Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
του απαγορεψε ο τραβελος του ΠιπΑλεκου να ξαναμπει στο bou τυποι :-
κομμενα τα τελειωτικα τσιμπουκια ετσι και τον ξαναπιασει :S :S :S
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
212
Like
11
Πόντοι
1
"O μαλάκας ο Paul Raulkens λέει κοινοτοπίες"

Δωσε μια ευκαιρια στον εαυτο σου και αφιερωσε λιγο χρονο και δες αυτο το βιντεο, ισως και να σε βοηθησει εστω και ελαχιστα.

Μας έβαλες ένα συμβουλο επιχειρήσεων που μιλάει σε start-upers για το πώς θα στησουνε ψευτοεταιρίες για να φάνε τα ΕΣΠΑ. Μπράβο.

Σιγα μη το είδες το βίντεο.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Πολύ μπρουτάλ ο Σαββίδης, μάλλον είναι πολύ άντρα στο σαιτ και δε μασάει.

Βέβαια, οι πιο πολλοί που το παίζουν έτσι είναι οι μέγιστοι αυνάνες.

Π
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1

ηταν ετοιμη να με σκουπιδιασει αλλα το επαιξα τσαντισμενος οτι μου πεταει συνεχεια παραθυρα με τσοντοσαιτ επειδη δεν εχω κανει κατι ρυθμισεις  :headbaning2:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ηταν ετοιμη να με σκουπιδιασει αλλα το επαιξα τσαντισμενος οτι μου πεταει συνεχεια παραθυρα με τσοντοσαιτ επειδη δεν εχω κανει κατι ρυθμισεις  :headbaning2:

Σε περιπτωση που δεν επιανε το κολπο και σε σκουπιδιαζε, ποια θα ηταν η αντιδραση σου και ποια πιστευεις οτι θα ηταν η δικη της αντιδραση μετα;

Δεν εχω προθεση για κατι αλλο, απλα με ενδιαφερει να ακουσω τη τοποθετηση σου πανω σε αυτο που σε ρωτησα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.349
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
του απαγορεψε ο τραβελος του ΠιπΑλεκου να ξαναμπει στο bou τυποι :-
κομμενα τα τελειωτικα τσιμπουκια ετσι και τον ξαναπιασει :S :S :S
Ποιός τράβελος;;; Oh mon Dieu!!! Τι είναι αυτά που ακούω εδώ μέσα για καταξιωμένα μέλη του bou!!!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Σε περιπτωση που δεν επιανε το κολπο και σε σκουπιδιαζε, ποια θα ηταν η αντιδραση σου και ποια πιστευεις οτι θα ηταν η δικη της αντιδραση μετα;

Δεν εχω προθεση για κατι αλλο, απλα με ενδιαφερει να ακουσω τη τοποθετηση σου πανω σε αυτο που σε ρωτησα.

Τώρα και σύμβουλος γάμου ο Σαβ
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
Σε περιπτωση που δεν επιανε το κολπο και σε σκουπιδιαζε, ποια θα ηταν η αντιδραση σου και ποια πιστευεις οτι θα ηταν η δικη της αντιδραση μετα;

Δεν εχω προθεση για κατι αλλο, απλα με ενδιαφερει να ακουσω τη τοποθετηση σου πανω σε αυτο που σε ρωτησα.

η επομενη κινηση ματ θα ηταν να τα φορτωσω στον καραγκιοζη τον αδελφο μου που μπαινει χωρις να με ρωτησει  >:(
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μαλλον θα αντιδρουσα δυναμικα .θα πεταγα το λαπτοπ και θα της εκανα ενα ακριβο δωρο

εσυ τι θα προτεινες τυπε  :headbaning1:

Αν ειναι οντως αληθεια αυτο που εγραψες ως αντιδραση σου στο δικο της σκουπιδιασμα και δεν ειναι πλακα, δεν εχω κατι να πω για το θεμα.

 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
μαλλον θα αντιδρουσα δυναμικα .θα πεταγα το λαπτοπ και θα της εκανα ενα ακριβο δωρο

εσυ τι θα προτεινες τυπε   :headbaning1:
...τύπε όταν σε ρωτάνε αν πετάει ο γαϊδαρος...να απαντάς ότι πετάει...πετάει...ουουουουουουουουουουουουουοουου... :grin: :grin: :grin:...
 

tigran

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
34
Πόντοι
0
μαλλον θα αντιδρουσα δυναμικα .θα πεταγα το λαπτοπ και θα της εκανα ενα ακριβο δωρο

εσυ τι θα προτεινες τυπε   :headbaning1:

Το μεγαλύτερο  μυστικό  είναι  η αδιαφορία  προς  μία γυναίκα.
Πιάνει  απίστευτα.      :headbaning1:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το μεγαλύτερο  μυστικό  είναι  η αδιαφορία  προς  μία γυναίκα.
Πιάνει  απίστευτα.      :headbaning1:

Σωστο. Χρειαζεται και αλλα πραγματα ομως εκτος απο αυτο. Ειναι ομως βασικο. Μπραβο φιλε.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ψυχολόγος ο Σαβ, που έχει εμπειρία

Π
 

Typaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Εμένα γενικά με έχει σώσει το κινητό με το δαχτυληκο αποτύπωμα  :grin: σπουδαία εφεύρεση  :respect:

Πάντως μιας και το ανέφερες, είναι χάλια η εμπειρία σε κινητό. Κάτι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Ένα πολύ ενδιαφέρον ερώτημα που έχω για σήμερα και είναι πολύ χρήσιμο πιστεύω για πολλούς και τώρα αλλά και στο μέλλον. Σας έχει πάρει ποτέ χαμπάρι η κοπέλα σας ή χειρότερα η γυναίκα σας να μπαίνετε εδώ στο site και αν ναι πως το χειριστήκατε , τι της είπατε; Σας ''συγχώρεσε'', πως τον αντιμετώπισε και εκείνη;  Γενικά όταν έχουμε  σχέση ή δεσμό πως προσέχουμε για να μην έχουμε κάτι τέτοιο; Γιατί αν κάθε λεπτό αδειάζεις το ιστορικό, ε θα καταλάβει ότι κάτι κρύβεις. Δεν είναι και χαζές οι γυναίκες.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Αφού υπάρχει  ήδη το θεμα πως το διαγράφω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom