Νέα

Ρωσίδες vs Ρουμάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε Ρωσίδες ή Ρουμάνες πόρνες;

  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 294 52,2%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 163 29,0%
  • Άλλη εθνικότητα

    Ψήφοι: 40 7,1%
  • Πουτάνα να 'ναι κι ό,τι να 'ναι

    Ψήφοι: 66 11,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    563

donalitizrll

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δύο είναι οι μεγαλυτεροι πόνοι που μπορεί να βιώσει ενας άντρας:
Ο χωρισμός απο Ρωσίδα και η κλωτσια στ´ αρ@@δια...
Ισχύει αδερφέ 100 τοις 100 συμφωνώ και οι ρωσίδες γενικά έχουν πολλά ψυχολογικά πίνουν πολλά ξύδια αλλά αμα σε αγαπάνε σε έχουνε στα ώπα ώπα και σε τυλίγουν.. Από Προσωπική εμπειρία πριν κάτι μήνες με Έσκορτ πολύ δυνατό( 2 χρονια τραβιόμασταν αλλα πολλα Ψυχολογικά + ξύδι + ντραγκς συνέχεια…. loco leme.
 

Manos Gousgounis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2024
Μηνύματα
16
Like
21
Πόντοι
0
Ρωσιδες αλλά οχι απο Σιβηρια, Ουκρανές και Λευκορωσιδες ειναι με διαφορα οι πιο σεξουαλικες γυναικες. Οι Βαλκανιες απλα γαμιουνται ευκολα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Όλοι ξέρουν ότι προσκυναω το σλαβικό μουνί. Δεκάδες Ρωσίδες και Ουκρανες έχουν αρμεξει το πέος μου στο νησί τόσα χρόνια, ενώ μόλις ακούω Ρουμάνα τρέχω μακριά.

Πρόσφατα είχα πολύ ευχάριστη έκπληξη από μια αγγελία που σύστησε γνωστός. Δήλωνε Ιταλίδα αλλά ήμουν 100% σίγουρος ότι είναι Ρουμάνα. Πήγα πρώτη επίσκεψη και έπαθα πλάκα από την αντιμετώπιση. Καθαρή, φιλική, επαγγελματίας, να ρωτάει τι μου αρέσει πάνω στην πράξη, να μην κοιτάει ρολόι, να μην κλείνει μπούτια για να αποφεύγει τη βαθιά διείσδυση και γενικά εντελώς αντίθετη περίπτωση από τις κλασικές Ρουμάνες.

Στη δεύτερη επίσκεψη μου ανοίχτηκε και παραδέχτηκε την καταγωγή της. Ξέρει ότι οι συμπατριώτισσες της έχουν άσχημο όνομα και για αυτό δηλώνει άλλη καταγωγή.

Οπότε υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά ναι Ρωσίδες πάνω από όλα λέμε!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom