Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.041
Like
10.230
Πόντοι
2.606
βλέπω πάλι διάφορους στην πρωινή αναφορά των παππούληδων...  :coffee: :coffee:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.688
Like
27.974
Πόντοι
5.506

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Δεν ημουν εγω.....
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Παιδια η κοπελα μπορει να ειναι η πιο ομορφη που κυκλοφορει μπορει να ειναι μοντελο μπορει να ειναι και να εχει χιλια καλα ΑΛΛΑ αν το στομα της πηγαινει ροδανι και δεν ειναι τοσο σεξουλιαρα στο κρεβατι και ειναι "μη μοου απτου και τετοια" τοτε λογικο ο ανθρωπος να παει να ξελαμπικαρει λιγο.ΚΟπελαρα μου η δικια μου γνωμη ειναι να το συγχωρεσεις γιατι συνουσια σε μπου δεν ειναι κερατο απλα θελεις να βγαλεις την κακη ενεργεια που εχει μεσα του ο καθενας και ψαχνει χιλιους δυο τροπους να την βγαλει.Τυγχανε ο δικος σου να το βγαζει so simple.Ξεπερασε το και πηγαινετε παρακατω ειναι κριμα γιατι δεν επροκειτω για γκομενα αλλά για ενα αγοραιο ερωτα.

ΥΣ:Στειλε μου σε pm μια φωτογραφια να βγαλω μια ακτινογραφια για το πως εισαι σαν ανθρωπος.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Α! μάλιστα, γι'αυτό είναι άδειο το μαγαζί......
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.059
Πόντοι
6.796
Εμενα με χει πιάσει πουτάνα και μου λέει Ααα γράφεις στο μπουρδέλα ποιος εισαι ρωτάει.. ρεζίλι έγινα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θα δεχομουν την προταση σου αν ελειπε απο το προγραμμα το Ισμηνης 2 .... δλδ οκ παμε για φαγητο να δειξουμε το επιπεδο μας που ειναι υψηλο αν εισαι κ ωραιος οπως εγω  μετα παμε σπιτι σου -για να μπορω να φυγω οποτε θελω - ποτισε με και τα μοσχοφιλερα μ και μετα θα σου πω εγω τι εχουνε να μου πουνε μωρε αυτες οι κακομοιρες απο το ισμηνης 2 βαριουντε τη ζωη τους εκει περα αχ και βαχ να βγει η βραδυα... πατε κ εσεις κ νομιζετε κατι κανατε ... αντε μη με βαζετε να λεω τετοια εχω ερθει Εν Ειρηνη... :) :)

Για κάποιον λόγο,δεν φαίνεται το avatar σου.
Καλησπέρα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
θα σου πω εγω τι εχουνε να μου πουνε μωρε αυτες οι κακομοιρες απο το ισμηνης 2 βαριουντε τη ζωη τους εκει περα αχ και βαχ να βγει η βραδυα... πατε κ εσεις κ νομιζετε κατι κανατε ... αντε μη με βαζετε να λεω τετοια εχω ερθει Εν Ειρηνη... :) :)

εισαι γυναικα γι' αυτο και δεν μπορεις να καταλαβεις τι περισσοτερο κανει μια ιεροδουλη απο οτι μια ξενερωτη τυπισσα που νομιζει οτι τα ξερει ολα γυρω απο το σεξ και στην ουσια δεν ξερει απολυτως τιποτα.

καθεστε στο καναπε του σπιτιου σας με τις ξενερωτες πιτζαμουλες σας και κατι παντοφλες σαν των γιαγιαδων σας και νομιζεται οτι ετσι θα φτιαξετε τον γκομενο σας να καυλωσει για να σας γαμησει αμ δε εισαι πολυ βαθια νυχτωμενη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα δεχομουν την προταση σου αν ελειπε απο το προγραμμα το Ισμηνης 2 .... δλδ οκ παμε για φαγητο να δειξουμε το επιπεδο μας που ειναι υψηλο αν εισαι κ ωραιος οπως εγω  μετα παμε σπιτι σου -για να μπορω να φυγω οποτε θελω - ποτισε με και τα μοσχοφιλερα μ και μετα θα σου πω εγω τι εχουνε να μου πουνε μωρε αυτες οι κακομοιρες απο το ισμηνης 2 βαριουντε τη ζωη τους εκει περα αχ και βαχ να βγει η βραδυα... πατε κ εσεις κ νομιζετε κατι κανατε ... αντε μη με βαζετε να λεω τετοια εχω ερθει Εν Ειρηνη... :) :)
χαχαχα προσεχε μην σκισεις το καλτσον σου και φανει το ροζ στρινγκ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom