Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ρε μια παρτουζα θελει και να δεις μετα πως θα ηρεμισει γιατι το παιζει πολυ ψιλομυτα και open mind στο κρεβατι αλλα απο οτι φαινετε μια ξενερωτη ρομμπα ξεκουμπωτη ειναι.Εχει παει 3 η ωρα και αντι να γαμιετε ή να ειναι εξω καπου να πινει κανενα ποτακι και να χαζομουνευει καθετε σε ενα forum και προσπαθει να καλυψει τα κενα που εχει.

φιλε βλεπω τις γκομενες και τις γυναικες απο τα φιλαρακια μου και τους λεω στα ισα καλα ρε μλκ καθονται στο σπιτι οι γυναικες/γκομενες σας, σαν θειτσες με τις γιαγιαδικες παντοφλες και κατι ανεραστες πιτζαμουλες και μετα περιμενετε να σας κανει κουκου.

ολοι μου λενε δικιο εχεις αλλά πως να χωρισω μετα θα μου παρει το σκαλπ με διατροφες κ.τ.λ

ας προσεχαν λεω εγω
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
φιλε βλεπω τις γκομενες και τις γυναικες απο τα φιλαρακια μου και τους λεω στα ισα καλα ρε μλκ καθονται στο σπιτι οι γυναικες/γκομενες σας, σαν θειτσες με τις γιαγιαδικες παντοφλες και κατι ανεραστες πιτζαμουλες και μετα περιμενετε να σας κανει κουκου.

ολοι μου λενε δικιο εχεις αλλά πως να χωρισω μετα θα μου παρει το σκαλπ με διατροφες κ.τ.λ

ας προσεχαν λεω εγω

Αν η γυναικα δεν τρυγυρναει με το στριγκακι μεσα στο σπιτι δεν κανει και εκει που μαγειρευει πας και την χωνεις δεν ειναι γυναικα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αν η γυναικα δεν τρυγυρναει με το στριγκακι μεσα στο σπιτι δεν κανει και εκει που μαγειρευει πας και την χωνεις δεν ειναι γυναικα

ετσι ακριβως, αυτο το κανουν μονο οι ρωσιδες.

ειμαι απο τους τυχερους ανθρωπους που ειχα την τυχη στο παρελθον να εχω σχεσεις αρκετα μεγαλες με ρωσιδες.

σε πληροφορω η μερα με την νυχτα με τις ελληνιδες.

πολυ ανωτερες σε ολα οι ρωσιδες
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
ετσι ακριβως, αυτο το κανουν μονο οι ρωσιδες.

ειμαι απο τους τυχερους ανθρωπους που ειχα την τυχη στο παρελθον να εχω σχεσεις αρκετα μεγαλες με ρωσιδες.

σε πληροφορω η μερα με την νυχτα με τις ελληνιδες.

πολυ ανωτερες σε ολα οι ρωσιδες

Μην το λες σε μενα εγω το ξερω το μισο μου σοι ειναι απο ρωσια ασε να ξερω καλυτερα.Εχω κατι θειες απιστευτες
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Αν η γυναικα δεν τρυγυρναει με το στριγκακι μεσα στο σπιτι δεν κανει και εκει που μαγειρευει πας και την χωνεις δεν ειναι γυναικα
Σωστός ο φίλος μου.Για στείλτο σαν ιδέα στο MasterChef.Για να ανέβει η θεαματικότητα!  :television:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Σωστός ο φίλος μου.Για στείλτο σαν ιδέα στο MasterChef.Για να ανέβει η θεαματικότητα!  :television:

σιγα με τοσες ξενερωτες και τοσες λουγκρες που εχει γεμισει η ελληνικη ΤV δυσκολο το κοβω να γινεται  :S
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Σωστός ο φίλος μου.Για στείλτο σαν ιδέα στο MasterChef.Για να ανέβει η θεαματικότητα!  :television:


Που εισαι μορη κουφαλα
και σε περιμενω τοση ωρα να επεμβεις στην συζητηση να την κραζαμε λιγο αλλά που.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Το αντίθετο γίνεται... Τις πιάνω από την κοτσίδα και τις πάω πιπα κωλο... Καμία δε με έχει πιάσει...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Σε ζύγισε ο κύριος ιβλης, μη λες όχι...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Απεταξαμην και καλό απόγευμα
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Μιση ωρα θα ηθελα να την ειχα να ειμασταν για καφε και θα ετρωγε τετοιο ψησιμο που θα γινοτανε η καλυτερη πουτανιτσα απο ολες ακομα και απο την σοφια 96 χααχααχαχααχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom