Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Στην ανδρόσφαιρα το θέμα έχει αναλυθεί μέχρι αηδίας, όχι θεωρητικά, από ανθρώπους οι οποίοι έκαναν σχέσεις με χωρισμένες γυναίκες με παιδί, υπολογίζοντας στο εύκολο γαμίσι. Το συμπέρασμα είναι ένα. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙς ΣΧΕΣΕΙς ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. Στην αρχή θα στα δώσει όλα, αφού ψάχνει χορηγό. Στη συνέχεια θα αρχίσουν τα προβλήματα κι οι απαιτήσεις. Είχα σχέση με μια τέτοια, πριν μάθω αυτές τις πληροφορίες, κι επιβεβαιώνω την αλήθεια όσων ισχυρίζονται τα α΄τομα αυτά. Για να μην επαναλαμβάνω, απλά πληκτρολόγησε never date a single mother και θα δεις δεκάδες σχετικά βίντεο, αν θες ενημέρωση 

γιατι να φορτωθεις μια με προβληματα? εχεις τη ζωη σου τους στοχους σου τα προβληματα σου.

Γιατι να μπεις στον κοπο να ασχοληθεις σοβαρα με καποια για την οποια δεν εισαι σημαντικος?

Μονο μαλακες ελληνες τις παιρνουν σοβαρα κατι τετοιες μπας κι τον βρεξουν
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δημητρακη, εχει σαιτ η παραπανω γκομενα που δειχνει την τιμη? Γενικα καποιο σαιτ για ρωσια? για να δουμε τι παιζει απο πορνομεταναστευση
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη, εχει σαιτ η παραπανω γκομενα που δειχνει την τιμη? Γενικα καποιο σαιτ για ρωσια? για να δουμε τι παιζει απο πορνομεταναστευση
Το σά'ι'τ είναι αυτό εδώ      αλλά δεν ενημερώνετε συχνά και αυτή τη στιγμή δεν την έχει.Έχει αυτή που είχα πηδήξει (και σας είχα βάλει και βιντεάκι που είχε) ενώ αυτή δε δουλεύει πιά
 Το ποιά δουλεύει κάθε μέρα το γράφει εδώ



Είναι 2 σαλόν σε αυτή την αλυσίδα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
βάζω αυτή την κοπέλα από το σαλόν, δε μου είχε κάνει καμιά εντύπωση αλλά έβαλαν αυτό το βιντεάκι  :)

 

Αμέσως θυμήθηκα τον Τ. που του αρέσουν αυτές που παίζουν σε τσόντες  
Σκέφτομαι να πάω να την  :knockinb: αύριο γιά τους VIP πάει 45 ευρώ η ώρα. Για τους κοινούς θνητούς 51 ευρώ η ώρα.
Τι εγινε τελικα πορνοτσαρε καλιμπραρισες το ανερχομενο αστερι της τσοντας..
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δημητρακαρε τι θα γίνει εκεί στα σύνορα αρμενιας-αζερμαιζαν, θα συνεχιστούν οι συγκρουσεις. Έχει μια περιοχή που είναι κατεχόμενη εκει? Οι Αρμένιοι είναι εκδικητικοί άνθρωποι, είναι να μην τους πειράξεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακαρε τι θα γίνει εκεί στα σύνορα αρμενιας-αζερμαιζαν, θα συνεχιστούν οι συγκρουσεις. Έχει μια περιοχή που είναι κατεχόμενη εκει? Οι Αρμένιοι είναι εκδικητικοί άνθρωποι, είναι να μην τους πειράξεις.
Εκεί είναι μιά στενή λωρίδα 30-35 χλμ. που έχει το Αζερμπα'ι'τζάν ,από κει περνάν όλοι οι αγωγοί με πετρέλαιο και γκάζι.Οι εξαγωγες του Αζερμπα'ι'τζάν εκτός από φρούτα και λαχανικά που δεν είναι ούτε το 10% του ΑΕΠ είναι το πετρέλαιο και το γκάζι.Χτες το πρω'ι' οι Αρμένιοι κατέλαβαν τους λόφους που ελέγχουν όλη την περιοχή,αν βάλουν  εκεί Град μπορούν να καταστρέψουν τους αγωγούς του Αζερμπα'ι'τζάν!Μπορούν και να χτυπίσουν και το φράγμα στη λίμνη!Και να κάνουν το Μπακού Βενετία  :headbang:
   Οι Αζέροι δεν είναι κακά παιδιά αλλά είναι πολύ χαζοί!Δεν τους κώβει καθόλου!Οι Αρμένιοι είναι πολύ πιό έξυπνοι και στρατηγικά μυαλά,ενώ οι Αζέροι ειδηκεύονται στο να πουλάνε στα παζάρια.
  Το πιθανότερο είναι η Ρωσσία να τους έβαλε να κάνουν αυτό το επισόδιο γιάτι το Αζέρικο γκάζι παίρνει σιγά σιγά τη θέση του Ρωσσικού γκαζιού στην Τουρκία και την Ευρώπη.
 

Συνημμένα

  • rszo-grad8.jpg
    rszo-grad8.jpg
    177,7 KB · Εμφανίσεις: 80

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Θα πάω με τον καινούργιο σκύλο που πήρα γιά να γαμάει. Εσύ πήρες άλλο σκύλο? Γιατί το σκυλάκι που είχες δεν πρέπει να γαμάει καλά  :2funny:
αστεια-αστεια ο kατman καπου εγραψε προσφατα οτι ετοιμαζει σκηνικο με μια τελειωμενη πολωνεζα και ενα dog, αρα περιμενει τον σκυλο παλι να κουκουνησει.. μην βαλει κατω και εκεινον ομως  :cheesy:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σας βάζω κ'εδώ ένα διαμέρισμα που πουλιέται στον όροφο που μένω 22-23 τετραγωνικά ζητάνε 3.500.000 ρούβλια (40.500 Ευρώ)
Είναι σε πολύ καλή περιοχή κοντά στο μετρό.
Το ξέρω ότι το πιθανότερο είναι ότι κανένας δεν θα ενδιαφερόμενος δεν θα βρεθεί αλλά σας βάζω την αγγελία.
Κοινόχρηστα έχει 20-25 ευρώ το μήνα ρεέμα 3-5 Ευρώ το μήνα.ΕΝΦΙΑ γύρω στα 10 ευρώ το χρόνο.
Η Ρωσσία όσο πάει γίνεται και καλύτερη πιστεύω ότι ενας νέος αν έχει 50.000-60.000 στην άκρη και εισόδημα 1.000+ Ευρώ το μήνα μπορεί να πορνομεταναστεύσει στην Αγία Πετρούπολη.
Με 40.500 παίρνει ένα τέτοιο διαμέρισμα,2.000-3.000 έπιπλα,και τέλος 7.000-10.000 ευρώ ένα αυτοκίνητο.
Το 2007-2008 ήθελες πολύ περισσότερα :headbang: ένα τέτοιο διαμέρισμα είχε 80.000 ευρώ!και τα πάντα ήταν ακριβότερα!:headbang:οπότε ήθελες πάνω από 100.000 ευρώ γιά αγορά διαμερίσματος και αυτοκινήτου και εισόδημα 2.000 ευρώ γιά μιά μέση ζωή!Τώρα χρειάζεσαι ακριβώς τα μισά!
 

Συνημμένα

  • studio1.jpg
    studio1.jpg
    184,8 KB · Εμφανίσεις: 90
  • studio13.jpg
    studio13.jpg
    205,9 KB · Εμφανίσεις: 93
  • studio12.jpg
    studio12.jpg
    221,7 KB · Εμφανίσεις: 99
  • studio11.jpg
    studio11.jpg
    216,7 KB · Εμφανίσεις: 84
  • studio10.jpg
    studio10.jpg
    185,3 KB · Εμφανίσεις: 88
  • studio9.jpg
    studio9.jpg
    447,6 KB · Εμφανίσεις: 85
  • studio8.jpg
    studio8.jpg
    462,7 KB · Εμφανίσεις: 82
  • studio7.jpg
    studio7.jpg
    468,6 KB · Εμφανίσεις: 82
  • studio6.jpg
    studio6.jpg
    453,3 KB · Εμφανίσεις: 84
  • studio5.jpg
    studio5.jpg
    183 KB · Εμφανίσεις: 82
  • studio4.jpg
    studio4.jpg
    180,3 KB · Εμφανίσεις: 83
  • studio3.jpg
    studio3.jpg
    164,4 KB · Εμφανίσεις: 87
  • studio2.jpg
    studio2.jpg
    175,3 KB · Εμφανίσεις: 83

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκατομητσο,
Πως πάνε οι εισπράξεις από τα χεσιματα που σου ρίχνουν στη μάπα ?

Με πόσα χεσιματα γεμίζεις το ρεζερβουάρ στο σιδερένιο άλογο ?

:sunglasses:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ετσι θα γινεις σε 20 χρονια κ ακομη τα ιδια και τα ιδια θα γραφεις ,μονος σου μεσα στο σαπιο δωματιο σου. Την ιδια κασετα χαχαχαχ
Τι καλα που περνας στην ρωσια ,πας mcdonalds και βολτα μεχρι το parking
Οτι εχει μουναρες, αυτο ειναι αληθεια ,αλλα.....καμμια σχεση με σενα αυτο...
Οτι εχεις διαμερισμα, αν το εβαζες στο rbnb ,ουτε μια φορα δεν θα νοικιαζοταν τετοιο γιαπί που μενεις.
Οτι εχεις υψηλες γνωριμιες πχ αντιεισαγγελεας
Οι φιλοι σου ειναι τουρκοι κ αλγερινοι

Διαμερισμα πηρα περσι στην θεσνικη
Κι αν θα ξαναπαρω παλι στην θεσνικη θα ειναι. Τι να το κανω στην ρωσια αν ειναι να γαμαω σαυρες ,τις γαμαω κι εδω

 

Συνημμένα

  • FaceApp_1597555122194.jpg
    FaceApp_1597555122194.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 71
  • 20200709_040832.jpg
    20200709_040832.jpg
    53,3 KB · Εμφανίσεις: 80

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
O Gastarbeiter τώρα γράφει postcards στα φαντασματάκια που τον περιμένουν πίσω στη δουλειά του και του κρατούν συντροφιά!!! :2funny::2funny::2funny:


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ετσι θα γινεις σε 20 χρονια κ ακομη τα ιδια και τα ιδια θα γραφεις ,μονος σου μεσα στο σαπιο δωματιο σου. Την ιδια κασετα χαχαχαχ
Τι καλα που περνας στην ρωσια ,πας mcdonalds και βολτα μεχρι το parking
Οτι εχει μουναρες, αυτο ειναι αληθεια ,αλλα.....καμμια σχεση με σενα αυτο...
Οτι εχεις διαμερισμα, αν το εβαζες στο rbnb ,ουτε μια φορα δεν θα νοικιαζοταν τετοιο γιαπί που μενεις.
Οτι εχεις υψηλες γνωριμιες πχ αντιεισαγγελεας
Οι φιλοι σου ειναι τουρκοι κ αλγερινοι

Διαμερισμα πηρα περσι στην θεσνικη
Κι αν θα ξαναπαρω παλι στην θεσνικη θα ειναι. Τι να το κανω στην ρωσια αν ειναι να γαμαω σαυρες ,τις γαμαω κι εδω

Στα όνειρα σου το πήρες :2funny: ούτε σε καμιά 15αριά χρόνια που θα ξεχρεώσεις της τράπεζες θα μπορέσεις να πάρεις διαμέρισμα αν και το πιθανότερο είναι να τα έχεις τεζάρει μέχρι τότε:priest: :2funny:.
Μεγάλη μαλακία είπες πάλι :jerking: αμέσως νοικιάζεται το δικό μου γιά 400 ευρώ το μήνα πριν τον ιό και περισσότερο
Εγώ σε 20 χρόνια θα είμαι με τεράστια περιουσία και δεν θα έχω αλλάξει και πολύ.Οι φώτο μου που ανεβάζει συνέχεια ο Ιωσήφ είναι του 2010 και όπως βλέπετε δεν έχω αλλάξει καθόλου σε 10 χρόνια!
Σιγά μην κάθομαι να ασχολούμαι με ενοικιάσεις και :2funny::jerking: είδες πόσα παίρνω κάθε μήνα! :2funny: κοντά τα διπλά απ'όσα βγάζεις εσύ δουλεύοντας στη Γερμανία διπλοβάρδιες :2funny:
Και το Σεπτέβρη έχω να παίρνω 2.500 συν τα 300 της κόρης μου συν 500 στην κάρτα :2funny: γιά τέταρτο μήνα αν είναι σας τα βάζω φωτογραφία :2funny:
Το όνειρο σου όπως και του κάθε οικονομικού μετανάστη είναι να μπορέσει να γυρίσει στον τόπο του :2funny::jerking:





O Gastarbeiter τώρα γράφει postcards στα φαντασματάκια που τον περιμένουν πίσω στη δουλειά του και του κρατούν συντροφιά!!! :2funny::2funny::2funny:

Μ'αρέσει που πήγε 10 μέρες Ελλάδα και την έχει δει :2funny::jerking:εμένα μέχρι πριν από 2 χρονια με το ζόρι με ανάγκαζαν να έρχομαι Ελλάδα.Ηταν το μεγαλύτερο πρόβλημα της ζωής μου,να ταλαιπωρούμε,να μπαίνω στα αεροπλάνα,μου είχαν σπάσει τα νεύρα :headbang:Ευτυχώς το έλυσα και δε χρειάζεται να έρχομαι.Και αυτός ο αρχιμαλάκας πληρώνει εισητήρια γιά να πηγαίνει μόνος του Ελλάδα:2funny::headbang:Αυτό δείχνει πόσο κακομοίρης είναι :2funny:να ονειρεύεται κάθε χρόνο να γυρίσει στην αηδία :2funny::vomit:

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Λαθος κανεις ψευταρακη. Εχεις περιπου τα μισα εισοδηματα απο μενα.
Βαλε λεφτα ή καταθεσεις φωτογραφια κι ασε τα λογια.

απο ταξιδια σας κανω μια κοντρα εσενα κ τον τσαμπικο μαζι. Εσεις μαζι, εγω μονος μου, με αποδειξεις και φωτογραφιες και 20€ paypall.
Ο αλλος πηγε μπουενος αιρες κ οταν του μιλησα για τον ταραση εξαφανιστηκε 2 μερες χαχχαχα.

Σπουδαιοι επιχειρηματιες και εισοδηματιες ειστε

Χαχαχαχ

Πω ρε γελια χαχαχχααχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λαθος κανεις ψευταρακη. Εχεις περιπου τα μισα εισοδηματα απο μενα.
Βαλε λεφτα ή καταθεσεις φωτογραφια κι ασε τα λογια.

απο ταξιδια σας κανω μια κοντρα εσενα κ τον τσαμπικο μαζι. Εσεις μαζι, εγω μονος μου, με αποδειξεις και φωτογραφιες και 20€ paypall.
Ο αλλος πηγε μπουενος αιρες κ οταν του μιλησα για τον ταραση εξαφανιστηκε 2 μερες χαχχαχα.

Σπουδαιοι επιχειρηματιες και εισοδηματιες ειστε

Χαχαχαχ

Πω ρε γελια χαχαχχααχα
Πιά μισά βρε κατακαημένε :2funny:Δηλαδή βγάζεις 5.500-6.000 το μήνα?:2funny:
Εγώ σας έβαλα 3 μήνες τώρα πόσα παίρνω,την πρώτη φορά είπατε ότι τα πεντακοσάρικα είναι από το σεντούκι μου μετά σας τα βάζω από την τράπεζα που τα παίρνω σε πεντακοσάρικα και το βουλώσατε προσωρινά :2funny:μετά αρχίσατε πάλι να γράφετε :jerking:
Εσύ τι μας έβαλες?Κάτι δεκάρικα από διαφορετικούς πάκους :2funny:τα λεφτά των γειτόνων σου μας έβαλες :2funny::jerking:μία φορά τα έβαλες ενώ εγώ βάζω κάθε μήνα πόσα παίρνω :2funny: εγώ τρεις μήνες βάζω εσύ μία φορά που δεν ήταν όλα δικά σου :2funny:.
Τι ταξήδια μας έβαλες με το μούφα εισητήριο Χονγκ Κονγκ-Χίθροου?:2funny::jerking:Μήπως και γκόμενες έχεις περισσότερες?:2funny:μιά μούφα φωτογραφία που έκλεψες από το ιντερνέτ μας έβαλες από μιά Κινέζα και είπες ότι είναι γκόμενα σου:2funny: και μιά χάλια Αλβανίδα που μιά φορά πήγες μόνο γιά καφέ :2funny:.
Θέλω να δω το αμάξι που λες ότι έχεις και τα 4 λάστιχα κάνουν 120 Ευρώ :2funny:εμένα με τόσα ούτε ένα λάστιχο δεν παίρνεις :2funny:.
Πάρε τ'αμάξι που κάνει 3.000 Ευρώ :2funny::jerking:
Ακόμα περιμένουμε φώτο από το αυτοκίνητο σου που δεν υπάρχει :2funny:
 

Συνημμένα

  •  tou.jpg
     tou.jpg
    366,3 KB · Εμφανίσεις: 88
  • tou1.jpg
    tou1.jpg
    331,7 KB · Εμφανίσεις: 89
  • tou2.jpg
    tou2.jpg
    435,6 KB · Εμφανίσεις: 84
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα βάλε φωτογραφία την κεφάλα σου να δούμε αν έχεις μαλλιά,σημερινή με χαρτάκι το όνομα σου.:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 88

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Όποιος είναι λιγάκι σχετικός με εμφυτεύσεις ξέρει πολύ καλά ότι σε ένα μικρο σημείο στο πίσω μέρος του κεφαλιού γυρω στα 2 δάκτυλα δεν μπορούν να βάλουν μαλλιά.Στο πλά'ι' που δεν είχα έβαλα όταν πήγα Ελλάδα
Αυτό είναι το πρόβλημα σου :2funny::jerking: λέγατε ότι τα διαμερίσματα μου κάνουν πενταροδεκάρες :jerking: σας απέδειξα πόσο κάνουν....μετά λέγατε ότι παίρνω 800 Ευρώ το μήνα :jerking: τρεις μήνες τώρα παίρνω πάνω από 2.500 :2funny: και τώρα το πρόβλημα σας είναι αν εχω μαλλιά σε ένα σημείο στο πίσω μέρος του κεφαλιού :2funny::jerking:
Εσύ έβαλες μούφα 500άρικα ότι είναι δικά σου ,ο Βλάκμαν φωτογραφίες από ένα διαμέρισμα που νοίκιασε μέσω R bnb και έλεγε ότι είναι δικό του και ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα :2funny::jerking: ο άλλος έλεγε ψέματα ότι είναι πιλότος μέχρι που τον ρεζίλεψε τελείως το πουλί :2funny:Γιά το νυχτοφύλακα τι να πω?:2funny:είδατε πόσο γελοίος ψεύτης είναι γκόμενες μούφα,εισητήρια μούφα και μόνο χρέη :2funny::2funny:.
Και δε λέτε γ'αυτους τους ψεύτες και ασχολείστε αν σε ένα μέρος πίσω στο κεφάλι μου έχω μαλλιά :jerking::jerking::jerking:
Η αγαμία και η αφραγκία σας έχει βαρέσει στο κεφάλι εντελώς :2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όποιος είναι λιγάκι σχετικός με εμφυτεύσεις ξέρει πολύ καλά ότι σε ένα μικρο σημείο στο πίσω μέρος του κεφαλιού γυρω στα 2 δάκτυλα δεν μπορούν να βάλουν μαλλιά.Στο πλά'ι' που δεν είχα έβαλα όταν πήγα Ελλάδα

Καράφλα βάλε σημερινή φωτογραφία την κεφάλα σου να δούμε αν έχεις μαλλιά.:grin::grin::grin:

Σε ένα μικρό σημείο λέει ο μαλάκας!:tooth::tooth::tooth:
Και από μπρος και από πίσω καράφλας είσαι.:2funny::2funny::2funny:
Δες τα χάλια σου...


 

Συνημμένα

  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 78

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο Χειρότερος όλων είναι ο Gastarbeiter!Τώρα με το νέο Site δεν φαίνονται τα λάθη που κάνει τρέμοντας ενώ λέει πως γράφει ήρεμα διότι ...γαμάει :2funny:
 

Συνημμένα

  • 8BF7C3C5-BD64-4695-94EE-816F02BE9189.jpeg
    8BF7C3C5-BD64-4695-94EE-816F02BE9189.jpeg
    248,7 KB · Εμφανίσεις: 83

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η γνώμη μου είναι ότι ο Ιωσήφ είναι ο πιό γελοίος :jerking: με τους κλώνους του το μόνο που κάνει είναι να χαλάει το σά'ι'τ:jerking:δε καταλαβαίνω γιατί ο Αντισθένης δεν τον σβίνει?αφού δε δίνει καμία πληροφορία και γράφει μόνο :jerking: τα ίδια και τα ίδια :jerking: και δεν έχει καθόλου πλάκα
Ο Gastarbeiter είναι ένας κακομοίρης που πήγε Γερμανία γιά να μην πάει φυλακή γιά χρέη :headbang:ίσως φυλακή στην Ελλάδα να ήταν καλύτερα από το κάτεργο της Γερμανίας :2funny:.Είχαν πολύ πλάκα οι φωτογραφίες που μας έβαλε :2funny:η ποντικότρυπα που μένει :2funny:πέθανα στα :2funny:όταν έβαλε τη μούφα φωτογραφία της Κινέζας μαζί με διάλογους που έγραψε με τον εαυτό του και είπε ότι είναι γκόμενα του :2funny:καθώς και τα χάλια που είχαν και οι δυό τους στη φώτο που πήγε γιά καφέ με την Αλβανίδα :2funny:.
Πρέπει να μας βάλει και άλλες φώτο :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Φαλακρακη εγω δεν βγαζω 5-6 χιλιαρικα γιατι ουτε εσυ παιρνεις επιδομα 2,5-3.
1200-1300 τον μηνα παιρνεις. Αυτα ειναι.

Δεν σου λεω αλλα γιατι σημερα σε παιρνουν gangbang kman2 με ΒΠ χαχχαχαχα

Οταν βαρεθουν αυτοι τα ξαναλεμε χαχαχχαχαχα

Χαχαχαχαχχααχ
 

Συνημμένα

  • DPHBNfjX4AIP0jm.jpeg.jpg
    DPHBNfjX4AIP0jm.jpeg.jpg
    34,5 KB · Εμφανίσεις: 78

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom