Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Σχολιαζετε αυτα που κραξαμε εμεις την γκομενα.Αυτες τις μαλακιες που ελεγε η γκομενα δεν νομιζω να ειπατε τιποτα παρα μονο κριτικη για αυτα που ειπαμε εμεις.Τελικα ποιοι ειναι οι "Αυγολεμονοι"??
τυπε πάντως σίγουρα πρεπει να ήταν γκόμενα..το καταλαβαίνεις από την καταστροφή που προκάλεσε..
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Ελάτε ρε. Τσιμπησατε ότι ήταν γκόμενα,Καποιος τυπος έκανε χαβαλε.
Ναι ήταν γκομενα  :2funny: :2funny: και μάλιστα Ελληνίδα κιόλας  :2funny: :2funny: αυτή είναι η τυπική αντίδραση της Ελληνίδας (ελλεεινίδας) γκομενας που θα ανακαλύψει τυχαία το bou, όχι απλά θα το σκαλίσει ως επισκέπτρια αλλά θα το κάνει και σωστά φτιάχνοντας και account  :happy:
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Της δικής μου συζύγου της αρέσει να μπαίνουμε μαζί στο Bourdela
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Επειδή βλέπω ότι μας διαβάζουν γυναίκες που απατήθηκαν από το γκόμενο τους ή τον σύζυγο τους καλό είναι γράψω κάποια πράγματα ώστε να κατέβουν από το συννεφάκι που ζουν και νομίζουν ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι τους....///...καλά...μην είσαι και τόσο σίγουρος ότι μας διαβάζουν και αρκετές γυναίκες...στην Ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις...αυτή δήλωσε γυναίκα...ανέβασε και έναν γυναικείο κώλο...σκεπασμένο από αντρικό πουκάμισο...και μάσησες...

Κανονικά θα έπρεπε να τα γράψω στο νήμα των ελληνίδων αλλά επιλέγω να τα γράψω εδώ διότι το νήμα έχει τραβήξει την προσοχή αρκετών γυναικών.

Όποιος βρίσκει το ποστ μου αρκετά μεγάλο απλά προσπερνά...///...το ποστ δεν είναι μεγάλο...μεγάλη είναι η αγωνία σου...να μας κάνεις να δεχθούμε ότι έχεις διαμορφώσει σωστά τις απόψεις και τις θεωρείες στο κεφαλάκι σου...οπότε αποφάσισες να γράψεις μεγάλο ποστ...φαντάζομαι δεν θα είναι η πρώτη φορά...(βαριέμαι να κοιτάξω τα παλιότερα μηνύματα σου...αλλά συνήθως όσοι πάσχουν από αυτήν την αγωνία...έχουν την τάση να διατυμπανίζουν τις θεωρίες τους ξανά και ξανά)...

Πριν αρχίσω να αποδομω την γυναικεία υπόσταση τους και τα λάθος πράγματα που έχουν μέσα στο κλούβιο μυαλό τους για τους άντρες. Θα αναφέρω κάποια πράγματα που έχω εγώ ως τρόπο σκέψης.

Κάποια στιγμή στην διάρκεια της ζωής μου  ένας ευφυείς καθηγητής μου στο πανεπιστήμιο βλέποντας το γραπτό μου με φώναξε στο γραφείο του να μου να μου ζητήσει διευκρινήσεις επάνω σε αυτά που έγραψα. Από την συζήτηση που είχα μαζί του με προέτρεψε να πάω να μετρήσω τον δείκτη ευφυΐας μου IQ. Αυτό δεν το έκανα άμεσα αλλά πέρασαν αρκετά χρόνια αργότερα που μέτρησα το δείκτη ευφυΐας μου σε ειδικό επιστήμονα και από την μέτρηση προέκυψε ότι ο δείκτης μου IQ είναι 183.....///...ένας υψηλός δείκτης ευφυϊας δεν καθιστά αυτόματα σωστές τις θεωρείες και τις απόψεις σου...στα παπάρια μας ο δείκτης ευφυϊας σου...δεν είσαι υποψήφιος για να σε κάνουμε μέλος στην MENSA...ποιος σου είπε ότι οι έξυπνοι και εύστροφοι ανθρωποι δεν έχουν διαμορφώσει λάθος απόψεις επειδή δεν είχαν σωστή παιδεία??...και μόνο το ότι μας αναφέρεις τον υψηλό δείκτη ευφυϊας σου σαν επιχείρημα...(για να τυλίξεις με τον μανδύα αυτόν τις απόψεις σου για την γυναικεία υπόσταση)...μαρτυρά την αγωνία σου...να αποδεκτούμε τις θεωρείες και τις απόψεις σου...όπως τις "πέρασες" στον 20χρονο που τον έκανες σαν τα μούτρα σου...

Θα μου πει κάποιος γιατί γράφεις όλο αυτό που είναι άσχετο με το θέμα και δεν μπαίνεις κατευθείαν στο ψητό της αποδόμησης της ελληνίδας γυναίκας....///...είπαμε...για να τυλίξεις με μανδύα σοβαροφάνειας μια διαστροφή που δεν στέκει...

όλα έχουν μια εξήγηση γι’ αυτά που αναφέρω, την οποία θα καταλάβετε στην πορεία γιατί τα αναφέρω...///...όποιος θέλει θα καταλάβει ότι θέλει...

Η γυναίκα από την φύση της έχει αρκετά πιο εύστροφο μυαλό από ότι το μυαλό του άντρα γι’ αυτό και χρησιμοποιούν διάφορες μορφές χειραγώγησης του αντρικού μυαλού. Έτσι είναι φτιαγμένη η γυναίκα αλλά από την άλλη πλευρά υπάρχουν πολλοί πιο έξυπνοι άντρες από τις γυναίκες που μπορούν να χειραγωγήσουν το γυναικείο μυαλό εξίσου καλά και διάφορες τεχνικές. Σε αυτούς τους άντρες οι γυναίκες δεν μπορούν να ασκήσουν ουδέ μια μορφή χειραγώγησης και απλά τους αντιμετωπίζουν με δέος κοινώς γίνονται κότες λυρατες απέναντι σ’ αυτού του είδους τους άντρες. Δέχονται την υποταγή απέναντι στο είδος αντρών το οποίο σήμερα είναι υπό εξαφάνιση.....///....ευτυχώς...αλλά χάρη σε σένα...και τις τιτάνιες προσπάθειες σου...δεν θα χαθεί το είδος...

Η ελληνίδα γυναίκα έχει μάθει από το οικογενειακό της περιβάλλον καθώς και από το στενό της φιλικό περιβάλλον ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μουνακι της ότι είναι πριγκηπέσα. Οι άντρες στην πλειοψηφία τους τις έχουν θεοποιήσει και τις πρόσδωσαν αξία που ητο αχρείαστη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να βλέπουμε αυτές  τις συμπεριφορές και πρακτικές χειραγώγησης από την  ελληνίδα γυναίκα  στους έλληνες άντρες. Σ’ αυτό έχει παίξει μεγάλο ρόλο οι μουσουλμανικές καταβολές της ελληνικής κοινωνίας που δημιουργήθηκαν από το πέρασμα  των Οθωμανών στην Ελλάδα και στην βαλκανική χερσόνησο. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως και οι Σερβες γυναίκες είναι το ίδιο κακά κακέκτυπα όπως οι δίκες μας οι ελληνίδες.

Όταν οι ελληνίδες αντικρίζουν έναν σκληρό χυστη προσπαθούν να τον φιμώσουν με κάθε δυνατό ύπουλο και υποχθόνιο τρόπο, Ώστε να τον κάνουν άλλο ένα γρανάζι του συστήματος που θέλουν.

Ποιος είναι ο πιο ύπουλος τρόπος φίμωσης αφού μπροστά στους σκληρούς χυστες είναι κότες λυρατες και το παίζουν υποτακτικές.

Φυσικά ο γάμος, σε έναν σκληρό χυστη όλες οι γυναίκες που ξέρουν ότι τις κατουράει ένας άντρας σε εισαγωγικά για να μην παρεξηγηθώ προσπαθούν να του φέρουν επιχειρήματα ότι ο γάμος είναι κάτι το ιδανικό και ότι αν μείνει μπακουρι όπως αυτές έχουν στο μυαλό τους την χειραγώγηση προς εμάς τους άντρες. Ξέρουν ότι μόνο με τον γάμο μπορούν να φιμώσουν έναν σκληρό χυστη λόγο του θεσμικού πλαισίου που υπάρχει μέσα στο γάμο ότι όλα είναι κατά του άντρα.

Γι’ αυτό επειδή μας διαβάζουν και σκληροί χυστες που θέλουν να γνωρίζουν πως έχουν τα πράγματα μην επιχειρήσετε ποτέ να παντρευτείτε διότι θα έχετε κυριολεκτικά γίνει πρόβατο επί σφαγής στην προσπάθεια χειραγώγησης των σκληροπυρηνικών άντρων από την κάθε γυναίκα....///...έχεις θέμα με τον γάμο...το καταλάβαμε...

Από την στιγμή που υπάρχουν πουτανες και ο κάθε άντρας μπορεί να εκτονώσει τις ορμές του αλλά παράλληλα μπορεί να κάνει και πολύ καλύτερο σεξ από ότι αν είχε σχέση με κάποια γυναίκα. Τότε ποιος ο λόγος όταν θα έρθει η ώρα να συνάψει μια σχέση να μην την κάνει με τον τρόπο τον δικό του και να έχει το πάνω χέρι στην σχέση αφού στο σεξουαλικό κομμάτι θα είναι χορτάτος και δεν θα έχει ανάγκη να παρακαλέσει την κάθε πατσαβούρα για να κάνει σεξ...///...είναι απαραίτητο να έχει κάποιος το πάνω χέρι σε μία σχέση?...σου πέρασε ποτέ από το μυαλό η πιθανότητα ότι ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΧΥΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ δεν νοιώθει την ανάγκη να επιδεικνύει την ισχύ του?...

Εγώ όταν συνομιλώ με τους φίλους μου χρησιμοποιώ την μέθοδο του ΣΟΚ για να σοκάρω τον ακροατή μου αναφέρω ένα γεγονός που είναι υπερβολικό και υπαρκτό ώστε να τον σοκάρω ώστε μετά να ακούσει την κάθε λεπτομέρεια που θα βγάλω από το στόμα μου με πιο μετριοπαθείς και λογικές απόψεις...///...και στην σοβιετική ένωση είχαν τις δικές τους μεθόδους τύπε...αλλά δεν θα τα χαλάσουμε εκεί...ο καθένας με τις μεθόδους του... :grin: :grin:...

Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει στόχο να μυήσω όσους μπορώ 20 χρόνους ώστε να γίνουν αυτοί κυρίαρχοι στις σχέσεις τους με τις γυναίκες...///...η ανθρωπότητα θα σε ευγνωμονεί τύπε... :grin: :grin:...

Τα μαθήματα μου έπιασαν τόπο όταν ένας 20 χρόνος χώρισε την ημέρα του αγίου Βαλεντίνου την πατσαβούρα γκόμενα του, που της πήρε και την παρθενιά. Άκουσε το παλικάρι τις συμβουλές μου και την ξεφτίλισε όπως της αρμόζει διότι η τύπισσα προσπάθησε να τον κάνει μουνοδουλο...///...ενώ τώρα που τον έκανες πουτσόδουλο είναι καλύτερος σαν άνθρωπος...

Μάταια όμως η τύπισσα πήρε αυτό που της άξιζε και το 20 χρόνο παλικάρι τράβα για άλλες κατακτήσεις.

Κλείνοντας θα πω μόνο ότι το πέος μας έχει μεγάλη αξία και αν καταλάβουμε ότι εμείς μπορούμε να έχουμε το πάνω χέρι το ίσως υπάρξει ελπίδα σ’ αυτό τον τόπο...//...τελικά τύπε...εκτός από το χρυσό μουνάκι που νομίζουν ότι έχουν ορισμένες...υπάρχουν και κάποιοι που νομίζουν ότι έχουν πούτσο πλατινέ... :grin: :grin: :grin:...ευτυχώς που μας το εξήγησες...γιατί εγώ νόμιζα ότι για όλα έφταιγε ο κωλόγερος ο Βόλφγκανγκ... :grin: :grin: :grin:...

Τι πίνεις?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Περισσότερες πιθανότητες δίνω να είναι πουστρακι που παίζει μαζί μας και καλά ότι είναι γυναίκα. (Για το γυναικείο προφίλ).
ειτε πουστακι είναι ειτε γυναικα ειτε ζωο τυπε εφόσον λεει αρλούμπες θα τρολαριστει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δε θα γραψω εγω καμια κριτικη αλλα θα σου πω οτι εμεις τα κοριτσια με τις πυτζαμες τις γιαγιας μας μιλαμε πολυ τα λεμε ολα οποτε πες μ εσυ πχ αν μπορεις με ιεροδουλη να την πληρωσεις κ να το κανετε σε μια κουκετα τρενου (Ρωμη - Ναπολη πχ) αν εχεις μπει σε δωματιο με δονητη κ βαζεις δονητη πισω κ την παιρνεις απο μπροστα και το αναποδο.....  αν εχεις βαλει τη ζωστηρα σου στο λαιμο της και να την πνιγεις η και τα χερια για να μν πουμε για ξυλο κ οχι μπατσακια... και μν μου πεις οτι τα καταπινουν...  αν κανεις αυτα οκ τοτε γιατι εγω δε διαβασα τπτ τετοιο....  αυτα λεμε εμεις με τα σλογκι και φυσικα και για την ανατομια σας - καθαριοτητα... 
αυτά τα ειδες σε τσοντες και μας λες ταχα μου ότι τα κανεις εσυ όλα αυτά,τι θες να μας αποδειξεις εδώ μεσα ότι εισαι γκομενα και τυφλα να εχουν οι ιεροδουλες διπλα σου?
αντε τωρα πιες το τσαγακι σου
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ολες τα κανουν αυτα που λες.... και εγω μαζι...  οπως σου το λεω ..!!!!
Να σημειωσω εδω οτι με τους συντροφους μας και οχι με αγνωστους κ επισης μεσα σε μεγαλες σχεσης οχι του μηνα ..μεσα σε σχεση οπου υπαρχει εμπιστοσυνη... 
χαχαχαχα αν κανεις εσυ τετοια εγω είμαι στροναυτης.
ωρα για αποδειξεις για βαλε καμια φωτογραφια να σε δουμε,οχι με τα σλογκι αλλα με αυτά που λες ότι φορας τα σεξουλιαρικα,τα λαγωνικα εδώ μεσα θα καταλαβουν τι καπνο φουμαρεις
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
αυτά τα ειδες σε τσοντες και μας λες ταχα μου ότι τα κανεις εσυ όλα αυτά,τι θες να μας αποδειξεις εδώ μεσα ότι εισαι γκομενα και τυφλα να εχουν οι ιεροδουλες διπλα σου?
αντε τωρα πιες το τσαγακι σου

50 SHADES OF GREY 5
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ολες τα κανουν αυτα που λες.... και εγω μαζι...  οπως σου το λεω ..!!!!
Να σημειωσω εδω οτι με τους συντροφους μας και οχι με αγνωστους κ επισης μεσα σε μεγαλες σχεσης οχι του μηνα ..μεσα σε σχεση οπου υπαρχει εμπιστοσυνη... 
μωκο παλι η κο λα λα
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
'Η μπορει να συγχώρεσε τον πρωιν τελικα και να μην ξαναμπηκε στο φορουμ   :S :S :S
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.152
Πόντοι
3.936
Με είχε πιάσει η πρώην μετά απο επίσκεψη σε οίκο να μυρίζω το φέικ άρωμα της εκδιδόμενης,και όταν ξέσπασε η μπόρα της απάντησα με χαλαρότητα ότι είχα πάει στο χόντος και δοκίμαζα αντρικά αρώματα.  :sunglasses:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Χιλιαδες χρονια τωρα ο καθε αντρας πληρωνει με καθε ειδους τροπο για να γαμαει και να περναει καλα.

Στην εποχη μας (ειδικα στο σαιτ) το εχουν φτασει σε αλλο επιπεδο. Καθημερινη ενημερωση πανω στα παντα. Κριτικες απο σχεδον τα παντα, δεν ξεφευγει τιποτα απο τα απανταχου μελη.

Ας το βλεπουν καλα το σαιτ τα καριολακια και ας το εχουν ανοιχτο φανερα και περηφανα ολα τα μελη.

Ετσι, για να το βλεπουν και να προσγειωνονται οι καριολες που θεωρουν οτι μονο η δικη τους τρυπα υπαρχει.

Κοριτσια, εσεις που διαβαζετε εδω. Μηπως να πηγαινατε για πρακτικη στα εργαζομενα κοριτσια μηπως μαθετε να κανετε και καμια πιπα της προκοπης;


Πηγαιντε σε κανα σπιτακι για λιγο καιρο (αν βεβαια δεχτουν να σας αφησουν να δουλεψετε...χλωμο το βλεπω με τη ξινιλα που σας δερνει) μηπως και μαθετε και κατι και μπορεσετε να πιασετε κανα μεγαλυτερο ψαρακι μετα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom