Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
...τύπε φτιάξε τον νόμο του Savvidi...να καυλώνετε όλοι μαζί... :grin: :grin: :grin:...

...άμα τον δέσεις καλά...και έχεις καλή εικόνα στο γυαλί...κατεβαίνεις επικεφαλής πολιτικού φορέα για την απελευθέρωση του μουνόδειλου ελληναρά...

...με τόσους χαχόλους που έχει αυτή η χώρα...θα τους πάρεις τα σώβρακα...στο χαλαρό...

...εδώ έκαναν κυβέρνηση αυτοί που είχαν αυταπάτες... :grin: :grin: :grin:...

Δες τη φωτογραφια που εχεις κατω απο το ονομα σου, δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Δες τη φωτογραφια που εχεις κατω απο το ονομα σου, δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο.
...τύπε με πληγώνεις άσχημα...
...εγώ σου μιλάω σοβαρά...και εσύ κοιτάς τον γάτο μου...
...κατέβα και θα σε ψηφίσω...
...καλύτεροι ειναι οι άλλοι?!?... :grin: :2funny: :grin:...
 

ermis.

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι τραγικο πραγματικα να εχετε φτιαξει ενα νημα 28 σελιδων για το πως θα κρυβεται ενας αντρας απο μια γυναικα επειδη θελει να μπαινει στο αγαπημενο του σαιτ.

Λυπηρο.

Σκεφτειτε το νηφαλια, χωρις εγωισμους. Δεν ειναι λυπηρο; Γιατι ενας αντρας θα πρεπει να κρυβεται για το οτιδηποτε και να μην εχει τα αρχιδια να πει αυτος ειμαι, αυτα γουσταρω να κανω, αν θες κατσε αν θελεις φυγε.

Αντρες που στο παρελθον δεν κρυφτηκαν για τα πιστευω τους, τις ιδεες τους, τα σφαλματα τους και πληρωσαν με την ελευθερια τους, με τη ζωη τους σαν αντρες και εμεις εν ετη 2019 να ψαχνουμε τροπους να κρυφτουμε απο μια γυναικα επειδη μπαινουμε εδω ή οτιδηποτε αλλο.

Δεν ειναι υποκρισια; Δεν δινει το δικαιωμα στο καθενα να σε πει ψευτη μετα; Γιατι να δωσει ενας αντρας σε μια γυναικα δικαιωμα να τον πει ψευτη και να εχει και δικιο; Γιατι να μην φερθει αντρικα απο την αρχη και να το εχει ανοιχτο σε 50αρα οθονη ετσι για να καυλωνει και να γουσταρει ως αντρας τον ελευθερο του χρονο;

Γιατι να φοβασαι τις συνεπειες των επιλογων σου ως αντρας; Καυλωνεις; Κανε τις καυλες σου και πληρωσε σαν αντρας. Ζησε αντρικα.

Οι γυναικες φοβουνται τις συνεπειες στο καθε τι λογω ανασφαλειας για τα παντα. Οχι οι αντρες.

Ο αντρας δηλωνει με τα εργα του ποιος ειναι σε μια γυναικα, της κανει γνωστο το ειναι του, δειχνει περηφανος τον αντρισμο του. Δεν θελει; Στο καλο. Αντρας εισαι, θα ξεπερασεις το προβλημα και θα βρεις τη λυση. Στα αρχιδια σου, και τι εγινε;

Δεν προλαβαινεις να ασχοληθεις με τις μαλακιες των γυναικων και του καθε μαλακα γενικοτερα. Ειναι πολυ συντομη η ζωη μας στη ζουγκλα. Ζησε τις καυλες σου, ζησε περηφανα, ζησε ως αντρας και ασε τις γυναικουλες να κρυβονται και να εχουν φοβιες για τις συνεπειες των πραξεων τους. Μην ζειτε ηθελημενα μια καταπιεσμενη ζωη σε ολα τα επιπεδα.

Δεν κανεις εγκλημα, δεν κανεις κατι ανηθικο. Αντρας εισαι, ενα σαιτ διαβαζεις, κανα πουτσο σε καμια ενηλικη με τη θεληση της ριχνεις. Δεν της αρεσει της κυριας; Στο καλο.


Μη μασας, στο 99% των περιπτωσεων ασχετα με αυτα που θα πει και θα κανει...θα επιστρεψει. Αν φυγει. Απλα αστη να παρει το 100στο οσκαρ με την ερμηνεια της και μη λες λεξη. Στα αρχιδια σου. Σε ολη τη διαρκεια της ερμηνειας της εχε μονιμα ενα χαμογελο τζοκοντα και τελος. Απαξιωση, ουτε λεξη. Αστη να κυλιστει στα πατωματα και να τσιριζει εως να φτυσει τις αμυγδαλες της. Στα αρχιδια σου, γιατι εχεις αρχιδια γιατι εισαι αντρας. Απλα. Αυτη δεν εχει. Ουτε θα αποκτησει.
Ωραίος  τυπε  :headbaning2:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Εχω μια διαφορετικη αποψη για το θεμα.

Δοκιμασε το εξης:

Βρες ενα 7αρακι και πανω. Παιξε τη μπαλα σου κανονικα. Γαμα την απο καθε τρυπα, να μη μπορει να περπατησει και να ποναει για μερες. Αξια μηδεν, δεν της δινεις ποτε σε τιποτα. Πουτσα και ξυλο μονο.

Βρες αντιστοιχα μουνακια φιλες της και παιξε εξυπνα και γαμα και καποια απο αυτες. Πιο σκληρα και παθιασμενα αλητικα απο οτι τη πρωτη. Ξεφτιλικι. Φτυσιμο στα μουτρα, μπινελικι, ξυλο. Κανενας σεβασμος. Τηλεφωνο στις 2 το πρωι για να τη γαμησεις στο αμαξι πισω απο το σπιτι της και τετοια. Ουτε βολτες ουτε εξοδοι σε μαγαζια. Μονο πουτσα μετα.

Φροντισε να το μαθει η πρωτη και αραξε πισω να δεις οσκαρικες ερμηνειες.

Πιθανες εξελιξεις μετα τις οσκαρικες σκηνες που μπορει να κρατησουν απο ωρες εως μερες:

Δεν ανοιγει μυτη. Ολα οκ με τη πρωτη και με τη δευτερη και τα σπανε μονο μεταξυ τους και σου ζητανε να εισαι μονο μαζι τους η καθε μια.

Σε παρατανε και οι δυο γιατι σε φοβηθηκαν οτι εισαι χειριστικος και θα τις στιψεις το μουνι και μυαλο στο πατωμα και δεν ηταν ετοιμες για ενα τετοιου μεγεθους δραμα στη ζωη τους. Σταζουν για εσενα αλλα σε φοβηθηκαν.

Η μια απο τις δυο θα πεταξει εξω την αλλη και θα κυριαρχησει αυτη να σε εχει για παρτη της μολις τελειωσουν οι μαχες και βγει νικητρια. Σιγα μη χασει τετοιο αντρα. Ειναι τολμηρη, δεν σε φοβαται, προσεχε με αυτην. Ξανακανε τα ιδια και χειροτερα. Βρες και ξαδερφες της.

Τα βρισκουν μεταξυ τους. Κανουν λογαριασμο για το ποσο θα τους κοστισει ο πολεμος και ειδαν οτι δεν αξιζει. Προσπαθουν να στο φερουν με καποιο τροπο στο να μη φανουν τελειωμενες πουτανες και σε θελουν και οι 2 ταυτοχρονα. Μη μασας, ειναι τελειωμενες πουτανες ολες τους. Ζησε την εμπειρια και εχετε τις δουλακια σου σε καθε επιπεδο. ΞΕφτιλικι, γινε ακραιος. Παρατα τες στο ξαφνικο μετα απο τα γλεντια και βρες αλλες να παιξεις. Αστες να σταζουν εως το τελος της ζωης τους για εσενα. Εισαι πλεον μονιμος κατοικος μεσα στο μυαλο τους. Δεν θα σε ξεχασουν ποτε. Εσυ, θα τις εχεις ξεχασει με τις επομενες.

Σίγουρα μιλάς από εμπειρίες, Ω! μεγάλε γκασμά.

Ρε φίλε πήγαινε να την παίξεις, να χαλαρώσεις
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σίγουρα μιλάς από εμπειρίες, Ω! μεγάλε γκασμά.

Ρε φίλε πήγαινε να την παίξεις, να χαλαρώσεις

Δες τη φωτογραφια που εχεις βαλει κατω απο το ονομα σου και μιλα με εναν ειδικο περι του θεματος. Δεν μπορω να σε βοηθησω σε κατι.
 

1Delon_A7777

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2016
Μηνύματα
111
Like
17
Πόντοι
1

Πολυ πλακα ειχε το thread στην αρχη , μετα δραματοποιηθηκε .
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Πολυ πλακα ειχε το thread στην αρχη , μετα δραματοποιηθηκε .

ε μπηκε ο σαββιδης με τις θεωριες του και το ισιωσε ...

α σαββιδη μην ξεχασεις να βαλεις το τραγουδι το μπλα μπλα μπλα και να σχολιάσεις και την φωτογραφια μου ... εντάξει παιχταρά μου?
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
ε μπηκε ο σαββιδης με τις θεωριες του και το ισιωσε ...

α σαββιδη μην ξεχασεις να βαλεις το τραγουδι το μπλα μπλα μπλα και να σχολιάσεις και την φωτογραφια μου ... εντάξει παιχταρά μου?
...μην του μιλάς...ξεκαυλώνει όταν δεν έχεις την ίδια συμπεριφορά με την δική του απέναντι στις γυναίκες...

...σε αυτό το thread πρέπει να καυλώνουμε όλοι μαζί... :grin: :grin: :grin:...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ε μπηκε ο σαββιδης με τις θεωριες του και το ισιωσε ...

α σαββιδη μην ξεχασεις να βαλεις το τραγουδι το μπλα μπλα μπλα και να σχολιάσεις και την φωτογραφια μου ... εντάξει παιχταρά μου?

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
...μην του μιλάς...ξεκαυλώνει όταν δεν έχεις την ίδια συμπεριφορά με την δική του απέναντι στις γυναίκες...

...σε αυτό το thread πρέπει να καυλώνουμε όλοι μαζί... :grin: :grin: :grin:...


Βαλε το κομματακι να παιζει και κοιτα τη φωτογραφια σου...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Ειναι τραγικο πραγματικα να εχετε φτιαξει ενα νημα 28 σελιδων για το πως θα κρυβεται ενας αντρας απο μια γυναικα επειδη θελει να μπαινει στο αγαπημενο του σαιτ.

Λυπηρο.

Σκεφτειτε το νηφαλια, χωρις εγωισμους. Δεν ειναι λυπηρο; Γιατι ενας αντρας θα πρεπει να κρυβεται για το οτιδηποτε και να μην εχει τα αρχιδια να πει αυτος ειμαι, αυτα γουσταρω να κανω, αν θες κατσε αν θελεις φυγε.

Αντρες που στο παρελθον δεν κρυφτηκαν για τα πιστευω τους, τις ιδεες τους, τα σφαλματα τους και πληρωσαν με την ελευθερια τους, με τη ζωη τους σαν αντρες και εμεις εν ετη 2019 να ψαχνουμε τροπους να κρυφτουμε απο μια γυναικα επειδη μπαινουμε εδω ή οτιδηποτε αλλο.

Δεν ειναι υποκρισια; Δεν δινει το δικαιωμα στο καθενα να σε πει ψευτη μετα; Γιατι να δωσει ενας αντρας σε μια γυναικα δικαιωμα να τον πει ψευτη και να εχει και δικιο; Γιατι να μην φερθει αντρικα απο την αρχη και να το εχει ανοιχτο σε 50αρα οθονη ετσι για να καυλωνει και να γουσταρει ως αντρας τον ελευθερο του χρονο;

Γιατι να φοβασαι τις συνεπειες των επιλογων σου ως αντρας; Καυλωνεις; Κανε τις καυλες σου και πληρωσε σαν αντρας. Ζησε αντρικα.

Οι γυναικες φοβουνται τις συνεπειες στο καθε τι λογω ανασφαλειας για τα παντα. Οχι οι αντρες.

Ο αντρας δηλωνει με τα εργα του ποιος ειναι σε μια γυναικα, της κανει γνωστο το ειναι του, δειχνει περηφανος τον αντρισμο του. Δεν θελει; Στο καλο. Αντρας εισαι, θα ξεπερασεις το προβλημα και θα βρεις τη λυση. Στα αρχιδια σου, και τι εγινε;

Δεν προλαβαινεις να ασχοληθεις με τις μαλακιες των γυναικων και του καθε μαλακα γενικοτερα. Ειναι πολυ συντομη η ζωη μας στη ζουγκλα. Ζησε τις καυλες σου, ζησε περηφανα, ζησε ως αντρας και ασε τις γυναικουλες να κρυβονται και να εχουν φοβιες για τις συνεπειες των πραξεων τους. Μην ζειτε ηθελημενα μια καταπιεσμενη ζωη σε ολα τα επιπεδα.

Δεν κανεις εγκλημα, δεν κανεις κατι ανηθικο. Αντρας εισαι, ενα σαιτ διαβαζεις, κανα πουτσο σε καμια ενηλικη με τη θεληση της ριχνεις. Δεν της αρεσει της κυριας; Στο καλο.


Μη μασας, στο 99% των περιπτωσεων ασχετα με αυτα που θα πει και θα κανει...θα επιστρεψει. Αν φυγει. Απλα αστη να παρει το 100στο οσκαρ με την ερμηνεια της και μη λες λεξη. Στα αρχιδια σου. Σε ολη τη διαρκεια της ερμηνειας της εχε μονιμα ενα χαμογελο τζοκοντα και τελος. Απαξιωση, ουτε λεξη. Αστη να κυλιστει στα πατωματα και να τσιριζει εως να φτυσει τις αμυγδαλες της. Στα αρχιδια σου, γιατι εχεις αρχιδια γιατι εισαι αντρας. Απλα. Αυτη δεν εχει. Ουτε θα αποκτησει.
 

Συνημμένα

  • giphy (1).gif
    giphy (1).gif
    460,2 KB · Εμφανίσεις: 53

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κωμικοτραγικα αποτυχημενα-φοβικα-κομπλεξικα μουνοδουλακια, γουσταρω να σας γλενταω και να σας βλεπω καθημερινα εξω να σας πατανε κατω τα γαμιολακια με καθε τροπο.

Γουσταρω να σας βλεπω να γραφετε νηματα για το πως να κρυφτειτε απο τις γυναικες, για το πως σας γαμησαν οι γυναικες, για το πως θα ταξιδεψετε στην αλλη ακρη της γης μηπως και γαμησετε, για το οτι σας φταινε οι γυναικες και οι αστρικη σκονη που ειστε αποτυχημενοι-μουνοδουλοι-προκυνητες της καθε βρωμοτρυπας και ακυροι σε καθε τομεα της ζωης.

Δουλακια του μουνιου, προσκυνηστε τη καθε μια που μπαινει εδω μεσα, καντε της και κομπλιμεντα και ασε αφηστε τι κανω εγω και ποιος ειμαι.

Σας εχω πει, οποιος εχει τα αρχιδια στη ζωη και τη ζει ως αντρας, καταλαβαινει τι λεω. Οι υπολοιποι παρτε κανα χαπακι για τα κομπλεξ που σας ταλαιπωρουν απο τη παιδικη σας ηλικια.

Αγαμητα μουνοδουλακια...

Και επειδη ξερω οτι το εχετε λατρεψει...παμε δυνατα. Βαλτε το την ωρα που θα προσκυνατε τη καθε τρυπα...ετσι για ρυθμο.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μου δειχνουν μετα τις πιπες τα γαμιολακια τα μηνυματα σας, αυτα που τους στελνετε, μου λενε αυτα που σας κανουν, σας ακουω και ανοιχτη ακροαση οταν τους παιρνετε τηλεφωνο και παρακαλατε και ζηλευετε και ειστε τραγικοι...και γελαμε ολοι μαζι σε καποιο σπιτακι-μαγαζι-κλαμπακι-μπαρακι με τα χαλια σας.

Σας αρμεγουν κανονικα και μου δειχνουν τα δωρακια σας και βγαινουμε βολτες με τα αμαξακια που τους παιρνετε (υπαρχουν και τετοιοι μαλακες...δυστυχως).

Εχετε γινει ρεζιλι στα ματια της καθε κοπελας και νομιζετε οτι κανετε και κατι.

Κοροιδα της τρυπας...

Ετσι για να γουσταρετε, ανοιχτε μια beluga, ακουστε και το κομματακι και σκεφτειτε αν θελετε να αλλαξετε στη μιζερη ζωη σας και θελετε να γινετε αντρες καποια στιγμη. Η διαπιστωση, ειναι μια καλη αρχη.

Οσο ζειτε στα συννεφακια σας θα ειστε το ιδιο και χειροτερα.

Βαλτε το δυνατα, πιειτε και τη beluga και καλη αρχη. Ειναι στα Αγγλικα μετα, μην αγχωνεστε. Καλη θεαση σε οσους το δουν και καλη αρχη σε οσους πιστεψουν στον εαυτο τους και αλλαξουν.

 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
χρηστάρα τι ειναι το beluga?
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Κωμικοτραγικα αποτυχημενα-φοβικα-κομπλεξικα μουνοδουλακια, γουσταρω να σας γλενταω και να σας βλεπω καθημερινα εξω να σας πατανε κατω τα γαμιολακια με καθε τροπο.

Γουσταρω να σας βλεπω να γραφετε νηματα για το πως να κρυφτειτε απο τις γυναικες, για το πως σας γαμησαν οι γυναικες, για το πως θα ταξιδεψετε στην αλλη ακρη της γης μηπως και γαμησετε, για το οτι σας φταινε οι γυναικες και οι αστρικη σκονη που ειστε αποτυχημενοι-μουνοδουλοι-προκυνητες της καθε βρωμοτρυπας και ακυροι σε καθε τομεα της ζωης.

Δουλακια του μουνιου, προσκυνηστε τη καθε μια που μπαινει εδω μεσα, καντε της και κομπλιμεντα και ασε αφηστε τι κανω εγω και ποιος ειμαι.

Σας εχω πει, οποιος εχει τα αρχιδια στη ζωη και τη ζει ως αντρας, καταλαβαινει τι λεω. Οι υπολοιποι παρτε κανα χαπακι για τα κομπλεξ που σας ταλαιπωρουν απο τη παιδικη σας ηλικια.

Αγαμητα μουνοδουλακια...

Και επειδη ξερω οτι το εχετε λατρεψει...παμε δυνατα. Βαλτε το την ωρα που θα προσκυνατε τη καθε τρυπα...ετσι για ρυθμο.

Ξέρεις πόσους ""ΑΝΔΡΕΣ""έχω γνωρίσει,με τσαμπουκα ,που δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους !! Αλλά μόνο πίσω από ένα πληκτρολογιο.Ειδικα όταν βρίσκουν ελεύθερο χρόνο μεταξύ μπουγαδας σιδερώματος,σφουγγαρισματος , και όταν τους δίνει άδεια η γυναίκα τους να κάτσουν στον υπολογιστη .Τότε βγάζουν όλο τους το αντριλικη.Και μετά ξανά γιουσουφακια!  :babycry: :sopase:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
χρηστάρα τι ειναι το beluga?


Αυτη και η Χορτιτσα ειναι οι πιο καθαρες βοτκες ανεξαρτητα με τη τιμη. Πιες ενα μπουκαλι και θα με θυμηθεις την επομενη μερα. Θα τις βρεις σε ρωσικα μαγαζια-μινι μαρκετ σε καλυτερες τιμες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • images (4).jpg
    images (4).jpg
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom