Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Γράψε εδώ και θα το δουν. Εσύ δεν μπορείς.
υπάρχει κάποιος τρόπος να βρισκεις ποιο εύκολα αν υπάρχει αυτο που θες να ανεβάσεις; Γιατι οταν ειναι 160 σελιδες δύσκολα τις βλέπεις όλες με προσοχη. Ενώ αν είχε κάτι να κάνεις  αναζήτηση μια λέξη και να σου έβγαινε αποτέλεσμα αν υπάρχει ή όχι θα ήταν πολύ  απλο
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
υπάρχει κάποιος τρόπος να βρισκεις ποιο εύκολα αν υπάρχει αυτο που θες να ανεβάσεις; Γιατι οταν ειναι 160 σελιδες δύσκολα τις βλέπεις όλες με προσοχη. Ενώ αν είχε κάτι να κάνεις  αναζήτηση μια λέξη και να σου έβγαινε αποτέλεσμα αν υπάρχει ή όχι θα ήταν πολύ  απλο
Επάνω δεξιά στην ίδια ευθεία με το username σου έχει αναζήτηση.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Επάνω δεξιά στην ίδια ευθεία με το username σου έχει αναζήτηση.
[/quote ευχαριστώ πολύ φίλε. Ας κατεβάσει τότε η διαχείριση το θέμα αφού υπάρχει ήδη και θα ανεβάσω άλλο αργότερα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Ναι αλλα δεν την πειραζει γραφω μπροστα της
 

Combobreaker

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν βγαινω με καθυστηρεμενες διοτι δεν υπαρχουν καθυστερημενες γυναικες, ουτε θεωρω οτι υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις ωστε να εξευτελισεις μια γυναικα. Απο μονες τους οταν θελουν (αρκετα συχνα) ξεφτιλιζονται μια χαρα οι πιο πολλες με τη τις επιλογες τους και τη συμπεριφορα τους.

Αν εχεις διαβασει με προσοχη τα οσα γραφω, θα εχεις καταλαβει οτι την ευθυνη για την ολη κατασταση (και οχι μονο με τις γυναικες αλλα γενικα στη κοινωνια) την εχουν οι αντρες. Αυτοι εχουν χασει τον αντρισμο τους σε ολα τα επιπεδα.

Ουτε υπαρχουν καθυστερημενες γυναικες, καθυστερημενοι "αντρες" υπαρχουν που ακομα και τωρα καθυστερουν να καταννοησουν τι παιζει γυρω τους και ειναι καβαλα στα συννεφακια τους.

Βλεπει ο αλλος σημαδια-ενδειξεις για να φυγει και να μην ασχοληθει καν και αυτος κολλαει και παρακαλαει με καθε τροπο. Η γυναικα φταιει; Παραδειγμα.

Συγχρονος αντρας-συζυγος. Τραγικη φιγουρα της εποχης μας. Επιστημων, επιχειρηματιας, ανεργος, αεργος, φτωχος, πλουσιος, ομορφος, ασχημος, διασημος, ασημος, μορφωμενος, αμορφωτος. Στο 90% τον εχει καβαλησει και του γαμαει τη ψυχη καθημερινα με το τροπο της. Αναλογα με το τυπακι, αναλογα και τα ξεσπασματα του. Στις πιο πολλες φορες, κακομαθημενα τεκνα. Η κορη εξελιγμενο μοντελο της μαμας, ο γιος ακομα πιο παντοφλακιας-μαλακας-προσκυνητης-φοβικος απο τον πατερα.

Αμαθοι, αμπαλοι, ανικανοι, ανηθικοι και οι δυο τους στην αρχη, εκαναν οικογενεια για να δημιουργησουν ακομα πιο πολλους προβληματικους ενηλικες για αυριο.

Φτασαμε στο 2019. Τι υπαρχει γυρω μας; Αυτο ειμαστε λοιπον, αυτο που βλεπετε γυρω σας. Εχουμε ολοι ευθυνη, ειδικα ομως οσοι συντηρουν τη κατασταση και βοηθουν στο να γινει ακομα χειροτερη.

Ρωτηστε καποιον-καποια γιατι εκανε γαμο. Θα σας πει τις διαφορες πιπες που αν ξερεις απο γλωσσα σωματος θα καταλαβεις οτι οι πιο πολλοι θα πουν ψεματα.

Ρωτηστε γιατι εκαναν παιδια. Κοψε φατσες τωρα. Παρατηρησε τους. Σταματα να μιλας, ουτε κιχ και απλα αστους στη σιγη, αστους να απαντησουν.

Ρωτηστε τους, αγαπουν τα παιδια τους; Ακου την απαντηση τους και πηγαινε στο επομενο βημα.

Παρατηρησε τη ζωη τους, τα παιδια τους. Τη ψυχικη κατασταση των παιδιων τους. Τι παρατηρεις οταν βλεπεις τα παιδια τους; Τι παρατηρεις οταν βλεπεις πως φερονται στα παιδια τους;

Τα εργα τους και οι καρποι των εργω τους δειχνουν αγαπη εκ μερους τους;

Τι σκατα ειναι τελικα αυτη η αγαπη...ξερει κανεις;

Διαβασε λοιπον τι ειναι αγαπη, δες τι συμβαινει γυρω σου και προσαρμοσου και σταματα τις μαλακιες.

Ειτε προσαρμοζεσαι και φερεσαι αναλογα με τις καταστασεις ειτε θα ξυπνησεις πολυ ασχημα οταν πεσεις απο το συννεφακι σου. Κανεις δεν εμεινε πανω, ολοι πεφτουν απο τα συννεφακια. Εγω προσωπικα ξεκαβαλησα απο τα 17 μου και απλα επιβιωσα. Ευτυχως η ζωη και οι ανθρωποι με τη πολλη αγαπη, με βοηθησαν στο να μην ξανανεβω ποτε σε κανενα συννεφακι και να βλεπω καθημερινα την αληθινη πραγματικοτητα περι ζωης, γυναικων, φιλων, συγγενων.

Υγεια, τσεπη. Αυτα μονο σου χρειαζονται ως απαραιτητα. Τα υπολοιπα ειναι χασιμο χρονου. Αν εχεις αυτα, παιξε-πειραματισου και με τα υπολοιπα.

Καμια γυναικα δεν θα σου κανει μαλακιες οταν ξερει οτι εχεις υγεια και τσεπη. Γιατι; Γιατι ξερει οτι ενας αντρας με υγεια και τσεπη εχει επιλογες, πιο πολλες απο αυτον που απλα εχει τσεπη και απειρως πιο πολλες απο αυτον που εχει μονο υγεια.

Υγεια δεν εχεις οταν εισαι μαλακας, βλαξ, ανικανος, φοβικος, κομπλεξικος, φλωρος, προσκυνητης, μουνοδουλος, σκλαβος των παθων, ανασφαλης και καθε αλλη μαλακια. Αυτα, δεν ειναι ψυχικη υγεια αλλα ουτε και σωματικη διοτι προκαλουν και ψυχοσωματικες βλαβες αργοτερα.

Τσεπη δεν εχεις οταν απλα εχεις τα απαραιτητα ή λιγο πιο πανω απο αυτα. Μια γυναικα ανω του 7 σε ομορφια δεν θα ασχοληθει ποτε μαζι σου ουτε θα σε σεβαστει ποτε. Η οικονομικη σου κατασταση της δηλωνει οτι εισαι αποτυχιας, γιατι να σε σεβαστει και να μη σεβαστει καποιον αλλον που σεβεται τον εαυτο του σαν αντρας που παλεψε και νικησε και εγινε μαγκας...;

Τωρα θα βγουν παλι τα διαφορα μπαχαλακια να πουν παλι τις μαλακιες τους. Χαιρομαι που κραζουν και ειρωνευονται. Αυτο δειχνει το ποσο δικιο εχω.

Το να κραζουν επισης καποιον που δεν τους εχει ενοχλησει σε προσωπικο επιπεδο, αυτο δειχνει τη ψυχικη τους κατασταση, κοριτσιστικη συμπεριφορα λυκειου στη πενταημερη της χοντρης που εβλεπε τις αλλες να γαμιουνται και αυτη ετρωγε πιτογυρα μονη της. Ετσι κανουν, τα ιδια βγαζουν.

Τουλαχιστον η χοντρη...ειχε δει και απο κοντα και τις γαμιολες και τις ηξερε και ισως ειχε και ενα δικιο σε οσα ελεγε για αυτες.

Ο αλλος που κραζει καποιον εδω μεσα που που ουτε καν τον ξερει...τι θελει τωρα; Κλαιει επειδη δεν εχει πιτογυρο;

Καημενο μου παιδι, για να φας πιτογυρο πρεπει να εχεις λεφτα να το παρεις και να εισαι αξιος να το μασησεις να εχεις δοντια.

Καταλαβες;
Μαλάκα Pizza, εσύ είσαι?
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.421
Like
4.834
Πόντοι
456
Αρκετές φορές της δείχνω διάφορα, τύπου αστεία,εικόνες κλπ.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Θεμα με χρήσιμες συμβουλές από τους παθόντες..
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Εμένα μου λέει, πάλι στο site με τις πουτάνες είσαι αχαΐρευτε; πάλι καλά που δεν είσαι στο facebook σε καμιά ομάδα να θάβετε τις πεθερές, τις γυναίκες και τις κόρες σας!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.194
Κριτικές
166
Like
27.072
Πόντοι
34.538
Εμένα μου λέει, πάλι στο site με τις πουτάνες είσαι αχαΐρευτε; πάλι καλά που δεν είσαι στο facebook σε καμιά ομάδα να θάβετε τις πεθερές, τις γυναίκες και τις κόρες σας!
Αφου δε γραφεις κριτικες,κανενα προβλημα..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.944
Πόντοι
17.785
Η γυναίκα μου γνωρίζει ότι είμαι πουτανιάρης. ¨Οταν είσαι Αλφα όλα γίνονται !
 

forest93

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
118
Like
312
Πόντοι
21
Δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος καποιος αντρας να κρυβεται στο οτιδηποτε απο μια γυναικα. Θελει; Καλως. Δεν θελει; Ας παει αλλου να παιξει και τελος.

Ο αντρας πορευεται και η γυναικα ακολουθει. Δεν θελει; Ας παει οπου θελει.

Φορα παρτιδα ολα φανερα, δεν υπαρχει λογος για κρυφτουλια. Αυτα τα κανουν λογω φοβου και ανασφαλειας οι γυναικες.

Ο αντρας ως αντρας δεν εχει κανενα φοβο και ανασφαλεια. Οτι γινει, εγινε και το παλευει οπως μπορει και τελος. Αντρικη συμπεριφορα, αντρισμος. Αυτος ειμαι, αυτα μου αρεσουν. Γουσταρεις; Δεν γουσταρεις; Δεν με απασχολει καν.


Τωρα βεβαια οσοι ειναι εντος γαμου με παιδια και τους περιμενει διαζυγιο-διατροφη κτλπ...αυτοι ας προσεχουν και ας προσεχαν γενικοτερα.

Αρκετα συχνα, πολλες γυναικες που εχουν ζητησει διαζυγιο επειδη ο αντρας τις απατησε, δεν το εκαναν για αυτο. Προφαση ηταν για να παρουν οτι μπορουν να παρουν και να κανουν και αυτες ελευθερες πλεον το πουτσοσαφαρι τους ακολουθοντας πιστα τη μοδα που τις θελει χωρισμενες με παιδι και ξεσκισμενες απο καθε τρυπα.
Τι λες ρε φίλε, δηλαδή εσύ θα είσαι σε σχέση με γκόμενα που θα σου πει κοίτα να δεις εγώ πορευομαι και εσύ ακολουθείς η γεια σου; Τελείως αντικοινωνική και ναρκισσιστική συμπεριφορά. Τίποτα δεν λειτουργεί έτσι . Συμφωνώ να τα λέμε όλα,δεν είναι και κακό να παίρνουμε μάτι στο μπου ενώ έχουμε σχέση η οτιδήποτε, και αυτές το κάνουν. Αλλά χαλάρωσε λίγο με την οπτική σου, μυρίζει μοναξιά .
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
ναι το εχει δει και με εχει να βλεπω τσοντες στο xhamster Και αλλου ... δεν λει κατι ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom