Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Αυτοι ειναι οι super fuckers δλδ?? Μπραβο μπραβο κ εις ανωτερα ευχομαι...  αυτα που γραφω ειναι τα συμπερασματα μ απο αυτα που διαβασα και τπτ παραπανω εσεις τα γραφετε.... εγω ουτε ξερω ουτε με ενδιαφερει ο χωρος ... το θρεντ ηταν για κατι πανω στο οποιο ειπα την εμεπιρια μ...  αλλα αφου νιωθετε τοσο fuckers στειλτε μ μια κριτικη σας να δω δλδ τι το διαφορετικο η hard κανετε....  μν ειστε μονο λογια κ μπινελικια....  Ααααντε Μπραβοοοο! !!!!
Εγώ πάντως ακόμη περιμένω τη φωτό! Τελικά μάλλον πρόκειται περί... "σαύρας"???
:think:
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα να μας πεις εσυ μια κριτικη σου που περασες καλα και το θυμασαι ακομα.Να μας πεις λεπτομερειες σε τι μουντ ησουν τι κολπα εκανες και τον καυλωσες τι το διαφορετικο εκανες και το χαρηκες και υστερα θα σου πουμε και εμεις.
Δε θα γραψω εγω καμια κριτικη αλλα θα σου πω οτι εμεις τα κοριτσια με τις πυτζαμες τις γιαγιας μας μιλαμε πολυ τα λεμε ολα οποτε πες μ εσυ πχ αν μπορεις με ιεροδουλη να την πληρωσεις κ να το κανετε σε μια κουκετα τρενου (Ρωμη - Ναπολη πχ) αν εχεις μπει σε δωματιο με δονητη κ βαζεις δονητη πισω κ την παιρνεις απο μπροστα και το αναποδο.....  αν εχεις βαλει τη ζωστηρα σου στο λαιμο της και να την πνιγεις η και τα χερια για να μν πουμε για ξυλο κ οχι μπατσακια... και μν μου πεις οτι τα καταπινουν...  αν κανεις αυτα οκ τοτε γιατι εγω δε διαβασα τπτ τετοιο....  αυτα λεμε εμεις με τα σλογκι και φυσικα και για την ανατομια σας - καθαριοτητα...  
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Δε θα γραψω εγω καμια κριτικη αλλα θα σου πω οτι εμεις τα κοριτσια με τις πυτζαμες τις γιαγιας μας μιλαμε πολυ τα λεμε ολα οποτε πες μ εσυ πχ αν μπορεις με ιεροδουλη να την πληρωσεις κ να το κανετε σε μια κουκετα τρενου (Ρωμη - Ναπολη πχ) αν εχεις μπει σε δωματιο με δονητη κ βαζεις δονητη πισω κ την παιρνεις απο μπροστα και το αναποδο.....  αν εχεις βαλει τη ζωστηρα σου στο λαιμο της και να την πνιγεις η και τα χερια για να μν πουμε για ξυλο κ οχι μπατσακια... και μν μου πεις οτι τα καταπινουν...  αν κανεις αυτα οκ τοτε γιατι εγω δε διαβασα τπτ τετοιο....  αυτα λεμε εμεις με τα σλογκι και φυσικα και για την ανατομια σας - καθαριοτητα... 
Κρινεις 1-2 ασχημες κριτικες.Υπαρχουν και παρα πολλες καλες κριτικες εκτος αν διαβαζεις αυτα που σε συμφερει ωστε να δικαιολογησεις αυτο που σου συμβαινει.Εσυ για πες μας κωλο δινεις τα καταπινεις δεχεσαι το χυσιμο στη μουρη το χυσιμο στο κωλακι σου τα πισωκολητα τα 69 κ.α να μην τα αναφερω γιατι ειναι και πολλα.Για πες μου ομως τα κανεις?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Δε θα γραψω εγω καμια κριτικη αλλα θα σου πω οτι εμεις τα κοριτσια με τις πυτζαμες τις γιαγιας μας μιλαμε πολυ τα λεμε ολα οποτε πες μ εσυ πχ αν μπορεις με ιεροδουλη να την πληρωσεις κ να το κανετε σε μια κουκετα τρενου (Ρωμη - Ναπολη πχ) αν εχεις μπει σε δωματιο με δονητη κ βαζεις δονητη πισω κ την παιρνεις απο μπροστα και το αναποδο.....  αν εχεις βαλει τη ζωστηρα σου στο λαιμο της και να την πνιγεις η και τα χερια για να μν πουμε για ξυλο κ οχι μπατσακια... και μν μου πεις οτι τα καταπινουν...  αν κανεις αυτα οκ τοτε γιατι εγω δε διαβασα τπτ τετοιο....  αυτα λεμε εμεις με τα σλογκι και φυσικα και για την ανατομια σας - καθαριοτητα...  


επειδη εισαι τοσο κοτα λυρατη οπως και ολες οι γυναικες οταν συναντανε απεναντι τους σκληρους χυστες σαν εμας ενα θα σου πω μονο. ολες οι γυναικες που με γνωριζουν ξερουν οτι γαμαω πουτανες και η συμπεριφορα τους απεναντι μου ειναι η πιο ευγενικη που μπορεις να φανταστεις. με τους μουνοδουλους γκομενους τους η γενικα με τους αλλους ευνουχισμενους βγαζουν ολα τα πουστλουκια τους μαζι μου ομως ειναι κοτες λυρατες.

το ιδιο κοτα λυρατη θα γινεις αν σε τσαλακωσω με τα επιχειρηματα μου ξενερωτη ελλεινιδα
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Κρινεις 1-2 ασχημες κριτικες.Υπαρχουν και παρα πολλες καλες κριτικες εκτος αν διαβαζεις αυτα που σε συμφερει ωστε να δικαιολογησεις αυτο που σου συμβαινει.Εσυ για πες μας κωλο δινεις τα καταπινεις δεχεσαι το χυσιμο στη μουρη το χυσιμο στο κωλακι σου τα πισωκολητα τα 69 κ.α να μην τα αναφερω γιατι ειναι και πολλα.Για πες μου ομως τα κανεις?
Ολες τα κανουν αυτα που λες.... και εγω μαζι...  οπως σου το λεω ..!!!!
Να σημειωσω εδω οτι με τους συντροφους μας και οχι με αγνωστους κ επισης μεσα σε μεγαλες σχεσης οχι του μηνα ..μεσα σε σχεση οπου υπαρχει εμπιστοσυνη...  
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ολες τα κανουν αυτα που λες.... και εγω μαζι...  οπως σου το λεω ..!!!!
Να σημειωσω εδω οτι με τους συντροφους μας και οχι με αγνωστους κ επισης μεσα σε μεγαλες σχεσης οχι του μηνα ..μεσα σε σχεση οπου υπαρχει εμπιστοσυνη...  

τι να κανεις ρε συ φορα καλυτερα το νυκτικο και τις παντοφλες της γιαγιας σου μωρη ξενερωτη.

αντι να μαθετε να γαμιοσαστε οπως οι ρωσιδες πουλατε και μουρη απο επανω παλιο κοταρες του κερατα
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Για να παει καποιος σε μια  εργαζομενη των μπου προσπαθει να βρει κατι που δεν το δινει ή δεν το βρισκει στον/ην συντροφο του αυτο ειναι νομος.Ειναι και η αλλη περιπτωση που παει καποιος για να ξεθυμανει ειτε απο την πιεση στην δουλεια ειτε απο την πιεση του σπουτιου ειτε απο την πιεση του/της συντροφου μας κ.α.Ο καθενας βρισκει τροπους για να ξεθυμανει εσεις οι γυναικες το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι να κανει shoppinh therapy.Εμεις οι αντρες ξεθυμενουμε ειτε στο τζογο ειτε στις ιεροδουλες ειτε στο πορνο ειτε οπουδηποτε που το καλυπτει.Μην εισαι τοσο απολυτη μια ζωη την εχουμε.

Υ.Γ δεν νομιζω να τα κανεις ολα γιατι αλλιως δεν θα παταγε στο Ισμηνης.
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
επειδη εισαι τοσο κοτα λυρατη οπως και ολες οι γυναικες οταν συναντανε απεναντι τους σκληρους χυστες σαν εμας ενα θα σου πω μονο. ολες οι γυναικες που με γνωριζουν ξερουν οτι γαμαω πουτανες και η συμπεριφορα τους απεναντι μου ειναι η πιο ευγενικη που μπορεις να φανταστεις. με τους μουνοδουλους γκομενους τους η γενικα με τους αλλους ευνουχισμενους βγαζουν ολα τα πουστλουκια τους μαζι μου ομως ειναι κοτες λυρατες.

το ιδιο κοτα λυρατη θα γινεις αν σε τσαλακωσω με τα επιχειρηματα μου ξενερωτη ελλεινιδα
Αδερφε μου εχω γαμηθει στο γελιο χαχαχχα.Εισαι πολυ μπροστα ο τροπος που γραφεις.
Για ρωτησε την αμα ειναι για καμια παρτουζα ???

χα0χα00αχ0χα
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
επειδη εισαι τοσο κοτα λυρατη οπως και ολες οι γυναικες οταν συναντανε απεναντι τους σκληρους χυστες σαν εμας ενα θα σου πω μονο. ολες οι γυναικες που με γνωριζουν ξερουν οτι γαμαω πουτανες και η συμπεριφορα τους απεναντι μου ειναι η πιο ευγενικη που μπορεις να φανταστεις. με τους μουνοδουλους γκομενους τους η γενικα με τους αλλους ευνουχισμενους βγαζουν ολα τα πουστλουκια τους μαζι μου ομως ειναι κοτες λυρατες.

το ιδιο κοτα λυρατη θα γινεις αν σε τσαλακωσω με τα επιχειρηματα μου ξενερωτη ελλεινιδα

Τι εννοεις "που με γνωριζουν" σχεσεις σου?η απλες φιλες?  Αν ειναι απλες φιλες οκ γιατι να μν ειναι ευγενικες μαζι σου?  Κ εγω θα ημουν αν σε γνωριζα... αν ειναι ομως συντροφοι σου μιλαμε για ατομα με μηδεν αυτοσεβασμο οποτε δεν μπορω καν να ασχοληθω...  κ μν βριζεις δεν υπαρχει λογος...κανε το προγραμμα σου οπως το γουσταρεις κανεις δεν ενδιαφερεται... 

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Τι εννοεις "που με γνωριζουν" σχεσεις σου?η απλες φιλες?  Αν ειναι απλες φιλες οκ γιατι να μν ειναι ευγενικες μαζι σου?  Κ εγω θα ημουν αν σε γνωριζα... αν ειναι ομως συντροφοι σου μιλαμε για ατομα με μηδεν αυτοσεβασμο οποτε δεν μπορω καν να ασχοληθω...  κ μν βριζεις δεν υπαρχει λογος...κανε το προγραμμα σου οπως το γουσταρεις κανεις δεν ενδιαφερεται...  

ολες και αυτες που πηδηξα και τις σουταρα αλλα και οι γκομενες απο τα φιλαρακια μου. κοτες λυρατες σουζα αν θελαν να κανανε και αλλιως

και κατι κοπελες σαν εσενα εξω στην πραγματικη ζωη να σε εβλεπα πως θα μου μιλουσες με το σις και με το σας γιατι μεσα σας ειστε κοτουλες οταν καποιος πηγαινει στις πουτανες και του φερονται καλυτερα απο γκομενες και ειναι στην τελικη και λαγνες παρτουζιαρες οι περισσοτερες οχι σαν εσας τις ξενερωτες θειτσες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Εγώ πάντως ακόμη περιμένω τη φωτό! Τελικά μάλλον πρόκειται περί... "σαύρας"???
:think:

οπως ολες οι ελληνιδες με ανθυποβαλκανια συμπεριφορα που την εκανε το στενο της περιβαλλον να νιωθει μοντελο ενω στην ουσια ειναι μια απλη next door κοπελα χωρις κατι το ιδιαιτερο επανω της που να προσδιδει οτι ειναι μοντελο αυτοχαρακτηριζεται ως ομορφη και ως μουναρα.

παπαρια μαντολες ειναι μια νορμαλ κοπελα που στην ρωσια οι ρωσοι θα την ειχαν για κλασιμο και χεσιμο.  :vomit:

απλα εδω στο βαλκανικο πυρφορισταν ολες νομιζουν οτι ειναι μουναρες   :jerking: :jerking: :jerking:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Κρινεις 1-2 ασχημες κριτικες.Υπαρχουν και παρα πολλες καλες κριτικες εκτος αν διαβαζεις αυτα που σε συμφερει ωστε να δικαιολογησεις αυτο που σου συμβαινει.Εσυ για πες μας κωλο δινεις τα καταπινεις δεχεσαι το χυσιμο στη μουρη το χυσιμο στο κωλακι σου τα πισωκολητα τα 69 κ.α να μην τα αναφερω γιατι ειναι και πολλα.Για πες μου ομως τα κανεις?

αν την αναλαβαινα εγω θα την στραβο εχυνα τη μαπα της ολο το σπερμα μου για να με σεβεται η θειτσα
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Θα δεχομουν την προταση σου αν ελειπε απο το προγραμμα το Ισμηνης 2 .... δλδ οκ παμε για φαγητο να δειξουμε το επιπεδο μας που ειναι υψηλο αν εισαι κ ωραιος οπως εγω  μετα παμε σπιτι σου -για να μπορω να φυγω οποτε θελω - ποτισε με και τα μοσχοφιλερα μ και μετα θα σου πω εγω τι εχουνε να μου πουνε μωρε αυτες οι κακομοιρες απο το ισμηνης 2 βαριουντε τη ζωη τους εκει περα αχ και βαχ να βγει η βραδυα... πατε κ εσεις κ νομιζετε κατι κανατε ... αντε μη με βαζετε να λεω τετοια εχω ερθει Εν Ειρηνη... :) :)

Κορίτσι,

Όχι δεν δικαιούσε να μπεις στο σπίτι μου πριν αποδείξεις ότι είσαι ισάξια με τις πουτάνες.

Πριν καταλάβεις ότι κανένας δεν σε χρειάζεται όσο εσύ πιστεύεις.

Πριν κατανοήσεις ότι ...

.... Το μουνι δεν είναι από χρυσάφι...!

Μόνο τότε θα γίνεις γυναίκα υψηλής σεξουαλικης αξίας.

Μόνο τότε θα αξίζεις το χρήμα και τον χρόνο μου.

Τωρα αν πάσχεις για κλαρίνο-γαμπρούς είσαι σε λάθος μέρος.

Αν είσαι νέα και όμορφη βγες έξω και βρες την τύχη σου.

... με εκτίμηση ...


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Για να παει καποιος σε μια  εργαζομενη των μπου προσπαθει να βρει κατι που δεν το δινει ή δεν το βρισκει στον/ην συντροφο του αυτο ειναι νομος.Ειναι και η αλλη περιπτωση που παει καποιος για να ξεθυμανει ειτε απο την πιεση στην δουλεια ειτε απο την πιεση του σπουτιου ειτε απο την πιεση του/της συντροφου μας κ.α.Ο καθενας βρισκει τροπους για να ξεθυμανει εσεις οι γυναικες το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι να κανει shoppinh therapy.Εμεις οι αντρες ξεθυμενουμε ειτε στο τζογο ειτε στις ιεροδουλες ειτε στο πορνο ειτε οπουδηποτε που το καλυπτει.Μην εισαι τοσο απολυτη μια ζωη την εχουμε.

Υ.Γ δεν νομιζω να τα κανεις ολα γιατι αλλιως δεν θα παταγε στο Ισμηνης.

+1  :thumbsup:  :hi:
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
αν την αναλαβαινα εγω θα την στραβο εχυνα τη μαπα της ολο το σπερμα μου για να με σεβεται η θειτσα
Ρε μια παρτουζα θελει και να δεις μετα πως θα ηρεμισει γιατι το παιζει πολυ ψιλομυτα και open mind στο κρεβατι αλλα απο οτι φαινετε μια ξενερωτη ρομμπα ξεκουμπωτη ειναι.Εχει παει 3 η ωρα και αντι να γαμιετε ή να ειναι εξω καπου να πινει κανενα ποτακι και να χαζομουνευει καθετε σε ενα forum και προσπαθει να καλυψει τα κενα που εχει.


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αδερφε μου εχω γαμηθει στο γελιο χαχαχχα.Εισαι πολυ μπροστα ο τροπος που γραφεις.
Για ρωτησε την αμα ειναι για καμια παρτουζα ???

χα0χα00αχ0χα

ετσι τις μιλαω στην πραγματικη μου ζωη τις γυναικες σου μιλαω με απολυτη ειλικρινια. σε πληροφορω οτι ολες κοτευουν να με σηκωσουν τον τονο της φωνης τους.

μιλαω σκληρα αλλα οχι χυδαια χωρις να προσβαλω απλα τις βαζω στην θεση τους και δειχνω με τον τροπο μου ποιος εχει την δυναμη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ρε μια παρτουζα θελει και να δεις μετα πως θα ηρεμισει γιατι το παιζει πολυ ψιλομυτα και open mind στο κρεβατι αλλα απο οτι φαινετε μια ξενερωτη ρομμπα ξεκουμπωτη ειναι.Εχει παει 3 η ωρα και αντι να γαμιετε ή να ειναι εξω καπου να πινει κανενα ποτακι και να χαζομουνευει καθετε σε ενα forum και προσπαθει να καλυψει τα κενα που εχει.

:thumbsup:  :hi:

εγω ειμαι μεσα λογο οτι δουλεω βραδυ, αυριο που εχω ρεπο θα παω να πηδηξω μια ρωσιδουλα χαρμα  :fuck2:
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
ετσι τις μιλαω στην πραγματικη μου ζωη τις γυναικες σου μιλαω με απολυτη ειλικρινια. σε πληροφορω οτι ολες κοτευουν να με σηκωσουν τον τονο της φωνης τους.

μιλαω σκληρα αλλα οχι χυδαια χωρις να προσβαλω απλα τις βαζω στην θεση τους και δειχνω με τον τροπο μου ποιος εχει την δυναμη

Ταιριαζουμε αδερφε.Κερναω καφε κανονισε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom