Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Δεν ξέρω αν όντως είσαι γυναίκα αλλά επειδή σιγουρα μας διαβάζουν και γυναίκες ( και καλά κάνουν)  πρέπει να καταλάβεται  τα εξεις:


1. Το σύνδρομο της πριγκίπισσας του κωλου

Το τίμημα που η κοινωνία έθεται στον Άνδρα  για να έχει σεξ ήταν ο γάμος. Πλέον το παραμύθι αυτό τελείωσε, δεν σας χρειάζεται κανείς.

2. Το μουνι δεν ειναι απο χρυσάφι ...!

Όσα υφακια και αν αλλάξεις, όσες πόζες και αν πάρεις πλέον δεν πείθεις κανέναν. Η την ιδρώνεις τη φανέλα η κάθεσαι στον πάνκο.

3. Βρες ένα μαλακά να σου τα πληρωνει όλα μια ζωή.

Για να αξίζεις το χρόνο και το χρήμα μου πρέπει να είσαι όμορφη, γλυκιά και σεξυ.  Οταν αποφασίζεται να  γινεται γυναίκες θα αποφασισουμαι να σας φερθουμαι αναλόγως.

με εκτίμηση σε όλες τις γυναίκες που όλοι εδώ μέσα "τιμάμε"... one way or another ...!
...πλάκωσαν και τα θηρία...

...ψιτ?...αν δεν είσαι τρολ...το κιλοτάκι σου και σε άλλη παραλία τώρα... :grin: :grin: :grin:...
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
212
Like
11
Πόντοι
1
Η κατάσταση του νήματος αυτή τη στιγμή:

giphy.gif


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lacrimae

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά τι συμπεριλαμβάνει το ιδρώνεις τη φανέλα που λετε και ξαναλέτε???
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Και εγώ ομοιοπαθούσα.. και καθόλου τρολ.. εμένα δε με ταραξε τόσο η επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη, ο καθένας κάνει ότι θέλει!!! Αλλα σε μία μονογαμική, φρέσκια σχέση που δεν παιρνέις προφυλάξεις, δεν μπορείς ρε φίλε να πηγαίνεις στα μπουρδέλα και να βάζεις και την υγεία μου στο ρίσκο! Οσοι είναι μόνοι τους ας κάνουν ότι θέλουν, όσοι είναι σε σχέσεις ας χωρίσουν να πηδάνε όπου θέλουν, κύριοι του εαυτού τους. Και φτάνει πια το δεν τα κάνει η γκόμενα μου και πάω αλλού, μια χαρά τα κάνουμε ...και FYI.. το μυστικό είναι στον οργανοπαίχντη, αν ο άντρας δεν ξέρει να παξεί το δοξάρι καλά, πως θα βγάλει το βιολί μελωδία????? Και σας ερωτώ, τωρα ένα άντρα που τον έπιασες οτι πηγε το δέχεσαι πίσω?
σιγα ρε τυπε εε τυπισα που βαζει τον εαυτο σου σε κινδυνο πιο πολύ κινδυνευει αυτος που το κανει χωρις προφυλαξη  με τη κάθε ελληνιδα παρα με προφυλαξη στα σπιτια.
επισης για να πηγαινει στα ρδελα εχει τον λογο του ο καθενας ειτε γιατι του αρεσει η ποικιλια ειτε γιατι θελει να κανει τα δικα του ειτε γιατι αυτό είναι το χομπυ του οποτε η τον δεχεται η καθεμια η τον στελνει so simple.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Κάτσε αφού βλέπω ότι αρέσει σε πολλούς να προσποιούνται ότι έχουν interaction με πραγματικά θηλυκά εδώ μέσα, θα φτιάξω και εγώ άλλο ένα νέο account με γένος θηλυκό να παίξω και γω μαζί σας μιας και βαριέμαι λιγάκι. Ακούω προτάσεις για το τι όνομα να βάλω  :think:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν είχα κανένα συμφέρον, ούτε ζητούσα κάτι, το αντίθετο θα έλεγα! Και ξαναλέω, δεν είναι η αγάπη και ο έρωτας. Είναι να τιμάς τα παντελόνια που φοράς και να μη κρύβεσαι πίσω απο το δάχτυλο σου με το δεν είναι αυτο που νομίζεις...
εγω θεωρω ότι εσυ κρυβεσαι πισω από το δαχτυλο σου γιατι πιστευω κλωνος της κολαλα πρεπει να εισαι γιατι ως κολαλα εφαγες πολύ κραξιμο και εκανες μωκο ειπες να φτιαξεις άλλο προφιλ οπου θα τρολαρες με πιο μουλοχτο τροπο ετσι ώστε να μας πεις παλι τις θεωριες σου.
ακου κολαλα η λακριμαε πως σε λενε 500 νεα προφιλ να φτιαξεις τα λαγωνικα εδώ μεσα παντα θα σε ξεσκεπαζουν και θα σε τρολαρουν οποτε φορα σλογκι και κανε τουμπες.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κάτσε αφού βλέπω ότι αρέσει σε πολλούς να προσποιούνται ότι έχουν interaction με πραγματικά θηλυκά εδώ μέσα, θα φτιάξω και εγώ άλλο ένα νέο account με γένος θηλυκό να παίξω και γω μαζί σας μιας και βαριέμαι λιγάκι. Ακούω προτάσεις για το τι όνομα να βάλω  :think:
πιασαρικο ονομα τυπε,π.χ λουγκρα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
εγω θεωρω ότι εσυ κρυβεσαι πισω από το δαχτυλο σου γιατι πιστευω κλωνος της κολαλα πρεπει να εισαι γιατι ως κολαλα εφαγες πολύ κραξιμο και εκανες μωκο ειπες να φτιαξεις άλλο προφιλ οπου θα τρολαρες με πιο μουλοχτο τροπο ετσι ώστε να μας πεις παλι τις θεωριες σου.
ακου κολαλα η λακριμαε πως σε λενε 500 νεα προφιλ να φτιαξεις τα λαγωνικα εδώ μεσα παντα θα σε ξεσκεπαζουν και θα σε τρολαρουν οποτε φορα σλογκι και κανε τουμπες.
Γιατί είσαι τόσο καχύποπτος ρε φίλε, εγώ πιστεύω ότι είναι μια τυχαία από τις αμέτρητες αναγνώστριες του σάιτ.  :S
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
:2funny: Πέρα από την πλάκα πιστεύω ότι και να γράψω να προειδοποιήσω ότι μέσα στο επόμενο μισάωρο θα ποσταρει νέο μέλος γένους θηλυκού θα υπάρχει και πάλι κόσμος που θα πέσει με τα μούτρα στις ερωτοαπαντήσεις και πάλι.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
:2funny: Πέρα από την πλάκα πιστεύω ότι και να γράψω να προειδοποιήσω ότι μέσα στο επόμενο μισάωρο θα ποσταρει νέο μέλος γένους θηλυκού θα υπάρχει και πάλι κόσμος που θα πέσει με τα μούτρα στις ερωτοαπαντήσεις και πάλι.
Αυτά γίνονται μόνο Σαββατοκύριακο φίλε!  :think:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406
Η γυναίκα μπορεί να σου συγχωρέσει σχεδόν τα πάντα.Ακομα.και την απιστία,και το κέρατο.Δυο πράγματα δεν συγχωρεί.Το να πας (γαμησεις)με πουτανα η με την κολλητή της!!
Την κολλητή το καταλαβαίνω. Την πουτανα ομως όλες την προτιμάνε. Τις γυναίκες τις χαλάει να δενεσαι συναισθηματικά με άλλες. Οσες γαμας για το πούτσο και γυρνας σε μια, αυτή η μια κατα βάθος χαίρεται.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Έγω είχα κάνει την υπερτατη βλακεία παλιότερα. Μιλουσα στο fb με την αδερφή της πρώην μου και ήθελα να της στειλω ένα λινκ. Καταλάθος είχα ανοιχτο το bourdela και έκανα copy-πάστε μια συζήτηση χαχαχαχαχα. Δε θυμάμαι πως το μπάλωσα αλλά δε νομίζω να κατάλαβε ή έκανε την κινέζα γιατί δεν είχα συνέπειες μακροπρόθεσμα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.152
Πόντοι
3.936
Την επομενη φορα, βγαλε selfie με το εργαζομενο κοριτσι και οταν θα σε ρωτησει η αλλη τι και πως, απλα δειξε τη φωτο με το κοριτσι. Κατσε σε μια πολυθρονα μετα και απολαυσε το show, θα δεις οσκαρικες ερμηνειες.Σε περιπτωση που φυγει, μη στειλεις το οτιδηποτε, μην απαντας στο οτιδηποτε, γραψτη στα αρχιδια σου και συνεχισε τη ζωη σου.Αν επιστρεψει, δωστης το μουνι στο πατωμα καθε μερα και μονο για αυτο. Ουτε βολτες, ουτε τιποτα αλλο. Πουτσα και ξυλο. Αν κατσει, εχεις στρωσει κατασταση πολυ καλυτερη απο πριν. Αν δεν κατσει, στα αρχιδια σου, προχωρα παρακατω.
:thumbsup:
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Έγω είχα κάνει την υπερτατη βλακεία παλιότερα. Μιλουσα στο fb με την αδερφή της πρώην μου και ήθελα να της στειλω ένα λινκ. Καταλάθος είχα ανοιχτο το bourdela και έκανα copy-πάστε μια συζήτηση χαχαχαχαχα. Δε θυμάμαι πως το μπάλωσα αλλά δε νομίζω να κατάλαβε ή έκανε την κινέζα γιατί δεν είχα συνέπειες μακροπρόθεσμα.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Την κολλητή το καταλαβαίνω. Την πουτανα ομως όλες την προτιμάνε. Τις γυναίκες τις χαλάει να δενεσαι συναισθηματικά με άλλες. Οσες γαμας για το πούτσο και γυρνας σε μια, αυτή η μια κατα βάθος χαίρεται.

Εχω μια διαφορετικη αποψη για το θεμα.

Δοκιμασε το εξης:

Βρες ενα 7αρακι και πανω. Παιξε τη μπαλα σου κανονικα. Γαμα την απο καθε τρυπα, να μη μπορει να περπατησει και να ποναει για μερες. Αξια μηδεν, δεν της δινεις ποτε σε τιποτα. Πουτσα και ξυλο μονο.

Βρες αντιστοιχα μουνακια φιλες της και παιξε εξυπνα και γαμα και καποια απο αυτες. Πιο σκληρα και παθιασμενα αλητικα απο οτι τη πρωτη. Ξεφτιλικι. Φτυσιμο στα μουτρα, μπινελικι, ξυλο. Κανενας σεβασμος. Τηλεφωνο στις 2 το πρωι για να τη γαμησεις στο αμαξι πισω απο το σπιτι της και τετοια. Ουτε βολτες ουτε εξοδοι σε μαγαζια. Μονο πουτσα μετα.

Φροντισε να το μαθει η πρωτη και αραξε πισω να δεις οσκαρικες ερμηνειες.

Πιθανες εξελιξεις μετα τις οσκαρικες σκηνες που μπορει να κρατησουν απο ωρες εως μερες:

Δεν ανοιγει μυτη. Ολα οκ με τη πρωτη και με τη δευτερη και τα σπανε μονο μεταξυ τους και σου ζητανε να εισαι μονο μαζι τους η καθε μια.

Σε παρατανε και οι δυο γιατι σε φοβηθηκαν οτι εισαι χειριστικος και θα τις στιψεις το μουνι και μυαλο στο πατωμα και δεν ηταν ετοιμες για ενα τετοιου μεγεθους δραμα στη ζωη τους. Σταζουν για εσενα αλλα σε φοβηθηκαν.

Η μια απο τις δυο θα πεταξει εξω την αλλη και θα κυριαρχησει αυτη να σε εχει για παρτη της μολις τελειωσουν οι μαχες και βγει νικητρια. Σιγα μη χασει τετοιο αντρα. Ειναι τολμηρη, δεν σε φοβαται, προσεχε με αυτην. Ξανακανε τα ιδια και χειροτερα. Βρες και ξαδερφες της.

Τα βρισκουν μεταξυ τους. Κανουν λογαριασμο για το ποσο θα τους κοστισει ο πολεμος και ειδαν οτι δεν αξιζει. Προσπαθουν να στο φερουν με καποιο τροπο στο να μη φανουν τελειωμενες πουτανες και σε θελουν και οι 2 ταυτοχρονα. Μη μασας, ειναι τελειωμενες πουτανες ολες τους. Ζησε την εμπειρια και εχετε τις δουλακια σου σε καθε επιπεδο. ΞΕφτιλικι, γινε ακραιος. Παρατα τες στο ξαφνικο μετα απο τα γλεντια και βρες αλλες να παιξεις. Αστες να σταζουν εως το τελος της ζωης τους για εσενα. Εισαι πλεον μονιμος κατοικος μεσα στο μυαλο τους. Δεν θα σε ξεχασουν ποτε. Εσυ, θα τις εχεις ξεχασει με τις επομενες.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Εχω μια διαφορετικη αποψη για το θεμα.

Δοκιμασε το εξης:

Βρες ενα 7αρακι και πανω. Παιξε τη μπαλα σου κανονικα. Γαμα την απο καθε τρυπα, να μη μπορει να περπατησει και να ποναει για μερες. Αξια μηδεν, δεν της δινεις ποτε σε τιποτα. Πουτσα και ξυλο μονο.

Βρες αντιστοιχα μουνακια φιλες της και παιξε εξυπνα και γαμα και καποια απο αυτες. Πιο σκληρα και παθιασμενα αλητικα απο οτι τη πρωτη. Ξεφτιλικι. Φτυσιμο στα μουτρα, μπινελικι, ξυλο. Κανενας σεβασμος. Τηλεφωνο στις 2 το πρωι για να τη γαμησεις στο αμαξι πισω απο το σπιτι της και τετοια. Ουτε βολτες ουτε εξοδοι σε μαγαζια. Μονο πουτσα μετα.

Φροντισε να το μαθει η πρωτη και αραξε πισω να δεις οσκαρικες ερμηνειες.

Πιθανες εξελιξεις μετα τις οσκαρικες σκηνες που μπορει να κρατησουν απο ωρες εως μερες:

Δεν ανοιγει μυτη. Ολα οκ με τη πρωτη και με τη δευτερη και τα σπανε μονο μεταξυ τους και σου ζητανε να εισαι μονο μαζι τους η καθε μια.

Σε παρατανε και οι δυο γιατι σε φοβηθηκαν οτι εισαι χειριστικος και θα τις στιψεις το μουνι και μυαλο στο πατωμα και δεν ηταν ετοιμες για ενα τετοιου μεγεθους δραμα στη ζωη τους. Σταζουν για εσενα αλλα σε φοβηθηκαν.

Η μια απο τις δυο θα πεταξει εξω την αλλη και θα κυριαρχησει αυτη να σε εχει για παρτη της μολις τελειωσουν οι μαχες και βγει νικητρια. Σιγα μη χασει τετοιο αντρα. Ειναι τολμηρη, δεν σε φοβαται, προσεχε με αυτην. Ξανακανε τα ιδια και χειροτερα. Βρες και ξαδερφες της.

Τα βρισκουν μεταξυ τους. Κανουν λογαριασμο για το ποσο θα τους κοστισει ο πολεμος και ειδαν οτι δεν αξιζει. Προσπαθουν να στο φερουν με καποιο τροπο στο να μη φανουν τελειωμενες πουτανες και σε θελουν και οι 2 ταυτοχρονα. Μη μασας, ειναι τελειωμενες πουτανες ολες τους. Ζησε την εμπειρια και εχετε τις δουλακια σου σε καθε επιπεδο. ΞΕφτιλικι, γινε ακραιος. Παρατα τες στο ξαφνικο μετα απο τα γλεντια και βρες αλλες να παιξεις. Αστες να σταζουν εως το τελος της ζωης τους για εσενα. Εισαι πλεον μονιμος κατοικος μεσα στο μυαλο τους. Δεν θα σε ξεχασουν ποτε. Εσυ, θα τις εχεις ξεχασει με τις επομενες.
Είσαι πολύ θεούλης  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom