Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω επειδη ειμαι σκραπας για τα ερωτικα της Μοσχας, θα γραφω για χοκεϊ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1)...δηλαδη μας λες οτι κανεις παρεα με ρωσσιδουκες ,φιλακια,ψηλομπαλαμουτια,χορηγιες κλπ με ατομα που ειναι του ιδιου επιπεδου με τον δημητρακη ...βασει αυτων που δηλωνεις..μονο που ο δημητρακης του τα ακουμπανε..ενω εσυ τ ακουμπας ελεος ποια..

Απο που και ως που βρε χαιβανι μια κοπελιτσα σερβιτορα σε καφετερια ειναι το ιδιο με την πουτανα γκομενα του αλλου που του την γαμανε με 140 ευρω?

Απο που καταβες βρε ακατοικητο ρετιρε οτι δεν γαμαω ?

Απο που καταλαβες οτι ειμαι χορηγος χωρις να γαμαω βρε IQ ραδικου???? επειδη εδωσα 20 ευρω σε μια κοπελιτσα ???

Καντα ολα τα μνματα μου παραθεση που σου εδωσα να καταλαβεις αυτο το πραγμα...αντε να δουμε ποσο βλακας εισαι και εσυ..!!!

Ειπα..θα παω γαμιωντας οποιον μου την μπαινει..ο παραμυθο-νταβατζης ηταν ο πρωτος..ετοιμασου γιατι εισαι ο επομενος..
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αγαπητέ latex μπορώ να καταλάβω απο το πως γράφει ο καθένας εδώ μέσα και τι μορφωτικό επίπεδο έχει πάνω κάτω.Στο forum γράφουμε Ελληνικά και στα εκτός Ελλάδος Αγγλικά κυρίως που τα καταλαβαίνουν οι περισσότεροι.Εσύ συγκεκριμένα έγραφες Ρωσικά με Γλαγωλιτικό αλφάβητο σε κοινά thread του forum με αποτέλεσμα να μην καταλαβαίνει η πλειοψηφία τι έγραφες.
Ρωσόφωνοι εξάλλου εδώ μέσα πέρα απο τις πουτάνες,τις τσατσάδες,τους νταβάδες και των διαφόρων αφεντικών των χώρων αυτών (οι οποίοι φυσικά δεν γράφουν παρά μόνο βλέπουν όπως ξέρεις πολύ καλά) οι υπόλοιποι είναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ που γνωρίζουν αυτή την γλώσσα!!!
Το forum μην ξεχνάμε είναι Ελληνικό έτσι? Εγώ γνωρίζω άπταιστα Αγγλικά,Γερμανικά και λίγα Ολλανδικά.Τι πρέπει να κάνω? Να γράφω σε κάθε thread Γερμανικά και Ολλανδικά να το παίξω 'ανώτερος' πνευματικά επειδή ξέρω αυτές τις γλώσσες?
Ελπίζω να καταλαβαίνεις και να μην υπάρχει παρεξήγηση καμία σε αυτά που έγραψα και καταλαβαίνεις ότι κανένας προσωπικά απο δω μέσα moderator δεν έχει ρατσιστικές αντιλήψεις εναντίων των Ρώσων και οποιουδήποτε έθνους.Ιδιαίτερα εγώ δεν χρειάζεται να σου απολογηθώ πόσο πολύ αγαπάω αυτή την χώρα γιατί και με Ρωσίδες συναναστρέφομαι και είναι πολύ καλά παιδιά και πρόσφατα είχα ταξιδέψει και στην Αγ.Πετρούπολη όπου είναι σαν πόλη η 'Βενετία του Βορά' και έμεινα με πολύ καλές εντυπώσεις.Στο θέμα όμως της εγκληματικότητας και της πορνείας η Ρωσία είναι όμως σε τραγική κατάσταση  κύριε latex.Δεν υπολογίζουν τίποτα για το χρήμα.Είδα με τα μάτια μου να εκδίδονται Ρώσοι άντρες σε group τουριστών Γερμανών και Αράβων για λίγα Ευρώ σε ξενοδοχείο 4αστέρων που ήμουνα.Ο δε ρεσεψιονίστ με βέρα στο χέρι του, ήθελε να μου πασάρει την γυναίκα του να την γαμήσω και να του δώσω 150 €ευρώ.Φυσικά οι αρχές μου δεν μου επιτρέπουν να κάνω τέτοια πράγματα και προτίμησα call girl ξενοδοχείου 22 Μαϊων που αλλάξαμε και e-mail και είχαμε μέχρι τώρα κάποια επικοινωνία.Μιλούσε άπταιστα Αγγλικά και Γερμανικά σαν εμένα και το όνειρό της είναι να έρθει σε κάποια Δυτική χώρα να δουλέψει σαν πουτάνα για να βγάλει εύκολο χρήμα.Κρίμα αυτή η χώρα που έπεσε τόσο χαμηλά.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ latex μπορώ να καταλάβω απο το πως γράφει ο καθένας εδώ μέσα και τι μορφωτικό επίπεδο έχει πάνω κάτω.Στο forum γράφουμε Ελληνικά και στα εκτός Ελλάδος Αγγλικά κυρίως που τα καταλαβαίνουν οι περισσότεροι.Εσύ συγκεκριμένα έγραφες Ρωσικά με Γλαγωλιτικό αλφάβητο σε κοινά thread του forum με αποτέλεσμα να μην καταλαβαίνει η πλειοψηφία τι έγραφες.
Ρωσόφωνοι εξάλλου εδώ μέσα πέρα απο τις πουτάνες,τις τσατσάδες,τους νταβάδες και των διαφόρων αφεντικών των χώρων αυτών (οι οποίοι φυσικά δεν γράφουν παρά μόνο βλέπουν όπως ξέρεις πολύ καλά) οι υπόλοιποι είναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ που γνωρίζουν αυτή την γλώσσα!!!
Το forum μην ξεχνάμε είναι Ελληνικό έτσι? Εγώ γνωρίζω άπταιστα Αγγλικά,Γερμανικά και λίγα Ολλανδικά.Τι πρέπει να κάνω? Να γράφω σε κάθε thread Γερμανικά και Ολλανδικά να το παίξω 'ανώτερος' πνευματικά επειδή ξέρω αυτές τις γλώσσες?
Ελπίζω να καταλαβαίνεις και να μην υπάρχει παρεξήγηση καμία σε αυτά που έγραψα και καταλαβαίνεις ότι κανένας προσωπικά απο δω μέσα moderator δεν έχει ρατσιστικές αντιλήψεις εναντίων των Ρώσων και οποιουδήποτε έθνους.Ιδιαίτερα εγώ δεν χρειάζεται να σου απολογηθώ πόσο πολύ αγαπάω αυτή την χώρα γιατί και με Ρωσίδες συναναστρέφομαι και είναι πολύ καλά παιδιά και πρόσφατα είχα ταξιδέψει και στην Αγ.Πετρούπολη όπου είναι σαν πόλη η 'Βενετία του Βορά' και έμεινα με πολύ καλές εντυπώσεις.Στο θέμα όμως της εγκληματικότητας και της πορνείας η Ρωσία είναι όμως σε τραγική κατάσταση  κύριε latex.Δεν υπολογίζουν τίποτα για το χρήμα.Είδα με τα μάτια μου να εκδίδονται Ρώσοι άντρες σε group τουριστών Γερμανών και Αράβων για λίγα Ευρώ σε ξενοδοχείο 4αστέρων που ήμουνα.Ο δε ρεσεψιονίστ με βέρα στο χέρι του, ήθελε να μου πασάρει την γυναίκα του να την γαμήσω και να του δώσω 150 €ευρώ.Φυσικά οι αρχές μου δεν μου επιτρέπουν να κάνω τέτοια πράγματα και προτίμησα call girl ξενοδοχείου 22 Μαϊων που αλλάξαμε και e-mail και είχαμε μέχρι τώρα κάποια επικοινωνία.Μιλούσε άπταιστα Αγγλικά και Γερμανικά σαν εμένα και το όνειρό της είναι να έρθει σε κάποια Δυτική χώρα να δουλέψει σαν πουτάνα για να βγάλει εύκολο χρήμα.Κρίμα αυτή η χώρα που έπεσε τόσο χαμηλά.
panosboss για τα Ρώσικα το κατάλαβα και συμμορφώθηκα με τους κανόνες του φόρουμ και φυσικά έχετε δίκιο σε αυτό το ζήτημα.Και αν είναι δυνατόν δεν χαρακτήρισα κανέναν mod ρατσιστή και πόσο μάλλον εσένα που έχεις εξαίρετο τρόπο γραφής και είσαι ηπίων τόνων άνθρωπος και μορφωμένος.
Τώρα για το μαύρο χάλι που επικρατεί στη Ρωσία με ανώμαλους,μαστρωπούς και εγκληματίες είναι δυστυχώς αλήθεια αυτά που γράφεις και πρέπει να το παραδεχτώ.Και να σου πω ακόμα περισσότερη αλήθεια και λίγα είπες.
Αλλά αυτά γίνανε απο το 1989 και μετά που έγινε η Ρωσία ένα ατέλειωτο ψυχωτικό πορνείο.Λίγοι άνθρωποι δυστυχώς τώρα έχουν βάλει το πνεύμα πάνω απο το χρήμα στη Ρωσία.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Αγαπητέ latex μπορώ να καταλάβω απο το πως γράφει ο καθένας εδώ μέσα και τι μορφωτικό επίπεδο έχει πάνω κάτω.Στο forum γράφουμε Ελληνικά και στα εκτός Ελλάδος Αγγλικά κυρίως που τα καταλαβαίνουν οι περισσότεροι.Εσύ συγκεκριμένα έγραφες Ρωσικά με Γλαγωλιτικό αλφάβητο σε κοινά thread του forum με αποτέλεσμα να μην καταλαβαίνει η πλειοψηφία τι έγραφες.
Ρωσόφωνοι εξάλλου εδώ μέσα πέρα απο τις πουτάνες,τις τσατσάδες,τους νταβάδες και των διαφόρων αφεντικών των χώρων αυτών (οι οποίοι φυσικά δεν γράφουν παρά μόνο βλέπουν όπως ξέρεις πολύ καλά) οι υπόλοιποι είναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ που γνωρίζουν αυτή την γλώσσα!!!
Το forum μην ξεχνάμε είναι Ελληνικό έτσι? Εγώ γνωρίζω άπταιστα Αγγλικά,Γερμανικά και λίγα Ολλανδικά.Τι πρέπει να κάνω? Να γράφω σε κάθε thread Γερμανικά και Ολλανδικά να το παίξω 'ανώτερος' πνευματικά επειδή ξέρω αυτές τις γλώσσες?
Ελπίζω να καταλαβαίνεις και να μην υπάρχει παρεξήγηση καμία σε αυτά που έγραψα και καταλαβαίνεις ότι κανένας προσωπικά απο δω μέσα moderator δεν έχει ρατσιστικές αντιλήψεις εναντίων των Ρώσων και οποιουδήποτε έθνους.Ιδιαίτερα εγώ δεν χρειάζεται να σου απολογηθώ πόσο πολύ αγαπάω αυτή την χώρα γιατί και με Ρωσίδες συναναστρέφομαι και είναι πολύ καλά παιδιά και πρόσφατα είχα ταξιδέψει και στην Αγ.Πετρούπολη όπου είναι σαν πόλη η 'Βενετία του Βορά' και έμεινα με πολύ καλές εντυπώσεις.Στο θέμα όμως της εγκληματικότητας και της πορνείας η Ρωσία είναι όμως σε τραγική κατάσταση  κύριε latex.Δεν υπολογίζουν τίποτα για το χρήμα.Είδα με τα μάτια μου να εκδίδονται Ρώσοι άντρες σε group τουριστών Γερμανών και Αράβων για λίγα Ευρώ σε ξενοδοχείο 4αστέρων που ήμουνα.Ο δε ρεσεψιονίστ με βέρα στο χέρι του, ήθελε να μου πασάρει την γυναίκα του να την γαμήσω και να του δώσω 150 €ευρώ.Φυσικά οι αρχές μου δεν μου επιτρέπουν να κάνω τέτοια πράγματα και προτίμησα call girl ξενοδοχείου 22 Μαϊων που αλλάξαμε και e-mail και είχαμε μέχρι τώρα κάποια επικοινωνία.Μιλούσε άπταιστα Αγγλικά και Γερμανικά σαν εμένα και το όνειρό της είναι να έρθει σε κάποια Δυτική χώρα να δουλέψει σαν πουτάνα για να βγάλει εύκολο χρήμα.Κρίμα αυτή η χώρα που έπεσε τόσο χαμηλά.
ετσι ειναι φιλε εχεις δικηο..και ειναι χωρα που εχει μορφωτικο επιπεδο..ειδα σε εγκενια γκαλερυ αγνωστου ζωγραφου κοσμο ουρα να μπει..και τα βιβλιοπωλεια τους γεματα κοσμο.... ποσοι απο μας εχουν παει στην ακροπολη??αλλα υπαρχει προβλημα...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Απο που και ως που βρε χαιβανι μια κοπελιτσα σερβιτορα σε καφετερια ειναι το ιδιο με την πουτανα γκομενα του αλλου που του την γαμανε με 140 ευρω?

Απο που καταβες βρε ακατοικητο ρετιρε οτι δεν γαμαω ?

Απο που καταλαβες οτι ειμαι χορηγος χωρις να γαμαω βρε IQ ραδικου???? επειδη εδωσα 20 ευρω σε μια κοπελιτσα ???

Καντα ολα τα μνματα μου παραθεση που σου εδωσα να καταλαβεις αυτο το πραγμα...αντε να δουμε ποσο βλακας εισαι και εσυ..!!!

Ειπα..θα παω γαμιωντας οποιον μου την μπαινει..ο παραμυθο-νταβατζης ηταν ο πρωτος..ετοιμασου γιατι εισαι ο επομενος..


α θα φας μπουκελο οπως πας.εχεις δηλωσει οτι γυρνας τα στριπτιτζιδικα αγορι μου δεν υπαρχει ρωσσιδα εκει μεσα που να μην εχεις παρει συνεντευξη.. με το αζημιωτο φυσικα ..ενα φιλακι στο μαγουλο..σε αλλα ποστ  εχω διαβασει τι εχεις γραψει σε εχω μελετησει.. και οτι ακουμπας και τετρακοσαρες και σαμπανιες,και ψηλομπαλαμουτια.. αγαπουλης αγαθομουνης 45ρης εισαι.. σε καταλαβαμε απο αυτους  που γυρνανε τα στριπτιτζηδικα συνηθως μονοι για να μην τους κραξουν και καθοντε με τις ωρες με τι στριπτιτζουδες και χαλανε λεφτα χωρις να γαμησουν. .κανενα καφεδακι εαν επιτρεψει ο αλβανο ς ..εισαι απο αυτους που καθοντε και πετανε τα λεφτα τους  χωρις να γαμισεις.. και ασε το παραμυθι για τα κοριτσακια  με τις σερβιτορες για τους φλωρους σαν και σενα ΞΥΠΝΑ ΡΕ ΡΩΣΣΙΔΑ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ κοψε τα 20ρια το μονο που κερδιζεις ειναι να τις κανεις να ζητανε 50ρια και 60ρια σε λιγο καιρο.. αντε πηγενε και ξεσκονισε το τζιπακι σου που δεν εχει παει ποτε σε χωματοδρομο.. και πηγενε στην πλατεια κολωνακιου για κανενα καφε με την σερβιτορα που εδωσες το εικοσαρικο ..καλα θα περασεις παρτης και καμμια γουνα τοτε θα σε αφησει να της πιασεις το χερακι.. μετα ομως θα παει να ρουφηξει τα αρχιδια του αλβανου στην οικοδομη.. κοιμησου στον κοσμο σου αγορι μου... τετοιους κουραμπιεσες σαν και σενα τους εχουμε φαει με το κουταλι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
страна φραστικά και εννοιολογικά λένε και το κράτος.Αν θέλεις απο Μόσχα πληροφορίες μπορείς να μου στείλεις και pm στα Ρώσικα να σου πω ότι θέλεις.
Στο forum μη γράφεις Ρώσικα γιατί θα σου τα διαγράψουν τα πόστ όπως κάνανε και μένα στην αρχή.
Έχω σταματήσει να γράφω συχνά στο forum απο τότε που πήρα άδικα warn απο συγκεκριμένο mod χωρίς αιτία.Ότι θές πάντως μπορείς να με ρωτήσεις στο pm.
εγω ειμαι Αγια Πετρουπολη.η Μοσχα δεν μου αρεσει και πολυ.Ρωσσικα δεν γραφω γιατι πολυ λιγοι θα καταλαβουνε!πες και συ καμια ιδεα για τον τιτλο του thread
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι Αγια Πετρουπολη.η Μοσχα δεν μου αρεσει και πολυ.Ρωσσικα δεν γραφω γιατι πολυ λιγοι θα καταλαβουνε!πες και συ καμια ιδεα για τον τιτλο του thread
ιντα να χουι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πλακα κανω ρε..ειναι τα μονα ρωσικα που ξερω..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ιντα να χουι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πλακα κανω ρε..ειναι τα μονα ρωσικα που ξερω..
μετεφρασε το τουλαχιστον τι σημαινει να το καταλαβει ο κοσμος:μεταφραζεται κατα λεξη:πηγαινε στον πουτσο.σε ελευθερη μεταφραση:αντε γαμισου.παντος η λεξη ΧΟΥΙ που σημαινει πουτσος στα Ρωσσικα.ειναι Τουρκικης προελευσης και σημαινει επητιθεμενος στα Τουρκικα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν φτανει που εισαι οσα σε απεκαλεσα αλλα και εισαι και ΨΕΥΤΡΑΚΟΣ...

Ρε..αυτα να τα γραφεις στα χαιβανια που παραμυθιαζεις στο σαιτ..

Ενα τεμπελοσκυλο εισαι που μαζευει απο δωρεες 1500 ευρω κε λεφτα του κωλου..!!!
το αν ειμαι ψευτης θα αποκαλυφτει συντομα.ειδη ενας μαρτηρας ειναι εδω και την παρασκευη πηγαμε ντισκο μαζι και ειδε!και θα ερθει και ο Νεαρχος και θα δει.παντος οσοι το παιζουνε λεφταδες συνηθως ειναι κακομοιρηδες!εγω προβλημα με τα λεφτα ποτε δεν ειχα και ισως γι αυτο δεν εχω κομπλεξ.ισως εσυ γεννηθηκες φτωχος και εκανες καποια λεφτα γι αυτο εχεις τετοιο κομπλεξ!!!!τι να σου πω εισαι αξιολυπητος :)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Πάντως δεν το βρίσκω κακό να ανοιχτεί ένα thread που να είναι μόνο στα ρώσικα (ας ανοιχτεί στην κατηγορία των Αγγλόφωνων). Ετσι να μαθαίνουμε κι εμείς λίγα ρώσικα  ;)  Αλήθεια, κανένας συναγωνιστείς προσφέρεται αν κάνει μαθήματα;
 

barba-skoyfakias

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Πάντως δεν το βρίσκω κακό να ανοιχτεί ένα thread που να είναι μόνο στα ρώσικα (ας ανοιχτεί στην κατηγορία των Αγγλόφωνων). Ετσι να μαθαίνουμε κι εμείς λίγα ρώσικα  ;)  Αλήθεια, κανένας συναγωνιστείς προσφέρεται αν κάνει μαθήματα;

Κανε λιγο υπομονη φιλτατε ,
ετοιμαζει βιβλιο γλωσσαρι ο Λιακοπουλος  :2funny:
 

nikpony

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Είχα μήνες να γράψω αλλά δεν κρατήθηκα διαβάζοντας αυτήν την κόντρα που έχει ξεσπάσει ανάμεσα στους Κ.κ Λάκη Λαζόπουλο και Νίκο Καρβέλα εεε συγγνώμη nokia και τα άλλα δυο τα παλικάρια.
Ρε nokia,δηλαδή είναι απίστευτο αυτό το πράγμα μαζί σου,όχι δε με νοιάζει αν γαμάς και τι,αν τα σκας και πόσα σκας,αλλά κάθε φορά που διαβάζω αυτά που γράφεις μου τον φέρνεις στο μυαλό.Είναι λες και τον βλέπω μπροστά μου,λες και έχω ανοίξει το ΣΤΑΡ και μιλάει,μιλάει,μιλάει και τα λέει,όπως πάντα,τόσο εκκλεπτισμένα και λεπτεπίλεπτα,αλλά πάνω απ'όλα σταράτα και αντρίκια.Ναι φίλε nokia,μέσα από τα λόγια σου τον είδα,είσαι ίδιος,είσαι αυτός ο κολλητός της Πάρις Χίλτον,ο μίστερ τσιουάουα.....

ο Εθνικός μας Σταρ,Πάνος Ευαγγελόπουλος!!!
Υποκλίνομαι!!!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
[size=10pt]Προς kopronis65 και nokia

Ηρεμία παιδιά και σταματήστε τα υβριστικά σχόλια!!!

Υπάρχουν και τα pm

To thread αναφέρεται στη Μόσχα[/size]
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
[size=10pt]Προς kopronis65 και nokia

Ηρεμία παιδιά και σταματήστε τα υβριστικά σχόλια!!!

Υπάρχουν και τα pm

To thread αναφέρεται στη Μόσχα[/size]

εχεις δικηο φιλε συγνωμη σε σενα και τα αλλα παιδια αλλα τα  πηρα στο κρανιο...νασε καλα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πάντως δεν το βρίσκω κακό να ανοιχτεί ένα thread που να είναι μόνο στα ρώσικα (ας ανοιχτεί στην κατηγορία των Αγγλόφωνων). Ετσι να μαθαίνουμε κι εμείς λίγα ρώσικα  ;)  Αλήθεια, κανένας συναγωνιστείς προσφέρεται αν κάνει μαθήματα;
καλη ιδεα.αλλα προς το παρον ειμαστε 2 Ρωσσοφωνοι!προς το παρον μονο εγω και ο latex ειμαστε!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
страна φραστικά και εννοιολογικά λένε και το κράτος.Αν θέλεις απο Μόσχα πληροφορίες μπορείς να μου στείλεις και pm στα Ρώσικα να σου πω ότι θέλεις.
Στο forum μη γράφεις Ρώσικα γιατί θα σου τα διαγράψουν τα πόστ όπως κάνανε και μένα στην αρχή.
Έχω σταματήσει να γράφω συχνά στο forum απο τότε που πήρα άδικα warn απο συγκεκριμένο mod χωρίς αιτία.Ότι θές πάντως μπορείς να με ρωτήσεις στο pm.
με ελευθερη μεταφραστη μπορει να εχει και την εννοια του κρατους.η λεξη  ГОСУДАРСТВО=ΓΚΑΣΟΥΝΤΑΡΣΤΒΑ μεταφραζεται στα Ελληνικα  κρατος.
 

Επισκέπτης
θελω να μπω μεσα σου πως ειναι στα ρωσσικα...οχι το θελω να σε γαμωσω..οχι αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom