Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Τι λες ρε φίλε, δηλαδή εσύ θα είσαι σε σχέση με γκόμενα που θα σου πει κοίτα να δεις εγώ πορευομαι και εσύ ακολουθείς η γεια σου; Τελείως αντικοινωνική και ναρκισσιστική συμπεριφορά. Τίποτα δεν λειτουργεί έτσι . Συμφωνώ να τα λέμε όλα,δεν είναι και κακό να παίρνουμε μάτι στο μπου ενώ έχουμε σχέση η οτιδήποτε, και αυτές το κάνουν. Αλλά χαλάρωσε λίγο με την οπτική σου, μυρίζει μοναξιά .

Ο Χρήστος ήταν σκληρός καριόλης.

Τόσο σκληρός που δεν τον άντεξε το bou.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.077
Πόντοι
11.956
εγώ τις λέω ότι στο σάιτ διαβάζω για το Ευρωμπάσκετ και ποιο παλιά για το σορβαιβορ....μια φορά που με είδε να γράφω μύνημα της είπα ....μια κορασίδα με παρακαλάει να βρεθούμε αλλά δεν μου κάνει εκπτώσεις...άρα δεν πάω ... χαχαχα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
εγώ τις λέω ότι στο σάιτ διαβάζω για το Ευρωμπάσκετ και ποιο παλιά για το σορβαιβορ....μια φορά που με είδε να γράφω μύνημα της είπα ....μια κορασίδα με παρακαλάει να βρεθούμε αλλά δεν μου κάνει εκπτώσεις...άρα δεν πάω ... χαχαχα

Δυνατός !
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
εγώ τις λέω ότι στο σάιτ διαβάζω για το Ευρωμπάσκετ και ποιο παλιά για το σορβαιβορ....μια φορά που με είδε να γράφω μύνημα της είπα ....μια κορασίδα με παρακαλάει να βρεθούμε αλλά δεν μου κάνει εκπτώσεις...άρα δεν πάω ... χαχαχα

Ποια να πεις και συ ρε κλώνε, αφού δεν έχεις. Ποτέ δεν είχες. Σοβαρέψου Βλαντ.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Εμένα με είχε πιάσει μια πρώην αλλά δεν πρέπει να κατάλαβε κ πολλά πράγματα.

Με ρωτάει έντονα.

- Τι είναι αυτό;
- Α, θα σελίδα (απαντάω αδιάφορα αλλά ψιλοχεσμένος)
- ...και τι κάνεις εσύ εκεί;
- ε να, ενημερώνομαι για ιατρικά ζητήματα.
- Α καλά.
Ποια από τις δύο σε έπιασε τυπε,

η δεξιά ή​

η​

αριστερή??
 
Τελευταία τροποποίηση:

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
970
Like
4.055
Πόντοι
446
Εμείς πιο παλιά ανεβάζαμε με τη γυναίκα μου φωτογραφίες της κωλάρας της στον koursaro και καυλώναμε με τα σχολια κ τα μηνυματα που μας στέλνανε. Οπότε και να με πιάσει στο bou δεν νομίζω να ενοχληθεί. :alivedick::assshake:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.077
Πόντοι
11.956
Ποια να πεις και συ ρε κλώνε, αφού δεν έχεις. Ποτέ δεν είχες. Σοβαρέψου Βλαντ.
Πρέπει να είσαι χαζός....εγώ κλώνος....πολύ στόκος είσαι...εάν δεν ξέρεις μην γράφεις βλακείες....για δες λίγο τα ποσταρισματα μου ....και παίξε κανά στοίχημα εφοπλιστή της δεκαετίας χαχαχα
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Πρέπει να είσαι χαζός....εγώ κλώνος....πολύ στόκος είσαι...εάν δεν ξέρεις μην γράφεις βλακείες....για δες λίγο τα ποσταρισματα μου ....και παίξε κανά στοίχημα εφοπλιστή της δεκαετίας χαχαχα

Σταματα Βλαντ. Σοβαρέψου, στα πενήντα σου με τέτοια μούτρα να λες ότι έχεις γκόμενες και ότι ξες. Αν είναι δυνατόν... από χιλιόμετρα σε παίρνει κανείς πρέφα ότι βρωμοκοπάς μπακουρίλα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.077
Πόντοι
11.956
Σταματα Βλαντ. Σοβαρέψου, στα πενήντα σου με τέτοια μούτρα να λες ότι έχεις γκόμενες και ότι ξες. Αν είναι δυνατόν... από χιλιόμετρα σε παίρνει κανείς πρέφα ότι βρωμοκοπάς μπακουρίλα.
Είσαι αστείος
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Το θεμα ειναι τι δικαιολογιες βρισκετε οταν πηγαινετε να γαμησετε….ειδικα τις ωρες συζηγικης αιχμης (μετα την δουλεια, Σαββατοκυριακα βραδια , καθημερινες βραδυνες ωρες κλπ….
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
345
Κριτικές
11
Like
267
Πόντοι
601
Μπάινω από άλλους browsers κι όταν μπαίνει κι η μάνα μου στο chrome που χρησιμοποιώ πολύ σβήνω τοτε σβήνω ιστορικά αναζήτησης στα google και μπαίνω από ανώνυμη περιήγηση κι ούτε γάτα,ούτε ζημιά.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Μπάινω από άλλους browsers κι όταν μπαίνει κι η μάνα μου στο chrome που χρησιμοποιώ πολύ σβήνω τοτε σβήνω ιστορικά αναζήτησης στα google και μπαίνω από ανώνυμη περιήγηση κι ούτε γάτα,ούτε ζημιά.
Ρε τύπε ποια "μάνα σου" ????? :confused: :think:
Ο τίτλος του νήματος είναι: "Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;"
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
109
Like
148
Πόντοι
1
Μπαίνω με ανώνυμη περιήγηση αλλά πολλές φορές αποθηκεύω φωτογραφίες από πουτανες. Μια πρώην ήταν στο σπίτι μου και μου λέει μπορώ να χρησιμοποιήσω το λαπτοπ να κάνω κάτι. Λέω οκ και μετά από καιρό αφού δεν έδινα δικαιώματα στην σχέση μας με ρώτησε για ένα φάκελο που έγραφε Κατερίνα Πουτανα. Ευτυχώς το έσωσα λέγοντας ότι ήταν πριν από αυτήν. Έκτοτε όλοι οι φάκελοι και φωτογραφίες περίεργες τους έχω κάνει κρυφούς
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.047
Like
6.644
Πόντοι
1.056
Μπάινω από άλλους browsers κι όταν μπαίνει κι η μάνα μου στο chrome που χρησιμοποιώ πολύ σβήνω τοτε σβήνω ιστορικά αναζήτησης στα google και μπαίνω από ανώνυμη περιήγηση κι ούτε γάτα,ούτε ζημιά.
Ε η μάνα σου δεν νομίζω να σου μίλαγε και να έβλεπε κάτι, ίσα ίσα που θα περιφανευοταν ότι ο γιος της είναι μπουρδελιαρης...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.534
Πόντοι
2.306
Τι λες ρε φίλε, δηλαδή εσύ θα είσαι σε σχέση με γκόμενα που θα σου πει κοίτα να δεις εγώ πορευομαι και εσύ ακολουθείς η γεια σου; Τελείως αντικοινωνική και ναρκισσιστική συμπεριφορά. Τίποτα δεν λειτουργεί έτσι . Συμφωνώ να τα λέμε όλα,δεν είναι και κακό να παίρνουμε μάτι στο μπου ενώ έχουμε σχέση η οτιδήποτε, και αυτές το κάνουν. Αλλά χαλάρωσε λίγο με την οπτική σου, μυρίζει μοναξιά .
Τυπε εχεις κανει παραθεση σε μηνυμα του Christos Savvidis, απο το 2019. Ο Savvidis ετσι φερόταν στα μοντελα που στεγαζε στις σουϊτες του Χιλτον. Εκτοτε αγνοειται η τυχη και του ιδιου και του Χιλτον.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
970
Like
4.055
Πόντοι
446
Μπαίνω με ανώνυμη περιήγηση αλλά πολλές φορές αποθηκεύω φωτογραφίες από πουτανες. Μια πρώην ήταν στο σπίτι μου και μου λέει μπορώ να χρησιμοποιήσω το λαπτοπ να κάνω κάτι. Λέω οκ και μετά από καιρό αφού δεν έδινα δικαιώματα στην σχέση μας με ρώτησε για ένα φάκελο που έγραφε Κατερίνα Πουτανα. Ευτυχώς το έσωσα λέγοντας ότι ήταν πριν από αυτήν. Έκτοτε όλοι οι φάκελοι και φωτογραφίες περίεργες τους έχω κάνει κρυφούς
Πώς κάνεις του φακέλους κρυφούς; Αν μπορείς πες μου περίπου πως γίνεται και θα το βρω μετά μονος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom