Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.715
Πόντοι
2.356

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
δεν είμαστε όλοι κτητικοι...

Με γυναίκα που γουστάρεις δε γίνετε να μην είσαι τύπε μου. άστο πολύ το παίξαμε άνετοι στην αρχή και μετά βαρέσαμε μπιέλα. το νορμάλ είναι να είσαι κτητικός ενίοτε, αλλιώς απλά δε γουστάρεις. και άμα δε γουστάρεις η σχέση δε πάει μακριά. Άρα σχέση με κοπέλα του χώρου που την γουστάρεις, και είσαι νορμάλ άνθρωπος, ΔΕ ΜΠΟΡΕΊΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.

Γιατι ούτε και αυτή ειναι νορμάλ για κάτι τέτοιο!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αν κάνεις σχέση με πουτάνα από μπουρδέλο, η σχέση σας τελειώνει κάθε φορά που πάει για δουλειά και ξαναρχίζει όταν σχολάει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η πουτάνα κάνει 10-λεπτες ερωτικές σχέσεις με τους πελάτες της και επαναλαμβανόμενες σχέσεις λίγων ωρών με τον αγαπητικό της.
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Αυτό το τελευταίο μην το θεωρείς δεδομένο Picker.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425

Αν μια τέτοια σχέση μπορεί να έχει διάρκεια και ποιότητα, ας μας πει κάποιος που έμεινε σε μια κάτι ανάλογο πάνω από χρόνο ή ακόμα περισσότερο, ενώ εκείνη δούλευε παράλληλα...

Η άποψή μου είναι ότι για να υπάρξει μια τέτοια σχέση θα πρέπει η κοπέλα να κόψει την πουτανιά. Διαφορετικά ο άντρας ή θα πρέπει να γίνει νταβαντζής της ή να γίνει μαλάκας...αν δεν είναι.

Εγώ προσωπικά , σε καμιά περίπτωση δε θα έκανα σχέση σοβαρή με μια πουτάνα, για την οποία θα γνώρζα ότι την έχουν ξεκωλιάσει δέκα συντάγματα πεζικού

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Αν μια τέτοια σχέση μπορεί να έχει διάρκεια και ποιότητα, ας μας πει κάποιος που έμεινε σε μια κάτι ανάλογο πάνω από χρόνο ή ακόμα περισσότερο, ενώ εκείνη δούλευε παράλληλα...

Η άποψή μου είναι ότι για να υπάρξει μια τέτοια σχέση θα πρέπει η κοπέλα να κόψει την πουτανιά. Διαφορετικά ο άντρας ή θα πρέπει να γίνει νταβαντζής της ή να γίνει μαλάκας...αν δεν είναι.

Εγώ προσωπικά , σε καμιά περίπτωση δε θα έκανα σχέση σοβαρή με μια πουτάνα, για την οποία θα γνώρζα ότι την έχουν ξεκωλιάσει δέκα συντάγματα πεζικού

Αυτό ακριβώς  :thumbsup:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Πρώτα απ όλα οποιαδήποτε γυναίκα ακόμα και χαρτζιλικώμενη θα ξεκινήσει κάτι με κάποιον που έχει λίγη κάψα για αυτήν. 1 το κρατούμενο.

Αλλιώς άμα κάποιος είναι αδιάφορος οι περισσότερες γυναίκες τον προσπερνάνε. Αρα μόνο άμα σου καίγεται το καρφάκι θα μπεί κάποια σε διαδικασία να κάνει σχέση. (μιλάμε για σχέση πάντα κι όχι κάτι που κάποιος κερδίζει απ τον άλλον).

Απο κει και ύστερα αν πιστεύετε οτι μια πουτάνα οταν μπει σε σχέση θα δεχθεί να πάς με άλλη απλά επειδή πάει κι αυτή με πελάτες.. φίδι που τον έφαγε.. δε το δέχεται καμία.. Η εκδιδόμενη όπως όλες οι γυναίκες ζηλεύουν πάρα πάρα πολύ. 2 το κρατούμενο. Και απαξ και ξεκινήσει το μπραντ εφερ στη σχέση η πουτάνα το κερδίζει με μαθηματική ακρίβεια. αυτό δε σηκώνει περαιτέρω ανάλυση ελπίζω να το καταλαβαίνετε. Αργά ή γρήγορα θα ξεκινήσει το μπράντ εφέρ αφού προυπόθεση είναι να χεις κάποια στοιχειώδη κάψα.. αλλιώς καμία δε ξεκινάει σχέση με κάποιον

Τέλος η κτητικότητα δεν είναι γνώρισμα των ανδρών που πάνε με πουτάνες..  ;)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
δεν είμαστε όλοι κτητικοι...
Δηλαδή εσύ μπορεις να κάνεις μακροχρόνια σχέση και με ματιά στο μέλλον με καποια που πηδιέται με τον καθένα ;
Δεν είναι θέμα κτητικότητας μόνο αλλά και εγωισμού!Δικού σου εγωισμού!Δηλαδη θα την πηγαίνεις και στα μπουρδέλα και θα της ευχεσαι καλή δουλειά;
Εγώ δεν μπορούσα να κάνω τον τόσο μαλάκα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Έτσι ακριβώς.. Νορμαλ σχέση από νορμαλ ανθρώπους με υγιή ψυχοσύνθεση δε γίνετε υπό αυτή τη συνθήκη. Κάνα ναυάγιο μπορεί να σμίξει με καμία τελευταία τανα. Κάνα αλισβερίσι μπορεί πάλι να γίνει με τη συγκάλυψη της σχεσης και καλά. Τίποτα δε κρατάει από αυτά. Αυτά για ανετιλες που δε τους νοιάζει δε προκαλούν κανένα ενδιαφέρον σε καμία τανα, ή τανα αν θα ξεκινήσει κάτι με κάποιον που έχει κάψα για αυτήν, σε βάθος χρόνου ξεκινάνε πολλά πολλά προβλήματα και συγκρούσεις. Λεφτά μονο!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Ρε παιδια ποιος λεβεντης αντρας με αρχιδια ανεχεται η κοπελα του γυναικα τιυ να γαμιεται με αλλους??
Ειμαι ανθρωπος που μπορει να με βρισεις στη μουρη και να σε γραψω στ @@μου.
Ακομη και την οικιγενεια μου να βρισει, παλι θα τον γραψω. Γιατι οσο και να σε βριζει καποιος δεν μπορει κανεις να μειωσει την αξια σου, αν πραγματικα αξιζεις ως ανθρωπος.
Δεν μπορει η γυναικα σου να γαμιεται κι εσυ να το ανεχεσαι. Δεν αντεχεται αυτο ρε παιδια.
Αφηστε τις κοπελες στον δικο τους κοσμο. Τι σας πιανει καποιους και θελετε να τις πιασετε γκομενες??!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ρε παιδια ποιος λεβεντης αντρας με αρχιδια ανεχεται η κοπελα του γυναικα τιυ να γαμιεται με αλλους??
Ειμαι ανθρωπος που μπορει να με βρισεις στη μουρη και να σε γραψω στ @@μου.
Ακομη και την οικιγενεια μου να βρισει, παλι θα τον γραψω. Γιατι οσο και να σε βριζει καποιος δεν μπορει κανεις να μειωσει την αξια σου, αν πραγματικα αξιζεις ως ανθρωπος.
Δεν μπορει η γυναικα σου να γαμιεται κι εσυ να το ανεχεσαι. Δεν αντεχεται αυτο ρε παιδια.
Αφηστε τις κοπελες στον δικο τους κοσμο. Τι σας πιανει καποιους και θελετε να τις πιασετε γκομενες??!

Μόνο ο Πίκι το απαντά αυτό.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
:grin: θείκός διάλογος που μόνο αυτό το site μπορεί να φιλοξενήσει  :grin:  :hi:

ναι ειναι καταπληκτικο....αλλα εχω μια απορια σχετικα με το νεο επαγγελμα που μας παρουσιαστηκε εδω..το επαγγελμα του ΛΕΚΑΝΑΤΖΗ..
τι ακριβως ειναι ρε παιδια?γτ μεχρι τωρ εγω ξερω οτι η λεκανη ειναι για να κανουμε κανα ποδολουτρο....η στη καλιτερη των περιπτωσεων αν εχει φελο γυρω γυρω για να ριχνουμε κανα παραγαδακι.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ναι ειναι καταπληκτικο....αλλα εχω μια απορια σχετικα με το νεο επαγγελμα που μας παρουσιαστηκε εδω..το επαγγελμα του ΛΕΚΑΝΑΤΖΗ..
τι ακριβως ειναι ρε παιδια?γτ μεχρι τωρ εγω ξερω οτι η λεκανη ειναι για να κανουμε κανα ποδολουτρο....η στη καλιτερη των περιπτωσεων αν εχει φελο γυρω γυρω για να ριχνουμε κανα παραγαδακι.....
Λεκανατζού στα μπουρδελα λεγοταν αυτη που ερχοταν με μια λεκανη στο δωματιο και εβαζε μεσα τα σεντονια να τα πανε για πλυσιμο.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Είχαν μπλέξει δυο φιλαράκια μου με κορίτσια τέτοιου είδους.Δουλευαν σε στριπτιζάδικα και παράλληλα έβγαιναν βίζιτα.Η μια το έκοψε τελείως,και τη βίζιτα αλλα και το στριπτιζ η δεύτερη πήγαινε στην δουλειά με την ευχή του φίλου μου κάθε βράδυ..Τόσο μαλακας ηταν.

index.php
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Λεκανατζού στα μπουρδελα λεγοταν αυτη που ερχοταν με μια λεκανη με νερο στο δωματιο και εβαζε μεσα τα σεντονια να τα πανε για πλυσιμο. και επλενε το μουνι και τον κωλο της ιεροδουλης απο τα χυσια και τα σαλια του προηγουμενου ωστε να ειναι φρεσκια και καθαρη για τον επομενο. οταν ηρθε η ουλεν και εβαλε τρεχουμενο νερο στα μπουρδελα το επαγγελμα της λεκανατζους εξελειψε.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ρε παιδια ποιος λεβεντης αντρας με αρχιδια ανεχεται η κοπελα του γυναικα τιυ να γαμιεται με αλλους??
Σχέσεις,γαμοι,παραμυθια και πούτσες μπλε!

Είστε ψυχασθενείς?

Νομίζετε ότι μπορείτε να [size=17pt]ελέγξετε έναν άλλον ανθρωπο [/size]επειδή λέτε ότι έχετε σχέση η κάνατε ένα γάμο.....

Το 100% έχετε φάει κέρατο και είστε ανήξεροι και ευτυχισμένοι μαλακες...

Αλλα έτσι είστε!
Έχετε μάθει στην υποκρισία και την ψευτοηθική...

Σχέσεις και γάμοι δεν στέκουν λογικά,ότι θέλει θα κάνει η γυναικα ή ο άντρας.....

Εγώ θα έκανα ειδική σχέση με δικούς μου ορους για να περνάω καλά και όχι τις γνωστες πουστοσχεσεις για γυμνασιόπαιδα-λυκειόπαιδα που ξέρετε....

Και ας πάει με οποιος θέλει,δεν είναι η δουλειά μου ......
Εγώ κοιτάω πως να είμαι ο καλύτερος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom