Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πω πω χλίδα.Τι να κλάσει η Αγία Πετρούπολη.Περιμένω αντεπίθεση δημητράκη με εσωτερικό από carousel.
To θέμα είναι οτι ο δημητράκης ποστάρει δικές του φωτό ενώ εσείς κλεμμένες από το ίντερνετ.Ποιος έχει δει Ελλάδα εσωτερικό από σουπερμάρκετ και γκαράζ?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Πω πω χλίδα.Τι να κλάσει η Αγία Πετρούπολη.Περιμένω αντεπίθεση δημητράκη με εσωτερικό από carousel.
To θέμα είναι οτι ο δημητράκης ποστάρει δικές του φωτό ενώ εσείς κλεμμένες από το ίντερνετ.Ποιος έχει δει Ελλάδα εσωτερικό από σουπερμάρκετ και γκαράζ?

Για βιτρίνα τα'χουμε... :S :S :S
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Ο Δημητράκης μπορεί να μη γαμαει αλλά είναι πλούσιος και μορφωμένος. Έχει και πλούσιο μαλλί  :2funny:


Υ.Γ. πραγματικά epic thread
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κάνεις λάθος.Εγώ έχω ποστάρει.
Εδώ η δίμετρη Ρωσίδα που έχω σε φωτό από το 2016.Αυτή πιέζει για γάμο.

poGA3zZCj


6BYvRs.jpg


aMk4Ah.jpg


2pkpVS.jpg


jI8Lj7.jpg[img]
[/img]

lu9Xg2.jpg


jI8Lj7.jpg


OmXzZ6.jpg
καμία άλλη δεν έχεις να μας βάλεις?10 Χρόνια 5-6 φωτογραφίες έχεις και μας βάζεις συνέχεια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny: ναι εγινα Νεαντερταλ  :2funny:
Τιποτα δεν ισχυει απο οσα λεει ,οχι μονο Κισιναου αλλα και Οδησσο που πηγαινα συνεχεια ...
ασε που οι ανθρωποι ειναι πιο ευγενικοι απο οτι στην Ελλαδα  :grin: ποτε δεν με πειραξε κανενας ουτε αντιμετωπισα καποιο σοβαρο προβλημα εκτος απο μερικους κουτοπονηρους που υπαρχουν σε ολες τις χωρες.
καλα Αγια Πετρουπολη ειναι ονειρεμενη πολη ,ενα επιπεδο πανω ... τοσα ξερουν τοσα λενε  :grin:
Μονο Ο Τάσος ξέρει τι είναι εκεί  :2funny:
  Σήμερα Τάσο πάλι δε γάμησα  :2funny:της τα πέταξα στο στόμα 2 φορές  :2funny:
  Οι φουκαράδες έχουν παθει παράκρουση  :2funny:η αγαμία και η άφραγκία τους έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny:
  Γέλασα με τη φώτο με το υπόγειο πάρκινγκ.Καταρχην πρέπει να έχεις αμάξι για να το βάλεις εκεί  :2funny:και αυτοί ούτε στα όνειρά τους  :2funny:.
  Τώρα αν χρεοκοπήσουν (αν και χρεωκοπημένο ειναι) έχουν να φάνε κράξιμο  :2funny:
  Σήμερα έχει πολυ καλο καιρό και μετά το  :knockinb:κάνω βόλτα.Ζηλευω το φουκαρά στην Κύπρο που κάθεται στο νοικιασμένο διαμέρισμα στο μπαλκόνι με 22 βαθμούς που έχει  :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200501-164431_Gallery.jpg
    Screenshot_20200501-164431_Gallery.jpg
    987 KB · Εμφανίσεις: 48
  • Screenshot_20200501-164417_Gallery.jpg
    Screenshot_20200501-164417_Gallery.jpg
    1.009 KB · Εμφανίσεις: 47
  • Screenshot_20200501-164404_Gallery.jpg
    Screenshot_20200501-164404_Gallery.jpg
    928,5 KB · Εμφανίσεις: 65
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μερικά ακόμα φαγητά που ταιριάζουν με την περίσταση.

Μπάμιες
recipe_main_akis-petretzikis-mpamies-site.jpg


Κολοκύθια
hqdefault.jpg


Ντολμαδάκια γιαλαντζί
IMG_20190530_195609-1300x1300.jpg


Χαλβάς Φαρσάλων
URL]]
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
καμία άλλη δεν έχεις να μας βάλεις?10 Χρόνια 5-6 φωτογραφίες έχεις και μας βάζεις συνέχεια

Βάλε εσύ μία ρε από τα τελευταία 30 χρόνια σου λέω εγώ.Εχεις καμία ρε αρχίδα που δεν απαντάς ποτέ σε αυτά που σου λένε?
Ψυχολόγε της πούτσας,άντε τράβα καμιά φωτό από γκαράζ και σούπερ μάρκετ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μερικά κτήρια και πόρτες...
https://[URL unfurl="true"]www.pocket-guide.gr/content/hotel/attr/13539503024.JPG[/img[/URL]]
[img]https://s.parapolitika.gr/images/760x480/files/migration/images/2017-12/zpyocpnea9vcfb2tfw20.jpg
original.jpg

URL]]
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.046
Κριτικές
184
Like
44.688
Πόντοι
22.266
Μερικά ακόμα φαγητά που ταιριάζουν με την περίσταση.

Μπάμιες
recipe_main_akis-petretzikis-mpamies-site.jpg


Κολοκύθια
hqdefault.jpg


Ντολμαδάκια γιαλαντζί
IMG_20190530_195609-1300x1300.jpg


Χαλβάς Φαρσάλων
https://[URL unfurl="true"]www.argiro.gr/wp-content/uploads/2018/02/viber-image-768x622.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
λανθασμενα λεγονται ντολμαδακια
αυτα ειναι σαρμαδακια διοτι εχουν αμπελοφυλλο
τα ντολ,μαδακια εχουν λαχανο και λεγονται και λαχανοντολμδες

μετα εχουμε τα γιαλαντζι δλδ ψευτικα στα τουρκικα που δεν εχουν κιμα και τα κανονικα με κιμα

επισης πανω στραγγιστο γιαουρτι παντα χα χα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
λανθασμενα λεγονται ντολμαδακια
αυτα ειναι σαρμαδακια διοτι εχουν αμπελοφυλλο
τα ντολ,μαδακια εχουν λαχανο και λεγονται και λαχανοντολμδες

μετα εχουμε τα γιαλαντζι δλδ ψευτικα στα τουρκικα που δεν εχουν κιμα και τα κανονικα με κιμα

επισης πανω στραγγιστο γιαουρτι παντα χα χα

Δεκτή η παρατήρηση σου :hi:
Είσαι γνώστης της γαστρονομίας,αναγνωρίζεις τα υλικά και τα συνδυάζεις άψογα,η πινελιά με το γιαούρτι όλα τα λεφτά!
Βρίσκεσαι στο κατάλληλο νήμα.

Παραθέτω τις γνωστές μάντολες...οι Ρώσοι τις προτιμούν με αρχίδια.
B81999F5D3AFB68359B57D35E3DA8635.jpg
 
 
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Δεκτή η παρατήρηση σου :hi:
Είσαι γνώστης της γαστρονομίας,αναγνωρίζεις τα υλικά και τα συνδυάζεις άψογα,η πινελιά με το γιαούρτι όλα τα λεφτά!
Βρίσκεσαι στο κατάλληλο νήμα.

Παραθέτω τις γνωστές μάντολες...οι Ρώσοι τις προτιμούν με αρχίδια.
B81999F5D3AFB68359B57D35E3DA8635.jpg
 
 

Οι ιταλοι πουσταιοι τι προτιμουν τυπε?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Οι ιταλοι πουσταιοι τι προτιμουν τυπε?

Τύπε,το νήμα ασχολείται αποκλειστικά με Ρωσίδες γκόμενες,αν ενδιαφέρεσαι για Ιταλούς πούστηδες να ανοίξεις δικό σου θέμα.
Μην σπαμάρεις! :spam:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Μονο Ο Τάσος ξέρει τι είναι εκεί  :2funny:
  Σήμερα Τάσο πάλι δε γάμησα  :2funny:της τα πέταξα στο στόμα 2 φορές  :2funny:
  Οι φουκαράδες έχουν παθει παράκρουση  :2funny:η αγαμία και η άφραγκία τους έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny:
  Γέλασα με τη φώτο με το υπόγειο πάρκινγκ.Καταρχην πρέπει να έχεις αμάξι για να το βάλεις εκεί  :2funny:και αυτοί ούτε στα όνειρά τους  :2funny:.
  Τώρα αν χρεοκοπήσουν (αν και χρεωκοπημένο ειναι) έχουν να φάνε κράξιμο  :2funny:
  Σήμερα έχει πολυ καλο καιρό και μετά το  :knockinb:κάνω βόλτα.Ζηλευω το φουκαρά στην Κύπρο που κάθεται στο νοικιασμένο διαμέρισμα στο μπαλκόνι με 22 βαθμούς που έχει  :2funny:.
 
Η πραγματικοτητα ειναι οτι ζαλιστηκαμε απο την αγαμια!
Πριν λιγες μερες η ωρα 10 την νυχτα με σταματησε η αστυνομια
και μου λεει που πας? απαγορευεται τετοια ωρα, τους ειπα οτι
παω περπατημα.με ρωτουσανε που μενω και τους ειπα εδω κοντα.
Παιρνω το αυτοκινητο και παω καμια βολτα γιατι θα πεθανω
απο τα ψυχολογικα, δεν παω μακρια γιατι αν με κοψουνε θα μου
πουνε τι δουλεια εχεις εσυ εδω και ειναι τσουχτερα τα προστιματα.
Απο της 4 μαιου και μετα μεχρι της 10 την νυχτα θα ειναι το
κερφιου και πρεπει να στελνουμε μηνυματα την μερα
για να κυκλοφορουμε.
Τι ειναι αυτες οι μαλακιες ρε γαμωτο?
Απο της 9 η ωρα και μετα δεν βλεπεις κανενα μεσα στους δρομους
ακους μονο τους πακι και τους ινδους που σχολανε απο τα χωραφια.
Καλα αυτοι που θα πανε δουλεια την δευτερα τους εκατσε ασχημα.
Με οσους μιλησα ετσι μου ειπανε.
Θα πηγαινουνε δουλεια και μετα σπιτι για τον απλουστατο
λογο δεν θα εχει τιποτα ανοιχτο.
Αν ειχε πολεμο τωρα θα ειχε περισσοτερα πραγματα ανοιχτα.
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.196
Πόντοι
726
Μερικά ακόμα φαγητά που ταιριάζουν με την περίσταση.

Μπάμιες
recipe_main_akis-petretzikis-mpamies-site.jpg


Κολοκύθια
hqdefault.jpg


Ντολμαδάκια γιαλαντζί
IMG_20190530_195609-1300x1300.jpg


Χαλβάς Φαρσάλων
https://[URL unfurl="true"]www.argiro.gr/wp-content/uploads/2018/02/viber-image-768x622.jpg[/img[/URL]]

[/quote]Τυπε αναβάθμισες το νήμα,ξεροχύνω με τις φωτογραφίες σου
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Μονο Ο Τάσος ξέρει τι είναι εκεί  :2funny:
   Σήμερα Τάσο πάλι δε γάμησα  :2funny:της τα πέταξα στο στόμα 2 φορές  :2funny:
Ωραιος , ορεξη να εχεις να γαμας στο Πητερ :grin:
Με τον ταριφα που πηγα καλο παιδι και ευγενεστατο ,σε καποια φαση σταματησαμε και σε ενα που ηταν σαν κωλομπαρο πανω στο δρομο ,ηταν μερικες απο εξω  κανοντας νοημα να περασουμε αν θελαμε  :2funny:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
   Βάλε σε παρακαλώ αφού τα ψάχνεις και τη σελίδα με το Βατερλό του Βλάκμαν στην Κρακοβία  :2funny:που σε όποια πήγε να μιλήσει τον έφτυσε και τελικά φώναξαν το σεκιουριτα να τον πεταξει έξω  :2funny:
Ησουνα χυδαιος Mr.Kman2 και σε βγαλανε εξω.?
Γιατι εδω κατι για μπουτακια που τα χαιδευεις γραφεις
στο τελος το κειμενακι.  ;)
:happy:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Περαν της πλακας ειναι ωραια αυτα
που εγραψες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το el corte ingles ειναι μια απο τις μεγαλυτερες αλυσιδες σουπερ μαρκετ της ισπανιας.ενδεικτικα,δες μερικες τιμες ελληνικων προιοντων για να καταλαβεις.εγω δεν ειμαι αλγερινος,ουτε μαροκανος και αυτο που λεω το εχω δει γτ ζουσα εκει 4 χρονια.




  η φετα ειναι σε προσφορα απο 14 ευρω το κιλο και το γιαουρτι δωδωνη ειναι στα 9,67 το κιλο.στον καταλογο του μαγαζιου,το γιαουρτι ειναι στα γκουρμε.

δες και την τιμη κιλου που εχει ενα τυπου ελληνικο γιαουρτι πολυεθνικης εταιρειας


ελιες καλαμων


17,74 ευρω το κιλο.

το οτι δεν πουλησαν στη ρωσια,δεν τα κανει κακα προιοντα.οι ρωσοι δε γνωριζουν τιποτα αλλο περα απο χυλο.




[/quote
δεν εγραψα πουθενα για προιοντα απο αλλο πλανητη.εγραψα οτι οι ρωσοι ειναι φυσιολογικο  να μην αγοραζουν επειδη δεν εχουν γνωση των προιοντων.αν δε μπορουν να ξεχωρισουν το ελαιολαδοαπο το μουρουνελαιο,δε φταιει η ελληνικη ελια που κοστιζει πιο ακριβα απ την ισπανικη.αυτο ηθελα να πω.
Ναι και εγώ δεν μπορώ να ξεχωρίσω την ποιότητα  :2funny:γιατί να πάρω της ελιές που έβαλες στην φωτογραφία που είναι σε ένα αλατόνερο με ξύδι και είναι πολύ ακριβότερες και να μην πάρω αυτές που πήρα που είναι σε λάδι.Γιατί να πάρω την Ελληνική λιαστή ντομάτα που είναι χειρότερη και ακριβότερη και να μην πάρω αυτή που πήρα που είναι καλύτερη πιό προσεγμένη και σε πολύ πιό ποιοτικό λάδι!
  Αυτό το Ιταλικό λάδι μπορεί να είναι λιγάκι ακριβότερο από το Ελληνικό αλλά είναι πολύ ανώτερο στη γεύση (στη φώτο στο μεγάλο μπουκάλι) το μικρό δεν το δοκίμασα ακόμα,οταν το δοκιμάσω θα σας πω.
  Κάπως έτσι νόμιζαν ότι είναι η Ρωσσία κάποιοι κακομοίρηδες πριν έρθουν  :2funny:φτώχια,ουρές γιά τρόφιμα και αυτά που γράφει ο Βλάκμαν  :jerking: :2funny: και ήρθαν εδώ και ήταν σαν τους Πακιστανούς στην Ελλάδα :headbang:.
Γκουρμεδιά το μαγαζι!
ποσό πάει το λίτρο το λάδι;

Όμως, σουβλακια δεν τρώνε οι μαλάκες :idiot: :idiot:
Το Ελληνικό 630 ρούβλια οι ελιές 240 όπως και η λιαστή ντομάτα.
    Σουβλάκια γεμάτο είναι σε κάθε γωνία έχει αλλά ο κόσμος δεν το θεωρεί ότι καλύτερο.
   
Τέλος του έτους? Εγώ νόμιζα πως μέχρι τον Αύγουστο έχει διακόψει πτήσεις η Αεροφλοτ. Έχει αποκλειστεί η γυναίκα μου στη Μόσχα, να δω πως θα τη βγάλω από εκεί.
Σου έχω καλά νέα  :)οι Ρώσσοι που έχουν δεύτερη υπηκοότητα ή άδεια παραμονής σε κάποιο άλλο κράτος του κόσμου μπορούν να φύγουν από την Ρωσσία γιά μία φορά.Νομίζω μετά της 4 ή της 12 μα'ι'ου.Το πρόβλημα είναι ότι τα αεροπλάνα δεν πετάνε.Λογικά θα αρχίσουν κάποιες αραιες πτησεις αρχες ιουλίου.Δεν ξέρω πως θα γίνει αυτό? τι τιμές θα έχουν τα εισητήρια?και προς τα που θα γίνονται αυτές οι πτήσεις?
 
Τύποι δε νομίζω να ανοίξουν τα σύνορα σύντομα, δυστυχώς. Προβλέπω να ανοίγουν τα εντός Σένγκεν μέσα Ιουνίου και τα υπόλοιπα μέσα Ιουλίου, και αυτά ως καλό σενάριο. Στη Ρωσία γίνεται της πουτανας με τον κορώνα, ακόμα αυξάνονται τα νέα κρούσματα.

Επίσης μία παράκληση για τους παλιούς, μη μας λέτε διαρκώς πως ήταν όλα καλύτερα παλιά, το έχουμε εμπεδώσει η γενιά μου πως σε όλα θα ζήσουμε πιο δύσκολα από τους προηγούμενους. Το θέμα είναι, δεδομένου του περιβάλλοντος, τι κάνουμε, πως παίζουμε μπάλα.
Σε αυτό έχεις δίκιο αλλά δεν έχουν τίποτα καινούργιο να γράψουν γιατί δεν πηγαίνουν πουθενά  :2funny:οπότε από της πληροφορίες που είχαν από τότε βάζουν την φαντασία τους και γράφουν  :jerking: :2funny:
    Σχετικά με της  :jerking:που έβαλαν στο Thread πρέπει να σβιστούν,τι σχέση έχουν με τη Ρωσσία τα μανάβικα της Ελλάδας?Εγώ βάζω φώτο από την αγορά της Ρωσσίας και της τιμές στην Ρωσσία που είναι το θέμα μας.Βάζω τα μέρη που πηγαίνω και τρώμε με τα γατάκια μου,τα υπόγεια πάρκινγκ που αφήνω τ'αμάξι μου όταν πηγαίνω ραντεβού.Δε βάζω άσχετες φωτογραφίες κατεβασμένες από το ιντερνέτ  :jerking:.
   
    Σχετικά με το τώρα,μετά το σαλόν χτεςέκανα βόλτα  στο κέντρο και είχε σχετικά λίγο κόσμο να φας είχε μόνο τυρόπιτες και σουβλάκι στο χέρι.Κανείς δεν έπαιρνε τίποτα,μη με ρωτάτε γιατί?δεν θέλαν να φάνε?ή δεν υπάρχουν λεφτά ούτε γιά σουβλάκι?Γκόμενες δε θα έλεγα ότι είχε πολλές,όλες κάπου πηγαίναν δεν θα έλεγα ότι είχαν βγει γιά βόλτα όπως κάνουν το καλοκαίρι.και φυσικά λειπουν οι γκόμενες από άλλες πόλεις που τέτοια εποχη αρχισαν και έρχονταν.
  Για το τι θα γίνει στο μέλλον θα σας κρατάω ενήμερους  :)
 

Συνημμένα

  • italia1.jpg
    italia1.jpg
    197,6 KB · Εμφανίσεις: 57
  • italia2.jpg
    italia2.jpg
    193,3 KB · Εμφανίσεις: 50
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γεια σου Μήτσο...ξεκινάμε :headbaning1: :headbaning2:

Πιπεριές γεμιστές
almopia_gemistes-piperies-toursi.jpg

Σπαράγγια ΑΑΑ
https://[URL unfurl="true"]www.sesoula.gr/image/cache/Products/Saltses-orektika/sparaggi-0-1000x1000.jpg[/img[/URL]]
Ντοματάκι Σαντορίνης καλλιεργημένο σε ηφαιστειογενή περιοχή.
[img]https://[URL unfurl="true"]www.thanopoulos.gr/476275/tomataki-olokliro-400g-se-xumo-tomatas-santo.jpg[/img[/URL]]
Γκουρμέ φάση
[img]https://[URL unfurl="true"]www.manitaropolio.gr/images/stories/virtuemart/product/dirfis-troufa-mavri-olokliri-25g.jpg[/img[/URL]]
Μερέντα οικογενειακή συσκευασία
[img]https://cdn.themart.gr/media/catalog/product/cache/84eec7a1e898444d4a38d46cfed625c3/1/0/107498_2.jpg

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο,καρπούζια-πεπόνια έχουν στη Ρωσία ή κάνουν εισαγωγή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom