πολυ πλακα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
οταν εχεις κατεβασει μπουκαλια απο μπυρα εισαι ολο αγαπη. Η δικια μου κατουριθικε μια φορα απο την πολι μπυρα. της ξεφυγαν χα χα χα . πολυ πλακα
ειναι και κατουρλου τυπε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντος υπαρχει πιθανοτητα να καλεσουμε για παρεα και κατι μαυρους απο την Νιγηρια. Ειναι πολυ καλα παιδια και θα κανουμε χριστουγεννα μαζι. Ο θυρωρος της πολυκατοικιας εινα  μαυρος και στην πολυκατοικια που μενουμε ειναι οι περισσοτεροι μαυροι και Αραβες. Η γυναικα μου εχει πολλοι καλες σχεσεις μαζι τους. ειναι πολυ καλα παιδια.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
παντος υπαρχει πιθανοτητα να καλεσουμε για παρεα και κατι μαυρους απο την Νιγηρια. Ειναι πολυ καλα παιδια και θα κανουμε χριστουγεννα μαζι. Ο θυρωρος της πολυκατοικιας εινα  μαυρος και στην πολυκατοικια που μενουμε ειναι οι περισσοτεροι μαυροι και Αραβες. Η γυναικα μου εχει πολλοι καλες σχεσεις μαζι τους. ειναι πολυ καλα παιδια.

Μήπως η γυναίκα σου έχει καμιά σχέση με την Eva... :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παντος υπαρχει πιθανοτητα να καλεσουμε για παρεα και κατι μαυρους απο την Νιγηρια. Ειναι πολυ καλα παιδια και θα κανουμε χριστουγεννα μαζι. Ο θυρωρος της πολυκατοικιας εινα  μαυρος και στην πολυκατοικια που μενουμε ειναι οι περισσοτεροι μαυροι και Αραβες. Η [glow=red,2,300]γυναικα μου εχει πολλοι καλες σχεσεις μαζι τους[/glow]. ειναι πολυ καλα παιδια.
:fuck2:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια δεν υπαρχει τιποτα το πονηρο. Οι μαυροι στη πολυκατοικια ειναι πολυ καλα παιδια. Καμμια φορα οταν δεν εχουμε λεφτα δανιζουν και την γυναικα. η εμεις τους παμε φαγητα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παιδια δεν υπαρχει τιποτα το πονηρο. Οι μαυροι στη πολυκατοικια ειναι πολυ καλα παιδια. Καμμια φορα οταν δεν εχουμε λεφτα δανιζουν και την γυναικα. η εμεις τους παμε φαγητα.
ε κατι θα τους δινει ρε τυπε και αυτη
τι ετσι τζαμπα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αφου ειμαστε φιλαρακια  . ειναι καλα παιδια σας το λεω και πολυ φιλοτιμοι ολοι τους
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
αφου ειμαστε φιλαρακια  . ειναι καλα παιδια σας το λεω και πολυ φιλοτιμοι ολοι τους
τυπε τα σπασατε με τους αλβανους και αρχισατε και κανετε παρεα με τους μαυρους?

αντε το πασχα να σας βρει με τους κινεζους αγκαλια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε τα σπασατε με τους αλβανους και αρχισατε και κανετε παρεα με τους μαυρους?

αντε το πασχα να σας βρει με τους κινεζους αγκαλια.
ασε τυπε το αρχισε σιγα σιγα και τωρα μας σκαει το μυστικο :2funny:
λες να την πηδανε την χοντρη οι μαυροι ρε τυπε?η απλα ειναι καλα παιδια και της δανειζουν λεφτα?
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
ασε τυπε το αρχισε σιγα σιγα και τωρα μας σκαει το μυστικο :2funny:
λες να την πηδανε την χοντρη οι μαυροι ρε τυπε?η απλα ειναι καλα παιδια και της δανειζουν λεφτα?
τυπε μου φαινετε ο τυπος παει να λυση το μεταναστευτικο μεσω τις χοντρης.

λες να θελει να βγει δημαρχος,και κανει προεκλογικο αγωνα με μπροσταρισα την χοντρη?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οχι ρε παιδια δεν υπαρχουν λεφτα εδω θα την βγαλω. μονοι μας ...εγω την αραζω στο κομπουτερ και αυτη τρωει τσιπσ και βλεπει τηλεοραση . Ετσι θα περασουμε τα χριστουγεννα. Εκτος και αν ερθει ο φιλος μου ο ταξιτζης για καμμια βολτα. θα φερει και τιποτα να πιουμε
τυπε μου εδω εισαι;και δεν λες ουτε κουβεντα ε;9 μερες εχεις να δωσεις σημεια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε μου φαινετε ο τυπος παει να λυση το μεταναστευτικο μεσω τις χοντρης.

λες να θελει να βγει δημαρχος,και κανει προεκλογικο αγωνα με μπροσταρισα την χοντρη?
αν το παει ετσι τυπε τον βλεπω υπερνομαρχη :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μπυρα και κρασι ....
παντος δεν βαριεσε ας την γαμησει τοσοι την εχουν γαμισει ειναι και χριτουγεννα. Αμα πιει η χοντρη δεν κρατιεται δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα δεν εχει καμμια αναστολη. Πινει μια μπυρα και δινει τα παντα.
να τις δινεις κορωνα που εινα ελαφρια για να την ελεγχεις
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παντος υπαρχει πιθανοτητα να καλεσουμε για παρεα και κατι μαυρους απο την Νιγηρια. Ειναι πολυ καλα παιδια και θα κανουμε χριστουγεννα μαζι. Ο θυρωρος της πολυκατοικιας εινα  μαυρος και στην πολυκατοικια που μενουμε ειναι οι περισσοτεροι μαυροι και Αραβες. Η γυναικα μου εχει πολλοι καλες σχεσεις μαζι τους. ειναι πολυ καλα παιδια.
εισαι ο ανθρωπος μου!!!ρωτα τους αν εχουν το τελευταιο cd του Ζωιδακη γιατι το ψαχνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom