Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Οταν φωτογραφιζεις οτι εχει ενδιαφερον απο την καθημερινοτητα σου ,
Οταν κανεις ολοκληρες αναλυσεις σε οποιοδηποτε θεμα μπορεις εκτος το γκομενικο

Αλλα απο μυδι τιποτε εδω και 10 χρονια τοτε:
Ισως να εχουν δικιο οι κακιες οι γλωσσες.....
Aυτές που λένε ότι όλο στο τμήμα με τα αγγούρια είναι;Είναι κακές οι γλώσσες αυτές.
Πάει και στο τμήμα με τα σκουπόξυλα και τις σφουγγαρίστρες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οταν φωτογραφιζεις οτι εχει ενδιαφερον απο την καθημερινοτητα σου ,
Οταν κανεις ολοκληρες αναλυσεις σε οποιοδηποτε θεμα μπορεις εκτος το γκομενικο

Αλλα απο μυδι τιποτε εδω και 10 χρονια τοτε:
Ισως να εχουν δικιο οι κακιες οι γλωσσες.....

Ξέρεις πόσο κοστίζουν οι Ρωσίδες όταν είσαι ανω των 40?Και εσύ στα FKK γαμάς,όπως ο δημητρακης στα σαλον.Για να γαμήσεις εκτός μπορδέλου καλο μουνί πρέπει να τα στάξεις χοντρά και εσείς δεν το βρίσκετε vfm.
Στη θεωρία μπορεί να γράφει ο δημητρακης κατεβατά οτι οι Ρωσίδες πηδιουνται τζάμπα, φωτό ομως με γκόμενα εφταρι και πανω δε θα δείξει ποτέ γιατί δεν έχει καμία.(όχι γκόμενα τωρα ούτε καν φωτό από παλιά γκόμενα της προκοπής  δεν έχει).
Αυτός δε γαμουσε πανω απο εξαρια οταν ηταν νέος,θα γαμησει τώρα που έχει περάσει την ηλικία γάμου?
Είναι βασικά σαβουρογαμης ή κατσικογάμης εκτός μπορδελου.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
οι ρωσίδες που γούσταρα μου δώσανε την εντύπωση ότι θέλουν να τις κάνεις να νιώσουν ξεχωριστές
και όταν αντιληφθούν οτι τις γουστάρεις τρελά (αλλά χωρίς να δείξεις δείγματα λιγούρη) σου δίνονται..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ξέρεις πόσο κοστίζουν οι Ρωσίδες όταν είσαι ανω των 40?Και εσύ στα FKK γαμάς,όπως ο δημητρακης στα σαλον.Για να γαμήσεις εκτός μπορδέλου καλο μουνί πρέπει να τα στάξεις χοντρά και εσείς δεν το βρίσκετε vfm.
Στη θεωρία μπορεί να γράφει ο δημητρακης κατεβατά οτι οι Ρωσίδες πηδιουνται τζάμπα, φωτό ομως με γκόμενα εφταρι και πανω δε θα δείξει ποτέ γιατί δεν έχει καμία.(όχι γκόμενα τωρα ούτε καν φωτό από παλιά γκόμενα της προκοπής  δεν έχει).
Αυτός δε γαμουσε πανω απο εξαρια οταν ηταν νέος,θα γαμησει τώρα που έχει περάσει την ηλικία γάμου?
Είναι βασικά σαβουρογαμης ή κατσικογάμης εκτός μπορδελου.
Άσε έχω βάλει φωτογραφίες από τα γατάκια μου,και είχα βάλει και φωτογραφία όταν με είχε γνωρίσει με τη μάνα της.Όποιος θέλει πάει στα πιό παλιά ποστ και της βλέπει.
  Επειδή εσύ είσαι κακομοίρης  :2funny:και γελάνε μαζί σου πρέπει να είναι και οι άλλοι? :2funny:Τώρα που χρωκόπισες αν γυρίσεις Ελλάδα να δουμε τι  :jerking:θα γράφεις  :2funny:
  Μ'αρέσει που γράψατε όλοι οι φουκαράδες μαζί την ίδια  :jerking: :2funny:

 
οι ρωσίδες που γούσταρα μου δώσανε την εντύπωση ότι θέλουν να τις κάνεις να νιώσουν ξεχωριστές
και όταν αντιληφθούν οτι τις γουστάρεις τρελά (αλλά χωρίς να δείξεις δείγματα λιγούρη) σου δίνονται..
Εξαρτάται γιά ποιές ηλικίες μιλάς.Οι πιό μεγάλες είναι ακριβώς έτσι.Σίγουρα θέλουν να δείξεις ενδιαφέρον.Είναι μεγάλοι ψυχολόγοι,όπως παλιά δύσκολο να της κορο'ι'δέψεις.Τον φτωχομπινέ τον καταλαβαίνουν αμέσως!Οι Ρωσσίδες συχαίνοντε τους κακομοίρηδες  :vomit:έναν μουσάτο βρώμικο,με τατουάζ στυλ Συριζέου θα τον συχαθούνε  :vomit:.
    Το ίδιο συμβαίνει και με τον Βλάκμαν,φένεται η φτωχομπινεδιά του,είναι και βρώμικος γ'αυτό και δεν του κάθονται ούτε με λεφτά!
    Τα μικρά γατάκια δε θέλουν βιασήνη.Οι 25+ είναι 100 φορές πιό εύκολες.Αν δείξεις ότι της γουστάρεις από το 2ο το πολύ τρίτο ραντεβού υπονοούνε να πάτε σπίτι σου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ποια γατάκια και μαλακιες?Εσυ φαίνεσαι φτωχομπινες γιατι δεν έχεις μία να βγαλεις τη γκομενα σε σοβαρό εστιατόριο να φαει,να την πας μια εκδρομή ή να της αγορασεις ένα καλο δώρο.
Αυτα τα οσμιζονται οι γκόμενες απο μακριά.Ξερουν οτι δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα.Οι Ρωσίδες το πρώτο που ρωτανε είναι τι δουλειά κανεις,τι απαντας?Πλενω τα γατάκια μου?
Μετα σε πάνε στις βιτρίνες και σου δείχνουν τι θέλουν να τους αγοράσεις.Θελουν σαμπανιες,θέλουν σουσια,ψαρικα,ακριβα ρεστωραν,πενταστερα και οικονομική υποστήριξη.Αλλιως αντε να σου κατσει κανα μπαζακι που ουτε και αυτή δε σου κάθεται αφού είσαι μεγάλος.
Εχεις απλα λήξει,δεν είσαι μαχιμος εδω και δεκαετία να μην πω δεκαπενταετία.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ποια γατάκια και μαλακιες?Εσυ φαίνεσαι φτωχομπινες γιατι δεν έχεις μία να βγαλεις τη γκομενα σε σοβαρό εστιατόριο να φαει,να την πας μια εκδρομή ή να της αγορασεις ένα καλο δώρο.
Αυτα τα οσμιζονται οι γκόμενες απο μακριά.Ξερουν οτι δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα.Οι Ρωσίδες το πρώτο που ρωτανε είναι τι δουλειά κανεις,τι απαντας?Πλενω τα γατάκια μου?
Μετα σε πάνε στις βιτρίνες και σου δείχνουν τι θέλουν να τους αγοράσεις.Θελουν σαμπανιες,θέλουν σουσια,ψαρικα,ακριβα ρεστωραν,πενταστερα και οικονομική υποστήριξη.Αλλιως αντε να σου κατσει κανα μπαζακι που ουτε και αυτή δε σου κάθεται αφού είσαι μεγάλος.
Εχεις απλα λήξει,δεν είσαι μαχιμος εδω και δεκαετία να μην πω δεκαπενταετία.
Μόνο το μπουφάν που φοράω κάνει 1.500 ευρώ,το κάθε τηλέφωνο από 900,μιλάω για την πρώτη εντύπωση, μετά βλέπουν τ'αμαξι και ότι έχω δικό μου διαμέρισμα και δείχνουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.
  Αυτά τα ζητάνε μόνο σε σένα  :2funny:και το αποτέλεσμα είναι να μη σου κάθονται κιόλας  :2funny:. Σχετικά με τη δουλειά έχω πει τι λέω και πιάνει πάντα  :2funny:. Εσύ δε χρειάζεται να τους πεις τιποτα αμέσως καταλαβαίνουν ότι είσαι γκαστερμπάϊτερ στη Γερμανία  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μόνο το μπουφάν που φοράω κάνει 1.500 ευρώ,το κάθε τηλέφωνο από 900,μιλάω για την πρώτη εντύπωση, μετά βλέπουν τ'αμαξι και ότι έχω δικό μου διαμέρισμα και δείχνουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.
  Αυτά τα ζητάνε μόνο σε σένα  :2funny:και το αποτέλεσμα είναι να μη σου κάθονται κιόλας  :2funny:. Σχετικά με τη δουλειά έχω πει τι λέω και πιάνει πάντα  :2funny:. Εσύ δε χρειάζεται να τους πεις τιποτα αμέσως καταλαβαίνουν ότι είσαι γκαστερμπάϊτερ στη Γερμανία  :2funny:
Από 100 μέτρα φενεται οτι εισαι κακομοίρης  :2funny:θυμάμαι παλιά που μουβελεγσν κατι γκομενες πως τα έφαγαν σε έναν Ιταλό και μετά δεν του κάθισαν δηλαδη ότι κάνουν και σε σένα :2funny:
  Εγώ δεν έχω ούτε μια ρυτίδα,οι γκομενες δεν είναι χαζές αμέσως ξεχωρίζουν τον ανετοναπο τον φουκαρά τον γκαστερμπάϊτερ  σαν εσενα:2funny:
  Τώρα που θα γυρίσεις άφραγκος στην Ελλάδα για ένα καλύτερο μελλον  :2funny:θα δεις που θα αρχίσει η χρυσή εποχή μου  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200414-040356_Gallery.jpg
    Screenshot_20200414-040356_Gallery.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 76

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μόνο το μπουφάν που φοράω κάνει 1.500 ευρώ,το κάθε τηλέφωνο από 900,μιλάω για την πρώτη εντύπωση, μετά βλέπουν τ'αμαξι και ότι έχω δικό μου διαμέρισμα και δείχνουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.
  Αυτά τα ζητάνε μόνο σε σένα  :2funny:και το αποτέλεσμα είναι να μη σου κάθονται κιόλας  :2funny:. Σχετικά με τη δουλειά έχω πει τι λέω και πιάνει πάντα  :2funny:. Εσύ δε χρειάζεται να τους πεις τιποτα αμέσως καταλαβαίνουν ότι είσαι γκαστερμπάϊτερ στη Γερμανία  :2funny:

Αμαξι εικοσαετίας και διαμέρισμα της πουτσας 30 τετραγωνικά σε εργατική πολυκατοικία?Εισοδηματα κατω απο χιλιαρικο και αυτή τη φάτσα?
Απλά δεν είσαι ανταγωνιστικός,σου λενε βαλε εστω μία φωτο που εισαι με εφταρι και πανω τα τελευταία 25 χρόνια,δεν έχεις καμία.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Εγώ δεν έχω ούτε μια ρυτίδα,οι γκομενες δεν είναι χαζές αμέσως ξεχωρίζουν τον ανετοναπο τον φουκαρά τον γκαστερμπάϊτερ  σαν εσενα:2funny:

Μήτσο καλά κρατιέσαι για την ηλικία σου,το διπλοσάγονο σιάξε μόνο,είναι η λεπτομέρεια που σε προδίδει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αμαξι εικοσαετίας και διαμέρισμα της πουτσας 30 τετραγωνικά σε εργατική πολυκατοικία?Εισοδηματα κατω απο χιλιαρικο και αυτή τη φάτσα?
Απλά δεν είσαι ανταγωνιστικός,σου λενε βαλε εστω μία φωτο που εισαι με εφταρι και πανω τα τελευταία 25 χρόνια,δεν έχεις καμία.
Ναι δεν έχω και ρευστότητα ξέχασες να πεις  :2funny:το διαμέρισμα μου στην (εργατική) πολυκατοικία κάνει κοντά 80.000 ευρώ τώρα.Εσύ μόνο στη φαντασία σου έχεις σπίτια  :2funny:
  κοντά στο χιλιάρικο δίνω γιά να αγωράζω διάφορα πράγματα κάθε μήνα.Εσύ δεν έχεις ούτε παπούτσια να πάρεις  :2funny:κυκλοφωρείς με της γαλότσες που δουλεύεις στο εργοστάσιο  :2funny:
     Να πάρε με 3.000 τι μπορείς να  :knockinb: 1.000.000 καλύτερη από της δικές σου! :2funny:που στα τρώνε και δε σου κάθονται κιόλας  :2funny:    
   Θα πήγαινα να την  :knockinb:αλλά είχα τη σκιουρίνα χτες μέχρι σήμερα και θέλω να ξεκουραστώ λιγάκι.
   
   
 

Συνημμένα

  • el.jpg
    el.jpg
    220,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • el1.jpg
    el1.jpg
    278,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • el2.jpg
    el2.jpg
    231,4 KB · Εμφανίσεις: 21
  • el3.jpg
    el3.jpg
    233,5 KB · Εμφανίσεις: 32
  • el4.jpg
    el4.jpg
    212 KB · Εμφανίσεις: 34
  • el5.jpg
    el5.jpg
    272,8 KB · Εμφανίσεις: 28

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αμαξι εικοσαετίας και διαμέρισμα της πουτσας 30 τετραγωνικά σε εργατική πολυκατοικία?Εισοδηματα κατω απο χιλιαρικο και αυτή τη φάτσα?
Απλά δεν είσαι ανταγωνιστικός,σου λενε βαλε εστω μία φωτο που εισαι με εφταρι και πανω τα τελευταία 25 χρόνια,δεν έχεις καμία.
Εκτός από το διαμέρισμα.Σχετικά με τ'αμάξι είμαι πολύ πάνω από το μέσο γιατί τώρα όσο πάει έχει και λιγότερα τζιπ,και παρά την ηλικία του όπως και η Cayenne μετράει γιατί είναι ωραίο και μεγάλο αυτοκίνητο.Μέσα δε γαμάει και δέρνει!Οταν μπούνε μέσα τρελένονται!
  Εδώ δίνω 3.000+ ευρώ γιά να πάρω 2 μπουφάν από φίδι,γιά κρέμμες 450 ευρώ κάθε 2 μήνες και νομίζεις βρε κακομοίρη ότι όλοι είναι φτωχομπινέδες σαν εσένα που δεν έχεις να πάρεις ένα ζευγάρι παπούτσια? :2funny:Δεν έχω 20.000 ευρώ αν ήθελα να πάρω αυτό εδώ? :2funny:  Γιατί να το πάρω αφού μ'αυτό που έχω την κάνω τη δουλειά μου,με το Tahoe δε θα έχω καμιά μεγάλη διαφορά.Αν αποφασίσω να αλλάξω αμάξι ή Tahoe θα πάρω ή Cadillac Escallade αλλά ακόμα δε χρειάζεται.
  Εσύ ούτε Ford Fiesta δεν μπορείς να πάρεις  :2funny:και να το πάρεις δεν θα έχεις ούτε βενζίνη να του βάλεις  :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • tahoe1.jpg
    tahoe1.jpg
    166,7 KB · Εμφανίσεις: 29
  • tahoe2.jpg
    tahoe2.jpg
    165,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • tahoe3.jpg
    tahoe3.jpg
    179,3 KB · Εμφανίσεις: 26
  • tahoe4.jpg
    tahoe4.jpg
    278,9 KB · Εμφανίσεις: 63

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε μαλέα θα απαντήσεις επί τέλους σε αυτά που σου λένε ή θα αλλάζεις το θέμα?
1.Εχεις εισοδήματα κάτω των 1000 ευρώ το μήνα?
2.Μένεις σε διαμέρισμα των 30 τμ της πούτσας?
3.Εχεις ποτέ βάλει φωτό που είσαι μαζί με γκόμενα πάνω από εξάρι?
4.Εχεις βάλει ποτέ φωτό τη φορολογική δήλωση?
5.Εχεις αμάξι εικοσαετίας που τώρα δεν κάνει πάνω από 5000 ευρώ?
κτλ
Δεν απαντάς ποτέ γιατί είσαι παπαρίδης,μαλάκας.Νομίζεις οτι μπορείς εύκολα να ξεγλιστράς και να ξεφεύγεις.
Ετσι είναι γενικώς οι γόνοι,ψωλάδες.Κλαπαρχίδες του κερατά.
Τα θέματα τα καθορίζω εγώ.Τις απαντήσεις τις δίνω εγώ.Κάνω την υπόθεση δική μου.

-It is not your business mister.
-I make it my business.


Εκεί που τους έρχεται η κατραπακιά και δεν πιστεύουν οτι υπάρχει χειρότερο,έρχεται το ακόμα χειρότερο.Σοκ και δέος φάση.Απανωτά χτυπήματα.Σάκος.Δεν το πιστεύουν οι τύποι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο καλά κρατιέσαι για την ηλικία σου,το διπλοσάγονο σιάξε μόνο,είναι η λεπτομέρεια που σε προδίδει.
Πάρε πως ήμουν το 2004.Όπως βλέπεις όσο πάω και βελτιώνομαι :)
   Τότε το καμάκι εδώ ήταν μεν λιγάκι πιό εύκολο (όχι τρομερές διαφορές) αλλά εγώ ήμουν χειρότερος απ'ότι είμαι τώρα σε όλα.Τότε δεν είχα τα ρούχα που έχω τώρα,ούτε το σιδερένιο άλογο,εκτός από αυτά έχω βελτιωθεί πάρα πολύ εμφανησιακα από τότε.Τώρα άρχισα δίαιτα να ξαναγίνω 68-69 κιλά (τα τελευταία χρόνια είμαι 78 κιλά περίπου) οπότε σε συνδιασμό με την κρίση θα σκίσω  :).Στο καμάκι όλα παίζουν ρόλο!Η γκόμενα αρχίζει και σε κοιτάει από τα ρούχα και μετά συνεχίζει.
    Τα μπουφάν από φίδι τραβάνε πάρα πολύ την προσοχή σε κοπέλες 28-30 ετών που η μία στις τρεις ψαρώνει  :) ειδικά αν έχουν τσάντες από δέρμα που είναι φτιαγμένο σαν φίδι (χωρίς να είναι φίδι) ψαρώνουν πάρα πολύ :) τα πιτσιρίκια δυστηχώς δεν τρελένονται  :huh: ένα στα 6-7 να καταλάβει τι είναι και να ψαρωσει.Δε μετάνιωσα βέβαια που τα πήρα,θέλω μάλιστα να πάρω και 2 καφέ μπουφάν από φίδι αλλά δυστηχώς δεν έχει.Αν είχε θα τα είχα πάρει εδώ και καιρό.
   Όλοι λένε ότι όλα αυτά τα χρόνια που πέρασαν όχι μόνο δεν έχω αλλάξει αλλά έχω γίνει νεότερος! :)
 

Συνημμένα

  • 2004-1.jpg
    2004-1.jpg
    104,3 KB · Εμφανίσεις: 55
  • 2004-2.jpg
    2004-2.jpg
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 52
  • 2004.jpg
    2004.jpg
    261,4 KB · Εμφανίσεις: 67

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μαλέα θα απαντήσεις επί τέλους σε αυτά που σου λένε ή θα αλλάζεις το θέμα?
1.Εχεις εισοδήματα κάτω των 1000 ευρώ το μήνα?
2.Μένεις σε διαμέρισμα των 30 τμ της πούτσας?
3.Εχεις ποτέ βάλει φωτό που είσαι μαζί με γκόμενα πάνω από εξάρι?
4.Εχεις βάλει ποτέ φωτό τη φορολογική δήλωση?
5.Εχεις αμάξι εικοσαετίας που τώρα δεν κάνει πάνω από 5000 ευρώ?
κτλ
Δεν απαντάς ποτέ γιατί είσαι παπαρίδης,μαλάκας.Νομίζεις οτι μπορείς εύκολα να ξεγλιστράς και να ξεφεύγεις.
Ετσι είναι γενικώς οι γόνοι,ψωλάδες.Κλαπαρχίδες του κερατά.
Τα θέματα τα καθορίζω εγώ.Τις απαντήσεις τις δίνω εγώ.Κάνω την υπόθεση δική μου.

-It is not your business mister.
-I make it my business.


Εκεί που τους έρχεται η κατραπακιά και δεν πιστεύουν οτι υπάρχει χειρότερο,έρχεται το ακόμα χειρότερο.Σοκ και δέος φάση.Απανωτά χτυπήματα.Σάκος.Δεν το πιστεύουν οι τύποι.
Πως γίνεται να έχω εισόδημα κάτω από 1.000 ευρώ και να κάνω κάθε μήνα αγορές κοντά στα 1.000 ευρώ χωρίς τα ρούχα που παίρνω βάζοντας της αποδείξεις φωτογραφία? :2funny:.Εσύ ούτε παπούτσια δεν έχεις να πάρεις  :2funny:.Καλά δε βλέπεις μόνο τα ρούχα μου πόσο κάνουν?
  Τι αποδείξεις μας έβαλες? :2funny:της φωτογραφίες από της Η.Π.Α που λες ότι πήγες ακόμα της περιμένουμε  :2funny:.ή μήπως το διαμερίσμα που νοίκιασες μέσω R bnb στην Αθήνα που έβαλες φωτογραφία και μας είπες ότι είναι δικό σου :2funny:
    Διαμέρισμα δεν έχω ένα αλλά τρία!Από τα 2 έχω βάλει φωτογραφίες αποδείξεις,ακόμα και πόσο κάνουν.Εσύ μας έβαλες την αποθήκη που νοικιάζεις  :2funny:
    Το διαμέρισμα που μένω είναι σε καινουργιο σπίτι και είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο,θεωρείται πολύ καλή κατασκευή γιατί είναι χρισμένο με τούβλα και όχι με πλάκες (πανέλ).Βέβαια εσύ αυτά δεν μπορείς να τα καταλάβεις.Μ'αρέσει που το έκανες 30 τετραγωνικά  :2funny:όσο πας το μικραίνεις.
  Αμάξι είπα γιατί να πάρω?Αφού τη δουλεια του την κάνει.Και πολλά λεφτά να μην είχα το έδινα γιά 8.000 άνετα γιά ανταλλαγή και έβαζα άλλα 12.000 και έπαιρνω το αμάξι της φωτογραφίας.
    Εζω βάλει πολλές φωτογραφίες από γατάκια και μάλιστα και με τη μαμά γατα που με γνωρισε.Και τότε γράφατε  :jerking: :2funny:από την κακία σας και την αγαμία σας :2funny:.
  Επειδή εσύ είσαι άφραγκος και φουκαράς πρέπει να είναι όλοι έτσι? :2funny:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.894
Κριτικές
21
Like
11.156
Πόντοι
4.546
Πάρε πως ήμουν το 2004.Όπως βλέπεις όσο πάω και βελτιώνομαι :)
   Τότε το καμάκι εδώ ήταν μεν λιγάκι πιό εύκολο (όχι τρομερές διαφορές) αλλά εγώ ήμουν χειρότερος απ'ότι είμαι τώρα σε όλα.Τότε δεν είχα τα ρούχα που έχω τώρα,ούτε το σιδερένιο άλογο,εκτός από αυτά έχω βελτιωθεί πάρα πολύ εμφανησιακα από τότε.Τώρα άρχισα δίαιτα να ξαναγίνω 68-69 κιλά (τα τελευταία χρόνια είμαι 78 κιλά περίπου) οπότε σε συνδιασμό με την κρίση θα σκίσω  :).Στο καμάκι όλα παίζουν ρόλο!Η γκόμενα αρχίζει και σε κοιτάει από τα ρούχα και μετά συνεχίζει.
    Τα μπουφάν από φίδι τραβάνε πάρα πολύ την προσοχή σε κοπέλες 28-30 ετών που η μία στις τρεις ψαρώνει  :) ειδικά αν έχουν τσάντες από δέρμα που είναι φτιαγμένο σαν φίδι (χωρίς να είναι φίδι) ψαρώνουν πάρα πολύ :) τα πιτσιρίκια δυστηχώς δεν τρελένονται  :huh: ένα στα 6-7 να καταλάβει τι είναι και να ψαρωσει.Δε μετάνιωσα βέβαια που τα πήρα,θέλω μάλιστα να πάρω και 2 καφέ μπουφάν από φίδι αλλά δυστηχώς δεν έχει.Αν είχε θα τα είχα πάρει εδώ και καιρό.
   Όλοι λένε ότι όλα αυτά τα χρόνια που πέρασαν όχι μόνο δεν έχω αλλάξει αλλά έχω γίνει νεότερος! :)
Ρε Μήτσο στη φώτο του διαβατηρίου ψιλοφέρνεις στον ηθοποιό που έκανε το ζαγκλότ στα μαύρα μεσάνυχτα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάρε και το άθλιο αμάξι 20ετίας  :2funny:που είναι χάλια και κάνει κάτω από 5.000 ευρώ  :jerking: :2funny:Πάρε ένα Ford Fietsa πρώτα και μετά γράψε γιά αυτοκίνητα  :2funny:Εσύ παίζει να μην είχες ποτέ σου αμαξι  :2funny:εκτός από του πατέρα σου  :2funny:
 

Συνημμένα

  • tou.jpg
    tou.jpg
    367,1 KB · Εμφανίσεις: 52
  • tou2.jpg
    tou2.jpg
    435,6 KB · Εμφανίσεις: 79

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom