Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πως γίνεται να έχω εισόδημα κάτω από 1.000 ευρώ και να κάνω κάθε μήνα αγορές κοντά στα 1.000 ευρώ χωρίς τα ρούχα που παίρνω βάζοντας της αποδείξεις φωτογραφία? :2funny:.Εσύ ούτε παπούτσια δεν έχεις να πάρεις  :2funny:.Καλά δε βλέπεις μόνο τα ρούχα μου πόσο κάνουν?
  Τι αποδείξεις μας έβαλες? :2funny:της φωτογραφίες από της Η.Π.Α που λες ότι πήγες ακόμα της περιμένουμε  :2funny:.ή μήπως το διαμερίσμα που νοίκιασες μέσω R bnb στην Αθήνα που έβαλες φωτογραφία και μας είπες ότι είναι δικό σου :2funny:
    Διαμέρισμα δεν έχω ένα αλλά τρία!Από τα 2 έχω βάλει φωτογραφίες αποδείξεις,ακόμα και πόσο κάνουν.Εσύ μας έβαλες την αποθήκη που νοικιάζεις  :2funny:
    Το διαμέρισμα που μένω είναι σε καινουργιο σπίτι και είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο,θεωρείται πολύ καλή κατασκευή γιατί είναι χρισμένο με τούβλα και όχι με πλάκες (πανέλ).Βέβαια εσύ αυτά δεν μπορείς να τα καταλάβεις.Μ'αρέσει που το έκανες 30 τετραγωνικά  :2funny:όσο πας το μικραίνεις.
  Αμάξι είπα γιατί να πάρω?Αφού τη δουλεια του την κάνει.Και πολλά λεφτά να μην είχα το έδινα γιά 8.000 άνετα γιά ανταλλαγή και έβαζα άλλα 12.000 και έπαιρνω το αμάξι της φωτογραφίας.
    Εζω βάλει πολλές φωτογραφίες από γατάκια και μάλιστα και με τη μαμά γατα που με γνωρισε.Και τότε γράφατε  :jerking: :2funny:από την κακία σας και την αγαμία σας :2funny:.
  Επειδή εσύ είσαι άφραγκος και φουκαράς πρέπει να είναι όλοι έτσι? :2funny:

Ρε μαλάκα όλα αυτά που γράφεις είναι εικασίες,διαστρεβλώσεις συκοφαντίες και πίπες εντελώς.
Εγώ έχω βάλει αποδείξεις μισθοδοσίας,φορολογικές δηλώσεις,φωτός από διαμερίσματα,άπειρες φωτό από γκόμενες και εσύ βάζεις φωτό από σούπερ μάρκετ,γκαράζ,σαράβαλα και διαμερίσματα της πούτσας.
Αρχίδες,πάτε να το παίξετε ξύπνιοι,αφού σας ξέρουμε τι βληματικοί είστε.
Ολο υποθέσεις και μαλακίες.Τόσο κάνει η κρέμα μου.
Ρε όρνιο πήγες κανένα ταξίδι?Ξέρεις πόσο κοστίζει?Εγώ συνέχεια ταξίδια πάω και βάζω και αποδείξεις γιατί είμαι με γκόμενες κτλ.
Τέλος πάντων,η μεγαλύτερη πίπα και καταστροφή είναι πραγματικά που αφήσαμε τους μπουχέσες όπως δημητράκης,γόνους,ψωλάδες και το κακό συναπάντημα να γίνουν πιστευτοί.
Φαντάσου αθλιότητα να καταντά κάποιος να πιστεύει το δημητράκη.Αλλά αυτό είναι η τιμωρία του.
Θα πει έφταιγες εσύ που δεν είσαι πιστευτός,τα αρχίδια μας τρόερα που λένε.
Εγώ τα γράφω άμα δεν τα πιστεύεις,τσίμπα ένα αρχίδι.Είναι αρκετά απλή λογική.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ωραίο μουνέτο, τους γλεντάνε τους ξένους 90ευρώ η ώρα...
Λες αν το γυρίσεις στα Αγγλικά  :2funny:90 $ είναι στα Αγγλικά :2funny:Στα Γερμανικά είναι ακόμα ακριβότερο 89 Ευρώ  :2funny:Κάπως έτσι κορο'ι'δεύουν και τον Βλάκμαν  :2funny:Σε αυτόν που μιλάει Ρωσσικά θα έπαιρνε 3.000 ρούβλια που είναι λιγότερο από 40 ευρώ και στον Βλάκμαν 89  Ευρώ:2funny:
 
Ρε μαλάκα όλα αυτά που γράφεις είναι εικασίες,διαστρεβλώσεις συκοφαντίες και πίπες εντελώς.
Εγώ έχω βάλει αποδείξεις μισθοδοσίας,φορολογικές δηλώσεις,φωτός από διαμερίσματα,άπειρες φωτό από γκόμενες και εσύ βάζεις φωτό από σούπερ μάρκετ,γκαράζ,σαράβαλα και διαμερίσματα της πούτσας.
Αρχίδες,πάτε να το παίξετε ξύπνιοι,αφού σας ξέρουμε τι βληματικοί είστε.
Ολο υποθέσεις και μαλακίες.Τόσο κάνει η κρέμα μου.
Ρε όρνιο πήγες κανένα ταξίδι?Ξέρεις πόσο κοστίζει?Εγώ συνέχεια ταξίδια πάω και βάζω και αποδείξεις γιατί είμαι με γκόμενες κτλ.
Τέλος πάντων,η μεγαλύτερη πίπα και καταστροφή είναι πραγματικά που αφήσαμε τους μπουχέσες όπως δημητράκης,γόνους,ψωλάδες και το κακό συναπάντημα να γίνουν πιστευτοί.
Φαντάσου αθλιότητα να καταντά κάποιος να πιστεύει το δημητράκη.Αλλά αυτό είναι η τιμωρία του.
Θα πει έφταιγες εσύ που δεν είσαι πιστευτός,τα αρχίδια μας τρόερα που λένε.
Εγώ τα γράφω άμα δεν τα πιστεύεις,τσίμπα ένα αρχίδι.Είναι αρκετά απλή λογική.
Εγώ έβαλα τα διαμερίσματα μου και απέδειξα πόσο κάνουν τώρα.Εσύ μας έβαλες ένα διαμέρισμα που νοίκιασες μέσω R bnb στην Αθήνα και μας έγραψες ότι είναι δικό σου  :2funny:Τότε κράχτηκες πολύ άσχημα και κατάλαβαν το ψέμα σου  :2funny:και δε ξαναμίλησες γ'αυτό  :2funny: μετά μας έβαλες μιά φορά μισθοδοσία μούφα  :2funny:τετοιους μισθούς δεν παίρνουν στη Γερμανία ούτε οι διευθυντές πόσο μάλλον οι Γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:
    Όσο γιά της (άπερες) φωτογραφίες  που μας λες ότι βάζεις  :jerking: :2funny:όλο της ίδιες και της ίδιες μας βάζεις  :jerking:Αποδείχτηκε ότι δεν σου σηκώνετε και δεν της πηδάς  :2funny: :2funny: :2funny:
    Όταν σου έγραψαν ότι μένεις σε οικοτροφείο  :2funny:μας εβαλες φώτο την αποθήκη που νοικιάζεις  και που μετέτρεψες σε διαμέρισμα και μένεις  :2funny:και κοιμάσαι αγκαλιά με το ηλεκτρικό καλοριφεράκι  :2funny:
    Τώρα που έκλεισε το εργοστάσιο τι θα τρως? :2funny: Τα :shit: σου? :2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Να πάρε με 3.000 τι μπορείς να  :knockinb: 1.000.000 καλύτερη από της δικές σου! :2funny:
που στα τρώνε και δε σου κάθονται κιόλας  :2funny:    
Θα πήγαινα να την  :knockinb: αλλά είχα τη σκιουρίνα χτες μέχρι σήμερα και θέλω να ξεκουραστώ λιγάκι.        
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 32

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Τυχαια επεσα στο video αυτό. Ρωσιδες είναι οι μιλφαρες?

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τυχαια επεσα στο video αυτό. Ρωσιδες είναι οι μιλφαρες?

Τέτοιες είναι γεμάτο!Όσες θέλεις  :2funny:Μου χαμογελάνε μου πιάνουν κουβέντα,τους απαντάω ευγενικά αλλά πότε δεν την είδα σαν γυναίκες γιά  :knockinb:σε τέτοιες ηλικίες  :knockinb:μόνο με βυζάρες και αν την έχω από παλιά όταν ήταν 20-22 ετών.Αυτες εχουν το μεγάλο αρνητικό ότι θέλουν να πηγαίνουν σε σούσι και  :jerking:που εμένα δε μου αρέσουν,οι περισσότερες σε αυτή την ηλικία είναι βαρεμένες και γ'αυτό της αποφεύγω.Από τη μία θετικό αλλά και αρνητικό είναι ότι σε τραβάνε αμέσως στο κρεβάτι αν σε γουστάρουν.....πάτε τρώτε,σου λένε πάμε σπίτι σου και  :knockinb:.
  Ενα πολύ ενδιαφέρον με όλες της ηλικίες γυναίκων είναι ότι αν σου υπονοήσουν ή σου πουν στα ίσια να πάτε να  :knockinb: (οι μεγάλες στο λένε στα ίσια) αν κάνεις ότι δε κατάλαβες το υπονοούμενο ή με μιά δικαιολογία της αποφύγεις μετά παρεξηγούντε πάρα πολύ άσχημα πολύ περισσότερο από ένα πιτσιρίκι π.χ. μία φίλη της γίδας μου (τότε που έγινε αυτό όταν τη γνώρισα μαζί με τη γίδα μου όταν την καμάκωσα :2funny:ήταν 18 ετών) επειδή δεν ήθελα να την  :knockinb: και έκανα τη γκριμάτσα του γύπα (χωρίς να το θέλω) όταν μου την έπεφτε γιατί δε μου άρεσε καθόλου  :vomit: έβαλε να μου κλέψουν το σπίτι!Επειδή έχω πάρα πολύ χρόνο βγαίνω με πολλές γκόμενες αλλά πολλές από αυτές της θέλω σαν παρέα,αυτές όμως όπως όλες οι γυναίκες  που βγαίνουν μαζί μου θέλουν να της  :knockinb:  και να είμαι ο γκόμενος τους και εκεί χαλάει το πράγμα και παρεξηγούντε.
  Γιά να μην έχω προβλήματα πολλές της κρατάω σε απόσταση,αν κάποια τη γουστάρω την  :knockinb:.
   Πάντος αυτές οι ηλικίες είναι πολύ πιό περίεργες από μιά κοπέλα 18-23 ετών.
  Οι γυναίκες των Ελλήνων που ήρθαν εδώείναι γιά  :shit: :vomit:καθαρίστριες,πρώην μπαρόβιες  :vomit:μιά αηδία  :vomit:όχι βέβαια ότι αυτοί είναι τίποτα χά'ι'  :2funny: κάτι στο επίπεδο του Βλάκμαν  :2funny:χρεωκοπημένοι που τους κουβάλισαν αυτές στη Ρωσσία λέγοντας τους ότι θα βρούνε δουλειά και θα κάνουν λεφτά  :jerking: :2funny:.

   
Δημητράκη, πως πάει η καραντίνα; είχα προγραμματισμένο ταξίδι για μέσα Ιουνίου αλλά δεν νομίζω να ανοίξουν τα σύνορα οπότε μάλλον θα αναβληθεί.
Σήμερα μίλησα με Ευρωπαίους συναδέλφους που είναι καιρό εκεί και έχουν πανικοβληθεί. Μιλάνε για θανατικό και μεγάλα νούμερα σε κρούσματα, εσύ τι βλέπεις; Ακούστηκε ότι έχουν και ένα ολόκληρο στρατόπεδο σε καραντίνα, αληθεύει; Μιλάμε για το χωριό σας, όχι για όλη την Μητέρα Ρωσσία.
Εδώ καραντίνα δεν έχει.Αλλά είναι όλα κλειστά εκτός από τα υπερμάρκετ οπότε δεν έχεις που να πας.Να βγεις έξω μπορείς όσο θέλεις αλλά να πας στο πάρκο απαγορεύεται,έχει πρόστιμο 200 ευρώ αν σε πιάσουν  :headbang:.
  Είπαν ότι θα κάνουν κ'εδώ καραντίνα σαν τη Μόσχα που απαγορεύεται να βγεις από το σπίτι πάνω από 100 μέτρα εκτός αν στείλεις e-mail ή  SMS και πάλι μπορείς να βγεις 2 φορές τη βδομάδα  :headbang: :rockon:.Αλλά επειδή φοβάται ο κυβερνίτης το πολιτικό κόστος είπε ότι δε χρειάζεται.Όταν έγραψαν πριν μερικες μέρες σε διαφορα σά'ι'τ ότι έγινε μυστική συνάντηση του κυβερνίτη με 4 υφιστάμενους του γιά να κάνουν καραντίνα και ότι θα γίνει σίγουρα και καλά!Στα μαγαζιά  είχε περισσότερο κόσμο (όχι τρομερά πράγματα 3 άτομα στο κάθε ταμείο) πολύ κόσμο είχε και στο δρόμο.Τώρα ο Κυβερνίτης δήλωσε ότι δεν χρειάζεται να γίνει κάτι τέτοιο και η κατάσταση ηρέμησε.
  Το πρόβλημα εδώ είναι ότι οι περισσότεροι δεν πήραν μισθό και τους τελειώνουν τα λεφτά :headbang:!Και τα κοινόχρηστα και τα δάνεια τρέχουν! :headbang:κανείς δεν τα κατήργησε!Είπαν ότι ΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΡΟΝΟ'Ι'Ο τότε δεν πληρώνεις γιά το δάνειο σου γιά τρεις μήνες  :headbang: :2funny:4 γνωστοί μου που νοικιάζουν διαμερίσματα δεν πήραν ενοίκια :rockon:γιατί απλούστατα οι ενοικιαστές δεν έχουν λεφτά γιατί κάθονται σπίτι και δε δουλεύουν!
   Στη Βόρεια Οσετία ο κόσμος βγήκε στο δρόμο κατά της καραντίνας και έπεσε ξύλο  ζητούσαν  ή 5.000 ρούβλια το άτομο το μήνα και να μην πληρώσουν τα κοινόχρηστα γιά 2 μήνες ή να τους αφήσουν να πάνε στη δουλειά τους.
   Τους ξένους στη Ρωσσία με ελάχιστες εξαιρέσεις δεν τους έχω και σε καμιά υπόληψη,οι διευθυντές δε μένουν Ρωσσία απλός έρχονται μιά φορά το δύμηνο γιά μερικές μέρες.Μόνιμα μένουν οι απλοί υπάλληλοι εταιριών που είναι σα το βολταίρο ή τον κακομοίρη που είναι στην Κύπρο  :2funny:νοικιάζουν ένα διαμέρισμα κάθε μέρα στη δουλειά και άντε να βγούνε κάνα σάββατο,αμάξι οι περισσότεροι δεν έχουν γκόμενες δεν τους είδα να έχουν ούτε να ζουνε καμιά μεγάλη ζωή.
  Σχετικά με τον ιό  :jerking:φοβίζουν τον κόσμο.
  Εγώ ζω σα το 1992-1993 δεν έχει που να πας!Παω στο κέντρο και νομίζω ότι είναι κυριακή το 1992-1993 που όλα ήταν κλειστά και είχε ελάχιστα αυτοκίνητα.Το 1994 άλλαξε τελείως γιατί ανοίξαν τα μαγαζιά και κυριακή και αρχίσαν να καταργούν το διάκειμα 14.00-15.00 που είχαν τα μαγαζιά!
  Όπως και τότε τώρα τα λεφτά μαζεύονται γιατί δεν έχω τι να πάρω?και να θέλω να πάρω κάτι τα μαγαζιά είναι κλειστά  :headbang: βέβαια όταν ανοίξουν θα πάρω τα πράγματα που έχω προγραμματίσει,μου λείπει πάρα πολύ η βόλτα που πήγαινα στα εμπορικά με τα γατάκια που έκανα τα πορνοψώνια μου,που τρώγαμε χάμπουργκερ με τα γατάκια στο Black Star Burger.
  Τώρα της συναντάω και ερχόμαστε σπίτι μου και άντε να πάμε με τ'αμάξι σε κάνα υπερμάρκετ ή πάω σαλόν και  :knockinb: χωρίς μετά να μπορώ να κάνω μιά μεγάλη βόλτα στα μαγαζιά.
  Όταν ανοίξουν ξανά τα μαγαζιά θα ξεπουλήσουν ότι έχει και τα περισσότερα ή θα κλείσουν ή θα φέρουν  :shit: γιατί ο κόσμος δεν θα έχει λεφτά γιά να πάρει καλά πράγματα!Αυτό έχει γίνει ήδη με κάποια ρούχα!Π.Χ. η αλυσίδα από δερμάτινα και γούνες ΤΟ ΤΟ δεν ράβει πιά γούνες και δερμάτινα αλλά μόνο συνθετικά ή από ύφασμα!Όταν τους ρώτησα γιατί δεν έχουν γούνες σαν τη γούνα από άλογο που φόραγα και είχα αγωράσει απ'αυτούς?Μου απάτνησαν ότι θα κόστιζε 50.000-60.000 ρούβλια  (λογικά στις εκπτώσεις 30.000 ρούβλια όσο είχα πάρει τη γούνα από άλογο με την τότε ισοτημία)  και κανένας δεν θα τα έπαιρνε.
  Τα περισσότερα προβλήματα που είχα τα έχω λύσει,έβαλα απαγόρευση ερχομού στην Ελλάδα με τελεσίγρφο μέχρι την άνοιξη του 2023 και αν πιεστώ αρχίζω αμέσως πόλεμο!Οπότε έχω ηρεμίσει και κοιτά το  μέλλον με μεγάλη αισιοδοξία γιατί σύντομα έρχεται η χρηση εποχή του Πορνομετανάστη! :2funny:
  Είχα 2 μέρες τη Σκιουρίνα και βαρέθηκα,θέλω να πηγαίνουμε βόλτα να  :knockinb: ας κοιμούνται σπίτι μου μερικές είναι ευχάριστες αλλά θέλω την άλλη μέρα να φεύγουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Στην Ελλαδα με τις Ελληνιδες δε θα συνεβαινε κατι τετοιο.  Είναι άλλης κουλτουρας οι Ρωσίδες?
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Οι Ρωσιδες εκδιδόμενες στη Ελλαδα, είναι τέτοιας φασης γυναίκες?
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δημητρακη πες μας σε παρακαλω ποιους εχουνε χαμηλα στην υποληψη τους οι ρωσοι?
Λενε για τους Γεωργιανους και τους τατζικους που ζουνε στην ρωσια οτι τους βλεπουνε
σαν σκουπιδια. 
ποιες αλλες εθνικοτητες δεν θελουνε οι ρωσοι?
Να υποθεσω οτι Λευκορωσους τους θελουν!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στην Ελλαδα με τις Ελληνιδες δε θα συνεβαινε κατι τετοιο.  Είναι άλλης κουλτουρας οι Ρωσίδες?
Στην Ελλάδα της πας στα ακριβότερα χαλάς ένα σωρό λεφτά της παρακαλάς αλλά και στο τέλος δε σου κάθονται  :2funny:
  Εδώ οι άντρες είναι αδιάφοροι,της έχουν εντελώς γραμμένες της γκόμενες.
 
Δημητρακη πες μας σε παρακαλω ποιους εχουνε χαμηλα στην υποληψη τους οι ρωσοι?
Λενε για τους Γεωργιανους και τους τατζικους που ζουνε στην ρωσια οτι τους βλεπουνε
σαν σκουπιδια. 
ποιες αλλες εθνικοτητες δεν θελουνε οι ρωσοι?
Να υποθεσω οτι Λευκορωσους τους θελουν!
Οι Λευκορώσοι δε διαφέρουν σχεδόν καθόλου από τους Ρώσσους.
  Συχαίνοντε οι γυναίκες στην Αγία Πετρούπολη τους Καυκάσιους,τους Ουζμπέκους,Τατζίκους αλλά και τους Αράπιδες και τους Κινέζους δεν πάνε.Αν κάποιος είναι μαυριδερός τον μαζεύει η Αστυνομία.Μόσχα δεν είναι τόσο εχθρικοί μ'αυτούς όσο είναι εδώ.
  Γενικά οι Ρώσσοι δεν πάνε καθόλου τους Καυκάσιους και αυτούς από την κεντρική Ασία (Ουζμπεκιστάν,Τατζικιστάν)
  Αυτούς που συμπαθούνε είναι οι Ευρωπαίοι και οι Αμερικάνοι (λευκοί) και με τους Γερμανούς δεν έχουν κανένα πρόβλημα.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
τα καλύτερα μουνιά απελευθερώμενα! τι να κλάσουν μπροστά τους οι κρύοκωλες σκανδιναβές
οι αλκόολικες αγγκλίδες και οι γερμανίδες με γάμπα σαν του αντετοκούμπο
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Λενε ότι οι αμοιβες των εργαζομενων στη Ρωσια εχουν ανεβει αρκετά. Γιατιι λοιπον οι Ρωσιδες ερχονται ακομα Ελλαδα σαν πουτανες και δεν κάθονται εκει?
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δημητρακη καλα ξηγηθηκες με τις σπουδες και με την ζωη σου στην ρωσια!
Μην ακους τι σου λενε!
Φιλος μου 42 χρονων που σπουδαζε 5 χρονια Αθηνα μου ειπε οτι ητανε καμενα
χρονια στην Αθηνα. Φητοιτικη ζωη καταλαβε οταν πηγε στην Μοσχα πρωτη φορα
σε ηλικα 26 χρονων σε μια ανταλλαγη φοιτητων με την σχολη απο στην Αθηνα.
Μετα απο την Μοσχα ξεκινησε να γραφεται σε καποιες φοιτητικες οργανωσεις
που τους στελνανε σε χωρες της πρωην σοβιετικης ενωσης.
Αν γυρνουσε τον χρονο πισω μου λεει δεν θα πηγαινε Ελλαδα και θα πηγαινε
αλλου για σπουδες. 
Ο αδερφος μου που ητανε Αθηνα και αυτος το ιδιο πραγμα μου ειπε. καμενα
χρονια στην Αθηνα μου ειπε. Ο αδερφος μου το καταλαβε οταν πηγε να συνεχισει στην
βουδαπεστη.
Θα θελανε πολλη απο εδω μεσα να ζησουνε εστω για λιγο στην ρωσια αναμεσα στα
μουνια!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λενε ότι οι αμοιβες των εργαζομενων στη Ρωσια εχουν ανεβει αρκετά. Γιατιι λοιπον οι Ρωσιδες ερχονται ακομα Ελλαδα σαν πουτανες και δεν κάθονται εκει?
Από τη Ρωσσία καινούργιες έχω να δω στα πηδηχτήρια στην Ελλάδα από το 2004.Όσες βίζιτες έχουν μείνει Ρωσσίδες είναι τώρα πάνω από 40.
  Ακόμα και Ουκρανές έχει πολύ λίγες,πρακτικά μόνο στην Πιπίνου και στην Μαραθώνος που έχει αυτές που είχαν έρθει 10χρόνια πριν.Οι περισσότερες είναι Ρουμάνες και Μόλδαβες άλλο τι λένε :2funny:.
 
Δημητρακη καλα ξηγηθηκες με τις σπουδες και με την ζωη σου στην ρωσια!
Μην ακους τι σου λενε!
Φιλος μου 42 χρονων που σπουδαζε 5 χρονια Αθηνα μου ειπε οτι ητανε καμενα
χρονια στην Αθηνα. Φητοιτικη ζωη καταλαβε οταν πηγε στην Μοσχα πρωτη φορα
σε ηλικα 26 χρονων σε μια ανταλλαγη φοιτητων με την σχολη απο στην Αθηνα.
Μετα απο την Μοσχα ξεκινησε να γραφεται σε καποιες φοιτητικες οργανωσεις
που τους στελνανε σε χωρες της πρωην σοβιετικης ενωσης.
Αν γυρνουσε τον χρονο πισω μου λεει δεν θα πηγαινε Ελλαδα και θα πηγαινε
αλλου για σπουδες.  
Ο αδερφος μου που ητανε Αθηνα και αυτος το ιδιο πραγμα μου ειπε. καμενα
χρονια στην Αθηνα μου ειπε. Ο αδερφος μου το καταλαβε οταν πηγε να συνεχισει στην
βουδαπεστη.
Θα θελανε πολλη απο εδω μεσα να ζησουνε εστω για λιγο στην ρωσια αναμεσα στα
μουνια!
Εγώ το ξέρω  :2funny:πες τα αυτά στους φουκαράδες που πήγαν Αγγλία και Γερμανία ζουνε σε οικοτροφεια και σε αποθήκες  :2funny:και δεν μπορούν να έχουν ούτε αμάξι  :headbang:
   Οντως τα φοιτητικά χρόνια στην Ελλάδα είναι καμένα εκτός του ότι στα Ελληνικά πανεπηστήμια δε μαθαίνεις τίποτα,ζεις μιά ζωή  :shit:στην Αθήνα έχει ακρίβεια,αγαμία,βρωμιά,Πακιστανούς,πρεζόνια  :vomit:
  Κάποτε η Ουγγαρία ήταν πολύ καλή τώρα βέβαια έχει τελειώσει.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
πολυ ωραίες ρωσίδες έχει λονδίνο και παρίσι τις ξεσκίζουν ακόμα και οι αραπάδες μ'αντάλλαγμα
δωρεάν κατοικία  :zfuck:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δημητρακη καλα ξηγηθηκες με τις σπουδες και με την ζωη σου στην ρωσια!
Μην ακους τι σου λενε!
Φιλος μου 42 χρονων που σπουδαζε 5 χρονια Αθηνα μου ειπε οτι ητανε καμενα
χρονια στην Αθηνα. Φητοιτικη ζωη καταλαβε οταν πηγε στην Μοσχα πρωτη φορα
σε ηλικα 26 χρονων σε μια ανταλλαγη φοιτητων με την σχολη απο στην Αθηνα.
Μετα απο την Μοσχα ξεκινησε να γραφεται σε καποιες φοιτητικες οργανωσεις
που τους στελνανε σε χωρες της πρωην σοβιετικης ενωσης.
Αν γυρνουσε τον χρονο πισω μου λεει δεν θα πηγαινε Ελλαδα και θα πηγαινε
αλλου για σπουδες.  
Ο αδερφος μου που ητανε Αθηνα και αυτος το ιδιο πραγμα μου ειπε. καμενα
χρονια στην Αθηνα μου ειπε. Ο αδερφος μου το καταλαβε οταν πηγε να συνεχισει στην
βουδαπεστη.
Θα θελανε πολλη απο εδω μεσα να ζησουνε εστω για λιγο στην ρωσια αναμεσα στα
μουνια!

Ρωσία αξίζει αν έχεις λεφτά.Με τα λεφτά που βγάζεις άμα μένεις Ρωσία άστο καλύτερα.
Μόνο με τα λεφτά που βγάζεις Δύση αξίζει να τα πράττεις Ρωσία και θεωρείσαι και θελκτικός.
Το θέμα είναι να χέσεις τους εγχώριους.
Οι εγχώριοι θα κάτσουν να σε μειώσουν να σε υποβαθμίζουν για να βάλουν τα πουλέν τους,τους τραβάς και εσύ τρεις πούτσους και δυο καυλιά,τους χύνεις στη μάπα και παίρνεις την πρωτοβουλία των κινήσεων.
Γενικώς θέλει κίνηση να τους γαμάς όλους,ντόπιους ξένους να μην τους αφήνεις σε ησυχία και να επιβάλεις διαρκώς Βαλκάνια ανωτερότητα.Φυστίκι που λένε,άπειρο πούτσο μέχρι να ξεράσουν.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Ρωσία αξίζει αν έχεις λεφτά.Με τα λεφτά που βγάζεις άμα μένεις Ρωσία άστο καλύτερα.
Μόνο με τα λεφτά που βγάζεις Δύση αξίζει να τα πράττεις Ρωσία και θεωρείσαι και θελκτικός.
Το θέμα είναι να χέσεις τους εγχώριους.
Οι εγχώριοι θα κάτσουν να σε μειώσουν να σε υποβαθμίζουν για να βάλουν τα πουλέν τους,[size=40pt]τους τραβάς και εσύ τρεις πούτσους και δυο καυλιά,[/size]τους χύνεις στη μάπα και παίρνεις την πρωτοβουλία των κινήσεων.
Γενικώς θέλει κίνηση να τους γαμάς όλους,ντόπιους ξένους να μην τους αφήνεις σε ησυχία και να επιβάλεις διαρκώς Βαλκάνια ανωτερότητα.Φυστίκι που λένε,άπειρο πούτσο μέχρι να ξεράσουν.

τύπε γιατί δεν τα κάνεις πέντε πουτσοκάβλια να είσαι μέσα  :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τύπε γιατί δεν τα κάνεις πέντε πουτσοκάβλια να είσαι μέσα  :think:
Θα έγραφα ότι θα τραβίξει 5  :jerking: αλλά δεν μπορεί γιατί όπως αποδείχτηκε δεν του σηκώνετε  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Όταν βλέπω αυτούς τους φουκαράδες με πιάνουν γέλια  :2funny:θα έρθει ο Γκαστερμπά'ι'τερ από τη Γερμανία  :2funny:και οι γκόμενες θα ξετρελαθούνε μαζί του  :2funny: θα αφήσουν τους ντόπιους με τα παλιά μεγάλα τζιπ 20ετίας σαν το δικό μου  :2funny: ή με τα Toyota Camry ,τα  (άθλια) διαμερίσματα  :2funny:και θα πάνε με τον ξεβράκωτο τον Βλάκμαν με της γαλότσες και την πούδρα στα μούτρα  :2funny:.
  Απλός έχει κομπλάρει γιατί είναι μες τα  :shit: :2funny:τώρα που δεν έχει και δουλειά  :headbang: :2funny:όχι ότι όταν είχε δουλειά μέτραγε αλλά τώρα είναι εντελώς γιά  :shit:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Μητσο, καζαν εχεις παει ποτε?
Ειναι βυζαρουδες οι γκομενες
απο το καζαν. Πηδουσα μια
απο καζαν το καλοκαιρι του
19'. Ολες απο εκει φαινονται
να εχουν μεγαλο στηθος! Η
αδερφη της και αυτη τουμπανο
με βυζαρες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο, καζαν εχεις παει ποτε?
Ειναι βυζαρουδες οι γκομενες
απο το καζαν. Πηδουσα μια
απο καζαν το καλοκαιρι του
19'. Ολες απο εκει φαινονται
να εχουν μεγαλο στηθος! Η
αδερφη της και αυτη τουμπανο
με βυζαρες!
Δυστηχώς έχω πάει το 1996 γιά 2 μέρες οπότε δεν μπορώ να έχω γνώμη,βέβαια μπορώ να γεμίσω το σά'ι'τ με βιντεάκια από το Καζάν από το youtube  :2funny: όπως κάνει ο Βλάκμαν γιά ότι τον ρωτήσεις:2funny:και να σου γράφω σελίδες αναλύσεων  πάνω στα βιντεάκια:2funny: :2funny: αλλά θα είναι μιά γελοιότητα σα του Βλάκμαν :2funny:.
  Εκεί οι μισές είναι Τατάρες και οι μισές Ρωσσίδες.Όσες Τατάρες είχα εδώ βυζιά δεν είχαν,τώρα αν στο Καζάν οι Τατάρες και οι Ρωσσίδες έχουν μεγάλα βυζιά δυστηχώς δεν μπορώ να ξέρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom