Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
εισαι γυναικα γι' αυτο και δεν μπορεις να καταλαβεις τι περισσοτερο κανει μια ιεροδουλη απο οτι μια ξενερωτη τυπισσα που νομιζει οτι τα ξερει ολα γυρω απο το σεξ και στην ουσια δεν ξερει απολυτως τιποτα.

καθεστε στο καναπε του σπιτιου σας με τις ξενερωτες πιτζαμουλες σας και κατι παντοφλες σαν των γιαγιαδων σας και νομιζεται οτι ετσι θα φτιαξετε τον γκομενο σας να καυλωσει για να σας γαμησει αμ δε εισαι πολυ βαθια νυχτωμενη.
Απο αυτα που διαβαζω απο τις κριτικες σας, που οπως εχω ηδη πει εχω διαβασει αρκετες, αυτα που περιγραφετε δε μου κανουν οτι κανουν κατι wow που εγω δεν κανω με το φιλο μ κ ακομα περισσοτερα ανεξαρτητου τι φοραω....  και κατι αλλο που μ εχει κανει εντυπωση ολους σας νοιαζει αν χυσει η κοπελα... δλδ χαχαχα...  κοιταξτε να χυσετε εσεις που εχετε δωσει το 50αρικο και αστηνα αυτη θα χυσει με τον επομενο μην ανησυχειτε.... 
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Φαντασου μπηκε στο site κολλησε και αυτή. είναι ένα site παντως φυσεως ενημερωσης και σε καθειλωνει να ενημερωνεσε το τι γινετε στα περιξ.

τυπε εγινε μελος και κολλησε εδω γιατι οι αποψεις μας (των σκληρων χυστων) την κατεβασαν απο το ροζ συνεφακι που βρισκοταν πριν μαθει την υπαρξη του bourdela. θα αρχισει μεσα της να αποδομει ολη την ιδεολογια της περι κλαρινογαμπρων και μουνοδουλων που ειχε ως τωρα για τους αντρες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Απο αυτα που διαβαζω απο τις κριτικες σας, που οπως εχω ηδη πει εχω διαβασει αρκετες, αυτα που περιγραφετε δε μου κανουν οτι κανουν κατι wow που εγω δεν κανω με το φιλο μ κ ακομα περισσοτερα ανεξαρτητου τι φοραω....  και κατι αλλο που μ εχει κανει εντυπωση ολους σας νοιαζει αν χυσει η κοπελα... δλδ χαχαχα...  κοιταξτε να χυσετε εσεις που εχετε δωσει το 50αρικο και αστηνα αυτη θα χυσει με τον επομενο μην ανησυχειτε....  

ασε μας ρε τυπισσα φορας τα πασουμακια της γιαγια σου και νομιζεις τα ξερεις ολα. ξερεις οτι υπαρχουν μελη εδω μεσα που το κοντερ εχει γραψει +1000. κρινεις απο τις κριτικες αφου δεν ξερεις τι λαγνεια επικρατει μεσα στα δωματια των μπουρδελων.  

Υ.Γ. ενοειται οτι οι βιζιτες ερχονται σε οργασμο καποιες φορες οταν γουσταρουν το παρτενερ που τις πηδαει.

εισαι ακομα σε νωπο σταδιο θα κατεβεις απο το συνεφακι σου και θα καταλαβεις τι εστι αγοραιος ερωτας και θα εκτιμησεις περισσοτερο  την αντρικη μας υποσταση
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
τυπε εγινε μελος και κολλησε εδω γιατι οι αποψεις μας (των σκληρων χυστων) την κατεβασαν απο το ροζ συνεφακι που βρισκοταν πριν μαθει την υπαρξη του bourdela. θα αρχισει μεσα της να αποδομει ολη την ιδεολογια της περι κλαρινογαμπρων και μουνοδουλων που ειχε ως τωρα για τους αντρες
Ετσι ακριβως αδερφε.Θα μαθει επισης πως η γυναικα να ειναι και γκομενα αλλά και πουτανακι,Οπως λενε και αυτες οτι οι αντρες τα θεωρουν ολα δεδομενα ετσι και αυτη θα καταλαβει οτι και για τις γυναικες δεν ειναι ολα δεδομενα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Απο αυτα που διαβαζω απο τις κριτικες σας, που οπως εχω ηδη πει εχω διαβασει αρκετες, αυτα που περιγραφετε δε μου κανουν οτι κανουν κατι wow που εγω δεν κανω με το φιλο μ κ ακομα περισσοτερα ανεξαρτητου τι φοραω....  και κατι αλλο που μ εχει κανει εντυπωση ολους σας νοιαζει αν χυσει η κοπελα... δλδ χαχαχα...  κοιταξτε να χυσετε εσεις που εχετε δωσει το 50αρικο και αστηνα αυτη θα χυσει με τον επομενο μην ανησυχειτε....  
αφου μας θεωρεις  :jerking: τι ρολο βαρας εδώ μεσα τοτε να μας πουλήσεις πνευμα.
αμα οι κριτικες δεν σου κανουν wow πες μας μια δικια σου εμπειρια εδώ μεσα μηπως κανουμε εμεις wow η μπλιαχ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ετσι ακριβως αδερφε.Θα μαθει επισης πως η γυναικα να ειναι και γκομενα αλλά και πουτανακι,Οπως λενε και αυτες οτι οι αντρες τα θεωρουν ολα δεδομενα ετσι και αυτη θα καταλαβει οτι και για τις γυναικες δεν ειναι ολα δεδομενα.

:thumbsup:  :respect:

θα την στρωσουμε τον χαρακτηρα της και αυτηνης οπως και της 5γιω   :tooth:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Απο αυτα που διαβαζω απο τις κριτικες σας, που οπως εχω ηδη πει εχω διαβασει αρκετες, αυτα που περιγραφετε δε μου κανουν οτι κανουν κατι wow που εγω δεν κανω με το φιλο μ κ ακομα περισσοτερα ανεξαρτητου τι φοραω....  και κατι αλλο που μ εχει κανει εντυπωση ολους σας νοιαζει αν χυσει η κοπελα... δλδ χαχαχα...  κοιταξτε να χυσετε εσεις που εχετε δωσει το 50αρικο και αστηνα αυτη θα χυσει με τον επομενο μην ανησυχειτε....  

Πιστευω οτι δεν εχεις γαμηθει ωστε να ερθεις σε 10+ οργασμους απανωτους.Οταν θα το νιωσεις τοτε θα αισθανθεις γυναικα.Αν θελεις μπορω να προσφερθω τοτε θα αλλαξεις τελειως σκεπτικο στο σεξ.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πιστευω οτι δεν εχεις γαμηθει ωστε να ερθεις σε 10+ οργασμους απανωτους.Οταν θα το νιωσεις τοτε θα αισθανθεις γυναικα.Αν θελεις μπορω να προσφερθω τοτε θα αλλαξεις τελειως σκεπτικο στο σεξ.
αυτό θελει τυπε να προσφερθει καποιος να της κανει το ψυχικο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
βαρεσε μοκο η κο λαλα χαχαχα
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
δεν την παιρνει τωρα βλεπει μεσα παπα latrisbbw k jean claud οποτε μεντες
Αυτοι ειναι οι super fuckers δλδ?? Μπραβο μπραβο κ εις ανωτερα ευχομαι...  αυτα που γραφω ειναι τα συμπερασματα μ απο αυτα που διαβασα και τπτ παραπανω εσεις τα γραφετε.... εγω ουτε ξερω ουτε με ενδιαφερει ο χωρος ... το θρεντ ηταν για κατι πανω στο οποιο ειπα την εμεπιρια μ...  αλλα αφου νιωθετε τοσο fuckers στειλτε μ μια κριτικη σας να δω δλδ τι το διαφορετικο η hard κανετε....  μν ειστε μονο λογια κ μπινελικια....  Ααααντε Μπραβοοοο! !!!!
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Αυτοι ειναι οι super fuckers δλδ?? Μπραβο μπραβο κ εις ανωτερα ευχομαι...  αυτα που γραφω ειναι τα συμπερασματα μ απο αυτα που διαβασα και τπτ παραπανω εσεις τα γραφετε.... εγω ουτε ξερω ουτε με ενδιαφερει ο χωρος ... το θρεντ ηταν για κατι πανω στο οποιο ειπα την εμεπιρια μ...  αλλα αφου νιωθετε τοσο fuckers στειλτε μ μια κριτικη σας να δω δλδ τι το διαφορετικο η hard κανετε....  μν ειστε μονο λογια κ μπινελικια....  Ααααντε Μπραβοοοο! !!!!
Βασικα να μας πεις εσυ μια κριτικη σου που περασες καλα και το θυμασαι ακομα.Να μας πεις λεπτομερειες σε τι μουντ ησουν τι κολπα εκανες και τον καυλωσες τι το διαφορετικο εκανες και το χαρηκες και υστερα θα σου πουμε και εμεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom