Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Eγω απλα εγραψα οτι σε κατι γκομενες-κουκλια δινω 20αρικα..

Εσεις αρχισατε να μου τα χωνετε...Γιαυτο θα σας παω γαμιωντας μεχρι τελους..

Και ποιοι ειστε εσεις ?

Ο τεμπελης dimitrakis που νιωθει μαγκας που η γυναικα του ειναι πουτανα..

και εσυ που του αγανταρεις για να σου βρει την πουτανα την Ιλονα που καψουρευτηκες αλλα την εχασες..

Ετσι..για να καταλαβουν ολοι στο σαιτ ποιοι ειναι οι μαλακες του thread..

Αλλα ειπαμε, εγω φταιω που ασχολουμαι μαζι σας..!!
καταρχην ο Νεαρχος θελει την  Τανια που δουλευε μαζι με την Ιλονα.και την γαμησε και μερικες φορες.ενω εσυ με τα ιδια λεφτα ακουσες μονο ενα ευχαριστο και πηρες ενα ψευτικο χαμογελο ενω απο μεσα της ελεγε κοιτα τη μαλακας!!!!και οσο για την γκομενα μου την Κορεατισα τωρα μενει με ενα γκομενο και επειδη της φερεται ασχημα μου προτεινε να ερθει σε μενα για 2-3 μερες για να νομισει ο γκομενος της  οτι την εχασε.και να την παρακαλαει να γυρισει πισω.της ειπα οτι δεν εχω λεφτα και μου ειπε θα παω να πηδηχτω με τον {(Χανταρκοφσκι)ενας μαλακας που του μοιαζει παρα πολυ!!!και της δινει 5000-8000 ρουβλια (140-225 ευρω για μια ωρα)}και θα φερω λεφτα.φιλε Νοκια συγγνωμη αλλα εισαι μεγαλο θυμα!!!!το ρητο δεν χροιαζεται να στο ξαναπω....
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Επειδή και εγώ ξεκίνησα το κράξιμο για το μπουρμπουάρ, ξέφυγε. Λέμε μια κουβέντα για να δείξουμε μια λάθος συμεριφορά όχι για να γ...ε τον άλλον. Το 'παμε εκατό φορές, αυτή η μαλακισμένη συμπεριφορά προς παντός εθνικότητας θηλυκό πρεπει να λήξει
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Νοκια συγγνωμη αλλα εισαι μεγαλο θυμα!!!!το ρητο δεν χροιαζεται να στο ξαναπω....

Εεε αφου ειμαι θυμα,δεν πειραζει.. φερε εσυ την γκομενα σου την πουτανα να στην ξεσκισω στο γαμισι και στο τελος να στην χυσω στην μαπα...Εγω θα της χωσω μια 500αρα και οχι 140 που παιρνει..γιατι ετσι γουσταρω ...!!!

Και οταν της παιρνεις τα λεφτα, δωστης και ενα φιλακι στο στομα..Θα
παρεις και λιγο γευση απο Nokia..

Ενταξει πανεξυπνε σεξοτουριστα λιγουροπιτα ???
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημήτρη μη του απαντήσεις του μαλάκα. Ασ'τον να πάει να γαμηθεί να φύγει από αυτό το thread, να λέει αλλού τις μαλακίες του. Πιάνει χώρο και δεν έχει τίποτα να προσφέρει από πληροφορίες.

Επίσης θα πρότεινα να συγχωνευτούν τα δύο threads "Μόσχα και "Αγία Πετρούπολη". Πρώτον διότι δεν έχουν μεγάλη έκταση, δεύτερον διότι οι μισές πληροφορίες που βρίσκεις μέσα στο "Μόσχα" αφορούν στην Αγία Πετρούπολη και αντιστρόφως, και τρίτον διότι ο Ρωσοτουρίστας ενδειφέρεται να έχει πληροφορίες και για τις δύο αυτές πόλεις. Είναι σαν να μην υπηρχε το "Ταϋλάνδη sex trip" και να υπήρχαν δυο, το "Pattaya only" και το "Pouket only". Δε λέει.

Επίσης σαν όνομα του κεινού thread για τον Ρωσο-Σεξο-Τουρισμό προτείνω το "Vodka". Για πείτε άλλες ιδέες.
εχεις δικιο πρεπει να ενωσουμε τα threads.οντως τι σχεση εχουνε αυτοι με τη Ρωσσια? το vodka sex trip καλα ακουγεται?και να προσπαθησουμε να γραφουμε μονο πληροφοριες για τα μουνακια στη Ρωσσια.ευτυχως που η βιζα ειναι δυσκολη και ειναι και ακριβα και δεν ερχονται!η και να ερθουν φευγουνε αγαμητοι.δεν ξερω πως ενονωνται τα threads?αν ξερεις καντο.παντος και το σκετο vodka ακουγεται πολυ καλα.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παιδιά για να καταλάβω και εγώ, τι θέλετε να κάνω? Να ενώσω τα thread Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη σε ένα? Και αν γίνει αυτό τι τίτλο θέλετε να βάλουμε?
Γράψτε οι Ρωσόφιλοι τις ιδέες σας.
 

Επισκέπτης
Και αν γίνει αυτό τι τίτλο θέλετε να βάλουμε?
oτι τιτλο κι αν δωσεις,φροντισε σε παρακαλω να βαλεις και σε παρενθεση "απαγορευονται αυστηρα οι μαλακιες και τα παραμυθια",γιατι αρκετα γελασαμε με τον μητσακο,τα πουτανακια και τους παρατρεχαμενους του.
δυστυχως ζηλευω πολυ και δεν αντεχω να διαβαζω αληθειες!
ημαρτον ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε οχι αλλα πλυντηρια που λεει κ ο φαφουτης!!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παιδιά για να καταλάβω και εγώ, τι θέλετε να κάνω? Να ενώσω τα thread Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη σε ένα? Και αν γίνει αυτό τι τίτλο θέλετε να βάλουμε?
Γράψτε οι Ρωσόφιλοι τις ιδέες σας.

Ναι αυτό θα θέλαμε αν συμφωνούν και οι υπόλοιποι, να ενωθούν τα δύο threads.

Σαν κοινό όνομα το "Vodka sex trip" μου ακούγεται πολύ καλό.
Αν κάποιος διαφωνεί ας το γράψει.

Ευχαριστώ.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ναι αυτό θα θέλαμε αν συμφωνούν και οι υπόλοιποι, να ενωθούν τα δύο threads.

Σαν κοινό όνομα το "Vodka sex trip" μου ακούγεται πολύ καλό.
Αν κάποιος διαφωνεί ας το γράψει.

Ευχαριστώ.
Eγω προτεινω το
Россия любимая наша страна
Ειναι απο τον νεο εθνικο υμνο και σημαινει
Ρωσια αγαπημενη μας πατριδα
Πως σας φαινεται ;  :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
oτι τιτλο κι αν δωσεις,φροντισε σε παρακαλω να βαλεις και σε παρενθεση "απαγορευονται αυστηρα οι μαλακιες και τα παραμυθια",γιατι αρκετα γελασαμε με τον μητσακο,τα πουτανακια και τους παρατρεχαμενους του.
δυστυχως ζηλευω πολυ και δεν αντεχω να διαβαζω αληθειες!
ημαρτον ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε οχι αλλα πλυντηρια που λεει κ ο φαφουτης!!!!!
τον αν λεω ψεματα η οχι πολυ σηντομα θα φανει.ειναι εδω ενας φιλος του foivou απο το σα'ι'τ που τον συναντισα και την παρασκευη ειχαμε παει στις ντισκο μαζι!!!τα ειδε ολα αυτα που γραφω!!ο nearhos θα ερθει Αγια Πετρουπολη και θα δει και αυτος αν λεω αληθεια η οχι!μαλιστα παρα πολλα που εχω κανει τα κρυβω για να μην σας σοκαρω τελειως!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Eγω προτεινω το
Россия любимая наша страна
Ειναι απο τον νεο εθνικο υμνο και σημαινει
Ρωσια αγαπημενη μας πατριδα
Πως σας φαινεται ;  :)
καλο ακουγεται.страна μεταφραζεται σαν χωρα.αλλα σε ελευθερη μεταφραση μπορεις να το πεις και πατριδα.η λεξη родина μεταφραζεται ακριβως σαν πατριδα.ο (νεος) εθνικος υμνος ειναι ο εθνικος υμνος της Σοβιετικης ενωσης αλλα με καινουργια λογια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εεε αφου ειμαι θυμα,δεν πειραζει.. φερε εσυ την γκομενα σου την πουτανα να στην ξεσκισω στο γαμισι και στο τελος να στην χυσω στην μαπα...Εγω θα της χωσω μια 500αρα και οχι 140 που παιρνει..γιατι ετσι γουσταρω ...!!!

Και οταν της παιρνεις τα λεφτα, δωστης και ενα φιλακι στο στομα..Θα
παρεις και λιγο γευση απο Nokia..

Ενταξει πανεξυπνε σεξοτουριστα λιγουροπιτα ???
αμα ειμαι λιγουρης με 3 διαμερισματα στην Αγια Πετρουπολη και ενα στη Βαρσοβια!!!!!και με τη μανα μου να εχει μια πολυκατοικια με 18 διαμερισματα που τα νοικιαζει.και τον πατερα μου με μιση πολυκατοικια (5 διαμερισματα και ενα μαγαζι που τα νοικαιζει και εκτος αυτου εισοδημα 8.000-10.000 ευρω.τι να πω???εκτος αν εισαι ο Ωνασης η ο ιδιοκτητης της Nokia!!!!τοτε ναι για σενα ειμαι φτωχος!!!!μακαρι ολοι οι φτωχοι να ητανε σαν και μενα.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδιά για να καταλάβω και εγώ, τι θέλετε να κάνω? Να ενώσω τα thread Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη σε ένα? Και αν γίνει αυτό τι τίτλο θέλετε να βάλουμε?
Γράψτε οι Ρωσόφιλοι τις ιδέες σας.
πιστευω πως ο Νεαρχος εχει δικιο.καλητερα ενα thread για  Μοσχα-Αγ.Πετρουπολη.οσο για τον τιτλο η ιδεα του αναεαρχου σχετικα με το βοτκα μου αρεσε.η βοτκα σεξ τουρ η κατι σχετικο.καλο θα ναι να αναφερομαστε σε πληροφωριες γυρω απο τον αγοραιο ερωτα το καμακι και τις ντισκο στη Ρωσσια.δε νομιζω οτι εχουνε καμια θεση ιστοριες με Ρωσσιδες στην Ελλαδα.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
το εχω γραψει στο forum που λεει ποσα βγαζεται.οπως λεω η δουλεια μου ειναι να καμακωνω!!!μου στελνουν απο Ελλαδα εχω μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει παιδι και ολο και κατι μου στελνει καθε μηνα.και μια Πολωνεζα που ειμαι παντρεμενος απο παλια και ειναι στον Καναδα και αυτη μου στελνει.το συμαντικο ειναι οτι εχω διαμερισματα.τα χα παρει οταν ητανε σχεδον τσαμπα.ε κανα 1500-2000 ευρω το μηνα μου βγαινει πανω κατω.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
αμα ειμαι λιγουρης με 3 διαμερισματα στην Αγια Πετρουπολη και ενα στη Βαρσοβια!!!!!και με τη μανα μου να εχει μια πολυκατοικια με 18 διαμερισματα που τα νοικιαζει.και τον πατερα μου με μιση πολυκατοικια (5 διαμερισματα και ενα μαγαζι που τα νοικαιζει και εκτος αυτου εισοδημα 8.000-10.000 ευρω.τι να πω???εκτος αν εισαι ο Ωνασης η ο ιδιοκτητης της Nokia!!!!τοτε ναι για σενα ειμαι φτωχος!!!!μακαρι ολοι οι φτωχοι να ητανε σαν και μενα.....

Δεν φτανει που εισαι οσα σε απεκαλεσα αλλα και εισαι και ΨΕΥΤΡΑΚΟΣ...

Ρε..αυτα να τα γραφεις στα χαιβανια που παραμυθιαζεις στο σαιτ..

Ενα τεμπελοσκυλο εισαι που μαζευει απο δωρεες 1500 ευρω κε λεφτα του κωλου..!!!

 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
καλο ακουγεται.страна μεταφραζεται σαν χωρα.αλλα σε ελευθερη μεταφραση μπορεις να το πεις και πατριδα.η λεξη родина μεταφραζεται ακριβως σαν πατριδα.ο (νεος) εθνικος υμνος ειναι ο εθνικος υμνος της Σοβιετικης ενωσης αλλα με καινουργια λογια.
страна φραστικά και εννοιολογικά λένε και το κράτος.Αν θέλεις απο Μόσχα πληροφορίες μπορείς να μου στείλεις και pm στα Ρώσικα να σου πω ότι θέλεις.
Στο forum μη γράφεις Ρώσικα γιατί θα σου τα διαγράψουν τα πόστ όπως κάνανε και μένα στην αρχή.
Έχω σταματήσει να γράφω συχνά στο forum απο τότε που πήρα άδικα warn απο συγκεκριμένο mod χωρίς αιτία.Ότι θές πάντως μπορείς να με ρωτήσεις στο pm.
 

Επισκέπτης
страна φραστικά και εννοιολογικά λένε και το κράτος.Αν θέλεις απο Μόσχα πληροφορίες μπορείς να μου στείλεις και pm στα Ρώσικα να σου πω ότι θέλεις.
Στο forum μη γράφεις Ρώσικα γιατί θα σου τα διαγράψουν τα πόστ όπως κάνανε και μένα στην αρχή.
Έχω σταματήσει να γράφω συχνά στο forum απο τότε που πήρα άδικα warn απο συγκεκριμένο mod χωρίς αιτία.Ότι θές πάντως μπορείς να με ρωτήσεις στο pm.
καλημέρα σύντροφε τι κάνεις? προτείνω να δημιουργήσουμε Ελλήνορωσικό  σύνδεσμο φιλίας εδώ μέσα.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Δεν φτανει που εισαι οσα σε απεκαλεσα αλλα και εισαι και ΨΕΥΤΡΑΚΟΣ...

Ρε..αυτα να τα γραφεις στα χαιβανια που παραμυθιαζεις στο σαιτ..

Ενα τεμπελοσκυλο εισαι που μαζευει απο δωρεες 1500 ευρω κε λεφτα του κωλου..!!!
φιλαρακο με εχεις τρελανει δεν μπορω να σε καταλαβω ασκεις κριτικη στον δημητρακη ,τεμπελακος για χορηγιες κλπ και εσυ οπως δηλωνεις και σε αλλα ποστ που εχεις γραψει..δεν κανεις τιποτα αλλο απο το να δινεις χορηγιες σε σερβιτορες,στριπτιτζουδες γκομενες των νταβατζιδων κλπ κλπ και χωρις να γαμησεις μαλιστα...δηλαδη μας λες οτι κανεις παρεα με ρωσσιδουκες ,φιλακια,ψηλομπαλαμουτια,χορηγιες κλπ με ατομα που ειναι του ιδιου επιπεδου με τον δημητρακη ...βασει αυτων που δηλωνεις..μονο που ο δημητρακης του τα ακουμπανε..ενω εσυ τ ακουμπας ελεος ποια.. πηγενε σε κανενα αλλο σαιτ φλωρικο δεν σου παει εδω..και μην το παιζεις επιτυχημενος επιτυχημενος...διοτι πρωτη φορα ακουω επιτυχημενος να ταιζει με μπουρμπουαρ των 20 ευρω και με ψευτομπαλαμουτια 400 ευρω ρωσιδουλες που το μονο που κανουν ειναι να ταιζουν τα παληκαρια απο τα τυρανα ..ΞΕΚΟΛΑ ΡΕ  αυτες που ταιζεις πιπες κανουν σε μπετατζιδες αλβανους και τρωνε και σκαμπιλακια αλλα το αγαπανε το παληκαρι...ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΓΑΜΑΝΕ χρυσος κανονας αγορι μου... ξεκολα απο τον υπνο που εχεισ πεσει. ΞΥΠΝΑ ΡΕ ριξε και καμμια σφαλιαρα αντι για λουλουδακια και χαδακια και τετρακοσαρες και θα δεις οτι θα σε κοιταξουν περισσοτερο...συγνωμη για το υφος αλλα ετσι μιλαω οτα θελω να κανω το καλο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom