Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα....  
Παρεπιπτόντως,αν επιτρέπεται, εσύ για ποιο λόγο έγινες μέλος (καλά έκανες βέβαια) στο bou?Απο ανδρική περιέργεια ρωτάω.  :think:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Οχι βεβαια κ χτυπιεται οτι ποτε δε με εχει απατησει... αλλα εγω μετα που βρηκα το bou αρχισα να ψαχνω περισσοτερο και ανακαλυψα μεσω googlemap οτι ειχε επισκεφτει μια διευθηνση Ισμηνης 2 και καθισε εκει περι τα 45λεπτα κανω google και τι λετε ηταν το ισμηνης 2 ? Ξερετε ε? Αυτος βεβαια μετα παραδεχτηκε οτι ναιιιιι πηγα εκει αλλα δν ανεβηκα επανω καθισα κατω στο αμαξι κ το σκεφτομανε.....  αγορια προσοχη το χρονολογιο του googlemap... τα λεει ολα με λεπτομεριες: p
αμα ψαξεις πιο πολυ το google maps σου λεει και ποση ωρα εκανε να χυσει στο ισμηνης 2
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
δεν νομίζω να μου έδωσε το έναυσμα το σίτε για να ξενοπηδηξω ούτε βρήκα εδώ μέσα κάποια για να πηδαω.. όπως είπε και ο φίλος πριν υπάρχει ένα πολύ καλο φόρουμ με πολύ πλάκα , πολύ γέλιο και πολύ σοβαρές τοποθετήσεις... θα μπορούσε κάλλιστα το σίτε να λεγόταν supercars.com  και να είχε ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο χωρίς τα πλαϊνά μπανερ .....ν
Εντάξει ρε φίλε και σύμφωνω μαζί σου.Αλλα άντε πείσε την γυναίκα σου και την κάθε γυναίκα ότι μπαινεις σε ένα site για πουτανες και εσύ διαβάζεις αλλά θέματα!Ούτε η ίδια μας η μάνα δεν θα μας πιστεύε!!Μην τρελαθουμε κιόλας!!
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παρεπιπτόντως,αν επιτρέπεται, εσύ για ποιο λόγο έγινες μέλος (καλά έκανες βέβαια) στο bou?Απο ανδρική περιέργεια ρωτάω.  :think:

Οταν ανακαλυψα το φιλο μ μπηκα πρωτη φορα και το ξεσκονισα ηθελα να δω γιατι ειχε τετοι κολλημα...  ετσι διαβασα τα παντα...  τα θεματα....  τις κριτικες...  κ μπορω να πω οτι εμαθα διαφορα για τους αντρες ....για αυτα τα μαγαζια...  εχω φιλες αν το πιστευεις που δεν ξερουν οτι υπαρχουν studio..  εγγραφη εκανα για να απαντησω σε αυτο το thread γιατι δε μ αρεσαν οι απαντησεις τυπου "και τι εγινε δλδ αν με πιασουν" .... θα κατσω ομως λιγο.. μεχρι να βαρεθω δλδ....  γιατι δε βλεπω κανενα thread για μοδα  :p
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
μ αυτα που διαβαζω σωθηκε το παλικαρι, κι ας μην το εχει καταλαβει ακομα!
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα.... 
Ας του καθοσουν κανονικά, να μην πήγαινε αλλού...  :pipa2: :fuck2: :pipa3:
Πάντως η αφορμή βρέθηκε κ τώρα είσαι κ σε θέση ισχύος, ψυχολογικής-συνειδησιακης και διαπραγματευτικής!
:s&m_1:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Οχι βεβαια κ χτυπιεται οτι ποτε δε με εχει απατησει... αλλα εγω μετα που βρηκα το bou αρχισα να ψαχνω περισσοτερο και ανακαλυψα μεσω googlemap οτι ειχε επισκεφτει μια διευθηνση Ισμηνης 2 και καθισε εκει περι τα 45λεπτα κανω google και τι λετε ηταν το ισμηνης 2 ? Ξερετε ε? Αυτος βεβαια μετα παραδεχτηκε οτι ναιιιιι πηγα εκει αλλα δν ανεβηκα επανω καθισα κατω στο αμαξι κ το σκεφτομανε.....  αγορια προσοχη το χρονολογιο του googlemap... τα λεει ολα με λεπτομεριες: p
Καταρχήν προβιβαζεσαι σε ένα από τα ποιο επίλεκτα λαγωνικα του bou.Οσο για το Τριγγέτα 2 ,είναι απλά ένα μέρος ελεύθερης εκφρασης, ενημέρωσης και ανταλλαγής σκέψεων και ιδεών ανδρών.  :walkingpenis:
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Οταν ανακαλυψα το φιλο μ μπηκα πρωτη φορα και το ξεσκονισα ηθελα να δω γιατι ειχε τετοι κολλημα...  ετσι διαβασα τα παντα...  τα θεματα....  τις κριτικες...  κ μπορω να πω οτι εμαθα διαφορα για τους αντρες ....για αυτα τα μαγαζια...  εχω φιλες αν το πιστευεις που δεν ξερουν οτι υπαρχουν studio..  εγγραφη εκανα για να απαντησω σε αυτο το thread γιατι δε μ αρεσαν οι απαντησεις τυπου "και τι εγινε δλδ αν με πιασουν" .... θα κατσω ομως λιγο.. μεχρι να βαρεθω δλδ....  γιατι δε βλεπω κανενα thread για μοδα  :p
Άνοιξε εσύ ένα thread με μόδα για κοπέλες της δουλειάς. Κ αν δεν είσαι σαύρα κάνε κ το μοντέλο να καυλαντιζει ο κόσμος!
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Άνοιξε εσύ ένα thread με μόδα για κοπέλες της δουλειάς. Κ αν δεν είσαι σαύρα κάνε κ το μοντέλο να καυλαντιζει ο κόσμος!
Αν σου στειλω πριβε φωτο μ...  θα βγεις αντρικια να πεις οτι δεν ειμαι σαυρα?  Γιατι εχετε την ιδεα και κρυβεστε πισω απο αυτο οτι αφου οι γκομενες μας ειναι σαυρες κ δεν μας κανουν κ τα γουστα καλα κανουμε κ παμε....  δεν ειναι ετσι.... πες μου τα γουστα σου και αφου εισαι ο αντρας μ κ σε αγαπω γιατι οχι?  Κανετε οτι κανετε ...τουλαχιστον μην τα ριχνεται σε εμας...
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Αν σου στειλω πριβε φωτο μ...  θα βγεις αντρικια να πεις οτι δεν ειμαι σαυρα?  Γιατι εχετε την ιδεα και κρυβεστε πισω απο αυτο οτι αφου οι γκομενες μας ειναι σαυρες κ δεν μας κανουν κ τα γουστα καλα κανουμε κ παμε....  δεν ειναι ετσι.... πες μου τα γουστα σου και αφου εισαι ο αντρας μ κ σε αγαπω γιατι οχι?  Κανετε οτι κανετε ...τουλαχιστον μην τα ριχνεται σε εμας...
Θες να σου στείλω εγώ μια δική μου φωτογραφία?Που όταν με δεις θα πάθεις την πλάκα της ζωής σου.Θα κόβεις φλέβες για εμένα.Εεεε θες?? Τώρα αν με δεις από κοντά και τρομαξεις..... αυτό είναι άλλο θέμα.Αλλα στις φωτογραφίες που θα σου στείλω θα δεις έναν αρχαίο θεό (από όμορφια).
Κατάλαβες τι εννοώ!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Αν σου στειλω πριβε φωτο μ...  θα βγεις αντρικια να πεις οτι δεν ειμαι σαυρα?  Γιατι εχετε την ιδεα και κρυβεστε πισω απο αυτο οτι αφου οι γκομενες μας ειναι σαυρες κ δεν μας κανουν κ τα γουστα καλα κανουμε κ παμε....  δεν ειναι ετσι.... πες μου τα γουστα σου και αφου εισαι ο αντρας μ κ σε αγαπω γιατι οχι?  Κανετε οτι κανετε ...τουλαχιστον μην τα ριχνεται σε εμας...
Αφού γράφτηκες που γράφτηκες στο σάιτ για τσεκαρε μια και το thread "Γυμνές φωτογραφίες από τις κοπέλες/γυναίκες μας" μη τυχόν σε χει ανεβάσει εκεί ο δικός σου κιόλας  :fuck1:
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Θες να σου στείλω εγώ μια δική μου φωτογραφία?Που όταν με δεις θα πάθεις την πλάκα της ζωής σου.Θα κόβεις φλέβες για εμένα.Εεεε θες?? Τώρα αν με δεις από κοντά και τρομαξεις..... αυτό είναι άλλο θέμα.Αλλα στις φωτογραφίες που θα σου στείλω θα δεις έναν αρχαίο θεό (από όμορφια).
Κατάλαβες τι εννοώ!
:hi:
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Αν σου στειλω πριβε φωτο μ...  θα βγεις αντρικια να πεις οτι δεν ειμαι σαυρα?  Γιατι εχετε την ιδεα και κρυβεστε πισω απο αυτο οτι αφου οι γκομενες μας ειναι σαυρες κ δεν μας κανουν κ τα γουστα καλα κανουμε κ παμε....  δεν ειναι ετσι.... πες μου τα γουστα σου και αφου εισαι ο αντρας μ κ σε αγαπω γιατι οχι?  Κανετε οτι κανετε ...τουλαχιστον μην τα ριχνεται σε εμας...
Φυσικά αν στείλεις δικιά σου φωτό κ δεν είσαι σαύρα θα βγω να το φωνάξω δυνατά!
Θα σε βοηθήσω κ με το project που σου πρότεινα! :happy:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.223
Πόντοι
3.436
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα.... 
καλώς ήρθες στην παρέα φίλη μου,
Ειμαι συμφωνος μαζι σου οτι μεσα σε μια σχέση έχεις πολλα αλλα που τα χάνεις οταν δεν είσαι με μια κοπελα κ δεν τα βρίσκεις με καμια δεν μου αρεςει η λέξη πουτανα αλλα κυρία αμοιβωμενη
,το ξερω καλητερα απο όλους κ το εχω ζήσει στο πετσί μου..
ισως εμάς κάποιες φορες μας φοβίζει η ευθύνη μιας μόνιμης σχέσης..
τώρα για τον χωρισμό σου πειςτευω δεν ήταν ο κύριος λογος που χωρίσατε,υπήρχαν άλλοι λόγοι απο πισω που εςυ ξέρεις..
εσείς οι γυναίκες στροφαρετε αλλιως δεν τον στέλνει καποια τον καλο της για αυτό τον λόγο δεν υπήρχε συνεσθημα αλλη σχέση απλά μονο μια σαρκικη επιθυμία αρκεί να μην ξανά επαναληφθεί..
Ακόμα ήθελα να σου πω να παραμεινεις ενεργό μέλος του site ,να αναφέρεις την γνωμη σου επειδή ειναι πολύ χρήσιμο να ακούμε κ την γυναικεία άποψη κ ακόμα οταν εςυ νομίζεις να τα χωνεις οταν χρειάζεται.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα.... 


Ποιος χυστης ειναι ο πρωην σου? Γιατι μερικα μελη του μπου τελεια κωμ τωρα τελευταια εχουν χαθει...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596

[/quote]
Εμένανε με βλέπει που μπαίνω και το βρίσκει φυσιολογικό .Πανω απ' όλα η ειλικρίνεια μάγκες δεν υπάρχει άντρας η γυναίκα που να μη κάνει πονηριές.
...εμένα όταν με βλέπει...δεν μπορεί να πει τίποτα...
...είναι του χώρου...
..."μωρό μου έμπαινα και έβλεπα από πριν με γνωρίσεις...χάρη στο bourdela.com σε γνώρισα...και όταν αλλάξεις δουλειά το ξαναζητητάμε"...

... :grin: :grin: :grin: :grin:...
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
καλώς ήρθες στην παρέα φίλη μου,
Ειμαι συμφωνος μαζι σου οτι μεσα σε μια σχέση έχεις πολλα αλλα που τα χάνεις οταν δεν είσαι με μια κοπελα κ δεν τα βρίσκεις με καμια δεν μου αρεςει η λέξη πουτανα αλλα κυρία αμοιβωμενη
,το ξερω καλητερα απο όλους κ το εχω ζήσει στο πετσί μου..
ισως εμάς κάποιες φορες μας φοβίζει η ευθύνη μιας μόνιμης σχέσης..
τώρα για τον χωρισμό σου πειςτευω δεν ήταν ο κύριος λογος που χωρίσατε,υπήρχαν άλλοι λόγοι απο πισω που εςυ ξέρεις..
εσείς οι γυναίκες στροφαρετε αλλιως δεν τον στέλνει καποια τον καλο της για αυτό τον λόγο δεν υπήρχε συνεσθημα αλλη σχέση απλά μονο μια σαρκικη επιθυμία αρκεί να μην ξανά επαναληφθεί..
Ακόμα ήθελα να σου πω να παραμεινεις ενεργό μέλος του site ,να αναφέρεις την γνωμη σου επειδή ειναι πολύ χρήσιμο να ακούμε κ την γυναικεία άποψη κ ακόμα οταν εςυ νομίζεις να τα χωνεις οταν χρειάζεται.


Τυπε 45 λεπτα εκατσε στο ισμηνης 2..πηρε κ προγραμμα ο παικτης.. Πιστευω αν εκανε μια απλη μπουρδελοτσαρκα θα σωζοταν η σχεση..  :hi:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχας να σας πω οτι πριν απο ολο αυτο πιστευα οτι απευθυνοταν σε αμοιβωμενες κοπελες ( σωστα με διορθωσε ο φιλος παραπανω) μονο ειδικες κατηγοριες αντρων...  αυτο που καταλαβα διαβαζοντας το bou οτι δεν ειναι ετσι υπαρχουν ωραιοι τυποι με ωραιο χιουμορ με αποψη με επιπεδο (οχι ολοι) και ενας τετοιος ηταν κ ο δικος μ....  δν θελω να ειμαι επικριτικη απεναντι στο "χομπι" σας...  απλα να ειστε ετοιμοι και ωραιοι οταν ερθει η ωρα να αναλαβετε την ευθυνη κ τις συνεπειες αυτο για τους δεσμευμενους τους... σοβαρα δεσμευμενους αυτους που τους ενωνουν πολλα περισσοτερα απο το σεξ ( γιατι μ το εστειλε καποιος οτι ο φιλος μ μονο για αυτο με ειχε #not) κ οχι να αρχιζετε τις δικαιολογιες τυπου "εσυ φταις που παχυνες" " δε μ κανεις τα γουστα" "δεν ανεβηκα επανω καθομουν στο αμαξι" "δε νιωθω οπως πριν" " εχω αγχος με τη δουλεια" δλδ απλα μην το κανετε υποστηριξτε αυτο που κανετε και αποχωρηστε μη τα θετε κ ολα δικα σας ....οι ελευθεροι μπορειτε να κανετε οτι γουσταρετε με τις ευχες μ κοιτατε μονο να ειστε κυριοι εκει που πατε...  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom