Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όσο για τις γυναίκες, θα πω ότι όχι οι περισσότερες-για να μην υπερβάλλω- αλλά 1 στις 2 είναι από αυτές που στην Ελλάδα ο ανδρικός πλυθησμός τρελαίνεται για πάρτη τους. Και ένα 20-25% είναι κορυφή. Επίσης έχουν άνετη ευγενική και φιλική συμπεριφορά. Ίσως επειδή εδώ οι άνδρες είναι διαφορετικοί, επομένως δε χρειάζεται να υιοθετήσουν το ξινό ύφος που υπάρχει σε άλλες χώρες.

Έτσι πέστα γιατί όταν τα λέμε εμείς οι Ρωσιδόφιλοι μας λένε υπερβολικούς...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Θερμους αγωνιστικους χερετισμους στο Λενινγκραντ.
Ψηλα τη σημαια μαγκες. Αναμενουμε με αγωνια το ρεπορταζ σας.
Δημητρακη σου ξανα-ρχομαι, μαλλον τελος του μηνα.  :boobies:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
ζηλευω ρε μάγκες,
χθεσινη επίσκεψη σε μπαρακι εδώ στην Ελλάδα πολλές γυναικοπαρεες, οι περισσότερες με ξυνισμένο ύφος και ενα μεγάλο ποσοστό αν τις δεις αβαφες θα φυγεις τρέχοντας, ελλεηνίδες !!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ζηλευω ρε μάγκες,
χθεσινη επίσκεψη σε μπαρακι εδώ στην Ελλάδα πολλές γυναικοπαρεες, οι περισσότερες με ξυνισμένο ύφος και ενα μεγάλο ποσοστό αν τις δεις αβαφες θα φυγεις τρέχοντας, ελλεηνίδες !!!
Η "SEX",EX-USSR, H "SEA AND SUN", GREECE,
ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΜΕΓΑΛΕ :grin: :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μετανοώ για όσα έχω γράψει για τον Δημητράκι. :'(
Έπεσα θύμα της ζήλιας μου :headbang:

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη και πιο αξιοόπιστη μαρτηρία από αυτη τον λάγνων συναγωνηστών μας Πίτσι και Ιππότη.

Περιμένω με αγωνία τις ανταποκρισεις τους

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΧΟΡΑΜΕ ΤΟΝ ΑΜΑΡΤΩΛΟ
που σε έχω χλεβάσει τόσο αναίτια  :'( :'( :'( :'(
Φιλε μου δεν σε καταλαβαινω απολυτα.ειναι φυσικο να μην πιστευεις τιποτα!οταν στο σα'ι'τ οι 9 στους 10 δινουν ψευτικες πληροφωριες και νομιζουν οτι τα ξερουν ολα επειδη εχουν παει 5-6 φορες εξωτερικο.ειναι φυσικο μετα να μην πιστευεις κανεναν!-----σε μερικες μερες τα παιδια γυριζουν Ελλαδα και θα σας γραψουν αναλυτικα τα παντα για την πορνοεκδρομη τους (που δεν τελειωσε ακομα).
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Σήμερα αναμένω - αναμένος το ρεπορταζ των αγωνηστών της Αγίας Πετρούπολης :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Βλέπω Πρέκα - πιλότο και ταξιδεύω μαζί σας
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Επιστροφή της επίσημης αποστολής στον τάταρο κατακτητή και νέο εστεμένο Τσάρο Πασών των Ρωσιών Dimitraki29! Ή αλλιώς Tzima Satan ( Δημήτρης ο Σατανάς!) όπως είναι ευρύτερα γνωστός εκεί!!! Δεν έχει άλλωστε και πολλούς Έλληνες! ( μια πόλη ΧΩΡΙΣ ΕΛΛΗΝΕΣ! Αν και υπάρχει η "Γκρετσεσκαγια Προσπεκτ - οδός Ελλήνων) και προτομή του Καποδίστρια, η πόλη στην οποία ουσιαστικά εξυφάνθηκε η δημιουργία του σύγχρονου ελληνικού κράτους).

Η Αγία Πετρούπολη βρίσκεται στο ίδιο γεωγραφικό πλάτος με τη Στοκχόλμη και την Αλάσκα. Ο ήλιος έδυε κατά τις 12 και η νύχτα έπεφτε κατά τις 1. Και κατά τις 3 άρχιζε να χαράζει το ξημέρωμα! 

Είμασταν τυχεροί στο ταξίδι αυτό λόγω δύο συγκυριών. Πρώτον καλός καιρός, γύρο στους 25 βαθμούς, ο κόσμος κυκλοφορούσε με κοντομάνικα ( και τα ρωσιδάκια... ελαφρά ντυμένα!  :jerking: :jerking: :jerking:) .Δεύτερον καλή ισοτιμία ρούβλι-ευρώ. Επίσης είχαμε καλό ξεναγό τον ένδοξο πορνο-μετανάστη!

Η πόλη σε μέγεθος ίσα με την Αθήνα. Αλλά αρκετά πιο όμορφη, με φαρδιούς δρόμους, ωραία κτήρια, πάρκα, πλατείες , καθόλου κίνηση και νέφος ή πρεζόνια να κλείνουν το κέντρο ή βρωμιά στους δρόμους. Αρνητικά ο κακός καιρός ( εμείς όμως πετύχαμε τον τέλειο!), το φαγητό σίγουρα κακοφαίνεται σε κάποιον Έλληνα αλλά το χειρότερο τα σπίτια. Οι πολυκατοικίες έχουν κακούς κοινόχρηστους χώρους πλην όμως τα διαμερίσματα είναι καλά σχετικά με θέρμανση και μόνωση. Αξίζουν πολύ ακριβά. Στην Ελλάδα οι κατοικίες είναι βασιλικές μπροστά στη Ρωσία ( και άλλες τέτοιες χώρες). Γενικά είναι χαρακτηριστικό της χώρας να είναι καλύτερο ότι είναι δημόσιο παρά ιδιωτικό. Ούτως η άλλως ο Ρώσος μάλλον πρέπει να είναι λίγο " σπαρτιάτης". Αρκείται στα λίγα στην ιδιωτική του ζωή.

Αλλά οι γυναίκες εκεί... Το κάτι άλλο... Τα σαλόν και ο αγοραίος έρωτας εκεί, όπου είναι πολύ ποιοτικός και φτηνός σχετικά, είναι έτσι γιατί ουσιαστικά δεν υπάρχει ζήτηση. Και δεν υπάρχει ζήτηση γιατί ουσιαστικά δε χρειάζεται.Τι να χρειαστεί με τέτοιες γυναίκες!!!! Πρέπει να είναι από τις πόλεις με τις κορυφαίες γυναίκες στον κόσμο. Δε ξέρω που αλλού μπορεί να βρει γενικά καλύτερες. Μιλάμε να περπατάς στο δρόμο και να μη ξέρεις ποια να πρωτοκοιτάξεις!!! Δεξιά, αριστερά,απέναντι, στο δρόμο, στο πάρκο, στο μετρό, στο σούπερμάρκετ, στην καφετέρια, παντού, ΠΑΝΤΟΥ! Και μιλάμε για γυναίκες σαν ας πούμε την Κουρνίκοβα ή Σαράποβα? Ε αυτές θα έλεγα είναι μέτριες και συνηθισμένες για τα εκεί δεδομένα. Μιλάμε ότι αρκετές από αυτές εδώ ή και σε άλλη χώρα θα ήταν αρκετά διάσημη, μοντέλο, ηθοποιός κάτι τέτοιο.

Δεν είναι όμως μόνο αυτό. Άντε η ομορφιά είναι φυσικό επακόλουθο κυρίως του παράγοντα πιστεύω της μίξης των φυλών. Επιμειξία ασιατοταταρικού, σλαβικού και σκανδιναβικού αίματος έχει επιφέρει αυτά τα αποτελέσματα. Το παράδοξο ωστόσο είναι πρώτον η κραυγαλέα αναντιστοιχία αντρών-γυναικών. Δηλαδή βλέπει κανείς τη γυναικάρα και έναν άντρα δίπλα της που εμφανώς δεν είναι ανάλογος. Ούτε σε εξωτερική εμφάνιση, ούτε σε στυλ, ντύσιμο κλπ, με τις παντόφλες, με καμιά μπύρα στο χέρι.  Οι άντρες φυσικά περιττό να πω ότι τις έχουν γραμμένες γενικά. Ούτε που ασχολούντε. Και να ασχοληθούν δε τρελαίνονται, δε παθαίνουν ψύχωση όπως εδώ ή σε άλλες νότιες χώρες.

Αυτό εξηγεί εν μέρει και το άλλο παράδοξο που είναι το πόσο φιλικές, ευγενικές και με αριστοκρατική συμπεριφορά θα έλεγα είναι οι γυναίκες εκεί. Συνεχεια χαμόγελο , ωραία συμπεριφορά. Βέβαια λείπει γενικά η βαλκανική αγένεια, οι φωνές , η νευρικότητα ( οκ έχουν άλλα κουσούρια οι ρώσοι) αλλά ειδικά οι γυναίκες έχουν μια αξιοθαύμαστη συμπεριφορά.
Τους αρέσει να ντύνονται ωραία. Και προκλητικά ίσως. Αλλά σε καμιά περίπτωση δε δείχνει αυτό ότι " είναι πουτάνες" κλπ. Είναι πανέμορφες, και το δείχνουν και το τονίζουν και καλά κάνουν βέβαια. Και ίσα ίσα θα έλεγα ότι είναι συντηριτικές, κοιτάνε να βρουν έναν άντρα νορμάλ να παντρευτούν να κάνουν παιδιά. Επίσης αγαπάνε πολύ τις μάνες τους! Οι μάνα πρέπει να έχει μεγάλη επιρροή στη ρωσίδα γυναίκα και να είναι πρότυπο για αυτές και να τις υπακούν. Ίσως ο επίδοξος σύντροφος να πρέπει να περάσει και από την έγκριση της μαμάς  :P.

Θα ακολουθήσει εκτενές φωτορεπορτάζ από μια ωραία πόλη με όλες τις... ομορφιές  :grin: από τον πορνορεπόρτερ. Πάντως την πόλη την αγάπησα και όχι μόνο για τις γυναίκες. Αυτό οκ είναι ένα μέρος. Σίγουρα θα αποτελεί συχνό προορισμό εφεξής!
 

Επισκέπτης
Πολύ καλή η περιγραφή του ταξιδιού σας φίλε Chevalier και η ανάλυση που έκανες για τις Ρωσίδες.. :thumbsup:Με δυο λόγια εκεί είναι ο παράδεισος για τον Έλληνα άντρα, ο συνδυασμός δηλαδή εμφάνισης και συμπεριφοράς που έχουν οι γυναίκες..που εδώ φαντάζει μακρυνό όνειρο.. Αναμένουμε με ανυπομονησία το φωτορεπορτάζ  :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Επιστροφή της επίσημης αποστολής στον τάταρο κατακτητή και νέο εστεμένο Τσάρο Πασών των Ρωσιών Dimitraki29!

Υποκλίνομαι στους αετούς της στέππας, τους πουτσαχεντίν, τους γνήσιους απόγονους του Ιβάν του Τρομερού.
bowing-036.gif

Είμαι σίγουρος ότι οι "λευκές νύχτες" έγιναν ακόμα πιο λευκές απ'τα καυτά σας φλόκια. :zfuck:
Απ'τα λόγια σου είναι σαφές ότι η Ρωσία παραμένει κομμουνιστική χώρα και όνειρο κάθε χύστη. :tits2:
Περιμένουμε με ανυπομονησία τα πορνοχρονογραφήματά σας για να σοβατίσουμε. :cum:
Σεβασμός στους μπολσεβίκους της ηδονής. :rockon: :rockon: :rockon:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Σύντροφε Ιππότα της ηδονής καλός ήθρες ξανα στο Ελλαντισταν.

Περιμένω από εσένα μια καλή περιγραφή της πολιτικ-οικονομικο-κοινωνικής κατάστασης
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Υποκλίνομαι στους αετούς της στέππας, τους πουτσαχεντίν, τους γνήσιους απόγονους του Ιβάν του Τρομερού.
bowing-036.gif

Είμαι σίγουρος ότι οι "λευκές νύχτες" έγιναν ακόμα πιο λευκές απ'τα καυτά σας φλόκια. :zfuck:
Απ'τα λόγια σου είναι σαφές ότι η Ρωσία παραμένει κομμουνιστική χώρα και όνειρο κάθε χύστη. :tits2:
Περιμένουμε με ανυπομονησία τα πορνοχρονογραφήματά σας για να σοβατίσουμε. :cum:
Σεβασμός στους μπολσεβίκους της ηδονής. :rockon: :rockon: :rockon:

...ΠΣΣΣ Βυζολάγνε Τεράστιο Respect για την Υπερτεράστια Ποιητική σου Περιγραφή των
   Περιπετειών των Τιτανομάχων Αργοναυτών Σεξ-Ερευνητών της Αγίας του Πέτρου Πόλεως !!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Σύντροφε Ιππότα της ηδονής καλός ήθρες ξανα στο Ελλαντισταν.

Περιμένω από εσένα μια καλή περιγραφή της πολιτικ-οικονομικο-κοινωνικής κατάστασης


Καταρχήν κάτι χαρακτηριστικό για να καταλάβει κανείς το που βρίσκεται. Στους δρόμους έβλεπε κανείς τεράστιες ταμπέλες όπως οι διαφημιστικές που έγραφαν "ΖΗΤΩ Ο ΡΩΣΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ" κλπ. Κάτι παράξενο για έναν Ευρωπαίο.

Αυτό που μου φάνηκε , η αίσθηση ότι η κληρονομιά του κομμουνισμού είναι ισχυρή. Ο καπιταλισμός επιδερμικά ίσως έχει αγγίξει την κοινωνία. Και η γενική σούμα είναι ότι τους έκανε ΚΑΛΟ! Αν και αυτό σηκώνει συζήτηση αλλά εγώ λέω τι αίσθηση είχα. Γενικότερα δε βλέπεις να κυριαρχεί η νοοτροπία του να αρπάξουμε να κονομήσουμε και να τα θυσιάσουμε όλα στο κέρδος. Ο Ρώσος έχει κοινωνική αλληλεγγύη, πατριωτισμό αλλά έχει περάσει κα δύσκολες καταστάσεις που δικαιολογούν ορισμένα πράγματα. Επουδενί δε τα πέρασε ο Έλληνας αυτά τις τελευταίες δεκαετίες όπου μας είχαν στα ώπα ώπα πρώτα οι Αμερικάνοι με τα Μάρσαλ αλλά ειδικότερα η Ε.Ε. με τα τεράστια πακέτα που έχει ρίξει εδώ.


Γενικότερα δε νομίζω να μπορούν να συνηθίσουν την οικονομία της αγοράς κλπ. Αυτό επιφέρει και τα προβλήματα και τις δυσλειτουργίες αλλά γενικά προσωπικά ήταν κάτι που μου άρεσε. Και συμπάθησα τους Ρώσους που τους είδα από κοντά.Στην " έδρα " τους. Μου άρεσε που δε ζουν μόνο για το χρήμα αλλά και για την τέχνη, το θέατρο, την επιστήμη κλπ.Που τα αξιοδοτούν αρκετά ψηλά.Και που γενικότερα αρκούνται στα λίγα και κάνουν μια ζωή χωρίς εφέ, με απλότητα ενώ δίνουν προτεραιότητα στο δημόσιο και το συλλογικό και αγόγγυστα παραμερίζουν το ιδιωτικό και προσωπικό.

Όσον αφορά την οικονομία, σίγουρα αυτή η χώρα με τους τεράστιους πόρους θα μπορούσε να τα πάει πολύ καλύτερα. Βέβαια έχει την ατυχία να έχει μεν μεγάλη έκταση αλλα ουσιαστικά πρόσβαση στη θάλασσα έχει μόνο από την πόλη όπου πήγαμε. Μειονέκτημα αύτό. Επίσης κατευθύνει πολύ από την ενέργειά της και τις δυνάμεις της στο στρατό. Ο πλυθησμός γενικά φαίνεται υπάκουος και ήρεμος. Δε μπορούσα να φανταστώ αυτή τη γαλήνια αρειμάνια πόλη να γίνονται εδώ διαδηλώσεις και συγκρούσεις ΜΑΤ με κόσμο!!!


Όμως μια τέτοια κοτζάμ χώρα δε μπορεί να βασίζεται μόνο στο πετρέλαιο ή το φυσικό αέριο για την ανάπτυξη της. Οκ είναι αναπτυγμένη αλλά γενικότερα νομίζω ο ρώσος δεν έχει τσαγανό και εμπορικό δαιμόνιο. Θέλει τα πράγματα να πηγαίνουν αυτόματα παρά να ρισκάρει. Και προτιμά λίγα και ασφάλεια παρά πολλά και ρίσκο.

Επίσης είναι φιλόξενοι και ζεστοί. Και απονήρευτοι. Σε σχέση με τους βαλκάνιους Έλληνες ή με κάτι άλλους τσόγλανους , Ιταλούς, Ισπανούς κλπ. Άμα πας με καλή διάθεση με αυτούς. Όμως άμα πας να τους το παίξεις μάγκας εκεί τη γάμησες.Σε μια τέτοια περίπτωση πιστεύω θα είναι πιο σκληροί από ατσάλι!

 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Καταρχήν κάτι χαρακτηριστικό για να καταλάβει κανείς το που βρίσκεται. Στους δρόμους έβλεπε κανείς τεράστιες ταμπέλες όπως οι διαφημιστικές που έγραφαν "ΖΗΤΩ Ο ΡΩΣΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ" κλπ. Κάτι παράξενο για έναν Ευρωπαίο.



Γενικότερα δε νομίζω να μπορούν να συνηθίσουν την οικονομία της αγοράς κλπ. Αυτό επιφέρει και τα προβλήματα και τις δυσλειτουργίες αλλά γενικά προσωπικά ήταν κάτι που μου άρεσε. Και συμπάθησα τους Ρώσους που τους είδα από κοντά.Στην " έδρα " τους. Μου άρεσε που δε ζουν μόνο για το χρήμα αλλά και για την τέχνη, το θέατρο, την επιστήμη κλπ.Που τα αξιοδοτούν αρκετά ψηλά.Και που γενικότερα αρκούνται στα λίγα και κάνουν μια ζωή χωρίς εφέ, με απλότητα ενώ δίνουν προτεραιότητα στο δημόσιο και το συλλογικό και αγόγγυστα παραμερίζουν το ιδιωτικό και προσωπικό.



Όμως μια τέτοια κοτζάμ χώρα δε μπορεί να βασίζεται μόνο στο πετρέλαιο ή το φυσικό αέριο για την ανάπτυξη της. Οκ είναι αναπτυγμένη αλλά γενικότερα νομίζω ο ρώσος δεν έχει τσαγανό και εμπορικό δαιμόνιο. Θέλει τα πράγματα να πηγαίνουν αυτόματα παρά να ρισκάρει. Και προτιμά λίγα και ασφάλεια παρά πολλά και ρίσκο.



Επίσης είναι φιλόξενοι και ζεστοί. Και απονήρευτοι. Σε σχέση με τους βαλκάνιους Έλληνες ή με κάτι άλλους τσόγλανους , Ιταλούς, Ισπανούς κλπ. Άμα πας με καλή διάθεση με αυτούς. Όμως άμα πας να τους το παίξεις μάγκας εκεί τη γάμησες.Σε μια τέτοια περίπτωση πιστεύω θα είναι πιο σκληροί από ατσάλι!

καλως τον chevalier! ;) Ναι αυτο ειναι κατι που χαρακτηριζει τον ρωσικο λαο.

παει προς το φυσικο αεριο τωρα.. ο μεντβεντεφ νομιζω προεδρος της gazprom ηταν.

Ειναι γενικοτερα ντομπρος λαος που πιστευει σε εναν πιο εξιδανικευμενο ανθρωπο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τα παιδια οπως καταλαβα μετα την επιστροφη τους απο τον παραδισο προσπαθουν να συνηθισουν στην Ελληνικη πραγματικοτητα.σιγουρα ειναι πολυ δυσκολο μετα απο τον παραδισο να συνηθισει κανεις τα  :shit:!οντως τα σπιτια ειναι χειροτερα απο την Ελλαδα.οχι μεσα.μεσα το φτιαχνει οπως θες.Η δε Αγια Πετρουπολη πλυθυισμιακα δεν ειναι πολυ μεγαλητερη απο την Αθηνα.εχει πλυθισμο 4,7-5 εκατομυρια.αλλα ειναι πολυ πιο απλωμενη.οι αποστασεις ειναι τεραστιες σε σχεση με την Αθηνα.----για τον αγοραιο ερωτα τωρα. την Παρασκευη με το που τους συναντισα αλλαξαμε λεφτα και πηγαμε στο Εμμανουελ στη Σταρι Νιεφσκι.η Κακασχημη μας εκανε Πουστια!ο Fidel ηθελε να την παρει να την :knockinb: μαζι με την Νατασσα........
 

Συνημμένα

  • alogo1.jpg
    alogo1.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 21
  • alogo2.jpg
    alogo2.jpg
    29,9 KB · Εμφανίσεις: 22
  • alogo3.jpg
    alogo3.jpg
    38,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • elviga1.jpg
    elviga1.jpg
    31,1 KB · Εμφανίσεις: 53
  • elviga2.jpg
    elviga2.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....μας ειπαν οτι δεν ηταν εκει και  :jerking:.παντος θα της εκανα τρομερο σπασιμο αν την  :knockinb: ο Fidel παρτουζα με τη φιλη της :2funny:ο Πιτσιλιστης πηρε την Αλεσια που του προτεινα και εμεινε πολυ ευχαριστημενος.εγω πηρα τη Ζενια.μου εκανε καλο  :knockinb: αλλα μου ζαλησε τ'αρχηδια με της μαλακιες της.καθως τελειωσαμε και περιμεναμε τον Fidel να βγει απ'το μπανιο καθομασταν με τον Πιτσιλιστη στο σαλονι ηταν εκει ολες οι γκομενες και βλεπαν τηλεωραση.εμφανηστικε και η Κακασχημη!η Ζενια μου ελεγε για σπασιμο οτι θελει τον Πιτσιλιστη.της ειπα ωραια θα τον στηλω αυριο.---μετα πηγαμε ντισκο στο Leader (στη φωτο εγω στο Leader πριν κανα μηνα)αλλα δεν ειχε κοσμο.μετα πηγαμε στο κεντρο αλλα τα παιδια ηταν κουρασμενα απο το ταξηδι και πηγαν για υπνο εγω πηγα Ροσσι και Λουντοβικ.....
 

Συνημμένα

  • olesia4.jpg
    olesia4.jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 18
  • olesia2.jpg
    olesia2.jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • zenia1.jpg
    zenia1.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 20
  • zenia3.jpg
    zenia3.jpg
    30,8 KB · Εμφανίσεις: 15

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......το σαββατο ο Πιτσιλιστης ειχε Καυλες και ηθελε ξανα σαλον (και καλα εκανε που θα βρει τετοιο πραγμα στην Ελλαδα) :knockinb: επιπεδου City Tour με 40-45 Ευρω την ωρα!ημασταν σπιτι μου πηρα τηλεφωνο στο Εμμανουελ και ειπα οτι ο Πιτσιλιστης θελει να ερθει για μια ωρα στη Ζενια.η Ζενια ενω ειχε πει οτι θα δουλευει μεχρι τη δευτερα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ηταν!!!ισως κολωσε :2funny:οπως και η κακασχημη.τελικα πηρε την Κατια μια φιλη της Ζενιας κοντο γλυκο κοριτσακι αλλα ΧΩΡΙς ΒΥΖΙ.πιστευω οτι ειναι ξαδερφες με τη Ζενια γιατι της μοιαζει παρα πολυ.εμεινε ευχαρηστιμενος αλλα δεν ειχε την καβλα της Αλασιας και λεει κουραζοταν ευκολα.τωρα για περισσοτερες πληροφωριες ρωτηστε τον Πιτσιλιστη.......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......την ωρα που  :knockinb:πηγαμε με τον Φιντελ και καθησαμε στο 'Ιλλι.μετα απο κανα 2ωρο ηρθε και ο Πιτσιλιστης με τα ποδια.αυτο για το γραφω για τους  :jerking:που λενε για Μαφιες και αλλες  :jerking:.πηγε ολη τη Νιεφσκι με τα ποδια και δεν τον Σφαξανε μονο κατι μεθυσμενους ειχε που αυτοι δεν πειραζουν!μετα πηγαμε στο Ροσσι λιγακι και μετα στο Fireball.εκει ειχε μουνι.ο Πιτσιλιστης καμακωσε ενα μουνακι Τρομερο για τα Ελληνικα δεδομενα.την καμακωσε με τη βοηθεια μου πολλες φορες αλλα μου ελεγε και αλλα μετεφραζα.παντος ειχε επυτηχια.ηταν με 2 φιλες της η μια πολυ κακια και δεν την αφηνε υσηχη καθολου.παντος πηρε το κινητο της.βεβαια σε 3 μερες και να την συναντουσε δεν θα προλαβαινε τιποτα..........
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.........του Φιντελ του την επεσε μια 30-35 μεθυσμενη.για τα Ελληνικα δεδομενα δεν ηταν καθολου ασχημη.ο Φιντελ μου ειπε να της πω οτι πρεπει να φυγει και εγω της το μετεφρασα οτι ειναι σαν Πριγγηπισσα και την εχει ερωτευθει.ηθελε να τον παρει σπιτι της.τον τραβαγε! :2funny:ο Φιντελ μου ειπε θα με εκδηκιθει οταν ερθω Ελλαδα :s&m_2:θα μου πει να παμε σαουνα και θα με παει σε Γκε'ι' σαουνα :2funny:ή κατι παρομοιο!!!!εγω ειχα καυλες και ηθελα να παω να  :knockinb: τη Λολα την κυριακη το απογευμα και τα παιδια θα διαλεγαν καποιες αλλες στα Φοτομοντελι στη Νιεφσκι.αλλα απο το τηλεφωνο μου ειπαν οτι η Λολα δεν θα ειναι την κυριακη.και την Κυριακη τους πηγα στα Φωτομοντελι στη Μαρατα με 3000 ρουβλια την ωρα (65-70 Ευρω).περιμενα οτι θα ηταν Μουναρες αλλα τιποτα το ιδιαιτερο!στο Εμμανουελ πιο ομορφες ηταν με 1800 ρουβλια!ο Πιτσιλιστης πηρε αυτην της φωτο και εμεινε ευχαρηστημενος.ο Φιντελ πηρε μια Ντασα νομιζω την λεγαν (φωτο δεν εχει)μαυρο μαλλι λεπτη με μικρα βυζια.και δεν του αρεσε καθολου!οποτε δεν σημαινει οτι το ακριβοτερο σαλον ειναι και καλητερο.απλως το διαμερισμα ειναι πιο καλο και πιο ανετο.χωρις να σημαινει οτι τα αλλα ειναι χαλια.ΠΑΝΤΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΘΑΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΕΝΤΟΝΙ!.........
 

Συνημμένα

  • bela1.jpg
    bela1.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • bela2.jpg
    bela2.jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ξεχασα να σας πω οτι το σαββατο ημουνα λαθος ντυμενος φοραγα το καφε καουμπο'ι'κο συνολο που τελικα δεν ταιριαζε με το Fireball.παρτε απο αυτο το βιντεακι ενα παραδηγμα για το πως πρεπει να μην ειστε αν θελεται να εχεται επυτηχια.  [youtube=435,350]HKkKTSN0OBA&feature=channel_page[/youtube]
 

Συνημμένα

  • ego2.jpg
    ego2.jpg
    135,1 KB · Εμφανίσεις: 33

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Λεπτομερέστατη περιγραφή! Ας ξεκινήσουμε από τα της πόλης. Ναι είναι μεγαλύτερη από την Αθήνα με μεγαλύτερες αποστάσεις, πλην όμως περπατιέται πιο εύκολα και άνετα με τους τεράστιους ευθείς δρόμους! Και το μετρό ( που είναι το βαθύτερο στο κόσμο, κατεβαίναμε και κατεβαίναμε....!!! ) είναι πολύ γρήγορο! Και ανά δύο λεπτά περνάει! Ότι ώρα ναναι. Όχι όπως εδώ που ειδικά άμα είναι βράδυ και Σ/Κ κάνει μέχρι και 15 λεπτά για ναρθει.

Στο Εμμάνουελ οι γυναίκες ήταν πολύ καλύτερες! Τη Νατασα την πήρα κατόπιν συστάσεων του Δημήτρη και δε το μετάνιωσα! Βέβαια ήθελα ένα ντουέτο με την κακάσχημη αλλά -και καλά- έλειπε η καριόλα! Αλλά έτσι και αλλιώς ήμουν διαλυμένος από το ταξίδι ( και λόγω κάποιων λόγων εδώ στην Αθήνα ήμουν ήδη άυπνος για δύο μέρες). Έτσι και η μία... καλά μου έπεσε :cheesy:.

Στο φωτομοντέλι που πήγαμε στη Μαράτα το ακριβό και καλά οι γυναίκες που ήταν εκεί την ώρα που πήγαμε κατώτερες από το εμμάνουελ.Φυσικά για τα εδώ δεδομένα πολύ καλές εμφανισιακά. Εγώ έπεσα όμως σε μια σάπια τελείως. Ίσως ήταν μικρή και δε το κατείχε καλά? Βαριόταν? Κουρασμένη? Νύσταζε?


Στο φωτομοντέλι στη Νιέφσκι δε πήγαμε με τον πιτσιλιστή επειδή κάναμε πορνορεπορτάζ! Έτσι πήγε ο Δημήτρης μόνος του! Εμείς ως λαγωνικά πορνορεπόρτερ, βγήκαμε προς αναζήτηση.... άλλων κατατοπιών του αγοραίου έρωτα! Και τα βρήκαμε! Τι βρήκαμε θα το πω παρακάτω!

Η Ζένια στο Εμμάουνελ ΚΑΒΛΑ! Αλλά θα έλεγα η φίλη της η Κάτια ήταν η ομορφότερη! Για μέσα την πήρε ο πιτσιλιστής! Αλλά την πέθανε στο πιτσιίλισμα! Είναι και ντελικάτο πλάσμα δεν αντέχει τις ταχύτητες και την ορμή του πιτσιλιστή!!!

Από το φωτομοντέλι στη Νιέφσκι η Λόλα καλό εργαλείο ( άσχετα αν πριζώναμε το Δημήτρη λέγοντας ότι ήταν σαν Αλβανίδα και τέτοιες πηδαμε στο Μεταξουργείο με 15 ευρώ :cheesy:) επίσης μια μελαχροινή φαινόταν δυνατό εργαλείο. Επίσης στη Μαράτα φαινόταν καλή η Μιλάνα ( μελαχροινή) που τελικά πήρε ο πιτσιλιστής.

Φυσικά η γυναίκα μέσα μπορεί να βγει λαχείο. Όμως οι συνθήκες είναι γαμάτες. Στην αρχή αράζεις σε κερνάν καφέ ή τσάι, κάνεις μπάνιο, κρεβατάρα καθαρή οι γυναίκες καθαρές και πληρώνεις για μια ώρα και ΟΣΑ ΧΥΣΙΜΑΤΑ ΘΕΣ σε αυτή την ώρα λιγότερο από όσο εδώ για ένα στούντιο. Για υπηρεσίες μέσα δε κάνουν αυτά που θεωρούνται ότι παραβιάζουν κανόνες υγιεινής. Δλδ. ακάποτα, αλλά και γλωσσόφιλα δε θα κάνουν εύκολα. Στο θέμα υγιεινής και καθαριότητας γενικά είδα μια σχολαστικότητα σε βαθμό που να καταντάει και σπαστικό.

Ένα θετικό της όλης φάσης είναι ότι δεν είναι ψυχρό επαγγελματικό αλλά δίνει μια νότα ότι είναι κάπως ημι-επαγγελματικό.Ότι υπάρχει και ο παράγοντας "gfe".

Το να πας είναι ολόκληρη ιστορία. Πρέπει πρώτα να τηλεφωνήσεις, να δόσεις ραντεβού, με το που θα φτάσεις έξω να ξανατηλεφωνήσεις και να σου ανοίξουν.Και το να μπεις σε ρώσικη πολυκατοικία είναι ολόκληρη ιστορία!!! Καταρχήν είναι όλες ίδιες. Έπειτα για να περάσεις σε μια πολυκατοικία τα μέτρα ασφαλείας είναι λες και μπαίνεις στο πεντάγωνο! Πατάς κωδικό στην εξώπορτα. Μετά μια άλλη πόρτα, ύστερα η πόρτα του διαδρόμου και τέλος του διαμερίσματος!

Τώρα τι ανακάλυψη κάναμε? Βρήκαμε μασατζίδικο που φραπάς! Χεχε. Ο χώρος είχε γενικά σάουνα μασάζ και τζακούζι. Τις γυναίκες τις διάλεγες από φωτογραφίες που υπήρχαν εκεί και έκαναν διάφορα είδη μασάζ. Υπήρχε τιμοκατάλογος. Με σαπούνια, με λάδια, ιαπωνικά μασάζ, στο τζακούζι, μαζί στη σάουνα κλπ. Η τιμή για μασάζ με φραπέ για μια ώρα - με το ρολόι αυστηρά- ήταν 2 700 ρούβλια. Το μασάζ σε κυριλέ δωμάτιο. Κανονικό κρεβάτι όχι το ιατρικό. Άνετο κρεβατάρα. Η ατμόσφαιρα λουξ. Χαμηλός φωτισμός, μουσική και καλά κατάλληλη για μασάζ . Η μασατζού απλώνει τα λάδια κλπ. Βάζει αρκετό λαδάκι. Γυμνή τελείως. το μασάζ που κάνει κανονικό και καλό. Έπειτα αρχίζει τα κόλπα body μασαζ, με τα βυζιά κλπ. Ο φραπές αριστοτεχνικός!  Και όχι έτσι ξερά. Και στο τέλος ντουσ μαζί με το ξεβρακοκέφαλο πορνίδιο.

Η μασαζοθεραπεία έγινε βραδάκι τελευταίας μέρας ( κατά τις 10 αλλά εκεί ήταν ακόμη μέρα, σαν απόγευμα). Πριν τζακούζι και σάουνα με τον πιτσιλιστή μόνοι μας ώστε να κάνουμε και φωτορεπορτάζ από το χώρο! Ότι έπρεπε για το τέλος!

Το ρόσι που λέει ο δημήτρης πήρε το όνομά του όπως και όλη η περιοχή από τον ομώνυμο Ιταλό αρχιτέκτονα που είχε καλέσει ο Τσάρος το 18 αιώνα να σχεδιάσει την πόλη. Το Leader ήταν τεράστιο και είχε λίγο κόσμο σχετικά. Το Fireball είναι νότια προς το αεροδρόμιο. Με 4 αίθουσες με διαφορετική μουσική η καθεμιά.

Δείτε τώρα τα επιμορφωτικά βιντεάκια! Περιγράφουν την πραγματικότητα με κάθε λεπτομέρεια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom