Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Αν πληρεις τις ανω προδιαγραφες, παμε να δουμε την αληθεια που υπαρχει πισω απο τα εδω λογια σου.

Τύπε λέγε τη γνώμη σου κι άσε τους αγαπούληδες να λένε. Τσιμπήσανε αρκετοί όπως βλέπεις.
Είναι και κάποιοι εδώ μέσα που έχουν αναλάβει το ρόλο του κριτή των πάντων. Αυτοί ούτως ή άλλως τρώγονται με τα ρούχα τους.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Εμένανε με βλέπει που μπαίνω και το βρίσκει φυσιολογικό .Πανω απ' όλα η ειλικρίνεια μάγκες δεν υπάρχει άντρας η γυναίκα που να μη κάνει πονηριές.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Εμένανε με βλέπει που μπαίνω και το βρίσκει φυσιολογικό .Πανω απ' όλα η ειλικρίνεια μάγκες δεν υπάρχει άντρας η γυναίκα που να μη κάνει πονηριές.
Δηλαδη αν η γυναίκα σου , ερχόταν και σου έλεγε με πολύ ειλικρίνεια οτι ξενοκοιμηθηκε με κάποιον που γνώρισε στο ίντερνετ θα το έβρισκες φυσιολογικό??  :think:
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.101
Πόντοι
1.336
Εμένανε με βλέπει που μπαίνω και το βρίσκει φυσιολογικό .Πανω απ' όλα η ειλικρίνεια μάγκες δεν υπάρχει άντρας η γυναίκα που να μη κάνει πονηριές.



Φίλε είσαι παντρεμένος ? Αν είσαι respect , αν όχι όμως πρόσεχε τι λες.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη αν η γυναίκα σου , ερχόταν και σου έλεγε με πολύ ειλικρίνεια οτι ξενοκοιμηθηκε με κάποιον που γνώρισε στο ίντερνετ θα το έβρισκες φυσιολογικό??  :think:
Εδώ μιλάμε για ένα φόρουμ..όποιος νομίζει ότι η γυναίκα του δεν βλέπει τσόντες η  δεν σκέφτεται πονηρά άλλους ,κοιμάται τον ύπνο του δικαίου.Απλα το κρύψιμο είναι γυναικείο χαρακτηριστικό.Αυτες ότι και αν κάνουν δεν φαίνονται γιατί ξέρουν να κρυβονται..σε αντίθεση με τους άντρες που τους μυρίζονται από χιλιόμετρα αν έχουν ρίξει κέρατο.Ειναι και το ένστικτο..
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε είσαι παντρεμένος ? Αν είσαι respect , αν όχι όμως πρόσεχε τι λες.
Ναι αλλά το να διαβάζω ένα αντρικό φόρουμ  με το ρίχνω κέρατο εχουν μεγάλη διαφορά..έλεος με τους φοβιτσιαρηδες.Παιζει μεγάλο ρόλο η εμπιστοσύνη και η ειλικρίνεια σε ένα γάμο η σχέση.Αν θέλει να σου ρίξει κέρατο η άλλη δεν χρειάζεται να σε δει να μπαίνεις στο bou αυτά είναι προφάσεις
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Ναι αλλά το να διαβάζω ένα αντρικό φόρουμ  με το ρίχνω κέρατο εχουν μεγάλη διαφορά..έλεος με τους φοβιτσιαρηδες.Παιζει μεγάλο ρόλο η εμπιστοσύνη και η ειλικρίνεια σε ένα γάμο η σχέση.Αν θέλει να σου ρίξει κέρατο η άλλη δεν χρειάζεται να σε δει να μπαίνεις στο bou αυτά είναι προφάσεις
Άλλο φίλε το ανδρικό φόρουμ και άλλο το bou
Αν ψαρεύεις είναι λογικό να διαβάζεις για το ψάρεμα,αν σου αρέσει η μπάλα θα διαβάζεις για το ποδόσφαιρο,κλπ Αν διαβάζεις για πούτανες τότε τι σου αρέσει??Το πλέξιμο??
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Άλλο φίλε το ανδρικό φόρουμ και άλλο το bou
Αν ψαρεύεις είναι λογικό να διαβάζεις για το ψάρεμα,αν σου αρέσει η μπάλα θα διαβάζεις για το ποδόσφαιρο,κλπ Αν διαβάζεις για πούτανες τότε τι σου αρέσει??Το πλέξιμο??
Άποψη σου.Δεν διαβάζεις μόνο για πουτανες  αλλά υπάρχει ένα δυνατό φόρουμ που πολλές φορές γίνεται ωραίος χαβαλες η διαβάζεις ενδιαφέρουσες απόψεις.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.101
Πόντοι
1.336
Ναι αλλά το να διαβάζω ένα αντρικό φόρουμ  με το ρίχνω κέρατο εχουν μεγάλη διαφορά..έλεος με τους φοβιτσιαρηδες.Παιζει μεγάλο ρόλο η εμπιστοσύνη και η ειλικρίνεια σε ένα γάμο η σχέση.Αν θέλει να σου ρίξει κέρατο η άλλη δεν χρειάζεται να σε δει να μπαίνεις στο bou αυτά είναι προφάσεις





Ναι αλλά η πλειοψηφία ( των παντρεμένων )εδώ είναι για να ρίχνει κέρατο. Οπότε η εμπιστοσύνη που λες που κολαει
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Άποψη σου.Δεν διαβάζεις μόνο για πουτανες  αλλά υπάρχει ένα δυνατό φόρουμ που πολλές φορές γίνεται ωραίος χαβαλες η διαβάζεις ενδιαφέρουσες απόψεις.
Εμένα αν με έπιανε η γυναίκα μου να ασχολούμαι σε τέτοιο φόρουμ και δεν μου έκανε φασαρία όσο εμπιστοσύνη και να μου είχε ,και να της είχα θα ""ψαχνομουν"" (Εννοείτε ότι δεν υπονοω τίποτα για την σύζυγό σου)Είναι τελείως αφύσικο και παράλογο.
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα....  
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλά η πλειοψηφία ( των παντρεμένων )εδώ είναι για να ρίχνει κέρατο. Οπότε η εμπιστοσύνη που λες που κολαει
νομίζεις..πολλοί μπαίνουν για χαβαλε επίσης η για κουβέντα.Προσωπικά δεν έχω ρίξει κερατο μπαίνω για την κουβέντα και να διαβάζω σχόλια.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
καλως ηρθες Αυγολέμονε  :)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα.... 
Τον δικασες :orchestra:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα.... 
Καλώς την.. κοπέλα!!!!  :hi:
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Κοπελα εδω ...Εγω τον επιασα.... τον χωρισα...  και τωρα κλαιει κ παρακαλαει.... διαβασα ολες τις απαντησεις σας και μερικες λιγο πιο ανετες του στυλ και να με πιασει δν με νοιαζει ας φυγει....  πολυ απλοικη αντιμετωπιση...  μια σχεση δν ειναι μονο το σεξ ειναι πολλα αλλα που χανεις μαζι με το μονιμο κρεβατι συν το οτι πληγωνεις ενα ανθρωπο που δε σου εφταιξε σε κατι....  θελετε να ασχολειστε και να πηγαινετε με πουτανες?  Μην εχετε σχεση απλα πραγματα....  

Μπορει να εμπαινε απλα στο forum και τον παρεξηγησες τον ανθρωπο  :S
Παραδεχτηκε οτι πηδαει πουτανες ??

 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
Ναι αλλά η πλειοψηφία ( των παντρεμένων )εδώ είναι για να ρίχνει κέρατο. Οπότε η εμπιστοσύνη που λες που κολαει

δεν νομίζω να μου έδωσε το έναυσμα το σίτε για να ξενοπηδηξω ούτε βρήκα εδώ μέσα κάποια για να πηδαω.. όπως είπε και ο φίλος πριν υπάρχει ένα πολύ καλο φόρουμ με πολύ πλάκα , πολύ γέλιο και πολύ σοβαρές τοποθετήσεις... θα μπορούσε κάλλιστα το σίτε να λεγόταν supercars.com  και να είχε ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο χωρίς τα πλαϊνά μπανερ .....ν
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει να εμπαινε απλα στο forum και τον παρεξηγησες τον ανθρωπο  :S
Παραδεχτηκε οτι πηδαει πουτανες ??
Οχι βεβαια κ χτυπιεται οτι ποτε δε με εχει απατησει... αλλα εγω μετα που βρηκα το bou αρχισα να ψαχνω περισσοτερο και ανακαλυψα μεσω googlemap οτι ειχε επισκεφτει μια διευθηνση Ισμηνης 2 και καθισε εκει περι τα 45λεπτα κανω google και τι λετε ηταν το ισμηνης 2 ? Ξερετε ε? Αυτος βεβαια μετα παραδεχτηκε οτι ναιιιιι πηγα εκει αλλα δν ανεβηκα επανω καθισα κατω στο αμαξι κ το σκεφτομανε.....  αγορια προσοχη το χρονολογιο του googlemap... τα λεει ολα με λεπτομεριες: p
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom