Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Με είχε πιάσει η πρώην μετά απο επίσκεψη σε οίκο να μυρίζω το φέικ άρωμα της εκδιδόμενης,και όταν ξέσπασε η μπόρα της απάντησα με χαλαρότητα ότι είχα πάει στο χόντος και δοκίμαζα αντρικά αρώματα.  :sunglasses:

Την επομενη φορα, βγαλε selfie με το εργαζομενο κοριτσι και οταν θα σε ρωτησει η αλλη τι και πως, απλα δειξε τη φωτο με το κοριτσι. Κατσε σε μια πολυθρονα μετα και απολαυσε το show, θα δεις οσκαρικες ερμηνειες.

Σε περιπτωση που φυγει, μη στειλεις το οτιδηποτε, μην απαντας στο οτιδηποτε, γραψτη στα αρχιδια σου και συνεχισε τη ζωη σου.

Αν επιστρεψει, δωστης το μουνι στο πατωμα καθε μερα και μονο για αυτο. Ουτε βολτες, ουτε τιποτα αλλο. Πουτσα και ξυλο.

Αν κατσει, εχεις στρωσει κατασταση πολυ καλυτερη απο πριν. Αν δεν κατσει, στα αρχιδια σου, προχωρα παρακατω.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Την επομενη φορα, βγαλε selfie με το εργαζομενο κοριτσι και οταν θα σε ρωτησει η αλλη τι και πως, απλα δειξε τη φωτο με το κοριτσι. Κατσε σε μια πολυθρονα μετα και απολαυσε το show, θα δεις οσκαρικες ερμηνειες.

Σε περιπτωση που φυγει, μη στειλεις το οτιδηποτε, μην απαντας στο οτιδηποτε, γραψτη στα αρχιδια σου και συνεχισε τη ζωη σου.

Αν επιστρεψει, δωστης το μουνι στο πατωμα καθε μερα και μονο για αυτο. Ουτε βολτες, ουτε τιποτα αλλο. Πουτσα και ξυλο.

Αν κατσει, εχεις στρωσει κατασταση πολυ καλυτερη απο πριν. Αν δεν κατσει, στα αρχιδια σου, προχωρα παρακατω.
Μεγάλε Χρηστο...έχεις δουλέψει ποτέ σαν σύμβουλος γάμου??Αν όχι,για σκέψου το.
  :think:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το σκεφτομαι, να βρω και δυο δικηγορους να τους δινω καρτουλες τους μετα, να το ανοιξουμε το ολο θεμα να βγαινει καλο χρημα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Περα απο τη πλακα ομως, αν φερθεις ετσι σε μια γυναικα, δυσκολα σε παραταει.

Θα παρατησει με μεγαλη ευκολια το καλο παιδι. Χιλιαδες παραδειγματα γυρω μας.

Οταν σε δει οτι ως αντρας εχεις επιλογες και αντρισμο να το δηλωσεις, το σκεφτεται διαφορετικα.

Ασχετα με αυτα που θα πει-σπασει-κανει.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Περα απο τη πλακα ομως, αν φερθεις ετσι σε μια γυναικα, δυσκολα σε παραταει.

Θα παρατησει με μεγαλη ευκολια το καλο παιδι. Χιλιαδες παραδειγματα γυρω μας.

Οταν σε δει οτι ως αντρας εχεις επιλογες και αντρισμο να το δηλωσεις, το σκεφτεται διαφορετικα.

Ασχετα με αυτα που θα πει-σπασει-κανει.
Η γυναίκα μπορεί να σου συγχωρέσει σχεδόν τα πάντα.Ακομα.και την απιστία,και το κέρατο.Δυο πράγματα δεν συγχωρεί.Το να πας (γαμησεις)με πουτανα η με την κολλητή της!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η ζωη πολλες φορες εχει δειξει (σπανια) και το αντιθετο. Απλα αυτο με τη φιλη της ειναι ακομα πιο σπανιο. Οι εργαζομενες δεν τις ενοχλουν και τοσο στην ουσια γιατι ξερουν οτι δεν εχετε κανενα μελλον με τη χ κοπελα που εργαζεται. Με τη φιλη της φοβαται και τη πιανει πανικος μηπως και σε κλεψει αυτη.

Σωστα μιλας παντως. Μπραβο σου.
 

lacrimae

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ ομοιοπαθούσα.. και καθόλου τρολ.. εμένα δε με ταραξε τόσο η επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη, ο καθένας κάνει ότι θέλει!!! Αλλα σε μία μονογαμική, φρέσκια σχέση που δεν παιρνέις προφυλάξεις, δεν μπορείς ρε φίλε να πηγαίνεις στα μπουρδέλα και να βάζεις και την υγεία μου στο ρίσκο! Οσοι είναι μόνοι τους ας κάνουν ότι θέλουν, όσοι είναι σε σχέσεις ας χωρίσουν να πηδάνε όπου θέλουν, κύριοι του εαυτού τους. Και φτάνει πια το δεν τα κάνει η γκόμενα μου και πάω αλλού, μια χαρά τα κάνουμε ...και FYI.. το μυστικό είναι στον οργανοπαίχντη, αν ο άντρας δεν ξέρει να παξεί το δοξάρι καλά, πως θα βγάλει το βιολί μελωδία????? Και σας ερωτώ, τωρα ένα άντρα που τον έπιασες οτι πηγε το δέχεσαι πίσω?
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Και εγώ ομοιοπαθούσα.. και καθόλου τρολ.. εμένα δε με ταραξε τόσο η επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη, ο καθένας κάνει ότι θέλει!!! Αλλα σε μία μονογαμική, φρέσκια σχέση που δεν παιρνέις προφυλάξεις, δεν μπορείς ρε φίλε να πηγαίνεις στα μπουρδέλα και να βάζεις και την υγεία μου στο ρίσκο! Οσοι είναι μόνοι τους ας κάνουν ότι θέλουν, όσοι είναι σε σχέσεις ας χωρίσουν να πηδάνε όπου θέλουν, κύριοι του εαυτού τους. Και φτάνει πια το δεν τα κάνει η γκόμενα μου και πάω αλλού, μια χαρά τα κάνουμε ...και FYI.. το μυστικό είναι στον οργανοπαίχντη, αν ο άντρας δεν ξέρει να παξεί το δοξάρι καλά, πως θα βγάλει το βιολί μελωδία????? Και σας ερωτώ, τωρα ένα άντρα που τον έπιασες οτι πηγε το δέχεσαι πίσω?
...στην φρέσκια σχέση είναι δικαιολογημένος...στα μπουρδέλα γύριζε όταν τον γνώρισες...και για να μην τα σταματήσει όταν κάνατε σχέση...μάλλον εσύ δεν το κουνούσες καλά το όργανο μανδάμ...ή του έκανες κρεβάτι με δελτίο...μία φορά την εβδομάδα... :grin: :grin: :grin:...

...και κοίτα...αυτά στα γράφω με στρογγυλεμένες τις γωνίες...άμα πλακώσουν τα θηρία...θα στα χώσουν πιο αντρικά...καταλαβαίνεις φαντάζομαι... :grin: :grin: :grin:...
 

lacrimae

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ηξερα ότι θα πάρω τέτοιες απαντήσεις... Οταν λέω φρέσκια δεν ενοοώ ενός μήνα, φρέσκο είναι και ενόσ χρόνου σχέση στην ηληκία 30+... μιλάω για σοβαρή σχέση που μέναμε μαζί..Ας μη μπουμε στο τι έκανα και τι όχι, στην ποσότητα ή στην ποιότητα. Αν κάτι του έλειπε έπρεπε να το ζητήσει.. Τι πάει να πει με σεβότανε???? Λες και με γνώρισε παρθένα..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Και εγώ ομοιοπαθούσα.. και καθόλου τρολ.. εμένα δε με ταραξε τόσο η επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη, ο καθένας κάνει ότι θέλει!!! Αλλα σε μία μονογαμική, φρέσκια σχέση που δεν παιρνέις προφυλάξεις, δεν μπορείς ρε φίλε να πηγαίνεις στα μπουρδέλα και να βάζεις και την υγεία μου στο ρίσκο! Οσοι είναι μόνοι τους ας κάνουν ότι θέλουν, όσοι είναι σε σχέσεις ας χωρίσουν να πηδάνε όπου θέλουν, κύριοι του εαυτού τους. Και φτάνει πια το δεν τα κάνει η γκόμενα μου και πάω αλλού, μια χαρά τα κάνουμε ...και FYI.. το μυστικό είναι στον οργανοπαίχντη, αν ο άντρας δεν ξέρει να παξεί το δοξάρι καλά, πως θα βγάλει το βιολί μελωδία????? Και σας ερωτώ, τωρα ένα άντρα που τον έπιασες οτι πηγε το δέχεσαι πίσω?

να τα να τα και άλλο γαμώ τρόλ ξεφύτρωσε  :jerking:
 

lacrimae

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι τρολ. Γιατί να το κάνω ρε παιδιά? Για να γελάσω? Δεν μπορώ να το συζητήσω με φίλους αυτό, δεν θέλω να τον εκθέσω..Αλλα με έχει πάρει πολύ απο κάτω και δε τη πολυ παλέβω. Ηθελα να απαντήσω για να δείτε πως μπορεί να νιώθει ένας άνθρωπος όταν ανακαλύπτει κάτι τέτοιο. Πόσο τον πληγώνει αυτό γιατί δεν μπορούσα να διαβάζω απόψεις του στυλ τους αξίζει, τους το λέω στα μούτρα, χέστηκα... Γιατί πραγματικά να οι άντρες είχαν αρχίδια, δεν θα μυξοκλαιφαν μόλις τους πιάναμε.. Ολοι αυτό κάνουν, και τι να πιστέψεις..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Και εγώ ομοιοπαθούσα.. και καθόλου τρολ.. εμένα δε με ταραξε τόσο η επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη, ο καθένας κάνει ότι θέλει!!! Αλλα σε μία μονογαμική, φρέσκια σχέση που δεν παιρνέις προφυλάξεις, δεν μπορείς ρε φίλε να πηγαίνεις στα μπουρδέλα και να βάζεις και την υγεία μου στο ρίσκο! Οσοι είναι μόνοι τους ας κάνουν ότι θέλουν, όσοι είναι σε σχέσεις ας χωρίσουν να πηδάνε όπου θέλουν, κύριοι του εαυτού τους. Και φτάνει πια το δεν τα κάνει η γκόμενα μου και πάω αλλού, μια χαρά τα κάνουμε ...και FYI.. το μυστικό είναι στον οργανοπαίχντη, αν ο άντρας δεν ξέρει να παξεί το δοξάρι καλά, πως θα βγάλει το βιολί μελωδία????? Και σας ερωτώ, τωρα ένα άντρα που τον έπιασες οτι πηγε το δέχεσαι πίσω?

Ρωτας για το αν θα τον δεχτεις πισω;

Τον χωρισες δηλαδη και θες να πεις οτι αν του πεις γυρνα πισω θα ερθει;

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
...στην φρέσκια σχέση είναι δικαιολογημένος...στα μπουρδέλα γύριζε όταν τον γνώρισες...και για να μην τα σταματήσει όταν κάνατε σχέση...μάλλον εσύ δεν το κουνούσες καλά το όργανο μανδάμ...ή του έκανες κρεβάτι με δελτίο...μία φορά την εβδομάδα... :grin: :grin: :grin:...

...και κοίτα...αυτά στα γράφω με στρογγυλεμένες τις γωνίες...άμα πλακώσουν τα θηρία...θα στα χώσουν πιο αντρικά...καταλαβαίνεις φαντάζομαι... :grin: :grin: :grin:...


Σαφως και εχεις δικιο σε αυτα που λες.

Πιστευω ομως οτι δεν ειναι μονο αυτα.

Γιατι ενας αντρας να γαμαει μονο ενα μουνι δηλαδη; Το χρωσταει ως ταμα αυτο καπου;

Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο ενας αντρας που ζει σε μια πολη με χιλιαδες μουνια γυρω του, θα πρεπει να παιζει μπαλα μονο με ενα. Γιατι;

Επειδη τον αγαπαει; Επειδη την αγαπαει;

Αυτη η αγαπη πια και οι διαφορες ερωτες...γεμισαμε παντου αγαπη και ερωτα.

Σεξ, συμφερον, χρηματα. Αυτα υπαρχουν μονο. Ολα τα υπολοιπα ειναι υποκρισιες εκ μερους δειλων ανθρωπων που φοβουνται να πουν την αληθεια.

 

lacrimae

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Στο πλαίσιο τι μαλακία έκανα που λεεί,το έχω μετανιώσει οικτρά που λέει, για να προσπαθήσει να γυρίσω, ναι εκέφτομαι αν το συγχωρήσω θα γυρίσει πίσω. Συγγνώμη, εκεινος πήδηξε πέρασε καλά, εγώ όμως γαμήθηκα και δε περνάω καθόλου καλά, τι έπρεπε να μου πεί δηλαδή? Σου άξιζε, άντε στο διάολο? Αν είχε τέτοιες καταβολές σαν άνθρωπος δεν θα είχα σχετιστεί μαζί του απο την αρχή, είναι ενας εξαιρετικός κατα τα άλλα άνθρωπος και δεν θα τον κατηγορούσα ποτέ.  Οπότε εκ των ών ουκ άνευφ θα ήθελε σαφώς να το αφήσουμε πίσω και να συνεχίσουμε..

@Christos Savvidis, αν θέλει να έχει πολλές, ας μή θέλει και τη πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο.. Ας έχει τις πολλές απλά όχι εμένα, as fair as that... Το θέμα είναι ότι λεει οτι δεν θέλει τις πολλές αλλά εμένα.. και εδώ σε θέλω κάβουρα, το λέει για να με ρίξει, ή το εννοεί.. Απο τα λεγόμενα σας, μάλλον το πρώτο ισχύει και σε λίγο θα ρχίσει τα γύρω γύρω πάλι.. Και εγώ, όχι οτι με νοιάζει αν το πιστέψει κανείς, δεν θα κοιτούσα ποτέ κα΄τι άλλο, γιατί απλά με κάλυπτε ο άνθρωπος, τον γούσταρα...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Σαφως και εχεις δικιο σε αυτα που λες.

Πιστευω ομως οτι δεν ειναι μονο αυτα.

Γιατι ενας αντρας να γαμαει μονο ενα μουνι δηλαδη; Το χρωσταει ως ταμα αυτο καπου;

Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο ενας αντρας που ζει σε μια πολη με χιλιαδες μουνια γυρω του, θα πρεπει να παιζει μπαλα μονο με ενα. Γιατι;

Επειδη τον αγαπαει; Επειδη την αγαπαει;

Αυτη η αγαπη πια και οι διαφορες ερωτες...γεμισαμε παντου αγαπη και ερωτα.

Σεξ, συμφερον, χρηματα. Αυτα υπαρχουν μονο. Ολα τα υπολοιπα ειναι υποκρισιες εκ μερους δειλων ανθρωπων που φοβουνται να πουν την αληθεια.
...τύπε δεν γουστάρω τα πολλά μουνιά...βαρέθηκα την μουνίλα...ένα μουνί θέλω...ένα και καλό...sorry... :grin: :grin: :grin:...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Και εγώ ομοιοπαθούσα.. και καθόλου τρολ.. εμένα δε με ταραξε τόσο η επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη, ο καθένας κάνει ότι θέλει!!! Αλλα σε μία μονογαμική, φρέσκια σχέση που δεν παιρνέις προφυλάξεις, δεν μπορείς ρε φίλε να πηγαίνεις στα μπουρδέλα και να βάζεις και την υγεία μου στο ρίσκο! Οσοι είναι μόνοι τους ας κάνουν ότι θέλουν, όσοι είναι σε σχέσεις ας χωρίσουν να πηδάνε όπου θέλουν, κύριοι του εαυτού τους. Και φτάνει πια το δεν τα κάνει η γκόμενα μου και πάω αλλού, μια χαρά τα κάνουμε ...και FYI.. το μυστικό είναι στον οργανοπαίχντη, αν ο άντρας δεν ξέρει να παξεί το δοξάρι καλά, πως θα βγάλει το βιολί μελωδία????? Και σας ερωτώ, τωρα ένα άντρα που τον έπιασες οτι πηγε το δέχεσαι πίσω?



Δεν ξέρω αν όντως είσαι γυναίκα αλλά επειδή σιγουρα μας διαβάζουν και γυναίκες ( και καλά κάνουν)  πρέπει να καταλάβεται  τα εξεις:


1. Το σύνδρομο της πριγκίπισσας του κωλου

Το τίμημα που η κοινωνία έθεται στον Άνδρα  για να έχει σεξ ήταν ο γάμος. Πλέον το παραμύθι αυτό τελείωσε, δεν σας χρειάζεται κανείς.

2. Το μουνι δεν ειναι απο χρυσάφι ...!

Όσα υφακια και αν αλλάξεις, όσες πόζες και αν πάρεις πλέον δεν πείθεις κανέναν. Η την ιδρώνεις τη φανέλα η κάθεσαι στον πάνκο.

3. Βρες ένα μαλακά να σου τα πληρωνει όλα μια ζωή.

Για να αξίζεις το χρόνο και το χρήμα μου πρέπει να είσαι όμορφη, γλυκιά και σεξυ.  Οταν αποφασίζεται να  γινεται γυναίκες θα αποφασισουμαι να σας φερθουμαι αναλόγως.

με εκτίμηση σε όλες τις γυναίκες που όλοι εδώ μέσα "τιμάμε"... one way or another ...!

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Δεν ξέρω αν όντως είσαι γυναίκα αλλά επειδή σιγουρα μας διαβάζουν και γυναίκες ( και καλά κάνουν)  πρέπει να καταλάβεται  τα εξεις:


1. Το σύνδρομο της πριγκίπισσας του κωλου

Το τίμημα που η κοινωνία έθεται στον Άνδρα  για να έχει σεξ ήταν ο γάμος. Πλέον το παραμύθι αυτό τελείωσε, δεν σας χρειάζεται κανείς.

2. Το μουνι δεν ειναι απο χρυσάφι ...!

Όσα υφακια και αν αλλάξεις, όσες πόζες και αν πάρεις πλέον δεν πείθεις κανέναν. Η την ιδρώνεις τη φανέλα η κάθεσαι στον πάνκο.

3. Βρες ένα μαλακά να σου τα πληρωνει όλα μια ζωή.

Για να αξίζεις το χρόνο και το χρήμα μου πρέπει να είσαι όμορφη, γλυκιά και σεξυ.  Οταν αποφασίζεται να  γινεται γυναίκες θα αποφασισουμαι να σας φερθουμαι αναλόγως.

με εκτίμηση σε όλες τις γυναίκες που όλοι εδώ μέσα "τιμάμε"... one way or another ...!

:respect:  :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν ξέρω αν όντως είσαι γυναίκα αλλά επειδή σιγουρα μας διαβάζουν και γυναίκες ( και καλά κάνουν)  πρέπει να καταλάβεται  τα εξεις:


1. Το σύνδρομο της πριγκίπισσας του κωλου

Το τίμημα που η κοινωνία έθεται στον Άνδρα  για να έχει σεξ ήταν ο γάμος. Πλέον το παραμύθι αυτό τελείωσε, δεν σας χρειάζεται κανείς.

2. Το μουνι δεν ειναι απο χρυσάφι ...!

Όσα υφακια και αν αλλάξεις, όσες πόζες και αν πάρεις πλέον δεν πείθεις κανέναν. Η την ιδρώνεις τη φανέλα η κάθεσαι στον πάνκο.

3. Βρες ένα μαλακά να σου τα πληρωνει όλα μια ζωή.

Για να αξίζεις το χρόνο και το χρήμα μου πρέπει να είσαι όμορφη, γλυκιά και σεξυ.  Οταν αποφασίζεται να  γινεται γυναίκες θα αποφασισουμαι να σας φερθουμαι αναλόγως.

με εκτίμηση σε όλες τις γυναίκες που όλοι εδώ μέσα "τιμάμε"... one way or another ...!

Σωστος.
 

lacrimae

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν όντως είσαι γυναίκα αλλά επειδή σιγουρα μας διαβάζουν και γυναίκες ( και καλά κάνουν)  πρέπει να καταλάβεται  τα εξεις:


1. Το σύνδρομο της πριγκίπισσας του κωλου

Το τίμημα που η κοινωνία έθεται στον Άνδρα  για να έχει σεξ ήταν ο γάμος. Πλέον το παραμύθι αυτό τελείωσε, δεν σας χρειάζεται κανείς.

2. Το μουνι δεν ειναι απο χρυσάφι ...!

Όσα υφακια και αν αλλάξεις, όσες πόζες και αν πάρεις πλέον δεν πείθεις κανέναν. Η την ιδρώνεις τη φανέλα η κάθεσαι στον πάνκο.

3. Βρες ένα μαλακά να σου τα πληρωνει όλα μια ζωή.

Για να αξίζεις το χρόνο και το χρήμα μου πρέπει να είσαι όμορφη, γλυκιά και σεξυ.  Οταν αποφασίζεται να  γινεται γυναίκες θα αποφασισουμαι να σας φερθουμαι αναλόγως.

με εκτίμηση σε όλες τις γυναίκες που όλοι εδώ μέσα "τιμάμε"... one way or another ...!


[/quote


Τελικά τι συμπεριλαμβάνει το ιδρώνεις τη φανέλα που λετε και ξαναλέτε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom