Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Νεαρχε δεν το βλεπω να παιρνω διαμερισμα στο Νοβγκοροντ.σημερα εδειξε η τελεωραση μια διαφημηση της ΛΕΚ διαμερισμα μονο με 1.590.000 ρουβλια (35.000 Ευρω περιπου).διαμερισμα στουντιο 24,5 τετραγωνικα.οσο εχει και ενα δυαρι στο Νοβγκοροντ.οποτε θα προτιμισω να παρω στην Αγια Πετρουπολη αν φτηνηνουν κιαλο.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....στην προηγουμενη οικονομικη κριση για τον ιδιο λογο δεν πηρα διαμερισμα στο Νοβγκοροντ.γιατι φυσικα προτιμισα την Αγια Πετρουπολη.δυστηχως στο Νοβγκοροντ τα διαμερισματα ειναι υπερτιμημενα.αφου υπαρχει μονοπωλειο.ιδιες τιμες εχουν τα διαμερισματα 30-40 χλμ απο τον περιφεριακο της Μοσχας.το Νοβγκοροντ εκτος απο μουνι δεν εχει τιποτα αλλο!τα διαμερισματα ακριβαινουν γιατι τα αγοραζουν οι ανθρωποι απο τα χωρια.που για αυτους το Νοβγκοροντ ειναι μεγαλουπολη!ενω οι γκομενες του Νοβγκοροντ ονειρευονται πως θα φυγουν απο αυτη τη βαρετη πολη και θα πανε να μεινουν μονιμα Αγια Πετρουπολη.---θυμιθηκα τη γκομενα πριν κανα χρονο(νομιζω το ειχα ξαναγραψει)που μου ειπε:ποτε θα ερθει ο αντρας που θα με παρει απο 'δω απο αυτη τη κωλοπολη?τη ρωτησα πως πρεπει να'ναι?ψηλος?ξανθος?μελαχρινος?μου απαντησε:οποιος να'ναι μεχρι 45 ετων αρκει να μενει Μοσχα ή Αγια Πετρουπολη!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι ένα διαμέρισμα στην Αγία Πετρούπολη θα σου αποδώσει σίγουρα καλύτερα στο μέλλον όταν ανακάμψει η οικονομία.

Αλλά τα 16χρονα του Νόβγκοροντ δεν τα σκέφτεσαι ;;;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τελικά βλέπω τους δύο φίλους μας, Δημητρλακη και Νέαρχο, να περνάνε τα γεράματα τους μαζί.
Αλλά όχι στη Ρουσία, καμιά Λούτσα, Κερατέα άντε Δίλεση, μαζί με τους φίλους μου τους εργολάβους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πιστεύω ότι ένα διαμέρισμα στην Αγία Πετρούπολη θα σου αποδώσει σίγουρα καλύτερα στο μέλλον όταν ανακάμψει η οικονομία.

Αλλά τα 16χρονα του Νόβγκοροντ δεν τα σκέφτεσαι ;;;
ετσι ειναι.και οπως το βλεπω μαλλον για να παιρνω στην Αγια Πετρουπολη το βλεπω.το διπλανο μου διαμερισμα που ειναι τετοιο 24,5 τετραγωνικα στουντιο πωληθηκε περσι τον απρηλιο για 80.000 Ευρω.και οι αγωραστες περιμεναν ουρά 5-6  ατομα θυμαμαι για να το δουνε.το 1999 το διαφημιζανε σαν квартира по цене комнаты!=διαμερισμα στην τιμη δωματιου και κοστιζς 8.000$ σε σπιτι που χτιζοταν!.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......τα σκεφτομαι Νεαρχε και τα 16χρονα αλλα η δυναμη του χρηματος ειναι πολυ ισχυρη.βεβαια εξαιτιας  κατι τετοιων σαν και μενα που βγαζουν ετσι ευκολο χρημα εχουμε τωρα την οικονομικη κριση!αυριο μετα την ασφαληστικη που εχω κατι δουλειες(πολυ μουνι στην ασφαληστικη και ολες ψαχνονται!)θα περασω και απο τη ΛΕΚ να παρω πληροφωριες αλλα ακομα ειναι ακριβα.υπολογιζε 1500 Ευρω το τετραγωνικο.υπολογιζω οι τιμες να πεσουν κατα 50% μεχρι το τελος του ετους.καποιοι αναλυτες μιλανε για πτωση 58% και πανω.παλι η τυχη μου χαμογελαει Νεαρχε και μου ανοιγωνται καινουργιες ευκαιριες οπως και πριν 10 χρονια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τελικά βλέπω τους δύο φίλους μας, Δημητρλακη και Νέαρχο, να περνάνε τα γεράματα τους μαζί.
Αλλά όχι στη Ρουσία, καμιά Λούτσα, Κερατέα άντε Δίλεση, μαζί με τους φίλους μου τους εργολάβους.
εγω τα γεραματα μου θα τα περασω ΕΔΩ!θα κανω 2-3 Λιφτινγκ θα βαφω το μαλι μου ελπιζω να διατηριθω καλα για να μπορω να καμακωνω.μαλον θα εννοεις τους εργολαβους κηδειων που οταν με το καλο πεθανω ισως με θαψουν στη Λουτσα,Κερατεα ή στο Δηλεσι!αλλα ζωντανος ποτε δεν παω εκει!-2 φορες το χρονο μου φτανει να πηγαινω Ελλαδα για καμια 10αρια μερες την καθε φορα!και πολυ μου ειναι!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ευγε σου Δημητράκη!!!!!!!!!!!!!!!
Πέρασες με επιτυχία και αφτή την δυσκολη παγίδα μου.
Σαν τον Ζαχαριάδη και εσύ, δεν εγκαταλυπεις τα πιστευω σου
ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙΦΑΝΩΝ-ΠΑΣΑ ΓΗ ΤΑΦΟΣ
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
εγω τα γεραματα μου θα τα περασω ΕΔΩ!θα κανω 2-3 Λιφτινγκ θα βαφω το μαλι μου ελπιζω να διατηριθω καλα για να μπορω να καμακωνω.

Ααααααααα μην ξεχασεις και τα ΒΙΑΓΚΡΑ σε υπόθετα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Αν η κρίση τραβήξει πολύ στο χρόνο ίσως καταφέρεις να αγοράσεις και στο Πέτρογραντ και στο Νόβγκοροντ.
Αυτό θα ήταν εξασφάλιση του μέλλοντός σου.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φιλική συμβουλή να έρχεσαι τουλάχιστων 2 φορές το χρόνο Ελλάδα.
Θα είναι η θεραπεία σου για το Ρωσικό σύνδρομο το οποίο δεν είναι αστεία υπόθεση.

Όσοι το έχουν βιώσει καταλαβαίνουν τι λέω. Σκέψου να έχεις μουνάρες δίπλα σου και να μην σου κάνει κούκου επειδή π.χ. το φρύδι το ήθελες 2 χιλιοστά λεπτότερο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ααααααααα μην ξεχασεις και τα ΒΙΑΓΚΡΑ σε υπόθετα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν μειασω στο θειο μου απο την Αυστραλια που πεθανε 75 ετων στο κρεβατι με την ερωμενη του 52 ετων και της 2 κορες της 18 και 26.δε νομιζω οτι θα χρειαστω Βιαγκρα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αν η κρίση τραβήξει πολύ στο χρόνο ίσως καταφέρεις να αγοράσεις και στο Πέτρογραντ και στο Νόβγκοροντ.
Αυτό θα ήταν εξασφάλιση του μέλλοντός σου.
αν τραβιξει πολυ και οι τιμες πεσουν τρομερα οπως και το 1999 που εφτασαν 250-300$ το τετραγωνικο τοτε με ολα τα λεφτα που θα εχω θα παρω ενα διαμερισμα 110-120 τετραγωνικα με τζακουζι στην Αγια Πετρουπολη.και δεν θα μου μεινουν λεφτα για το Νοβγκοροντ.αν και στο Νοβγκοροντ ενα διαμερισματακι θα το ηθελα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Φιλική συμβουλή να έρχεσαι τουλάχιστων 2 φορές το χρόνο Ελλάδα.
Θα είναι η θεραπεία σου για το Ρωσικό σύνδρομο το οποίο δεν είναι αστεία υπόθεση.

Όσοι το έχουν βιώσει καταλαβαίνουν τι λέω. Σκέψου να έχεις μουνάρες δίπλα σου και να μην σου κάνει κούκου επειδή π.χ. το φρύδι το ήθελες 2 χιλιοστά λεπτότερο.
Ελλαδα ερχομαι και πηγαινω Φυλης για να εκτιμισω τη Ρωσσια.νιωθω παντος πολυ υποτημιτικα οταν η καθε Μολδαβη που δουλευει εδω στα σουβλακια και σε παρακαλαει να τη γαμισεις.στην Ελλαδα εχει σηκωσει μυτη και το παιζει πριγκιπισα.ή της 35αρες -40αρες μην πω 45αρες στα μπουρδελα που σε συνδιασμο με τη βρωμια της βλεπω και αηδιαζω!και λεω σε τι παραδισο ζω!σε τι θε'ι'κο μερος ζω!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αν μειασω στο θειο μου απο την Αυστραλια που πεθανε 75 ετων στο κρεβατι με την ερωμενη του 52 ετων και της 2 κορες της 18 και 26.δε νομιζω οτι θα χρειαστω Βιαγκρα!
δηλ ρε δημητρη αν χρειαζεται κ κανα 10μλγκραμ "σιαλις" η "λεβιτρα" τι εγινε?
στο λεω γιατι σε κανα 2-3 χρονια,αν χρειαστει,νασαι απενοχοοποιημενος :think:
,συμβαινει κε σε αλλους!!!δηλ κ σε εμας!!!  :grin: :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δηλ ρε δημητρη αν χρειαζεται κ κανα 10μλγκραμ "σιαλις" η "λεβιτρα" τι εγινε?
στο λεω γιατι σε κανα 2-3 χρονια,αν χρειαστει,νασαι απενοχοοποιημενος :think:
,συμβαινει κε σε αλλους!!!δηλ κ σε εμας!!!  :grin: :grin: :grin:
σε 2-3 χρονια δε νομιζω να χρειαζομαι.σε καμια 30αρια μπορει αν φυσικα ζω.πριν  λιγο ξυπνισα και τραιξα μια διπλη μαλακια για να ξεκαυλωσω.ετοιμαζομαι να παω στην ασφαλιστικη και μετα στη ΛΕΚ να ενημερωθω για τα διαμερισματα.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
σε 2-3 χρονια δε νομιζω να χρειαζομαι.σε καμια 30αρια μπορει αν φυσικα ζω.πριν  λιγο ξυπνισα και τραιξα μια διπλη μαλακια για να ξεκαυλωσω.ετοιμαζομαι να παω στην ασφαλιστικη και μετα στη ΛΕΚ να ενημερωθω για τα διαμερισματα.

ΕΥΓΕ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Διπλή  :jerking: :jerking: πρωι πρωι, μένω άφωνοςςςςς
(και από τι θέμα αν επιτρέπεται επνευστικέςςςςς;;;;;;;;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πολυ καλη ειναι.βεβαια δεν ειναι ψηλη.το κακο ειναι οτι καπνιζει σα φουγαρο!και τωρα μου εχει χαλασει και το παραθυρο στην κουζινα και δεν ανοιγει!αν ερθει θα μου κατακαπνισει το σπιτι!παλι τη δευτερα που δεν δουλευει θα με παιρνει τηλεφωνο να συναντιθουμε.το καλο ειναι οτι ειναι κατανοητικη.της εχω πει οτι τωρα μαζευω λεφτα και διχνει κατανοηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom