Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές-πολλοί νομίζουν σε ένα γάμο η σχεση ότι οι άλλοι είναι κτήμα τους η χορτολιβαδική έκταση που πρέπει να δηλώσουν στο εθνικό κτηματολόγιο..και δεν αφήνουνε καμμία  κατσίκα και κανένα κοπάδι οπως του μπάρμπα Φώντα να το παραβιασει..εκεί είναι το λάθος και μετά έρχεται η πίεση η αγανάκτηση και τέλος η αντιδραση και τα γνωστά επακόλουθα...δώστε ελευθερία και ανάσα στο ταίρι σας αλλιώς θα πετάξει από το κλουβί..ρισπεκτ σε όσους απάντησαν με καλύψατε τύποι .Ώρες ώρες νιώθω τυχερός που έχω τέτοιο γάμο με ελευθερία και εμπιστοσύνη.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
οπως ολες οι ελληνιδες με ανθυποβαλκανια συμπεριφορα που την εκανε το στενο της περιβαλλον να νιωθει μοντελο ενω στην ουσια ειναι μια απλη next door κοπελα χωρις κατι το ιδιαιτερο επανω της που να προσδιδει οτι ειναι μοντελο αυτοχαρακτηριζεται ως ομορφη και ως μουναρα.

παπαρια μαντολες ειναι μια νορμαλ κοπελα που στην ρωσια οι ρωσοι θα την ειχαν για κλασιμο και χεσιμο.  :vomit:

απλα εδω στο βαλκανικο πυρφορισταν ολες νομιζουν οτι ειναι μουναρες  :jerking: :jerking: :jerking:


Σωστός ο Παππας,

η Ελλεινιδα που εδώ το πέσει μοντέλο στους κλαρίνο-γαμπρούς στην Ρωσσια δεν θα την επερναν ούτε για  καθαρίστρια.

Δεν έχουν καταλάβει ότι είναι γυναίκες Β-Εθνικής.

Δεν πειράζει όμως το κατάλαβαμαι εμείς και αυτό έχει σημασία...!







 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406
Επειδή βλέπω ότι μας διαβάζουν γυναίκες που απατήθηκαν από το γκόμενο τους ή τον σύζυγο τους καλό είναι γράψω κάποια πράγματα ώστε να κατέβουν από το συννεφάκι που ζουν και νομίζουν ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι τους.

Κανονικά θα έπρεπε να τα γράψω στο νήμα των ελληνίδων αλλά επιλέγω να τα γράψω εδώ διότι το νήμα έχει τραβήξει την προσοχή αρκετών γυναικών.

Όποιος βρίσκει το ποστ μου αρκετά μεγάλο απλά προσπερνά.

Πριν αρχίσω να αποδομω την γυναικεία υπόσταση τους και τα λάθος πράγματα που έχουν μέσα στο κλούβιο μυαλό τους για τους άντρες. Θα αναφέρω κάποια πράγματα που έχω εγώ ως τρόπο σκέψης.

Κάποια στιγμή στην διάρκεια της ζωής μου  ένας ευφυείς καθηγητής μου στο πανεπιστήμιο βλέποντας το γραπτό μου με φώναξε στο γραφείο του να μου να μου ζητήσει διευκρινήσεις επάνω σε αυτά που έγραψα. Από την συζήτηση που είχα μαζί του με προέτρεψε να πάω να μετρήσω τον δείκτη ευφυΐας μου IQ. Αυτό δεν το έκανα άμεσα αλλά πέρασαν αρκετά χρόνια αργότερα που μέτρησα το δείκτη ευφυΐας μου σε ειδικό επιστήμονα και από την μέτρηση προέκυψε ότι ο δείκτης μου IQ είναι 183.

Θα μου πει κάποιος γιατί γράφεις όλο αυτό που είναι άσχετο με το θέμα και δεν μπαίνεις κατευθείαν στο ψητό της αποδόμησης της ελληνίδας γυναίκας.

όλα έχουν μια εξήγηση γι’ αυτά που αναφέρω, την οποία θα καταλάβετε στην πορεία γιατί τα αναφέρω.

Η γυναίκα από την φύση της έχει αρκετά πιο εύστροφο μυαλό από ότι το μυαλό του άντρα γι’ αυτό και χρησιμοποιούν διάφορες μορφές χειραγώγησης του αντρικού μυαλού. Έτσι είναι φτιαγμένη η γυναίκα αλλά από την άλλη πλευρά υπάρχουν πολλοί πιο έξυπνοι άντρες από τις γυναίκες που μπορούν να χειραγωγήσουν το γυναικείο μυαλό εξίσου καλά και διάφορες τεχνικές. Σε αυτούς τους άντρες οι γυναίκες δεν μπορούν να ασκήσουν ουδέ μια μορφή χειραγώγησης και απλά τους αντιμετωπίζουν με δέος κοινώς γίνονται κότες λυρατες απέναντι σ’ αυτού του είδους τους άντρες. Δέχονται την υποταγή απέναντι στο είδος αντρών το οποίο σήμερα είναι υπό εξαφάνιση.

Η ελληνίδα γυναίκα έχει μάθει από το οικογενειακό της περιβάλλον καθώς και από το στενό της φιλικό περιβάλλον ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι της ότι είναι πριγκηπέσα. Οι άντρες στην πλειοψηφία τους τις έχουν θεοποιήσει και τις πρόσδωσαν αξία που ητο αχρείαστη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να βλέπουμε αυτές  τις συμπεριφορές και πρακτικές χειραγώγησης από την  ελληνίδα γυναίκα  στους έλληνες άντρες. Σ’ αυτό έχει παίξει μεγάλο ρόλο οι μουσουλμανικές καταβολές της ελληνικής κοινωνίας που δημιουργήθηκαν από το πέρασμα  των Οθωμανών στην Ελλάδα και στην βαλκανική χερσόνησο. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως και οι Σερβες γυναίκες είναι το ίδιο κακά κακέκτυπα όπως οι δίκες μας οι ελληνίδες.

Όταν οι ελληνίδες αντικρίζουν έναν σκληρό χυστη προσπαθούν να τον φιμώσουν με κάθε δυνατό ύπουλο και υποχθόνιο τρόπο, Ώστε να τον κάνουν άλλο ένα γρανάζι του συστήματος που θέλουν.

Ποιος είναι ο πιο ύπουλος τρόπος φίμωσης αφού μπροστά στους σκληρούς χυστες είναι κότες λυρατες και το παίζουν υποτακτικές.

Φυσικά ο γάμος, σε έναν σκληρό χυστη όλες οι γυναίκες που ξέρουν ότι τις κατουράει ένας άντρας σε εισαγωγικά για να μην παρεξηγηθώ προσπαθούν να του φέρουν επιχειρήματα ότι ο γάμος είναι κάτι το ιδανικό και ότι αν μείνει μπακουρι όπως αυτές έχουν στο μυαλό τους την χειραγώγηση προς εμάς τους άντρες. Ξέρουν ότι μόνο με τον γάμο μπορούν να φιμώσουν έναν σκληρό χυστη λόγο του θεσμικού πλαισίου που υπάρχει μέσα στο γάμο ότι όλα είναι κατά του άντρα.

Γι’ αυτό επειδή μας διαβάζουν και σκληροί χυστες που θέλουν να γνωρίζουν πως έχουν τα πράγματα μην επιχειρήσετε ποτέ να παντρευτείτε διότι θα έχετε κυριολεκτικά γίνει πρόβατο επί σφαγής στην προσπάθεια χειραγώγησης των σκληροπυρηνικών άντρων από την κάθε γυναίκα.

Από την στιγμή που υπάρχουν πουτανες και ο κάθε άντρας μπορεί να εκτονώσει τις ορμές του αλλά παράλληλα μπορεί να κάνει και πολύ καλύτερο σεξ από ότι αν είχε σχέση με κάποια γυναίκα. Τότε ποιος ο λόγος όταν θα έρθει η ώρα να συνάψει μια σχέση να μην την κάνει με τον τρόπο τον δικό του και να έχει το πάνω χέρι στην σχέση αφού στο σεξουαλικό κομμάτι θα είναι χορτάτος και δεν θα έχει ανάγκη να παρακαλέσει την κάθε πατσαβούρα για να κάνει σεξ.

Εγώ όταν συνομιλώ με τους φίλους μου χρησιμοποιώ την μέθοδο του ΣΟΚ για να σοκάρω τον ακροατή μου αναφέρω ένα γεγονός που είναι υπερβολικό και υπαρκτό ώστε να τον σοκάρω ώστε μετά να ακούσει την κάθε λεπτομέρεια που θα βγάλω από το στόμα μου με πιο μετριοπαθείς και λογικές απόψεις.

Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει στόχο να μυήσω όσους μπορώ 20 χρόνους ώστε να γίνουν αυτοί κυρίαρχοι στις σχέσεις τους με τις γυναίκες.

Τα μαθήματα μου έπιασαν τόπο όταν ένας 20 χρόνος χώρισε την ημέρα του αγίου Βαλεντίνου την πατσαβούρα γκόμενα του, που της πήρε και την παρθενιά. Άκουσε το παλικάρι τις συμβουλές μου και την ξεφτίλισε όπως της αρμόζει διότι η τύπισσα προσπάθησε να τον κάνει μουνοδουλο.

Μάταια όμως η τύπισσα πήρε αυτό που της άξιζε και το 20 χρόνο παλικάρι τράβα για άλλες κατακτήσεις.

Κλείνοντας θα πω μόνο ότι το πέος μας έχει μεγάλη αξία και αν καταλάβουμε ότι εμείς μπορούμε να έχουμε το πάνω χέρι το ίσως υπάρξει ελπίδα σ’ αυτό τον τόπο.
Είπαμε να μην είσαι μουνοδουλος αλλα εσείς το πάτε στο άλλο άκρο.κάτι δεν πάει καλά με ολους εσάς τους μισογυνηδες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.106
Like
22.833
Πόντοι
5.506
Επειδή βλέπω ότι μας διαβάζουν γυναίκες που απατήθηκαν από το γκόμενο τους ή τον σύζυγο τους καλό είναι γράψω κάποια πράγματα ώστε να κατέβουν από το συννεφάκι που ζουν και νομίζουν ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι τους.

Κανονικά θα έπρεπε να τα γράψω στο νήμα των ελληνίδων αλλά επιλέγω να τα γράψω εδώ διότι το νήμα έχει τραβήξει την προσοχή αρκετών γυναικών.

Όποιος βρίσκει το ποστ μου αρκετά μεγάλο απλά προσπερνά.

Πριν αρχίσω να αποδομω την γυναικεία υπόσταση τους και τα λάθος πράγματα που έχουν μέσα στο κλούβιο μυαλό τους για τους άντρες. Θα αναφέρω κάποια πράγματα που έχω εγώ ως τρόπο σκέψης.

Κάποια στιγμή στην διάρκεια της ζωής μου  ένας ευφυείς καθηγητής μου στο πανεπιστήμιο βλέποντας το γραπτό μου με φώναξε στο γραφείο του να μου να μου ζητήσει διευκρινήσεις επάνω σε αυτά που έγραψα. Από την συζήτηση που είχα μαζί του με προέτρεψε να πάω να μετρήσω τον δείκτη ευφυΐας μου IQ. Αυτό δεν το έκανα άμεσα αλλά πέρασαν αρκετά χρόνια αργότερα που μέτρησα το δείκτη ευφυΐας μου σε ειδικό επιστήμονα και από την μέτρηση προέκυψε ότι ο δείκτης μου IQ είναι 183.

Θα μου πει κάποιος γιατί γράφεις όλο αυτό που είναι άσχετο με το θέμα και δεν μπαίνεις κατευθείαν στο ψητό της αποδόμησης της ελληνίδας γυναίκας.

όλα έχουν μια εξήγηση γι’ αυτά που αναφέρω, την οποία θα καταλάβετε στην πορεία γιατί τα αναφέρω.

Η γυναίκα από την φύση της έχει αρκετά πιο εύστροφο μυαλό από ότι το μυαλό του άντρα γι’ αυτό και χρησιμοποιούν διάφορες μορφές χειραγώγησης του αντρικού μυαλού. Έτσι είναι φτιαγμένη η γυναίκα αλλά από την άλλη πλευρά υπάρχουν πολλοί πιο έξυπνοι άντρες από τις γυναίκες που μπορούν να χειραγωγήσουν το γυναικείο μυαλό εξίσου καλά και διάφορες τεχνικές. Σε αυτούς τους άντρες οι γυναίκες δεν μπορούν να ασκήσουν ουδέ μια μορφή χειραγώγησης και απλά τους αντιμετωπίζουν με δέος κοινώς γίνονται κότες λυρατες απέναντι σ’ αυτού του είδους τους άντρες. Δέχονται την υποταγή απέναντι στο είδος αντρών το οποίο σήμερα είναι υπό εξαφάνιση.

Η ελληνίδα γυναίκα έχει μάθει από το οικογενειακό της περιβάλλον καθώς και από το στενό της φιλικό περιβάλλον ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι της ότι είναι πριγκηπέσα. Οι άντρες στην πλειοψηφία τους τις έχουν θεοποιήσει και τις πρόσδωσαν αξία που ητο αχρείαστη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να βλέπουμε αυτές  τις συμπεριφορές και πρακτικές χειραγώγησης από την  ελληνίδα γυναίκα  στους έλληνες άντρες. Σ’ αυτό έχει παίξει μεγάλο ρόλο οι μουσουλμανικές καταβολές της ελληνικής κοινωνίας που δημιουργήθηκαν από το πέρασμα  των Οθωμανών στην Ελλάδα και στην βαλκανική χερσόνησο. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως και οι Σερβες γυναίκες είναι το ίδιο κακά κακέκτυπα όπως οι δίκες μας οι ελληνίδες.

Όταν οι ελληνίδες αντικρίζουν έναν σκληρό χυστη προσπαθούν να τον φιμώσουν με κάθε δυνατό ύπουλο και υποχθόνιο τρόπο, Ώστε να τον κάνουν άλλο ένα γρανάζι του συστήματος που θέλουν.

Ποιος είναι ο πιο ύπουλος τρόπος φίμωσης αφού μπροστά στους σκληρούς χυστες είναι κότες λυρατες και το παίζουν υποτακτικές.

Φυσικά ο γάμος, σε έναν σκληρό χυστη όλες οι γυναίκες που ξέρουν ότι τις κατουράει ένας άντρας σε εισαγωγικά για να μην παρεξηγηθώ προσπαθούν να του φέρουν επιχειρήματα ότι ο γάμος είναι κάτι το ιδανικό και ότι αν μείνει μπακουρι όπως αυτές έχουν στο μυαλό τους την χειραγώγηση προς εμάς τους άντρες. Ξέρουν ότι μόνο με τον γάμο μπορούν να φιμώσουν έναν σκληρό χυστη λόγο του θεσμικού πλαισίου που υπάρχει μέσα στο γάμο ότι όλα είναι κατά του άντρα.

Γι’ αυτό επειδή μας διαβάζουν και σκληροί χυστες που θέλουν να γνωρίζουν πως έχουν τα πράγματα μην επιχειρήσετε ποτέ να παντρευτείτε διότι θα έχετε κυριολεκτικά γίνει πρόβατο επί σφαγής στην προσπάθεια χειραγώγησης των σκληροπυρηνικών άντρων από την κάθε γυναίκα.

Από την στιγμή που υπάρχουν πουτανες και ο κάθε άντρας μπορεί να εκτονώσει τις ορμές του αλλά παράλληλα μπορεί να κάνει και πολύ καλύτερο σεξ από ότι αν είχε σχέση με κάποια γυναίκα. Τότε ποιος ο λόγος όταν θα έρθει η ώρα να συνάψει μια σχέση να μην την κάνει με τον τρόπο τον δικό του και να έχει το πάνω χέρι στην σχέση αφού στο σεξουαλικό κομμάτι θα είναι χορτάτος και δεν θα έχει ανάγκη να παρακαλέσει την κάθε πατσαβούρα για να κάνει σεξ.

Εγώ όταν συνομιλώ με τους φίλους μου χρησιμοποιώ την μέθοδο του ΣΟΚ για να σοκάρω τον ακροατή μου αναφέρω ένα γεγονός που είναι υπερβολικό και υπαρκτό ώστε να τον σοκάρω ώστε μετά να ακούσει την κάθε λεπτομέρεια που θα βγάλω από το στόμα μου με πιο μετριοπαθείς και λογικές απόψεις.

Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει στόχο να μυήσω όσους μπορώ 20 χρόνους ώστε να γίνουν αυτοί κυρίαρχοι στις σχέσεις τους με τις γυναίκες.

Τα μαθήματα μου έπιασαν τόπο όταν ένας 20 χρόνος χώρισε την ημέρα του αγίου Βαλεντίνου την πατσαβούρα γκόμενα του, που της πήρε και την παρθενιά. Άκουσε το παλικάρι τις συμβουλές μου και την ξεφτίλισε όπως της αρμόζει διότι η τύπισσα προσπάθησε να τον κάνει μουνοδουλο.

Μάταια όμως η τύπισσα πήρε αυτό που της άξιζε και το 20 χρόνο παλικάρι τράβα για άλλες κατακτήσεις.

Κλείνοντας θα πω μόνο ότι το πέος μας έχει μεγάλη αξία και αν καταλάβουμε ότι εμείς μπορούμε να έχουμε το πάνω χέρι το ίσως υπάρξει ελπίδα σ’ αυτό τον τόπο.


Tύπε, τι ήταν το πιο κοντινό σε γυναίκα που πλησίασες τελευταία;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Επειδή βλέπω ότι μας διαβάζουν γυναίκες που απατήθηκαν από το γκόμενο τους ή τον σύζυγο τους καλό είναι γράψω κάποια πράγματα ώστε να κατέβουν από το συννεφάκι που ζουν και νομίζουν ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι τους.

Κανονικά θα έπρεπε να τα γράψω στο νήμα των ελληνίδων αλλά επιλέγω να τα γράψω εδώ διότι το νήμα έχει τραβήξει την προσοχή αρκετών γυναικών.

Όποιος βρίσκει το ποστ μου αρκετά μεγάλο απλά προσπερνά.

Πριν αρχίσω να αποδομω την γυναικεία υπόσταση τους και τα λάθος πράγματα που έχουν μέσα στο κλούβιο μυαλό τους για τους άντρες. Θα αναφέρω κάποια πράγματα που έχω εγώ ως τρόπο σκέψης.

Κάποια στιγμή στην διάρκεια της ζωής μου  ένας ευφυείς καθηγητής μου στο πανεπιστήμιο βλέποντας το γραπτό μου με φώναξε στο γραφείο του να μου να μου ζητήσει διευκρινήσεις επάνω σε αυτά που έγραψα. Από την συζήτηση που είχα μαζί του με προέτρεψε να πάω να μετρήσω τον δείκτη ευφυΐας μου IQ. Αυτό δεν το έκανα άμεσα αλλά πέρασαν αρκετά χρόνια αργότερα που μέτρησα το δείκτη ευφυΐας μου σε ειδικό επιστήμονα και από την μέτρηση προέκυψε ότι ο δείκτης μου IQ είναι 183.

Θα μου πει κάποιος γιατί γράφεις όλο αυτό που είναι άσχετο με το θέμα και δεν μπαίνεις κατευθείαν στο ψητό της αποδόμησης της ελληνίδας γυναίκας.

όλα έχουν μια εξήγηση γι’ αυτά που αναφέρω, την οποία θα καταλάβετε στην πορεία γιατί τα αναφέρω.

Η γυναίκα από την φύση της έχει αρκετά πιο εύστροφο μυαλό από ότι το μυαλό του άντρα γι’ αυτό και χρησιμοποιούν διάφορες μορφές χειραγώγησης του αντρικού μυαλού. Έτσι είναι φτιαγμένη η γυναίκα αλλά από την άλλη πλευρά υπάρχουν πολλοί πιο έξυπνοι άντρες από τις γυναίκες που μπορούν να χειραγωγήσουν το γυναικείο μυαλό εξίσου καλά και διάφορες τεχνικές. Σε αυτούς τους άντρες οι γυναίκες δεν μπορούν να ασκήσουν ουδέ μια μορφή χειραγώγησης και απλά τους αντιμετωπίζουν με δέος κοινώς γίνονται κότες λυρατες απέναντι σ’ αυτού του είδους τους άντρες. Δέχονται την υποταγή απέναντι στο είδος αντρών το οποίο σήμερα είναι υπό εξαφάνιση.

Η ελληνίδα γυναίκα έχει μάθει από το οικογενειακό της περιβάλλον καθώς και από το στενό της φιλικό περιβάλλον ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι της ότι είναι πριγκηπέσα. Οι άντρες στην πλειοψηφία τους τις έχουν θεοποιήσει και τις πρόσδωσαν αξία που ητο αχρείαστη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να βλέπουμε αυτές  τις συμπεριφορές και πρακτικές χειραγώγησης από την  ελληνίδα γυναίκα  στους έλληνες άντρες. Σ’ αυτό έχει παίξει μεγάλο ρόλο οι μουσουλμανικές καταβολές της ελληνικής κοινωνίας που δημιουργήθηκαν από το πέρασμα  των Οθωμανών στην Ελλάδα και στην βαλκανική χερσόνησο. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως και οι Σερβες γυναίκες είναι το ίδιο κακά κακέκτυπα όπως οι δίκες μας οι ελληνίδες.

Όταν οι ελληνίδες αντικρίζουν έναν σκληρό χυστη προσπαθούν να τον φιμώσουν με κάθε δυνατό ύπουλο και υποχθόνιο τρόπο, Ώστε να τον κάνουν άλλο ένα γρανάζι του συστήματος που θέλουν.

Ποιος είναι ο πιο ύπουλος τρόπος φίμωσης αφού μπροστά στους σκληρούς χυστες είναι κότες λυρατες και το παίζουν υποτακτικές.

Φυσικά ο γάμος, σε έναν σκληρό χυστη όλες οι γυναίκες που ξέρουν ότι τις κατουράει ένας άντρας σε εισαγωγικά για να μην παρεξηγηθώ προσπαθούν να του φέρουν επιχειρήματα ότι ο γάμος είναι κάτι το ιδανικό και ότι αν μείνει μπακουρι όπως αυτές έχουν στο μυαλό τους την χειραγώγηση προς εμάς τους άντρες. Ξέρουν ότι μόνο με τον γάμο μπορούν να φιμώσουν έναν σκληρό χυστη λόγο του θεσμικού πλαισίου που υπάρχει μέσα στο γάμο ότι όλα είναι κατά του άντρα.

Γι’ αυτό επειδή μας διαβάζουν και σκληροί χυστες που θέλουν να γνωρίζουν πως έχουν τα πράγματα μην επιχειρήσετε ποτέ να παντρευτείτε διότι θα έχετε κυριολεκτικά γίνει πρόβατο επί σφαγής στην προσπάθεια χειραγώγησης των σκληροπυρηνικών άντρων από την κάθε γυναίκα.

Από την στιγμή που υπάρχουν πουτανες και ο κάθε άντρας μπορεί να εκτονώσει τις ορμές του αλλά παράλληλα μπορεί να κάνει και πολύ καλύτερο σεξ από ότι αν είχε σχέση με κάποια γυναίκα. Τότε ποιος ο λόγος όταν θα έρθει η ώρα να συνάψει μια σχέση να μην την κάνει με τον τρόπο τον δικό του και να έχει το πάνω χέρι στην σχέση αφού στο σεξουαλικό κομμάτι θα είναι χορτάτος και δεν θα έχει ανάγκη να παρακαλέσει την κάθε πατσαβούρα για να κάνει σεξ.

Εγώ όταν συνομιλώ με τους φίλους μου χρησιμοποιώ την μέθοδο του ΣΟΚ για να σοκάρω τον ακροατή μου αναφέρω ένα γεγονός που είναι υπερβολικό και υπαρκτό ώστε να τον σοκάρω ώστε μετά να ακούσει την κάθε λεπτομέρεια που θα βγάλω από το στόμα μου με πιο μετριοπαθείς και λογικές απόψεις.

Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει στόχο να μυήσω όσους μπορώ 20 χρόνους ώστε να γίνουν αυτοί κυρίαρχοι στις σχέσεις τους με τις γυναίκες.

Τα μαθήματα μου έπιασαν τόπο όταν ένας 20 χρόνος χώρισε την ημέρα του αγίου Βαλεντίνου την πατσαβούρα γκόμενα του, που της πήρε και την παρθενιά. Άκουσε το παλικάρι τις συμβουλές μου και την ξεφτίλισε όπως της αρμόζει διότι η τύπισσα προσπάθησε να τον κάνει μουνοδουλο.

Μάταια όμως η τύπισσα πήρε αυτό που της άξιζε και το 20 χρόνο παλικάρι τράβα για άλλες κατακτήσεις.

Κλείνοντας θα πω μόνο ότι το πέος μας έχει μεγάλη αξία και αν καταλάβουμε ότι εμείς μπορούμε να έχουμε το πάνω χέρι το ίσως υπάρξει ελπίδα σ’ αυτό τον τόπο.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Το μονο ψεγαδι αυτο με την ευστροφια του μυαλου

Πιο ηλιθιο πλασμα απο το ανθρωπινο θηλυκο δεν πρεπει να υπαρχει
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Καμια δυτικη (ειδικα ελληνιδα) γυναικα δεν μπορει να προσφερει στη ζωη ενος αντρα τιποτα παραπανω απο το μουνι της (παιζει και αυτο γιατι οι πιο πολλες νομιζουν οτι ειναι μαστορισες αλλα δεν ειναι ουτε για βοηθοι) και τις καθε ειδους ψυχωτικες μαλακιες της. Σεξ και ζαλισμα αρχιδιων, μονο αυτα τα δυο μπορει να σου δωσει.

Σκεψου τωρα τι σκατα χιλιοκαμμενη ειναι η καθε μια που βγαινει και λεει αυτα που λεει και θελει να πεισει κιολας οτι ειναι η σουπερσεξιμηχανη.

Δεν υπαρχει ουτε μια κοπελα απο Ουκρανια-Ρωσια-Γεωργια-Λευκορωσια (ευλογημενα κρατη) που θα χωρισει ή θα τολμησει να πει κατι για τον αντρα της επειδη ξενογαμαει (ποσο μαλλον αν ειναι μελος εδω ή καπου αλλου). Καμια σχεση.

Το θεμα ειναι το πως θα σε κοψει απο την αρχη, αν εισαι αντρας ή αν θα σε εχει για β μαλακα παροχο κοροιδο (εκει θα σου πιει το αιμα χειροτερα απο καθε αλλη γυναικα του πλανητη).

Αν εισαι αντρας (δυσκολα θα παρουν για αντρα καποιον που δεν εχει καταγωγη απο εκει γιατι βρωμαει η μουνοδουλιαση τους απο χιλιομετρα) θα περασεις οπως δεν εχεις φανταστει σε σημειο που θα τα λες σε δυτικομαλακες και δεν θα σε πιστευουν.

Οποιος εχει καταγωγη απο αυτα τα κρατη (εστω και κατα το ημιση). εχει ζησει μαζι τους, εχει ζυμωθει απο μικρος και μπορει να καταλαβει τι θελω να πω. Οι υπολοιποι που τις βλεπουν μονο ως πελατες στα στριπ ή οπου αλλου δεν θα καταλαβουν ποτε και θα ξεκινησουν να λενε τις μαλακιες τους.

Τον αντρα που ειναι απο τη ρατσα τους και ειναι αντρας στη συμπεριφορα του (δεν μιλαμε για λεφτα) θα τον εχουν μια ζωη αρχοντα σε σημειο διαστροφης. Στα παντα.

Η χειροτερη περιπτωση που θα βιωσει αυτος ο αντρας ειναι να την εχει παρατησει με ενα-δυο παιδια αφου της εχει γαμησει τη ζωη και το σπιτι στο ξυλο και δεν ειχε δωσει ποτε φραγκο και μονιμως ηταν απων, να φυγει εντελως λοιπον ο τυπος απο το σπιτι, παρατημα κανονικο και ολα στα αρχιδια του, να της εχει γαμησει καθε φιλη-γνωστη-αγνωστη και να φροντιζει να το μαθαινει, να εχει βρει αυτη το μαλακα τον δυτικομαλακα για προστατη-χορηγο και να γαμιεται στα κρυφα απο ολες τις τρυπες με τον πρωην και να του τσονταρει και λεφτα ή δωρακια.

Καθημερινα φαινομενα παντου. Οποιος ξερει, ξερει. Οι υπολοιποι ειναι ελευθεροι να γραψουν τις μαλακιες τους.

Οσο για την ελληνιδα και τη καθε ελληνιδα, δυο εχει να σας δωσει. Σεξ και ζαλισμα αρχιδιων. Παρτε το πρωτο και παρατηστε την για να γλυτωσετε τον εαυτο σας απο το δευτερο. Απλα.

Με ρωσιδα κτλπ, οσοι δεν εχετε καταγωγη απο εκει μεινετε μακρυα. Δεν προκειται ποτε να σας σεβαστει ως αντρες και να σας δωσει το θηλυκο της εαυτο αλλα θα σας δινει μονιμως τη σκατα πλευρα της εως να σας στιψει εντελως.

εύγε Χρήστο  :hi:

η μονη μου διαφωνια σε αυτα ειναι οτι σε καποιον που δεν ειναι Ρωσος αλλά είναι αντρας αρχιδατος απο ξενη χωρα με ολη την σημασια της λεξεως το αντρας. η ρωσιδα θα τον εχει πασα και θα βγαλει γουστα οπως βγαζουν οι ρωσοι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο ανθρωπος απλα γραφει τη γνωμη του. Το να καθεστε και να ειρωνευεστε ή να γραφετε αυτα που γραφετε σας κανει να νιωθετε πιο δυνατοι;

Για αυτο γελανε οι γυναικες με τα χαλια των σημερινων "αντρων" και τους κανουν αλοιφη για τους καλους και φοβουνται ολα τα κακομοιρα μη τα δει η χ γκομενα να ειναι εδω μεσα και ψαχνουν και τροπους-χακιεριες πως θα κρυβονται.

Αντρας...και να προσπαθει να βρει τροπους για το πως θα κρυβεται στο οτιδηποτε απο μια γυναικα...

Ενα απο τα γνωρισματα της αντρικης συμπεριφορας ειναι να μη βγαζεις κακια για τον οποιοδηποτε λεει τη γνωμη του επειδη ειναι αντιθετη με τη δικη σου. Αυτου του ειδους οι συμπεριφορες ειναι για τις γυναικες.

Καθε αντρας σεβεται την αποψη του καθε αλλου αντρα και αν εχουν θεμα ο καθενας προσπαθει με επιχειρηματα να αντικρουσει τον αλλον. Οχι με μαγκιες και ειρωνιες χωρις κανενα επιχειρημα.

Ουτε σημαινει οτι επειδη εχουν την ιδια γνωμη οι πιο πολλοι εχουν απαραιτητα και δικιο. Στη κανονικη ζωη εξω απο εδω, οι λιγοι εχουν δικιο και οχι οι πολλοι.

Οι λιγοι εχουν το χρημα, τη δυναμη, τα μουνια, τον ελεγχο στη ζωη τους, τα παντα.

Οι πολλοι ειναι δουλακια της καθε καταστασης, ειτε επαγγελματικα ειτε κοινωνικα ειτε ερωτικα.

Μαζευεστε τωρα ολοι οι μαγκες και κραζετε τον οποιοδηποτε εχει αντιθετη αποψη απο εσας και αυτο σας κανει να νιωθετε πιο δυνατοι...πιο αντρες..τι;

Επιχειρηματα εχετε; Αποδειξεις για το αλανθαστο των λογων σας εχετε;

Αφηστε το καθε ανθρωπο να γραφει οτι γουσταρει και σταματηστε τις προσωπικες επιθεσεις, δεν ειναι δειγμα αντρικης συμπεριφορας αυτο. Ειναι καταντια ως αντρες να φερεστε ετσι.

Οταν εξω στη πραγματικη ζωη εχετε σοβαρο θεμα με καποιον αλλον αντρα, δειξτε εκει τη μαγκια σας και οχι εδω που γραφουμε και περναμε καλα με τα αστεια μας και τη πλακα μας. Το εχετε παραχεσει. Γελανε τα καριολακια που βλεπουν αυτη τη καταντια να κανουμε σαν καριολακια. Ξεκινα ενας τη μαλακια και μετα σιγα σιγα βουτανε ολοι μεσα στη μαλακια. Δωσατε και δικαιωμα να σας ειρωνευεται και η χ γκομενα (αν ειναι δεν ξερουμε τι σκατα ειναι) και να λεει τις "μαγκιες" της με τη συμπεριφορα σας ορισμενοι.

Δεν προλαβαινει να μπει μια που ουτε καν ξερουμε τι ειναι...πεσιμο-κραξιμο. Και νομιζετε οτι ιδρωσε το αυτι της τωρα και οτι τη ταπωσατε. Στο μουνι της κυριοι (αν εχει και ειναι κοπελα). Εχει επιλογες επειδη υπαρχουν χιλιαδες προσκυνητες για τη τρυπα της.


ή γραψε κατι με επιχειρηματα να αντικρουσεις του χ ανθρωπου τη γνωμη ή τη δικη σου γνωμη ή σταματα να φερεσαι σαν κακομαθημενο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406
Ο ανθρωπος απλα γραφει τη γνωμη του. Το να καθεστε και να ειρωνευεστε ή να γραφετε αυτα που γραφετε σας κανει να νιωθετε πιο δυνατοι;

Για αυτο γελανε οι γυναικες με τα χαλια των σημερινων "αντρων" και τους κανουν αλοιφη για τους καλους και φοβουνται ολα τα κακομοιρα μη τα δει η χ γκομενα να ειναι εδω μεσα και ψαχνουν και τροπους-χακιεριες πως θα κρυβονται.

Αντρας...και να προσπαθει να βρει τροπους για το πως θα κρυβεται στο οτιδηποτε απο μια γυναικα...

Ενα απο τα γνωρισματα της αντρικης συμπεριφορας ειναι να μη βγαζεις κακια για τον οποιοδηποτε λεει τη γνωμη του επειδη ειναι αντιθετη με τη δικη σου. Αυτου του ειδους οι συμπεριφορες ειναι για τις γυναικες.

Καθε αντρας σεβεται την αποψη του καθε αλλου αντρα και αν εχουν θεμα ο καθενας προσπαθει με επιχειρηματα να αντικρουσει τον αλλον. Οχι με μαγκιες και ειρωνιες χωρις κανενα επιχειρημα.

Ουτε σημαινει οτι επειδη εχουν την ιδια γνωμη οι πιο πολλοι εχουν απαραιτητα και δικιο. Στη κανονικη ζωη εξω απο εδω, οι λιγοι εχουν δικιο και οχι οι πολλοι.

Οι λιγοι εχουν το χρημα, τη δυναμη, τα μουνια, τον ελεγχο στη ζωη τους, τα παντα.

Οι πολλοι ειναι δουλακια της καθε καταστασης, ειτε επαγγελματικα ειτε κοινωνικα ειτε ερωτικα.

Μαζευεστε τωρα ολοι οι μαγκες και κραζετε τον οποιοδηποτε εχει αντιθετη αποψη απο εσας και αυτο σας κανει να νιωθετε πιο δυνατοι...πιο αντρες..τι;

Επιχειρηματα εχετε; Αποδειξεις για το αλανθαστο των λογων σας εχετε;

Αφηστε το καθε ανθρωπο να γραφει οτι γουσταρει και σταματηστε τις προσωπικες επιθεσεις, δεν ειναι δειγμα αντρικης συμπεριφορας αυτο. Ειναι καταντια ως αντρες να φερεστε ετσι.

Οταν εξω στη πραγματικη ζωη εχετε σοβαρο θεμα με καποιον αλλον αντρα, δειξτε εκει τη μαγκια σας και οχι εδω που γραφουμε και περναμε καλα με τα αστεια μας και τη πλακα μας. Το εχετε παραχεσει. Γελανε τα καριολακια που βλεπουν αυτη τη καταντια να κανουμε σαν καριολακια. Ξεκινα ενας τη μαλακια και μετα σιγα σιγα βουτανε ολοι μεσα στη μαλακια. Δωσατε και δικαιωμα να σας ειρωνευεται και η χ γκομενα (αν ειναι δεν ξερουμε τι σκατα ειναι) και να λεει τις "μαγκιες" της με τη συμπεριφορα σας ορισμενοι.

Δεν προλαβαινει να μπει μια που ουτε καν ξερουμε τι ειναι...πεσιμο-κραξιμο. Και νομιζετε οτι ιδρωσε το αυτι της τωρα και οτι τη ταπωσατε. Στο μουνι της κυριοι (αν εχει και ειναι κοπελα). Εχει επιλογες επειδη υπαρχουν χιλιαδες προσκυνητες για τη τρυπα της.


ή γραψε κατι με επιχειρηματα να αντικρουσεις του χ ανθρωπου τη γνωμη ή τη δικη σου γνωμη ή σταματα να φερεσαι σαν κακομαθημενο.
To να διαφωνεί κάποιος με την γνώμη του το έχεις σκεφτει ώς ενδεχόμενο?
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
212
Like
11
Πόντοι
1
Οσο για την ελληνιδα και τη καθε ελληνιδα, δυο εχει να σας δωσει. Σεξ και ζαλισμα αρχιδιων. Παρτε το πρωτο και παρατηστε την για να γλυτωσετε τον εαυτο σας απο το δευτερο. Απλα.

Τύπε αν κάνεις ποτέ κόρη, αυτά θα της πεις;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σωστός ο Παππας,

η Ελλεινιδα που εδώ το πέσει μοντέλο στους κλαρίνο-γαμπρούς στην Ρωσσια δεν θα την επερναν ούτε για  καθαρίστρια.

Δεν έχουν καταλάβει ότι είναι γυναίκες Β-Εθνικής.

Δεν πειράζει όμως το κατάλαβαμαι εμείς και αυτό έχει σημασία...!


Γ εθνικης και κατω και οπως το πανε δεν λεγονται καν γυναικες. Τη γυναικα περα απο την εμφανιση, τη κανει και η συμπεριφορα. Καθημερινα το χανουν το παιχνιδι και για αυτο εχουν ολες καθε ειδους ψυχολογικα και νευρωτικες ακυρες συμπεριφορες. Γιατι; Γιατι κανενας σοβαρος αντρας δεν τους δινει σημασια και εχουν μεινει μονο με τα δουλακια και τους πιανουν τα νευρα τους και τα υπαρξιακα τους.

Η σαβουρα...με τη σαβουρα. Νομος.

Οι σοβαρες κοπελες, εχουν το τροπο τους και ζουν οπως τους αρμοζει και τους αξιζει.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
To να διαφωνεί κάποιος με την γνώμη του το έχεις σκεφτει ώς ενδεχόμενο?

Δεν διαφωνησες απλα. Τον ειρωνευτηκες, και οχι μονο εσυ. Διαβασε τι εγραψες και κρινε. Μεγαλο παιδι εισαι.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Ο ανθρωπος απλα γραφει τη γνωμη του. Το να καθεστε και να ειρωνευεστε ή να γραφετε αυτα που γραφετε σας κανει να νιωθετε πιο δυνατοι;

Για αυτο γελανε οι γυναικες με τα χαλια των σημερινων "αντρων" και τους κανουν αλοιφη για τους καλους και φοβουνται ολα τα κακομοιρα μη τα δει η χ γκομενα να ειναι εδω μεσα και ψαχνουν και τροπους-χακιεριες πως θα κρυβονται.

Αντρας...και να προσπαθει να βρει τροπους για το πως θα κρυβεται στο οτιδηποτε απο μια γυναικα...

Ενα απο τα γνωρισματα της αντρικης συμπεριφορας ειναι να μη βγαζεις κακια για τον οποιοδηποτε λεει τη γνωμη του επειδη ειναι αντιθετη με τη δικη σου. Αυτου του ειδους οι συμπεριφορες ειναι για τις γυναικες.

Καθε αντρας σεβεται την αποψη του καθε αλλου αντρα και αν εχουν θεμα ο καθενας προσπαθει με επιχειρηματα να αντικρουσει τον αλλον. Οχι με μαγκιες και ειρωνιες χωρις κανενα επιχειρημα.

Ουτε σημαινει οτι επειδη εχουν την ιδια γνωμη οι πιο πολλοι εχουν απαραιτητα και δικιο. Στη κανονικη ζωη εξω απο εδω, οι λιγοι εχουν δικιο και οχι οι πολλοι.

Οι λιγοι εχουν το χρημα, τη δυναμη, τα μουνια, τον ελεγχο στη ζωη τους, τα παντα.

Οι πολλοι ειναι δουλακια της καθε καταστασης, ειτε επαγγελματικα ειτε κοινωνικα ειτε ερωτικα.

Μαζευεστε τωρα ολοι οι μαγκες και κραζετε τον οποιοδηποτε εχει αντιθετη αποψη απο εσας και αυτο σας κανει να νιωθετε πιο δυνατοι...πιο αντρες..τι;

Επιχειρηματα εχετε; Αποδειξεις για το αλανθαστο των λογων σας εχετε;

Αφηστε το καθε ανθρωπο να γραφει οτι γουσταρει και σταματηστε τις προσωπικες επιθεσεις, δεν ειναι δειγμα αντρικης συμπεριφορας αυτο. Ειναι καταντια ως αντρες να φερεστε ετσι.

Οταν εξω στη πραγματικη ζωη εχετε σοβαρο θεμα με καποιον αλλον αντρα, δειξτε εκει τη μαγκια σας και οχι εδω που γραφουμε και περναμε καλα με τα αστεια μας και τη πλακα μας. Το εχετε παραχεσει. Γελανε τα καριολακια που βλεπουν αυτη τη καταντια να κανουμε σαν καριολακια. Ξεκινα ενας τη μαλακια και μετα σιγα σιγα βουτανε ολοι μεσα στη μαλακια. Δωσατε και δικαιωμα να σας ειρωνευεται και η χ γκομενα (αν ειναι δεν ξερουμε τι σκατα ειναι) και να λεει τις "μαγκιες" της με τη συμπεριφορα σας ορισμενοι.

Δεν προλαβαινει να μπει μια που ουτε καν ξερουμε τι ειναι...πεσιμο-κραξιμο. Και νομιζετε οτι ιδρωσε το αυτι της τωρα και οτι τη ταπωσατε. Στο μουνι της κυριοι (αν εχει και ειναι κοπελα). Εχει επιλογες επειδη υπαρχουν χιλιαδες προσκυνητες για τη τρυπα της.


ή γραψε κατι με επιχειρηματα να αντικρουσεις του χ ανθρωπου τη γνωμη ή τη δικη σου γνωμη ή σταματα να φερεσαι σαν κακομαθημενο.
Τα είπες όλα σωστα.. ρισπεκτ κύριε Χρήστο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406
Χρήστο γαμας. Γαμαω κι εγώ.
Η διαφορά μας είναι οτι Εσύ γαμας με μίσος ενώ εγώ με Αγάπη.
Αγαπάω τις γυναίκες που γαμαω. Γιατί να τους φέρομαι άσχημα;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Χρήστο γαμας. Γαμαω κι εγώ.
Η διαφορά μας είναι οτι Εσύ γαμας με μίσος ενώ εγώ με Αγάπη.
Αγαπάω τις γυναίκες που γαμαω. Γιατί να τους φέρομαι άσχημα;
Και τις πουτανες φίλε??
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Δεν τον ειρωνεύτικα.Ευθέως του είπα οτι μισεί τις γυναίκες.

δεν μισώ τις γυναίκες αντιθέτως με τις γυναίκες που σέβονται τον ευατό τους και την γυναικεία τους υπόσταση δίνω τον καλύτερο ευατό μου μαζί τους. για τις υπόλοιπες που δεν έχουν μπέσα και είναι λαμόγια που αποσκοπούν σε κάθε είδους χειραγώγηση του άντρα εκεί είμαι αμείλικτος μαζί τους ασκώ μπούλιγκ στο μυαλό των γυναικών που φέρονται λαμογίστικα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Χρήστο γαμας. Γαμαω κι εγώ.
Η διαφορά μας είναι οτι Εσύ γαμας με μίσος ενώ εγώ με Αγάπη.
Αγαπάω τις γυναίκες που γαμαω. Γιατί να τους φέρομαι άσχημα;

εγώ θέλω απλά να σε ρωτήσω πως έκοψες την τύπισσα ''κο λαλα'' που μπήκε εδώ μέσα πετώντας στο συνεφάκι που είχε στο μυαλό της και ειρωνευόταν τα μέλη και τις κριτικές που έγραψαν.

με όλο το συμπάθειο ρε τύπε δεν το σήκωνε το μπούλιγκ η τύπισσα;

το ποστ μου αυτό δεν απευθείνεται στις γυναίκες που σέβονται τον ευατό τους και την υπόσταση τους αλλά σε κάτι τέτοιες πατσαβούρες σαν του είδους της που νομίζουν ότι επειδή μπήκαν εδώ στο bourdela να γράψουν πέντε μαλακίες θα την ακουλουθεί ένας στρατός από μουνόδουλους που θα την γλύφουν (όπως νόμιζε η τύπισσα μέσα στο μυαλό της  :jerking:) όπως φαντάζομαι γίνεται στην ζωή της εκτός του bourdela. δεν έπρεπε να καταλάβει ότι υπάρχουν και οι άντρες που δεν παρακαλάνε καμία πατσαβούρα για να γαμήσουν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Χρήστο γαμας. Γαμαω κι εγώ.
Η διαφορά μας είναι οτι Εσύ γαμας με μίσος ενώ εγώ με Αγάπη.
Αγαπάω τις γυναίκες που γαμαω. Γιατί να τους φέρομαι άσχημα;

Με εχεις παρεξηγησει, δεν ειναι μισος. Οπως τους αρμοζει τους φερομαι. Σε ολους, οχι μονο σε αυτες.

Ας σεβαστουν πρωτα τον εαυτο τους και ας αποκτησουν ανθρωπινη συμπεριφορα και τοτε θα τους φερθω παλι οπως αρμοζει.

Μισος δεν εχω βγαλει ποτε, ουτε καν στους εχθρους μου. Απλα και αυτοι πηραν αυτο που τους αρμοζε τη καθε στιγμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom