Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Ξερω και με ποια πηγε και δε διαβασα καλες κριτικες για να πω την αληθεια ολοι την περιγραφουν ξενερωτη κ διεκπαιρεωτικη...  bad deal! !!!
...κοπελιά μαλάκας ήταν ο δικός σου...

...ή πήγε χωρίς να έχει ενημερωθεί...ή πήγε πιστεύοντας ότι αυτός με την γοητεία του θα την έφερνε σε πολλαπλούς οργασμούς...

...μαλάκας σου λέω...καλά του έκανες και τον σούταρες... :grin: :grin: :grin:...
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Καταρχας να σας πω οτι πριν απο ολο αυτο πιστευα οτι απευθυνοταν σε αμοιβωμενες κοπελες ( σωστα με διορθωσε ο φιλος παραπανω) μονο ειδικες κατηγοριες αντρων...  αυτο που καταλαβα διαβαζοντας το bou οτι δεν ειναι ετσι υπαρχουν ωραιοι τυποι με ωραιο χιουμορ με αποψη με επιπεδο (οχι ολοι) και ενας τετοιος ηταν κ ο δικος μ....  δν θελω να ειμαι επικριτικη απεναντι στο "χομπι" σας...  απλα να ειστε ετοιμοι και ωραιοι οταν ερθει η ωρα να αναλαβετε την ευθυνη κ τις συνεπειες αυτο για τους δεσμευμενους τους... σοβαρα δεσμευμενους αυτους που τους ενωνουν πολλα περισσοτερα απο το σεξ ( γιατι μ το εστειλε καποιος οτι ο φιλος μ μονο για αυτο με ειχε #not) κ οχι να αρχιζετε τις δικαιολογιες τυπου "εσυ φταις που παχυνες" " δε μ κανεις τα γουστα" "δεν ανεβηκα επανω καθομουν στο αμαξι" "δε νιωθω οπως πριν" " εχω αγχος με τη δουλεια" δλδ απλα μην το κανετε υποστηριξτε αυτο που κανετε και αποχωρηστε μη τα θετε κ ολα δικα σας ....οι ελευθεροι μπορειτε να κανετε οτι γουσταρετε με τις ευχες μ κοιτατε μονο να ειστε κυριοι εκει που πατε...  :)
Δηλαδή έχεις παχύνει; :think:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
... πες μου τα γουστα σου και αφου εισαι ο αντρας μ κ σε αγαπω γιατι οχι?  Κανετε οτι κανετε ...τουλαχιστον μην τα ριχνεται σε εμας...
Δηλαδι αμα σου ελεγε το κλασικο.. που θελουν ολοι οι αντρες.. να ερχοτανε δηλαδι στο κρεβατι σας και μια ακομα γυναικα... θα το δεχοσουν εσυ......ε???!!!
Για να μην σε παω στα πιο extreme... BDSM.. κλπ.....

Ασε μας ρε κοπελια... σωθηκε ο ανθρωπος απο την μουρμουρα σου...!!!
Οσο για το 'μονιμο κρεβατι' που ειπες οτι εχασε...  ουτε αυτο ισχυει... Αν ηταν 'χορτασμενος'... δεν θα πηγαινε αλλου..... ;)
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Εγω παντως σε προκαλω να ανεβασεις μια φωτογραφια μην δειξεις προσωπο να δουμε αν πηγε στο Ισμήνης ειχε δικιο ή αδικο??
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Δηλαδι αμα σου ελεγε το κλασικο.. που θελουν ολοι οι αντρες.. να ερχοτανε δηλαδι στο κρεβατι σας και μια ακομα γυναικα... θα το δεχοσουν εσυ......ε???!!!
Για να μην σε παω στα πιο extreme... BDSM.. κλπ.....

Ασε μας ρε κοπελια... σωθηκε ο ανθρωπος απο την μουρμουρα σου...!!!
Οσο για το 'μονιμο κρεβατι' που ειπες οτι εχασε...   ουτε αυτο ισχυει... Αν ηταν 'χορτασμενος'... δεν θα πηγαινε αλλου..... ;)
...τύπε υπάρχουν και οι αχόρταγοι...μην ξεχνιόμαστε... :grin: :grin:...

...επίσης...ας μην την τσιτώσουμε κι άλλο την κοπέλα...και μόνο που έχει το κουράγιο να διαβάζει το site μας...πρέπει να παραδεχτούμε ότι κάτι σημαίνει...έχει καρύδια...οπότε...ας την αφήσουμε να το............απολαύσει... :grin: :grin: :grin:...

...εσύ θα μπορούσες να μπεις σε γυναικείο forum και να διαβάζεις τόσες γυναικείες πίπες που γράφονται εκεί?... :grin: :grin:...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.116
Like
22.835
Πόντοι
5.506
...κοπελιά μαλάκας ήταν ο δικός σου...

...ή πήγε χωρίς να έχει ενημερωθεί...ή πήγε πιστεύοντας ότι αυτός με την γοητεία του θα την έφερνε σε πολλαπλούς οργασμούς...

...μαλάκας σου λέω...καλά του έκανες και τον σούταρες... :grin: :grin: :grin:...



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Φαντασου μπηκε στο site κολλησε και αυτή. είναι ένα site παντως φυσεως ενημερωσης και σε καθειλωνει να ενημερωνεσε το τι γινετε στα περιξ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.116
Like
22.835
Πόντοι
5.506
Καλού κακού πάντως, τα λαγωνικά του σαη ας ξεκινήσουν να διαβάζουν κριτικές από εργαζόμενες κομοδίνα μήπως και εντοπίσουμε τον πρώην....
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Λέτε ο πρώην να σχολίασε σε αυτό το νήμα ?
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Φαντασου μπηκε στο site κολλησε και αυτή. είναι ένα site παντως φυσεως ενημερωσης και σε καθειλωνει να ενημερωνεσε το τι γινετε στα περιξ.
...δίκιο έχεις τύπε...ειδικά αν μπεις στο thread του Picker...νιώθεις άλλος άνθρωπος....νιώθεις τόσο τυχερός που ανακάλυψες αυτό το site... :grin: :grin: :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.116
Like
22.835
Πόντοι
5.506
Λέτε ο πρώην να σχολίασε σε αυτό το νήμα ?



LQW.gif
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
...τύπε υπάρχουν και οι αχόρταγοι...μην ξεχνιόμαστε... :grin: :grin:...

...επίσης...ας μην την τσιτώσουμε κι άλλο την κοπέλα...και μόνο που έχει το κουράγιο να διαβάζει το site μας...πρέπει να παραδεχτούμε ότι κάτι σημαίνει...έχει καρύδια...οπότε...ας την αφήσουμε να το............απολαύσει... :grin: :grin: :grin:...

...εσύ θα μπορούσες να μπεις σε γυναικείο forum και να διαβάζεις τόσες γυναικείες πίπες που γράφονται εκεί?... :grin: :grin:...
Καλα μ παιδια ολο αυτο που ζειτε ειναι απλα εθισμος οπως ειναι ο εθισμος σε οτιδοιποτε αλλο... αλκοολ... τζογος...  εψαξα κ διαβασα αρθρα απο ψυχολογους ψυχιατρους...  πολλες φορες δν εχει να κανει με το αλλο ατομο...  γιατι εκτος bou εβλεπε κ πολλες τσοντες πολλες ωρες....  ημαρτον Παναγια μ λεω...  θα μπω κ εγω να δω ενα δυο βιντεακια...  αλλα 3 ωρες πορνο? ???? Και στο τελος τελος εγω που στεναχωριεμαι τωρα τι να κανω?  Απο ποιον να ζητησω τα ρεστα? ...πφφφφ!!!!
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Καλα μ παιδια ολο αυτο που ζειτε ειναι απλα εθισμος οπως ειναι ο εθισμος σε οτιδοιποτε αλλο... αλκοολ... τζογος...  εψαξα κ διαβασα αρθρα απο ψυχολογους ψυχιατρους...  πολλες φορες δν εχει να κανει με το αλλο ατομο...  γιατι εκτος bou εβλεπε κ πολλες τσοντες πολλες ωρες....  ημαρτον Παναγια μ λεω...  θα μπω κ εγω να δω ενα δυο βιντεακια...  αλλα 3 ωρες πορνο? ???? Και στο τελος τελος εγω που στεναχωριεμαι τωρα τι να κανω?  Απο ποιον να ζητησω τα ρεστα? ...πφφφφ!!!!
Όλοι έχουμε έναν ή περισσότερους εθισμούς, λιγότερο ή περισσότερο ισχυρούς! :takethis: :wanker:
Τράβα τώρα να ζητήσεις τα ρέστα από αυτόν που εδιωξες (σιγά μη στα δώσει)! :rockon:
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Στο σημείο αυτό πόσοι πιστεύετε ότι πρόκειται για αληθινή γυναίκα πίσω από το πληκτρολόγιο και όχι ο Μάκης ο Τρολάκης από την Κρήτη;  :think:
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Στο σημείο αυτό πόσοι πιστεύετε ότι πρόκειται για αληθινή γυναίκα πίσω από το πληκτρολόγιο και όχι ο Μάκης ο Τρολάκης από την Κρήτη;  :think:
...δεν μας ενδιαφέρει τύπε...ας είναι και ο Μάκης Κουρής από πίσω...σημασία έχει να μας δώσει καμία τρίωρη κασέτα...τόσο υλικό άφησε ο άνθρωπος...κρίμα είναι να πάει χαμένο... :grin: :grin:...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Καλα μ παιδια ολο αυτο που ζειτε ειναι απλα εθισμος οπως ειναι ο εθισμος σε οτιδοιποτε αλλο... αλκοολ... τζογος...  εψαξα κ διαβασα αρθρα απο ψυχολογους ψυχιατρους...  πολλες φορες δν εχει να κανει με το αλλο ατομο...  γιατι εκτος bou εβλεπε κ πολλες τσοντες πολλες ωρες....  ημαρτον Παναγια μ λεω...  θα μπω κ εγω να δω ενα δυο βιντεακια...  αλλα 3 ωρες πορνο? ???? Και στο τελος τελος εγω που στεναχωριεμαι τωρα τι να κανω?  Απο ποιον να ζητησω τα ρεστα? ...πφφφφ!!!!

Κορίτσι, άκου ...

... αν είσαι εμφανίσιμη όπως είμαι και εγώ, αν είσαι άνθρωπος επιπέδου όπως είμαι και εγώ θα σου πρότεινα το εξεις:

Θα σε βγάλω ένα βράδυ για φαγητό και μετά θα σε πάω στο Ισμινης 2 και θα κάνουμε το καλύτερο τρίο που έχεις φανταστεί.

Ίσως τότε καταλάβεις ότι ο φίλος σου δεν έκανε και κανένα έγγλημα.  
Ίσως τότε θα δεις ότι η ζωή δεν είναι μόνο ευθύνες και σοβαροφάνεια ...

Αλλά αν δεν το έχεις το σπορ ... γραψου καλύτερα σε κανένα σάιτ για πλέξιμο ...

... η μπάλα είναι για τους παιχτες ...!

με εκτίμηση ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom