Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Πλακα εχετε! και εμενα με κανατε και γελασα.Παντως ο μητσος δινει ακριβεστατες πληροφοριες οπως π.χ οτι την Δευτερα στην Ρωσια ειναι αργια. Και ποιοι γιορταζουν μαντεψτε? Οι αντρες που εχουν παει στρατο η στον πολεμο αν δεν κανω λαθος.
Οποτε dima εσενα δεν θα σε πουμε χρονια πολλα  μιας και γλυτωσες το Ρωσικο φανταριλικη  με ελαφρα πηδηματακια!!

Dima Keep money!!! ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δημητρακη keep walking !!!!
γεια σου Λεφτερη!τι αλλο θα ακουσουμε!αν ειναι γραψτου να σου στιλει και σενα 100 Ευρω.για να βεβαιωθει οτι δεν εισαι κλωνος μου!παντος πλακα πλακα στην οικονομικη κατασταση που ειμαι 100 Ευρω δεν θα μου κακοπεφταν!ελπιζω η κριση να κρατισει πολλα χρονια να μπορεσω να παρω τιποτα φτηνα ακινητα για να ζησω μετα το υποληπο της ζωης μου ανετα!
 

vasilis 70

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω γελασα πολυ
οταν το διαβασα ακου κλονος του δημιτρακι :rockon:με τον δημιτρακι γνωριζομαστε απο το προηγουμενο σαιτ bourdela.com. και αλαξαμε τηλεφωνα και μιλαμε,και τελευταια που ημουν αγ.πετρουπολη βρεθηκαμε.εγω μενω malmo σουηδια πηγαινω τακτικα πετρουπολη και ειμαι γνωστης τι παιζει εκει με τις γκομενες.αλλα ο δημιτρακις ειναι αρχηγος τα ειπαμε χτες το βραδυ στο τηλ. . Στηλε και μενα 100 ευρο για να βεβαιωθεις οτι δεν ειμαι κλωνος του>>>>>>>>>>>>>> :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
γεια σου Λεφτερη!τι αλλο θα ακουσουμε!αν ειναι γραψτου να σου στιλει και σενα 100 Ευρω.για να βεβαιωθει οτι δεν εισαι κλωνος μου!παντος πλακα πλακα στην οικονομικη κατασταση που ειμαι 100 Ευρω δεν θα μου κακοπεφταν!ελπιζω η κριση να κρατισει πολλα χρονια να μπορεσω να παρω τιποτα φτηνα ακινητα για να ζησω μετα το υποληπο της ζωης μου ανετα!
ο τρικαρδος ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ να "διαβαζει" πολυ "soritas" στο θρεντ της μολντοβα  :headbang: :headbang: :headbang:και απο εκει το κολλησε το μικροβιο της αμφισβητησης :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:ρε μηπως και ο "σοριτας" ειναι κλωνος του τρικαρδου???????  :think: :think: :2funny: :2funny:
 

kiapk

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Το άλλο παράξενο είναι ότι παρουσιάζεται από το πουθενά ένας Βασίλης και με το πρώτο του ποστάρισμα μας ταράζει στο ψέμα.

Κάλα πως αφού δεν έχεις γραφτει μέλος στο σαιτ επικοινονείς με Δημητράκη;;; (ας υποθεσουμε οτι ήστε παλαιοι γνωστοι)
Και καλά συναντιουνται πείνουν καφέ και ο ευγενής Δημητράκης δεν τον κάνει μια βόλτα γιατι κάνει οικονομία :jerking:
Ποσο στηχίζει η βενζίνα;;; μια βολτα στα μπουρντελα
Άσε που όταν πας έναν φίλο-υποψηφιο πελάτη εστω και αν δεν μαμησεις κάνεις καλη εντίποση στα αφεντικά.
Ρε σεις ειναι μακρια το Ζούμπερι για μένα αλλιώς θα ερχόμουνα να τα πούμε

Μακάρι να ήταν ο dim στην Ελλάδα να τον βλέπαμε πιο συχνά και οχι κάθε πρωτοχρονιά...

Ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει ........

Α ρε Δημήτρη φοβάμαι ότι πολλοί σε διαβάζουν, λίγοι καταλαβαίνουν τι διαβάζουν...

Εσύ και ο Χρηστός... και αυτός νομίζω είπε, πολλοί με ακούνε λίγοι με καταλαβαίνουν...

(Ρε λες να σταυρώσουν και τον Δημήτρη στην Ρωσία... να πειστούν και οι άπιστοι...)

Συνέχισε το δύσκολο έργο σου dim... και εμείς είμαστε μαζί σου...

Τρίκαρδε αυτό το να πάς στο Ζούμπερι μου θύμισε: "για πήγαινε να δεις αν έρχομαι..."
Έχεις χιούμορ αλλά δύσκολα σε καταλαβαίνω... πάντως κατάφερες να βγάλεις πολύ γέλιο. Μπράβο σου. :2funny:

Τρίκαρδε τώρα που πρόσεξα τους γραφικούς χαρακτήρες βλέπω ότι διάβασες το ίδιο βιβλίο ορθγαροφίας με τον Δημητράκη, ρε μήπως είσαι και εσύ κλώνος τους Δημήτρη... Ρε μήπως είσαι και εσύ Αγ. Πετρούπολη και εμείς νομίζαμε ότι βασανιζόσουνα ως δημόσιος υπάλληλος στο Ελαδιστάν;
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:-* :-*

Αυτά μόνο είναι η Ρωσία για εσένα?

Όπως δηλαδή λέμε:

Ελλάδα ... συρτάκι, σουβλάκι και μαλακοκαμάκι.

Είμαι σίγουρη πως κάποιος στη Ρωσία έχει ανοίξει ένα thread ακριβώς σαν το δικό σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....ειναι η φυηνοτερη τιμη απο το 2006!προκειται για διαμερισμα 25 τετραγωνικων περιπου.κατι τετοιο περιπου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....οσοι πιστοι προσελθεται!τα διαμερισματα στον παραδισο του μουνιου γινονται φτηνοτερα :)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δεν είναι ακόμα ιδιαίτερα φτηνά. 25 τετραγωνικά είναι γκαρσονιέρα, και θα είναι και στη περιφέρια της Μόσχας φαντάζομαι.
Πρέπει να πάσουν κιάλλο !

Και το ρούβλι σταθερό εδώ και μιά εβδομάδα περίπου. Δε λέει να πέσει άλλο.
 

Συνημμένα

  • ruble.jpg
    ruble.jpg
    10,1 KB · Εμφανίσεις: 24

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το ρουβλι δεν προκειται να πεσει μεχρι το τελος μαρτιου σιγουρα.μετα τον απριλιο σιγουρα θα γινει υποτημιση.παντος ολο μαλακιες λενε.τωρα διαβαζα στο αυτη η μαλακισμενη του υπουργειου οικονομικης αναπτυξης λεει....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οτι το ακαθαριστο εθνικο προ'ι'ον της Ρωσσιας θα σημειωση αυξηση ακομα και αν το πετρελαιο στιχιζει με 50$ το βαρελι!πιο ριαλιστικη ειναι η αποψη του υπουργου οικονομικων Αλεξε'ι' Κουντριν που μιλαει για πτωση του Ακαθαριστου Εθνικου Προ'ι'οντος στο 10%.οικονομολογοι μιλανε ακομα και για 12%.για συγκριση το 2004 η πτωση ηταν 2,5%.οποτε βγαλε Νεαρχε τα συμπερασματα σου για την κατασταση της Ρωσσικης οικονομιας.παντος η κριση τωρα αρχισε και φενεται στης διαφορες καφετεριες στη Νιεφσκι που ειναι εντελως αδειες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν είναι ακόμα ιδιαίτερα φτηνά. 25 τετραγωνικά είναι γκαρσονιέρα, και θα είναι και στη περιφέρια της Μόσχας φαντάζομαι.
Πρέπει να πάσουν κιάλλο !
καλητερα μια γκαρσονιερα στη Μοσχα Νεαρχε παρα Βιλα στην Εκαλη!πιο πολυ θα γαμας με τα 25 τετραγωνικα στη Μοσχα παρα με βιλα στην Εκαλη.στην Ελλαδα οτι και να χεις εκτος απο τη Φυλης μονο γριες θα γαμας 35 και πανω!οποσδηποτε θα πεσουν κι αλλο.ειναι θεμα χρονου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....κατα 4,7 ΔΙς $ ή κατα 1,2% τη βδομαδα απο 13 μεχρι 20 Φεβρουαριου.και στις 20 Φεβρουαριου ηταν 381,9 ΔΙΣ $ απο 386,6 που ηταν στις 13 Φεβρουαριου.τον Ιανουαριο Νεαρχε μειωθηκαν κατα 40 ΔΙς $ βεβαια το φεβρουαριο εισεπραξαν τους φορους αλλα παρολαυτα η μειωση συνεχιζεται.αν συνεχισουν να μειωνονται τα αποθεματα τους με αυτους τους ρυθμους σε 2 με 3 μηνες θα αναγκαστουν σιγουρα να κανουν και αλλη υποτημιση του ρουβλιου.αλλα αυτο θα εχει πολυ κακο αντυκτιπο στις Ρωσσικες εταιριες που πρεπει να πληρωσουν το 2009 πανω απο 100 ΔΙς $ για τα δανεια που εχουν παρει απο τη δυση.οποτε και η υποτημιση δεν ειναι λυση......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......οσο για περεταιρω αναπτυξη της Ρωσσιας δεν το βλεπω να γινεται!αυτη τη στιγμη το επιτοκιο για να παρεις δανειο κυμενεται απο 25%-30% το χρονο!δυσκολο με τετοια επητοκια να αναπτυχθει η οικονομια.οποτε κανε υπομονη το μουνι θα φτηνινει :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
καλητερα μια γκαρσονιερα στη Μοσχα Νεαρχε παρα Βιλα στην Εκαλη!πιο πολυ θα γαμας με τα 25 τετραγωνικα στη Μοσχα παρα με βιλα στην Εκαλη.στην Ελλαδα οτι και να χεις εκτος απο τη Φυλης μονο γριες θα γαμας 35 και πανω!οποσδηποτε θα πεσουν κι αλλο.ειναι θεμα χρονου.

Συμφωνώ απόλυτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σημερα ο Κουντριν εδωσε αυτη τη συνεντευξη  ειπε οτι τα επομενα 5-10 χρονια οι τιμες στα διαμερισματα στη Ρωσσια δεν θα αυξηθουνε!?οι εμπειρογνωμονες δεν τον πιστευουν.μηπως ομως κατι ξερει για να τα λεει αυτα.μηπως ξερει την πραγματικη κατασταση της Ρωσσικης οικονομιας?αν γινει ετσι Νεαρχε εγω θα ειμαι θεος!θα ζησω ενα παραμυθι!εναν παραδισο!για να δουμε τι θα γινει τελικα.η κατασταση εχει ενδιαφερον!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom