Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
για ενα πραγμα χαιρομαι που η Ρωσσια ειναι κλιστη κοινωνια κανεις δεν μιλαει Αγγλικα.ειναι πανακριβη και η βιζα πολυ δυσκολη.και κατι (λεφταδες)σαν και σενα δεν μπορουνε να ρθουνε να την κατασρεψουνε οπως καταστρεψανε τη Βουλγαρια και τη Ρουμανια!!!!!!!!

Ετσι για παρεις μυρουδια με ποιον ανταλλασεις μνμτα, τα πρωτα μου χοντρα λεφτα τα εβγαλα κανοντας μπιζνες με την Ρωσσικη κρατικη Sovfracht στις αρχες το '80..Και τις καναμε στα Αγγλικα..Τοτε πρεπει να ησουν 3-4 χρονων περιπου..Σωστα ?

Αυτα και σταματω να ασχολουμαι με το thread φιλτατε..Καλο σεξοτουρισμο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
το πιθανοτερο ειναι να σε δω στην Αθηνα ερχομαι 4 Φεβρουαριου για 2 εβδομαδες.την σχοιστοματα την Ιλονα την πηρα τηλεφωνο.της ειπα οτι μιλαγαμε για αυτην στο σα'ι'τ και γελαγε!!!πριν φυγω θα τη συναντισω.ηθελα να παω στη δουλεια της για μια ωρα αλλα θελει να βγουμε να παμε σε κανενα Κινεζικο και σινεμα.μετα βεβαια θα ρθει σπιτι μου.γιατι οπως της λεω  η θεση της στο κρεβατι μου ειναι αδεια!!!μια η αλλη θα μου ρθει.1000 ρουβλια το φα'ι' και κανα 500αρικο το σινεμα αν βαλεις και κανα καφε και τη βενζινη.ενα δυχιλιαρο βγαινει.το κακο ειναι οτι ειναι αβυζι!!!!ολα τα αλλα καλα ειναι.φυλε Νεαρχε αρχισε να μαθαινεις Ρωσσικα.θα βοηθισει...

Δημήτρη αν ξαναμιλήσεις με την Ιλόνα σε παρακαλώ ρώτα την αν ξέρει τίποτα για την Τάνια που δούλευε πριν 2 χρόνια στην Εφήμοβα 1. Ήταν μία χανθούλα, 1.65, κοντό μαλάκι, μελαγχολικό προσωπάκι, πολύ όμορφη που μιλάει μόνο Ρωσικά. Δεν την βλέπω πια στην ιστοσελίδα του Photomodeli και φοβάμε ότι σταμάτισε να δουλεύει. Αν την γνωρίζει η Ιλόνα και μπορεί να έρθει σε επαφή μαζί της θα ήθελα πολύ να την χαναδω. Ίσως να έρθει Ελλάδα για καμιά εβδομάδα το καλοκαίρι.

Ξέρω-ξέρω, γίνομαι πολύ μαλάκας τώρα, με τόσα μουνιά εκεί πάνω να κολήσω σε μία. Εντάξη, ντρέπομαι λίγο ...
Αλλά έχω πάθει κάτι με αυτή τη κοπέλα, δε μπορώ να το εξηγήσω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημήτρη αν ξαναμιλήσεις με την Ιλόνα σε παρακαλώ ρώτα την αν ξέρει τίποτα για την Τάνια που δούλευε πριν 2 χρόνια στην Εφήμοβα 1. Ήταν μία χανθούλα, 1.65, κοντό μαλάκι, μελαγχολικό προσωπάκι, πολύ όμορφη που μιλάει μόνο Ρωσικά. Δεν την βλέπω πια στην ιστοσελίδα του Photomodeli και φοβάμε ότι σταμάτισε να δουλεύει. Αν την γνωρίζει η Ιλόνα και μπορεί να έρθει σε επαφή μαζί της θα ήθελα πολύ να την χαναδω. Ίσως να έρθει Ελλάδα για καμιά εβδομάδα το καλοκαίρι.

Ξέρω-ξέρω, γίνομαι πολύ μαλάκας τώρα, με τόσα μουνιά εκεί πάνω να κολήσω σε μία. Εντάξη, ντρέπομαι λίγο ...
Αλλά έχω πάθει κάτι με αυτή τη κοπέλα, δε μπορώ να το εξηγήσω.
καλα κανεις.αν σου αρεσει γιατι οχι.την ειχα ρωτισει για την Τανια απο το τηλεφωνο και εκνε οτι δεν θυμοτανε!μου ειπε οτι εχει περασει πολυς καιρος και μου αλλαζε κουβεντα.ισως φοβηθηκε οτι εγω ενδιαφερομαι για την Τανια και ψυλοζηλεψε.οταν βγουμε θα της εξηγισω και της το πω στα ισια οτι ο φιλος μου που ειχε ερθει στο Εφιμοβα 2 το καλοκαιρι του 2006 ρωταει για την Τανια και ενδιαφερεται.πιστευω οτι αν η Ιλονα εχει  κρατισει καποια επαφη  με την Τανια θα βοηθισει.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
καλα κανεις.αν σου αρεσει γιατι οχι.την ειχα ρωτισει για την Τανια απο το τηλεφωνο και εκνε οτι δεν θυμοτανε!μου ειπε οτι εχει περασει πολυς καιρος και μου αλλαζε κουβεντα.ισως φοβηθηκε οτι εγω ενδιαφερομαι για την Τανια και ψυλοζηλεψε.οταν βγουμε θα της εξηγισω και της το πω στα ισια οτι ο φιλος μου που ειχε ερθει στο Εφιμοβα 2 το καλοκαιρι του 2006 ρωταει για την Τανια και ενδιαφερεται.πιστευω οτι αν η Ιλονα εχει  κρατισει καποια επαφη  με την Τανια θα βοηθισει.

Ευχαριστώ πολύ.

Να σε ρωτίσω και κάτι άσχετο. Αν θέλεις απαντας βέβαια. Εσύ δουλεύεις στη Πετρούπολή; Το εισόδιμά σου δηλαδή προέρχεται από την Ελλάδα ή από τη Ρωσία;
Γιατί μου φαίνεται πολύ δύσκολο αυτό που έχεις καταφέρει εκεί πάνω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ετσι για παρεις μυρουδια με ποιον ανταλλασεις μνμτα, τα πρωτα μου χοντρα λεφτα τα εβγαλα κανοντας μπιζνες με την Ρωσσικη κρατικη Sovfracht στις αρχες το '80..Και τις καναμε στα Αγγλικα..Τοτε πρεπει να ησουν 3-4 χρονων περιπου..Σωστα ?

Αυτα και σταματω να ασχολουμαι με το thread φιλτατε..Καλο σεξοτουρισμο.
ημουνα 6.στις 29 εχω τα γεννεθλια μου γι αυτο βαζω το 29.η πλακα ειναι οτι απο αυτες που ερχονται στην Ελλαδα και λενε οτι ειναι Ρωσσιδες ειναι ζητημα αν το 10% εχει Ρωσσικο διαβατηριο.οι πιο πολλες ειναι απο Ουκρανια και Μολδαβια.στη Ρωσσια ειναι σαν λαθρομεταναστριες.για της μαυρες δουλειες.ψαχνουνε να βρουνε να παντρευτουνε μπας και παρουνε Ρωσσικο διαβατηριο!!!!εγω ουτε της πολυ θελω γιατι ειναι πολυ φτωχομπινεδιαρες.ουτε μπωρεις να φανταστεις ποσες τετοιες με κυνηγανε και τρεχουνε απο πισω μου!οι ειδησεις εδω λενε συνεχεια για την αστυνομια που της πιανει και για να της αφισει εκτος οτι τους παιρνουνε τα παντα (λεφτα,κινητα)της βαζουνε και τους κανουνε και τσιμπουκια η της γαμανε στο τμημα για να μην φανε απελαση!!!!και πας εσυ ο (ΜΑΓΓΑς)και τους δινεις 20 ευρω πουρμπουαρ!και ουτε γκομενες δεν τις βγαζεις!!τους Ρωσσους τους εχω για τους πιο μαλακες αντρες στη Γη!!!αλλα κατι τετοιοι σαν και σας  
τους ξεπερνανε στη μαλακια!!!ΕΛΕΟς.......ΕΛΕΟς.....ΕΛΕΟς!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ευχαριστώ πολύ.

Να σε ρωτίσω και κάτι άσχετο. Αν θέλεις απαντας βέβαια. Εσύ δουλεύεις στη Πετρούπολή; Το εισόδιμά σου δηλαδή προέρχεται από την Ελλάδα ή από τη Ρωσία;
Γιατί μου φαίνεται πολύ δύσκολο αυτό που έχεις καταφέρει εκεί πάνω.
το εχω γραψει στο forum που λεει ποσα βγαζεται.οπως λεω η δουλεια μου ειναι να καμακωνω!!!μου στελνουν απο Ελλαδα εχω μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει παιδι και ολο και κατι μου στελνει καθε μηνα.και μια Πολωνεζα που ειμαι παντρεμενος απο παλια και ειναι στον Καναδα και αυτη μου στελνει.το συμαντικο ειναι οτι εχω διαμερισματα.τα χα παρει οταν ητανε σχεδον τσαμπα.ε κανα 1500-2000 ευρω το μηνα μου βγαινει πανω κατω.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ημουνα 6.στις 29 εχω τα γεννεθλια μου γι αυτο βαζω το 29.η πλακα ειναι οτι απο αυτες που ερχονται στην Ελλαδα και λενε οτι ειναι Ρωσσιδες ειναι ζητημα αν το 10% εχει Ρωσσικο διαβατηριο.οι πιο πολλες ειναι απο Ουκρανια και Μολδαβια.στη Ρωσσια ειναι σαν λαθρομεταναστριες.για της μαυρες δουλειες.ψαχνουνε να βρουνε να παντρευτουνε μπας και παρουνε Ρωσσικο διαβατηριο!!!!εγω ουτε της πολυ θελω γιατι ειναι πολυ φτωχομπινεδιαρες.ουτε μπωρεις να φανταστεις ποσες τετοιες με κυνηγανε και τρεχουνε απο πισω μου!οι ειδησεις εδω λενε συνεχεια για την αστυνομια που της πιανει και για να της αφισει εκτος οτι τους παιρνουνε τα παντα (λεφτα,κινητα)της βαζουνε και τους κανουνε και τσιμπουκια η της γαμανε στο τμημα για να μην φανε απελαση!!!!και πας εσυ ο (ΜΑΓΓΑς)και τους δινεις 20 ευρω πουρμπουαρ!και ουτε γκομενες δεν τις βγαζεις!!τους Ρωσσους τους εχω για τους πιο μαλακες αντρες στη Γη!!!αλλα κατι τετοιοι σαν και σας  
τους ξεπερνανε στη μαλακια!!!ΕΛΕΟς.......ΕΛΕΟς.....ΕΛΕΟς!!!
φιλε δημητρακη καταρχην μπραβο σου που εισαι μαγκας γιατι ελληνας και μαγκας ειναι πλεων εξαφανισμενο αυτο το ειδος.συμφωνω σε ολα οσα λες και φυσικα εμεις οι γαμημενοι οι ελληνες εχουμε χαλασει την πιατσα παντου και σε ολα.εδω τα city tour στην Ιταλια που οι ανθρωποι εχουν διπλασιους μισθους απο εδω ξεκινανε απο 225 γιουρια και εδω στην ελλαδα των 600 ευρω υπαληλων ξεκινανε απο 250 γιουρια.ειδες εδω μεσα τον καθε κομπλεξικο που λεει 'εχω λεφτα και οι αλλοι ειναι φτωχομπινεδες' η ειδες και τους αλλους να λενε 'οι πουτανες ειναι ανθρωποι και οταν πηγαινουμε στα πορνεια τις φαιρομαι με στοργη και αγαπη και της δινω και τρελα μπουρμπουαρ'.
ειλικρινα με αυτους του γλιτσες ντρεπομαι να πω οτι ειμαι ελληνας fucker.αυτους τους ανθρωπους καλα κανουνε και τους γαμανε οι αλβανοι και οι ρωσοποντιοι νταβαδες των πουτανων με του που κολησουνε μαζι τους οι φλουφληδες.
και εχεις κανει ενα μεγαλο λαθος φιλε δημητρακη.η πιο μαλακες αντρες της γης δεν ειναι οι Ρωσοι σε καμια περιπτωση.ειναι οι Ελληνες φιλε δημητρακη.ριξε μια ματια στο φορουμ το τι γινεται και θα δεις και συ ο ιδιος αν εχω αδικο.ο γαμημενος ο ελληνας εχει χαλασει την πιατσα παντου και σε ολα.οπου και αν πατησε το γαμημενο το ποδαρι του δυστυχως.η αποδειξη ειναι οτι τα πατσαβουρια που τα ειχανε στις κλωτσιες και στις πουτσες στην πατριδα τους εδω βρηκανα ασυλο και θεοποιηθηκαν.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
και πας εσυ ο (ΜΑΓΓΑς)και τους δινεις 20 ευρω πουρμπουαρ!και ουτε γκομενες δεν τις βγαζεις!!τους Ρωσσους τους εχω για τους πιο μαλακες αντρες στη Γη!!!αλλα κατι τετοιοι σαν και σας  
τους ξεπερνανε στη μαλακια!!!ΕΛΕΟς.......ΕΛΕΟς.....ΕΛΕΟς!!!

μου στελνουν απο Ελλαδα εχω μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει παιδι και ολο και κατι μου στελνει καθε μηνα.και μια Πολωνεζα που ειμαι παντρεμενος απο παλια και ειναι στον Καναδα και αυτη μου στελνει.το συμαντικο ειναι οτι εχω διαμερισματα.τα χα παρει οταν ητανε σχεδον τσαμπα.ε κανα 1500-2000 ευρω το μηνα μου βγαινει πανω κατω.

Δεν ειχα σκοπο να ξαναασχολειθω μαζι σου, γιατι χανω το χρονο μου με ενα τεμπελοσκυλο που στα 29 του τον ταιζει η μανα του και η γυναικα του.

Αλλα τα θελει η κωλαρα να ακουσεις μπινελικα...

Βρε κοπρε..βρε αγραμματε..βρε τενεκε ξεγανωτε, τολμας και με κρινεις βρε αχρηστο αντικειμενο επειδη γουσταρω να δινω 20 ευρω ?

Μα τοσο μαμακας εισαι ?

Εχεις καταλαβει οτι απεχουμε ετη φωτος ?

Εχεις καταλαβει οτι και αυτη που καθαριζει το σπιτι εχει μεγαλυτερη αξια απο εσενα, γιατι παραγει εργο ? Καλα..εμετο κουβαλας στο κεφαλι ?

Αμ δεν φταις μονο εσυ...εχεις και τους αλλους λιγουροπιτες που σε σιγονταρουνε...

Αι σικτιρ..με κουρασατε βλακες...!!!!!!!

Αλλα φταιω και εγω που ασχολουμαι με κοπροσκυλα σαν του λογου σου..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν ειχα σκοπο να ξαναασχολειθω μαζι σου, γιατι χανω το χρονο μου με ενα τεμπελοσκυλο που στα 29 του τον ταιζει η μανα του και η γυναικα του.

Αλλα τα θελει η κωλαρα να ακουσεις μπινελικα...

Βρε κοπρε..βρε αγραμματε..βρε τενεκε ξεγανωτε, τολμας και με κρινεις βρε αχρηστο αντικειμενο επειδη γουσταρω να δινω 20 ευρω ?

Μα τοσο μαμακας εισαι ?

Εχεις καταλαβει οτι απεχουμε ετη φωτος ?

Εχεις καταλαβει οτι και αυτη που καθαριζει το σπιτι εχει μεγαλυτερη αξια απο εσενα, γιατι παραγει εργο ? Καλα..εμετο κουβαλας στο κεφαλι ?

Αμ δεν φταις μονο εσυ...εχεις και τους αλλους λιγουροπιτες που σε σιγονταρουνε...

Αι σικτιρ..με κουρασατε βλακες...!!!!!!!

Αλλα φταιω και εγω που ασχολουμαι με κοπροσκυλα σαν του λογου σου..
καταρχην ειμαι 33 και οχι 29.θα σου απαντησω οπως απαντησα στο Γεωργιανο που με ρωτησε πως αφηνω την γκομενα μου να δουλευει πουτανα?και μου ειπε να την τα'ι'ζω εγω!!!!!και του απαντησα:ΕΣΕΙς ΤΗς ΤΑ'Ι'ΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΑΙς ΤΗς ΓΑΜΑΜΕ!!!με 20 ευρω θα μπορουσες να ειχες παει να γαμισεις στη φυλης!!!!η μανα μου και οι γιδες μου(γυναικες μου)μαζι τους δεν θα τα παρουνε!!!!που τον θυμιθηκες τον τενεκε τον ξεγανωτο?εβλεπες καναλι 29 της εκπομπες με τον Ευαγγελο Γιαννοπουλο?πολυ υψηλο επιπεδο!!!!παντος ο αντιπροξενος πριν κανα μηνα μου ειπε:ΠΩς ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!
 

Επισκέπτης
παντος ο αντιπροξενος πριν κανα μηνα μου ειπε:ΠΩς ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!



μποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα  χαχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαα
 

Επισκέπτης
οταν ακουω κατι τετοια μου φτιαχνει η διαθεση...........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
φιλε δημητρακη καταρχην μπραβο σου που εισαι μαγκας γιατι ελληνας και μαγκας ειναι πλεων εξαφανισμενο αυτο το ειδος.συμφωνω σε ολα οσα λες και φυσικα εμεις οι γαμημενοι οι ελληνες εχουμε χαλασει την πιατσα παντου και σε ολα.εδω τα city tour στην Ιταλια που οι ανθρωποι εχουν διπλασιους μισθους απο εδω ξεκινανε απο 225 γιουρια και εδω στην ελλαδα των 600 ευρω υπαληλων ξεκινανε απο 250 γιουρια.ειδες εδω μεσα τον καθε κομπλεξικο που λεει 'εχω λεφτα και οι αλλοι ειναι φτωχομπινεδες' η ειδες και τους αλλους να λενε 'οι πουτανες ειναι ανθρωποι και οταν πηγαινουμε στα πορνεια τις φαιρομαι με στοργη και αγαπη και της δινω και τρελα μπουρμπουαρ'.
ειλικρινα με αυτους του γλιτσες ντρεπομαι να πω οτι ειμαι ελληνας fucker.αυτους τους ανθρωπους καλα κανουνε και τους γαμανε οι αλβανοι και οι ρωσοποντιοι νταβαδες των πουτανων με του που κολησουνε μαζι τους οι φλουφληδες.
και εχεις κανει ενα μεγαλο λαθος φιλε δημητρακη.η πιο μαλακες αντρες της γης δεν ειναι οι Ρωσοι σε καμια περιπτωση.ειναι οι Ελληνες φιλε δημητρακη.ριξε μια ματια στο φορουμ το τι γινεται και θα δεις και συ ο ιδιος αν εχω αδικο.ο γαμημενος ο ελληνας εχει χαλασει την πιατσα παντου και σε ολα.οπου και αν πατησε το γαμημενο το ποδαρι του δυστυχως.η αποδειξη ειναι οτι τα πατσαβουρια που τα ειχανε στις κλωτσιες και στις πουτσες στην πατριδα τους εδω βρηκανα ασυλο και θεοποιηθηκαν.

100% εχεις δικηο .θα προτεινω στον αλεχ να βαλει το κειμενο σου σε ειδικο σημειο μπας και ξυπνησουν μερικοι εδω μεσα..εχω τονισει φιλε οτι η ποιο ακριβη χωρα στο σεχ ειναι η ελλαδα αλλα εδω στην ελλαδα το μουνι το εχουμε προσκυνησει...και μας εχουν παρει ειδηση παντου..οταν ακουνε ελληνας παντου στον κοσμο ΖΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ολες οι πουτανες μιλανε ελληνικα γερμανια αμερικη κλπ...
 

Επισκέπτης
100% εχεις δικηο .θα προτεινω στον αλεχ να βαλει το κειμενο σου σε ειδικο σημειο μπας και ξυπνησουν μερικοι εδω μεσα..εχω τονισει φιλε οτι η ποιο ακριβη χωρα στο σεχ ειναι η ελλαδα αλλα εδω στην ελλαδα το μουνι το εχουμε προσκυνησει...και μας εχουν παρει ειδηση παντου..οταν ακουνε ελληνας παντου στον κοσμο ΖΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ολες οι πουτανες μιλανε ελληνικα γερμανια αμερικη κλπ...

μονο που η αγορα δεν αυξανεται μονο απο την προσφορα αλλα κ απο τη ζητηση....η κανω λαθος?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη μη του απαντήσεις του μαλάκα. Ασ'τον να πάει να γαμηθεί να φύγει από αυτό το thread, να λέει αλλού τις μαλακίες του. Πιάνει χώρο και δεν έχει τίποτα να προσφέρει από πληροφορίες.

Επίσης θα πρότεινα να συγχωνευτούν τα δύο threads "Μόσχα και "Αγία Πετρούπολη". Πρώτον διότι δεν έχουν μεγάλη έκταση, δεύτερον διότι οι μισές πληροφορίες που βρίσκεις μέσα στο "Μόσχα" αφορούν στην Αγία Πετρούπολη και αντιστρόφως, και τρίτον διότι ο Ρωσοτουρίστας ενδειφέρεται να έχει πληροφορίες και για τις δύο αυτές πόλεις. Είναι σαν να μην υπηρχε το "Ταϋλάνδη sex trip" και να υπήρχαν δυο, το "Pattaya only" και το "Pouket only". Δε λέει.

Επίσης σαν όνομα του κεινού thread για τον Ρωσο-Σεξο-Τουρισμό προτείνω το "Vodka". Για πείτε άλλες ιδέες.
 

Επισκέπτης
Δημήτρη μη του απαντήσεις του μαλάκα. Ασ'τον να πάει να γαμηθεί να φύγει από αυτό το thread, να λέει αλλού τις μαλακίες του. Πιάνει χώρο και δεν έχει τίποτα να προσφέρει από πληροφορίες.

ελπιζω μονο να μην εννοεις εμενα μαλακα?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Όχι καθόλου. Ο νοκια το έχει γαμήσει το thread από τότε που ήρθε.

Eγω απλα εγραψα οτι σε κατι γκομενες-κουκλια δινω 20αρικα..

Εσεις αρχισατε να μου τα χωνετε...Γιαυτο θα σας παω γαμιωντας μεχρι τελους..

Και ποιοι ειστε εσεις ?

Ο τεμπελης dimitrakis που νιωθει μαγκας που η γυναικα του ειναι πουτανα..

και εσυ που του αγανταρεις για να σου βρει την πουτανα την Ιλονα που καψουρευτηκες αλλα την εχασες..

Ετσι..για να καταλαβουν ολοι στο σαιτ ποιοι ειναι οι μαλακες του thread..

Αλλα ειπαμε, εγω φταιω που ασχολουμαι μαζι σας..!!

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ετσι για παρεις μυρουδια με ποιον ανταλλασεις μνμτα, τα πρωτα μου χοντρα λεφτα τα εβγαλα κανοντας μπιζνες με την Ρωσσικη κρατικη Sovfracht στις αρχες το '80..Και τις καναμε στα Αγγλικα..Τοτε πρεπει να ησουν 3-4 χρονων περιπου..Σωστα ?

Αυτα και σταματω να ασχολουμαι με το thread φιλτατε..Καλο σεξοτουρισμο.
φιλε νοκια εχεις κανει ενα χοντρο λαθος .συμμετεχεις σε αυτο το σαιτ που ειναι για αλλες καταστασεις..ποιο εχτρεμε..πηγενε σε κανενα ζοο σε κανενα φιλ.γρ  μπας και βρεις κανενα γκομενακι να το πας για καφε στην πλατεια κολωνακιου. με το τζιπακι σου που δεν εχει παει ποτε σε χωματοδρομο.. πες της μην ξεχασει να φερει και την γουνα που της πηρες δωρο αγορι μου...γραψου και σε κανενα συλογο ιππασιας και ιστιοπλοιας...αλλα εδω δεν σε περνει...η πλειοψηφια δεν εχει λεφτα για πεταμα οπως εσυ...αληθεια μπηκες εδω μεσα για να μας πεις οτι εισαι πλουσιος και οτι χαλας λεφτα χωρις να γαμισεις??ελεος φιλε ζησε στον κοσμο σου και ασε μας στον δικο μας...ενταξει εχεις λεφτα χοντρα και εμεις δεν εχουμε ...στα αρχιδια μας ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημήτρη μη του απαντήσεις του μαλάκα. Ασ'τον να πάει να γαμηθεί να φύγει από αυτό το thread, να λέει αλλού τις μαλακίες του. Πιάνει χώρο και δεν έχει τίποτα να προσφέρει από πληροφορίες.

Επίσης θα πρότεινα να συγχωνευτούν τα δύο threads "Μόσχα και "Αγία Πετρούπολη". Πρώτον διότι δεν έχουν μεγάλη έκταση, δεύτερον διότι οι μισές πληροφορίες που βρίσκεις μέσα στο "Μόσχα" αφορούν στην Αγία Πετρούπολη και αντιστρόφως, και τρίτον διότι ο Ρωσοτουρίστας ενδειφέρεται να έχει πληροφορίες και για τις δύο αυτές πόλεις. Είναι σαν να μην υπηρχε το "Ταϋλάνδη sex trip" και να υπήρχαν δυο, το "Pattaya only" και το "Pouket only". Δε λέει.

Επίσης σαν όνομα του κεινού thread για τον Ρωσο-Σεξο-Τουρισμό προτείνω το "Vodka". Για πείτε άλλες ιδέες.
το vodka καλα ακουγεται.οποιος εχει λιγο φαντασια θα καταλαβει οτι προκειται περι πορνοτουρισμου στη Ρωσσια.-με αυτον η πλακα ειναι οτι η γκομενα που πηρε τα 20 ευρω θα παει μετα να φαει και να πιει με καποιον γκομενο  στην υγεια του κορο'ι'δου!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom