Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
...δεν μας ενδιαφέρει τύπε...ας είναι και ο Μάκης Κουρής από πίσω...σημασία έχει να μας δώσει καμία τρίωρη κασέτα...τόσο υλικό άφησε ο άνθρωπος...κρίμα είναι να πάει χαμένο... :grin: :grin:...

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
:erection: :cum:
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
...δεν μας ενδιαφέρει τύπε...ας είναι και ο Μάκης Κουρής από πίσω...σημασία έχει να μας δώσει καμία τρίωρη κασέτα...τόσο υλικό άφησε ο άνθρωπος...κρίμα είναι να πάει χαμένο... :grin: :grin:...
Δεν ειμαι τρολ αυτο ειναι #truestory αλλα κ εσεις δε βοηθατε καθολου....  δε λετε μια γνωμη να τον συγχωρεσω?  Θα αλλαξει? Θα σταματησει? Αν οχι κ παω παρακατω υπαρχει ελπιδα για μια ζωη χωρις κερατα?  
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.223
Πόντοι
3.436
Καλα μ παιδια ολο αυτο που ζειτε ειναι απλα εθισμος οπως ειναι ο εθισμος σε οτιδοιποτε αλλο... αλκοολ... τζογος...  εψαξα κ διαβασα αρθρα απο ψυχολογους ψυχιατρους...  πολλες φορες δν εχει να κανει με το αλλο ατομο...  γιατι εκτος bou εβλεπε κ πολλες τσοντες πολλες ωρες....  ημαρτον Παναγια μ λεω...  θα μπω κ εγω να δω ενα δυο βιντεακια...  αλλα 3 ωρες πορνο? ???? Και στο τελος τελος εγω που στεναχωριεμαι τωρα τι να κανω?  Απο ποιον να ζητησω τα ρεστα? ...πφφφφ!!!!
αρχικά φίλη μου να σε παρακαλεςω να μην στενοχώριεσε και να είσαι χαρούμενη..
Δεύτερον να ξέρεις οτι το sex κ ο άνθρωπος πάντα πήγαιναν μαζι χιλιάδες χρόνια.. όσο για τις πορνοταινίες όλος ο κόσμος βλέπει ειναι η τριτη  πηγή πλούτου στον πλανήτη ειναι εθισμος σίγουρα η ενοικίαση ενός κορμιού κ οι οικοι αλλα δεν ειναι μονο να κανεις ψυχρό sex με μια κυρια κατόπιν χρηματικής αμοιβής ειναι κ ενα χάδι λες μια κουβέντα κ  ντροπή δεν ειναι να σε πουν μπουρδελιαρη αλλα ειναι να σε πουν κλέφτη παιδοφυλο δολοφόνο..
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
αρχικά φίλη μου να σε παρακαλεςω να μην στενοχώριεσε και να είσαι χαρούμενη..
Δεύτερον να ξέρεις οτι το sex κ ο άνθρωπος πάντα πήγαιναν μαζι χιλιάδες χρόνια.. όσο για τις πορνοταινίες όλος κόσμος βλέπει ειναι η τριτη  πηγή πλούτου σε όλο το κόσμο,
ειναι εθισμος σίγουρα η ενοικίαση ενός κορμιού κ οι οικοι αλλα ντροπή δεν ειναι να σε πουν μπουρδελιαρη αλλα ειναι να σε πουν κλέφτη παιδοφυλο δολοφόνο..
Ευχαριστω για τη συμπαρασταση.... συμφωνω με οσα λες δεν αντιλεγω σε κατι...  επιπλεον η ψυχολογος μ μου ειπε οτι ολα καλα λεει γιατι δεν ψαχνει να σε αντικαταστησει συναισθηματικα μεσα του απλα ικανοποιει μια σαρκικη αναγκη ξερω γω....  κ καπου τσιμπησα με αυτο κ αρχισα κ το σκεφτομουνα εκει που απλα εξαντληθηκα ηταν η επιμονη αρνηση του οτι ποτε δεν εκανα κατι δλδ σε επιασα πες την αληθεια μη με βασανιζεις αλλο ..και επισης καθημερινα ηταν ενα μαρτυριο...  να σκεφτομαι πηγε?  Δεν πηγε? Θα ξαναπαει? Γιατι πηγε σε αυτη? Τι εχει παραπανω? Δλδ ειχε πολλες προεκτασεις αυτο αρνητικες στην ψυχολογια μ στην γυναικεια μ υπαρξη ...γιαυτο η αρχικη μ θεση κ αναρτηση ηταν οτι δεν ειναι κ τοσο απλο κ δε συμφωνω με την αποψη " οκ αν σας πιασει διωχτε την " .... σας επρηξα το ξερω καημενα μ παιδια! !!! :) :)
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Δεν ειμαι τρολ αυτο ειναι #truestory αλλα κ εσεις δε βοηθατε καθολου....  δε λετε μια γνωμη να τον συγχωρεσω?  Θα αλλαξει? Θα σταματησει? Αν οχι κ παω παρακατω υπαρχει ελπιδα για μια ζωη χωρις κερατα? 


Ή τον συγχωρεις και γινεσαι καλυτερη μαζι του ή ψαξε απο εδω μεσα να βρεις τον επομενο. Υπαρχουν πολλοι τυποι που την εχουν 1.80 και εχουν υψος 25 εκατοστα. Εξαλου και στο fb ή στον δρομο να ψαξεις για τον επομενο ενδεχωμενος εδω να ξημεροβραδιαζει και αυτος...
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.926
Κριτικές
32
Like
15.309
Πόντοι
12.946
Δεν ειμαι τρολ αυτο ειναι #truestory αλλα κ εσεις δε βοηθατε καθολου....  δε λετε μια γνωμη να τον συγχωρεσω?  Θα αλλαξει? Θα σταματησει? Αν οχι κ παω παρακατω υπαρχει ελπιδα για μια ζωη χωρις κερατα? 
Δυστυχώς είναι ανίατη ασθένεια, γνώμη μου  :woldman:
πάρτο σαν το φαγητό που και που θες κάνα συμπλήρωμα.
Αλλά κράτα τον (ελεγχόμενο) μπορεί να πέσεις σε χειρότερο  :S :S :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Δεν ειμαι τρολ αυτο ειναι #truestory αλλα κ εσεις δε βοηθατε καθολου....  δε λετε μια γνωμη να τον συγχωρεσω?  Θα αλλαξει? Θα σταματησει? Αν οχι κ παω παρακατω υπαρχει ελπιδα για μια ζωη χωρις κερατα?  
Το αν θα τον συγχωρέσεις εξαρτάται από τι δουλειά κάνει και πόσα λεφτά βγάζει.Αν είναι πολυ φραγκατος τότε.....και λίγο κέρατο υποφέρεται.  >:cheesy: >:cheesy:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.926
Κριτικές
32
Like
15.309
Πόντοι
12.946
Το αν θα τον συγχωρέσεις εξαρτάται από τι δουλειά κάνει και πόσα λεφτά βγάζει.Αν είναι πολυ φραγκατος τότε.....και λίγο κέρατο υποφέρεται.  >:cheesy: >:cheesy:

Σωστά, μπορεί να πέσει σε χειρότερο πουτανιάρη και να είναι και άφραγκος  :S :S :S
Επί του θέματος δεν γίνεται να συλληφθώ γιατί έχω 5-6 καρτέλες ανοιχτές και αλλάζω σε κλάσματα δευτερολέπτου  :cool2:
το πρόβλημα είναι ότι ώρες ώρες με πιάνουν τα γέλια, μια φορά κόντεψα να πνιγώ  :grin:
 

mr. robot

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
172
Πόντοι
290
Προς τη φιλη... Ψυχραιμία. Συμβαίνουν αυτά τα πράγματα στη ζωή όπως και πολύ χειρότερα. Δυστυχώς οι άνθρωποι έχουμε μια τάση να κολλάμε με αυτούς που δεν μας θέλουν τόσο ή δεν μας εκτιμούν τόσο όσο περιμένουμε. Δεν ξέρω σε τι φάση ήταν η σχέση(η γάμος δεν είδα) για να σε στιγματίσει ένα τέτοιο συμβάν, αλλά καλό είναι να ξέρουν και οι 2 τι θέλουνε και να το εκφράζουν. Μου έχει τύχει σε σχέση που ήμουν φουλ ερωτευμένος να κάνουμε όλη μέρα σεξ και το βράδυ που πήγαινε σπίτι της να θέλω και άλλο και να μπαίνω να βλέπω μερικά βίντεο κάτι που δεν της άρεσε καθόλου γιατί νόμιζε ότι δεν με κάλυπτε η δεν ήθελε να έχει αυτή την εικόνα για το αγόρι της.Ωστόσο η εξήγηση που δίνω εγώ είναι καθαρά ορμονική ότι όσο πιο πολύ το πασπατεύεις τόσο πιο πολύ ανταποκρίνεται(και το βλέπω και τώρα που είμαι μόνος μου όσο πιο πολύ αυνανιστώ τόσο πιο συχνά θα έχω καύλες). Αλλά δεν φλέρταρα με άλλες γυναίκες ούτε επισκεπτόμουν τις ιέρειες του χώρου. Βέβαια όταν με κεράτωσε η κοπέλα ήθελα τόσο πολύ να ξεσπάσω που πήγα με όποια έβρισκα. Λάθος αντιμετώπιση και αυτή. Οι τσόντες είναι κάτι που αν το γουστάρει ο άλλος οφείλεις να το σεβαστείς και πίστεψε με καλό κάνει για τη σχέση γιατί και δεν θα βγάζει τα αποθημένα του εκεί( όλοι έχουμε γιατί δεν γίνεται να τα χουμε όλα, να χουμε και τη μιλφ και την πιτσιρικα και την ξανθια και τη μελαχροινή), οποτε ειναι πιο πιθανο να μην ξενοπηδαει. Επισης, εμενα μου αρεσει γιατι εμπλουτιζεις τα σκηνικα που μπορεις να κανεις στο κρεβατι σου. Τωρα αν καποιον τον ενοχλει αυτο, σιγουρα θα βρει ενα ατομο που να εχουν την ιδια αντιληψη πανω σε αυτο και να ειναι οκ μεταξυ τους. Αλλα πανω απο ολα καλο ειναι να ειναι ξεκαθαροι και οι δυο με το τι σχεση θελουν να εχουν.Εγω τα τελευταια χρονια μενω μονος απο επιλογη και δεν κανω σχεση με γυναικες που με εχουν προσεγγισει γιατι ξερω οτι δεν εχουν αυτα που ψαχνω και ετσι αποφευγω καταστασεις απογοητευσεων και τσακωμων.Πληρωνω ομως βαρυ τιμημα να ειμαι μονος και ουτε εχω λεφτα για να με καλυπτουν οι κοπελες του χωρου. Υπομονη κανω και γεμιζω τη μερα μου με στοχους και αλλα πραγματα για την ωρα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Κορίτσι, άκου ...

... αν είσαι εμφανίσιμη όπως είμαι και εγώ, αν είσαι άνθρωπος επιπέδου όπως είμαι και εγώ θα σου πρότεινα το εξεις:

Θα σε βγάλω ένα βράδυ για φαγητό και μετά θα σε πάω στο Ισμινης 2 και θα κάνουμε το καλύτερο τρίο που έχεις φανταστεί.

Ίσως τότε καταλάβεις ότι ο φίλος σου δεν έκανε και κανένα έγγλημα.  
Ίσως τότε θα δεις ότι η ζωή δεν είναι μόνο ευθύνες και σοβαροφάνεια ...

Αλλά αν δεν το έχεις το σπορ ... γραψου καλύτερα σε κανένα σάιτ για πλέξιμο ...

... η μπάλα είναι για τους παιχτες ...!

με εκτίμηση ...



Πσσσσς, επιθετικος ο παικτης.
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Λέτε ο πρώην να σχολίασε σε αυτό το νήμα ?

Ενοειτε τυπε πως και το σχολιασε απ τους πρωτους πρωτους   :S :S :S

Το είδε πέρσι η γκόμενά μου, καθόμασταν μαζί, και άνοιξα το ίντερνετ στο λάπτοπ. Δεν το κατάλαβα πως βγήκε γιατί βγάζει στην οθόνη σε τετραγωνάκια τις σελίδες που επισκέπτομαι συχνά. Από τη ταραχή μου μόλις βγήκε το σήμα με το κόκκινο φωτάκι (μπαμ έκανε στην οθόνη), πέταξα ένα "σόρρυ" μπροστά της, και έκανα δήθεν ότι κάτι μπέρδεψα στο λαπτοπ και καλά, απασχολημένος... Ακολούθησε μία παγωμάρα για μερικά λεπτά. Εδώ και πολύ καιρό είναι πρώην γκόμενά μου.


ΥΓ. Το άλλο το θρεντ "με πόσους λέει οτι έχει πάει η γκόμενά σας" που ήταν πριν από λίγο, που εξαφανίστηκε? Πως το βρίσκω, θέλω να κάνω δήλωση.  

Τωρα θελει και να την ξεμπροστιασει ! ψαχνει το αλλο θρεντ  :S :S :S
 

Ko LaLa`

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Πσσσσς, επιθετικος ο παικτης.
Θα δεχομουν την προταση σου αν ελειπε απο το προγραμμα το Ισμηνης 2 .... δλδ οκ παμε για φαγητο να δειξουμε το επιπεδο μας που ειναι υψηλο αν εισαι κ ωραιος οπως εγω  μετα παμε σπιτι σου -για να μπορω να φυγω οποτε θελω - ποτισε με και τα μοσχοφιλερα μ και μετα θα σου πω εγω τι εχουνε να μου πουνε μωρε αυτες οι κακομοιρες απο το ισμηνης 2 βαριουντε τη ζωη τους εκει περα αχ και βαχ να βγει η βραδυα... πατε κ εσεις κ νομιζετε κατι κανατε ... αντε μη με βαζετε να λεω τετοια εχω ερθει Εν Ειρηνη... :) :)
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Ευχαριστω για τη συμπαρασταση.... συμφωνω με οσα λες δεν αντιλεγω σε κατι...  επιπλεον η ψυχολογος μ μου ειπε οτι ολα καλα λεει γιατι δεν ψαχνει να σε αντικαταστησει συναισθηματικα μεσα του απλα ικανοποιει μια σαρκικη αναγκη ξερω γω....  κ καπου τσιμπησα με αυτο κ αρχισα κ το σκεφτομουνα εκει που απλα εξαντληθηκα ηταν η επιμονη αρνηση του οτι ποτε δεν εκανα κατι δλδ σε επιασα πες την αληθεια μη με βασανιζεις αλλο ..και επισης καθημερινα ηταν ενα μαρτυριο...  να σκεφτομαι πηγε?  Δεν πηγε? Θα ξαναπαει? Γιατι πηγε σε αυτη? Τι εχει παραπανω? Δλδ ειχε πολλες προεκτασεις αυτο αρνητικες στην ψυχολογια μ στην γυναικεια μ υπαρξη ...γιαυτο η αρχικη μ θεση κ αναρτηση ηταν οτι δεν ειναι κ τοσο απλο κ δε συμφωνω με την αποψη " οκ αν σας πιασει διωχτε την " .... σας επρηξα το ξερω καημενα μ παιδια! !!! :) :)
Στην ψυχολόγο σου το είπες ότι αρθρογραφεις στο συγκεκριμένο forum? Παρεπιπτόντως ωραία η ψυχολόγος; Αν δεν είναι καμιά αγαμητη μπαλότσα, ρωτησέ την να σου πει για τις ερωτικές φαντασιώσεις της που δεν έχει πραγματοποιήσει. Θα διασκεδάσεις ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
[...]
Επί του θέματος δεν γίνεται να συλληφθώ γιατί έχω 5-6 καρτέλες ανοιχτές και αλλάζω σε κλάσματα δευτερολέπτου  :cool2:
το πρόβλημα είναι ότι ώρες ώρες με πιάνουν τα γέλια, μια φορά κόντεψα να πνιγώ  :grin:

Είμαστε γελαδερά τα παππούδια, πώς να το κάνουμε.... :grin: :grin: :grin:

100-year-olds-karsten-thormaehlen-4.jpg

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.688
Like
27.974
Πόντοι
5.506
Σωστά, μπορεί να πέσει σε χειρότερο πουτανιάρη και να είναι και άφραγκος  :S :S :S
Επί του θέματος δεν γίνεται να συλληφθώ γιατί έχω 5-6 καρτέλες ανοιχτές και αλλάζω σε κλάσματα δευτερολέπτου  :cool2:
το πρόβλημα είναι ότι ώρες ώρες με πιάνουν τα γέλια, μια φορά κόντεψα να πνιγώ  :grin:
αρα θειε εχεις γκομενα? :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom